برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری

فراموش نکن که تعداد سابسکرایبر چه تاثیری میتونه در مانیتایز شدن تو در یوتیوب داشته باشه! دیجی فالوور با کیفیت ترین نوع سابسکرایبر رو با کمترین قیمت بهت ارائه میده! برای اطلاعات بیشتر ویدیویی که پایین صفحه برات گذاشتیم رو نگاه کن!

4/5 – (12 امتیاز)

خرید سابسکرایب یوتیوب
خرید خدمات سابسکرایب یوتیوب
🔴یوتیوب 🙍🏻‍♂️ سابسکرایب
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1969 🔴 سابسکرایب رایگان یوتیوب 🙍🏻 توضیحات 0  تومان 300/300 فعال
1157 🔴 سابسکرایب یوتیوب - سرور با کیفیت ♻ سی روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 339,800  تومان 15000/50 فعال
1839 🔴 سابسکرایب یوتیوب [1 ساعت - 400 در روز - 100 هزار] 🙍🏻 - 418,200  تومان 100000/50 فعال
1842 🔴 سابسکرایب یوتیوب ♻ 30 روز جبران ریزش - حداقل 100 - 150 - 200 در روز - بدون ریزش 🙍🏻 توضیحات 508,800  تومان 10000/50 فعال
2111 🔴 سابسکرایب یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 30 روز - بدون ریزش - تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 517,000  تومان 5000/200 فعال
2112 🔴 سابسکرایب یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 90 روز - بدون ریزش - تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 568,700  تومان 100000/100 فعال
2113 🔴 سابسکرایب یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 365 روز - بدون ریزش - تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 1,098,200  تومان 100000/50 فعال
1840 🔴 سابسکرایب YouTube [1 ساعت - 200/روز - 1 هزار] [جستجوی ارگانیک] 🙍🏻 - 1,240,800  تومان 1000/20 فعال
2114 🔴 سابسکرایب یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش مادام العمر - بدون ریزش - تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 3,660,400  تومان 10000/100 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید سابسکرایب یوتیوب

مهمترین عاملی که میتواند مانیتایز شدن شما در یوتیوب را تضمین کند تعداد سابسکرایبرهای شما در این برنامه است. وبسایت دیجی فالوور تمام خدمات یوتیوب از جمله سابسکرایبر را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت به شما ارائه میدهد. 

پادکست مقاله

اطلاعات خرید سابسکرایب یوتیوب
💎کیفیت سابسکرایب یوتیوبسابسکرایب یوتیوب توسط افراد واقعی
💰قیمت سابسکرایب یوتیوبشروع قیمت از 20000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است هنگام خرید سابسکرایب یوتیوب از سایت ما برای شما پیش بیاید!

برای خرید سابسکرایب یوتیوب باید کانالم عمومی باشد یا خصوصی؟

کانال شما در زمان خرید باید عمومی باشد تا بتوان سفارش را به صورت خودکار بر روی آن اعمال کرد.

چه قدر طول می کشد تا سفارشم کامل شود؟

مدت زمان اعمال ممکن است بین 2 الی 12 ساعت طول بکشد، البته برای سفارشات بالای 10 کا ممکن است مدت زمان اعمال طولانی تر شود.

آیا فالورهای یوتیوب واقعی هستند؟ امکان ریزش وجود دارد؟

بله تمامی فالوورها واقعی هستند. امکان ریزش هم تا چند نفری ممکن است وجود داشته باشد. ولی دیجی فالوور تضمین می کند که تعداد ریزش بسیار کم خواهد بود.

من ثبت سفارش زدم ولی تعداد اعضا برایم اعمال نشده است؟

چند دلیل می تواند داشته باشد: 1- ممکن است کانالتان خصوصی باشد. حتما قبل از خرید آن را عمومی کنید. 2- ممکن است خطای بانکی در هنگام پرداخت داشته اید که باعث شده تراکنش ناموفق شود. در صورت هرگونه مشکل با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا اشکال را برایتان رفع نماید.

آیا سابسکرایب های اضافه شده ایرانی هستند و فعالیت دارند؟

در جواب به این سوال باید گفت که خیر، این فالوورها می توانند از اقصی نقاط جهان باشند و ملیت های مختلفی داشته باشند. از لحاظ فعالیت هم باید گفت که چون سابسکرایب ها از اعضای خود یوتیوب هستند، پس فعالیت دارند و ویدیوها را می بینند، لایک می کنند و شاید آن را به کانال های دیگر هم معرفی کنند.

قوانین یوتیوب در رابطه با کسب درآمد

در حال حاضر قانون جدیدی در یوتیوب برای کسب درآمد وجود دارد و آن این است که هر کانالی در طول یک سال باید 4000 ساعت بازدید داشته باشد، البته لازم به ذکر است که تمام بازدید کنندگان باید افراد واقعی باشند.

به علاوه، 1000 نفر سابسکرایبر واقعی باید در کانال موجود باشند تا بتوان شروع به کسب درآمد در یوتیوب کرد.

در حقیقت یوتیوب برحسب تعداد بازدید ویدیوهای هر کانال، درصدی از سود تبلیغات را به عنوان درآمد به آن ها می دهد، یعنی اگر بازدید از یک ویدیو به حد نصاب مورد قبول یوتیوب برسد، یوتیوب مبلغی را بابت آن به حساب مالک کانال واریز می کند.

راه های متعددی در این رابطه وجود دارد که بتوان تعداد دنبال کنندگان یک کانال را افزایش داد. اما یک راه حل ساده در این زمینه، خرید سابسکرایب یوتیوب است که در ازای پرداخت مبلغ به راحتی می توان تعداد قابل قبولی سابسکرایبر به کانال اضافه کرد.

برای آشنایی بیشتر با مزایا و نحوه خرید سابسکرایب یوتیوب، مطالب بعدی را بخوانید.

مزایای خرید سابسکرایب یوتیوب

مزایای خرید سابسکرایب یوتیوب

همانطور که پیشتر ذکر شد، پیش نیاز لازم برای پیشرفت و درآمد دلاری در یوتیوب، داشتن اعضای بالا، تبلیغات و بیشتر دیده شدن می باشد. متاسفانه در چند سال اخیر این موضوع به یک رقابت تبدیل شده، هر کس بتواند بازدید را افزایش دهد، می تواند به کسب درآمد بالاتری برسد.

اینجاست که لزوم خرید سابسکرایب یوتیوب برای افزایش اعضا بیشتر احساس می شود؛ از مزایای این خرید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •       رسیدن هر چه سریع تر به 1000 عضو: پیش نیاز لازم برای شروع کسب درآمد در یوتیوب 1000 نفر سابسکرایبر واقعی است.
 •       افزایش اعتبار کانال: هر چه تعداد اعضا و بازدید از ویدئوها بیشتر باشد، اعتبار کانال بیشتر است.
 •       امکان ثبت اکانت یونیک: هر چه تعداد سابسکرایب کانال بالاتر باشد، می توان برند و نامی منحصر به فرد برای کانال انتخاب کرد.
 •       امکان برگزاری لایو: اگر تعداد اعضای کانال بیش از 1000 نفر باشد، یوتیوب اجازه می دهد که مالک کانال بتواند لایو برگزار کند.
 •       بالا بردن رنک (رتبه) کانال و افزایش شانس وایرال شدن ویدیوها: هر چه تعداد اعضا بیشتر، رتبه کانال بالاتر و شانس وایرال شدن ویدیوها افزایش خواهد یافت.

نحوه خرید سابسکرایب یوتیوب

اگر یوتیوبر هستید و قصد دارید در این فضا پیشرفت کنید، مطمئنا راه های متعددی را امتحان کرده اید. با توجه به مطالب ذکر شده خرید سابسکرایب یوتیوب یکی از آسان ترین راه ها در این مسیر است که می تواند درآمد دلاری را برایتان به همراه داشته باشد.

نحوه خرید سابسکرایب یوتیوب بسیار ساده است، کافی است به یکی از سایت های معتبر خدماتی در این زمینه مراجعه کنید.

برحسب تعداد فالووری که می خواهید به کانال تان اضافه کنید، بسته های مختلفی به شما پیشنهاد می شود. معمولاً تمامی سایت های منتخب، ضمانتی در این زمینه به شما می دهند که سابسکرایبر ها بدون ریزش، عضو کانال شما شوند. پس از پرداخت آنلاین، حداکثر 12 ساعت یا زودتر پس از ثبت سفارش، بسته بر روی کانال شما اعمال می شود.

چند نکته قبل از خرید سابسکرایب یوتیوب

 • حتماً کانال تان را عمومی کنید تا به راحتی اعضا به صفحه شما اضافه شوند.
 • متاسفانه امروزه خیلی از سایت ها با قیمتی نازل اعضای فیک را به جای اعضای واقعی به خریدار می فروشند؛ این کار نه تنها از دید قوانین یوتیوب رد شده است بلکه ویوی کانال را به شدت پایین می آورد، بنابراین حتماً از معتبر بودن سایت مطمئن شوید و سپس نسبت به خرید اقدام نمایید.
 • اگر بعد از خرید، اعضا به کانال تان اضافه نشد، حتما با پشتیبانی تماس بگیرید؛ این مشکل می تواند از خطای بانکی یا پرداخت ناموفق شما باشد.

سایت دیجی سابسکرایبر یکی از سایت های مطمئن در این زمینه است که بسته های متنوعی را در اختیار تان قرار می دهد، پس با خیال راحت می توانید خرید سابسکرایب یوتیوب را برحسب آنچه مدنظر تان است، انجام دهید.

خرید از سایت دیجی فالوور

نحوه خرید سابسکرایب یوتیوب بسیار ساده است، کافی است وارد سایت شوید و از منوی محصولات خرید اعضا برای یوتیوب را انتخاب کنید.

لیستی از بسته های خرید به شما نمایش داده می شود؛ بسته مورد نظرتان را برحسب تعداد فالووری که می خواهید به کانال تان اضافه شود، انتخاب کنید و بر روی دکمه سفارش بزنید.

اطلاعاتی از جمله نام، لینک کانال، ایمیل و غیره از شما پرسیده می شود؛ تمامی موارد را با دقت پر کنید و بر روی ثبت بزنید. در پایان هم مبلغ بسته را به صورت آنلاین با یکی از کارت های عضو شتاب خود پرداخت کنید تا بسته برای تان فعال شود.

نکته: اگر اعضای بیشتری را برای کانال خود می خواهید و در بسته های موجود در سایت نیست، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با پشتیبانی سایت تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم در این زمینه توسط کارشناسان به شما داده شود.

خرید سابسکرایب یوتیوب یا تحویل فوری

آیا خرید سابسکرایب یوتیوب می تواند تضمین کننده کسب درآمد باشد؟

در جواب به این سوال باید گفت، اگرچه خرید سابسکرایب یوتیوب می تواند راهی میان بُر برای رسیدن به اعضای بیشتر کانال باشد اما باید دقت کرد که محتوای خوب است که می تواند سابسکرایبر را نگه دارد و حتی تعداد آن را افزایش دهد.

پس دقت کنید محتوایی را منتشر کنید که مضاف بر اینکه نباید کپی باشد، ارزشش را داشته باشد و فالوورهای زیادی آن را دانلود و تماشا کنند.

به علاوه، محتوایی به روز شده و کاربردی بگذارید و آن را طبق قوانین یوتیوب ویرایش کنید؛ از کلمات کلیدی و سئو مناسب استفاده کنید تا زمانی که اعضا بر اساس آن جستجویی انجام می دهند، ویدیوهای شما جز موارد ابتدایی در نتایج باشد.

یک نکته کلیدی دیگر اینکه، پاسخگوی سوالات اعضا باشید یا حتی برای فهم بهتر ویدیویی در زمینه سوالات شان بسازید تا بتوانید آن ها را همیشه برای خود نگه دارید.

کلام پایانی

امروزه راه های متعددی برای کسب درآمد وجود دارد که همگان می توانند از آن استفاده کنند؛ یکی از این راه ها فعالیت در فضای یوتیوب است. در واقع ما در یوتیوب ویدیوهایی را به اشتراک میگذاریم که با بیشتر دیده شدن آن ها می توان کسب درآمد کرد؛ البته هر چه تعداد این بازدیدها بیشتر باشد می توان به درآمد بالاتری رسید.

یک راه آسان در این زمینه خرید بسته های سابسکرایب یوتیوب از سایت های معتبر است که می تواند ویو و بازدید کانال را به طور قابل ملاحظه ای بالا ببرد.

دیجی فالوور یک سایت مطمئن در این زمینه است که بر حسب تعداد فالووری که می خواهید به کانال یوتیوب تان اضافه شود، می توانید بسته متناسب با آن را انتخاب و خرید کنید؛ بعد از خرید چند ساعتی طول می کشد تا بسته بر روی کانال شما اعمال شود و تعداد اعضا را افزایش دهد. دیجی فالوور به شما ضمانت می دهد که تعداد ریزش اعضای شما بسیار ناچیز است، پس با خیال راحت می توانید خرید انجام دهید.

نظرات مشتریان عزیزمون با صدای خودشون

نظر مشتری عزیزمون در مورد سایت دیجی فالوور

نظر مشتری عزیزمون در مورد سایت دیجی فالوور

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • سینا

  30 نوامبر 2022، 09:52

  سلام تشکر از پشتیبانی خوبتون بلاخره بعد از چند ماه با خرید از شما سابسکرایبم افزایش یافت

 • مهیار پاشا

  18 اکتبر 2022، 09:50

  چقدر حال میده با خدمات واقعیتون از یوتیوبرها جلوتر بزنی مرسی از دیجی فالوور

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد