آموزش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام + صفر تا صد

آموزش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام + صفر تا صد

5/5 - (6 امتیاز)

حتما برای شما هم پیش آمده است که در حال تماس تصویری با دوستان و آشنایان خود بوده‌اید و در آن زمان بنا به هر دلیلی لازم شد که یک پست را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. در گذشته امکان نشان دادن پست در زمان تماس تصویری اینستاگرام وجود نداشت. اما این روزها می‎توانید به سادگی این کار را انجام دهید. کافی است که اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

چگونه می‎توان در تماس اینستاگرامی پست به اشتراک گذاشت؟

در موقعیت‎های بسیاری نیاز داریم که یک پست را در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم و هم زمان تماس تصویری هم برقرار کنیم. یعنی زمانی که داریم با دوستان خود یا همکارانمان ویدئو کال انجام می‎دهیم، به یک پست خاص هم دسترسی داشته باشیم. خوشبختانه اینستاگرام به این نیاز توجه ویژه‌ای داشته و برای آن راه حلی خوبی اندیشیده است.

برای انجام این کار 2 راهکار متفاوت وجود دارد که ما به نوبت به تمامی آن‌ها خواهیم پرداخت. هر کدام اینستاگرام از این راهکارها ویژگی‎های منحصر به فرد خود را دارند. در نتیجه ممکن است افراد روش‎های گوناگونی را برای انجام آن در نظر بگیرند. همچنین سفارشی‎سازی‎های قابل توجهی هم در این زمینه وجود دارد که می‎توان از آن‌ها استفاده کرد و ویژگی‎های تماس تصویری را مطابق با نیازهای شما تنظیم کرد.

روش اول: برقراری تماس و اشتراک پست

برای این که پست را در چنین تماس‎هایی نمایش دهید لازم است که ابتدا تماس تصویری خود را برقرار کنید. بعد از آن می‎توانید پست مورد نظر را به تماس اضافه کنید. و اما مراحل انجام کار به شرح زیر خواهد بود:

ابتدا لازم است که وارد دایرکت شخص مد نظر که می‎خواهید با وی تماس تصویری برقرار کنید شوید. سپس از بالای صفحه روی علامت دوربین بزنید تا تماس تصویری برقرار شود.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام

حالا باید صبر کنید که فرد مد نظر به تماس شما پاسخ دهد. بعد از این که تماس به صورت کامل انجام شد باید از پایین صفحه روی گزینه‌ی Media بزنید.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 2

حالا همان پستی که مد نظر دارید را از میان بقیه انتخاب کرده و روی آن بزنید. در واقع شما می‎توانید پست مد نظر خود را از بین دسته بندی‎هایی مانند محتواهای لایک شده، ذخیره شده یا پیشنهادی انتخاب کنید و آن را در تماس تصویری خود به اشتراک بگذارید.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 3

روش دوم: ارسال پست از طریق دایرکت و برقراری تماس بعد از آن

در این روش برای این که پست مد نظر خود را در تماس تصویری به اشتراک بگذارید، بایستی آن را پیش از این که تماس برقرار شود، برای فرد مورد نظر ارسال نمایید.

ابتدا پست مورد نظر خود را باز کنید و آن را برای شخص مد نظرتان بفرستید. بعد از آن شخص مخاطبان بایستی دایرکت خود را باز کرده و پست را ببیند.

شخص مد نظر بایستی روی پست بزند تا گزینه‎های مربوط به تماس تصویری برای وی نشان داده شود. سپس باید روی گزینه‎ی View With بزند تا درخواست ویدئو کال برای شما ارسال شود.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 4

بعد از این که شخص با شما تماس گرفت، کافی است که روی دکمه‎ی Join بزنید تا تماس برقرار شود. بعد از آن هم شما و هم شخص مد نظری که با شما تماس گرفته می‎توانید پست را هم به همراه ویدئوکال داشته باشید.

قابلیت های بیشتر در اشتراک گذاری پست در تماس تصویری اینستاگرام

خوشبختانه امکاناتی هم در اینستاگرام برای اشتراک پست در حین تماس تصویری وجود دارد. برای مثال شما می‎توانید پستی که به اشتراک گذاشته‌‌اید را با یک پست دیگر جایگزین کنید و یا این که اشخاص دیگری را هم به ویدئوکال دعوت نمایید.

چگونه می‎توان پست به اشتراک گذاشته شده را تغییر داد؟

وقتی که در حال تماس تصویری با شخص مد نظر خود باشید و یک پست را به اشتراک گذاشته‎اید، در پایین صفحه گزینه‌‎ای به نام Media به چشم می‎خورد. روی این گزینه بزنید.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 5

مشاهده خواهید کرد که یک تب در پایین صفحه به نمایش در می‌آید. از این تب می‌توانید پست مد نظر خود را از میان محتواهایی که آن‌ها را لایک کرده‌اید، ذخیره نموده‎اید و پیشنهاداتی که خود اینستاگرام به شما میدهد، انتخاب نمایید.

چگونه می‎توان افراد بیشتری را به تماس تصویری اضافه کرد؟

خوشبختانه هنگامی که به صورت همزمان در حال ویدئو کال با شخص دیگری هستید و یک پست به اشتراک گذاشتید هم می‎توانید افراد دیگری را به چت تصویری خود اضافه کنید. برای این کار لازم است که مراحل زیر را انجام دهید.

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 6

در پایین صفحه گزینه‌ای به نام Add وجود دارد. روی آن را لمس کنید.

بعد از این کار لیستی از فالوورها و سایر اشخاص به شما نشان داده می‎شود. حالا باید انتخاب کنید که کدام یک از آن‌ها به تماس تصویری شما اضافه شوند.

چگونه می‎توان صدا و تصویر را در ویدئوکال قطع کرد؟

شاید دلتان بخواهد که طی تماس تصویری فقط پستی که به اشتراک گذاشته‌اید نمایش داده شود و صدا یا تصویر نان برای افراد دیگر قطع شود. برای این که این کار را انجام دهید کافی است که کاری که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را انجام دهید.

در بالای صفحه کافی است روی آیکن‎هایی که به شکل دوربین و میکروفن است، بزنید تا صدا و تصویر قطع شوند. اگر این علامت‌ها برای شما نشان داده نمی‎شود، کافی است که یک بار روی صفحه ضربه بزنید تا بتوانید آن‌ها را ببیند.

چگونه می‎توان پست مد نظری که به اشتراک گذاشتیم را بی‌صدا کرد؟

اگر پستی که با دوستان خود در حین تماس تصویری به اشتراک گذاشته‎اید، یک ویدئو است، ممکن است دلتان بخواهد آن را به حالت بی‎صدا در بیاورید. در چنین مواقعی کافی است که روی آیکن بلندگویی که روی پست قرار دارد بزنید تا آن را به حالت بی صدا درآورید. مطابق شکل زیر:

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 7

چگونه می‎توان حین تماس تصویری، پست به اشتراک گذاشته شده را حذف کرد؟

از آنجایی که وقتی یک پست را در تماس تصویری به اشتراک می‌گذارید، بخش قابل توجهی از صفحه‌ی موبایل شما را پر می‎کند، در نتیجه ممکن است دلتان بخواهد که بعد از مدتی آن پست را به صورت کامل حذف کنید.

برای انجام این کار کافی است که روی گزینه‎ی Remove که روی صفحه جای گرفته است، بزنید تا پست مد نظر به صورت کامل حذف شود. مانند شکل زیر:

آمورش تصویری نمایش همزمان پست در تماس اینستاگرام 8

سخن پایانی

هر آپدیت اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی با افزودن امکانات و قابلیت‌های جدیدتری همراه است. برای مثال در آپدیت جدید اینستاگرام این قابلیت به آن اضافه شده است که می‌توان یک پست را در تماس تصویری به اشتراک گذاشت. این کار بسیار مفید است چرا که موضوع بسیاری از گفت و گوهای دوستانه یا کاری در رابطه با یک پست خاص است.

همانطور که مشاهده کردید، انجام این کار در اینستاگرام بسیار ساده است و می‌توان سفارشی‎سازی‎های خاصی را هم روی این قابلیت پیاده سازی کرد. برای مثال می‌توان پست به اشتراک گذاشته شده را تغییر داد و یا این که صدای آن را به صورت کامل قطع کرد. همچنین می‎توان افراد دیگری را هم به این تماس ویدئویی اضافه کرد. امکان قطع صدا و تصویر در تماس هم به سادگی وجود دارد.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها