احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید سیو ریلز اینستاگرام ارزان و با کیفیت همراه با تحویل فوری

به منظور افزایش تعداد سیو ریلز اینستاگرام می توانید از خدمات وب سایت با اعتماد و تخصصی دیجی فالوور بهره مند شوید.

5/5 – (2 امتیاز)

سیو ریلز اینستاگرام

خدمات سیو ریلز اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 🌐 سیو پست و ریلز
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
304 سیو پست اینستاگرام رایگان - 0  تومان 30/10 15 دقیقه فعال
245 سیو پست اینستاگرام - فوالعاده با کیفیت - 0  تومان 75000/100 8 دقیقه فعال
246 سیو پست اینستاگرام 💎 پرسرعت - 0  تومان 100000/10 8 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات سیو ریلز اینستاگرام

اینستاگرام با 26.9 میلیون کاربر فعال تا امسال یکی از بزرگ ترین بازیگران در عرصه بازاریابی رسانه های اجتماعی است. اگرچه اینستاگرام در سال 2012 توسط فیسبوک خریداری شد و این دو پلتفرم از بسیاری جهات ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند، نحوه عملکرد و روش های آنها که کاربران با آنها درگیر می شوند به طور قابل توجهی متفاوت هستند.

اطلاعات خرید سیو ریلز اینستاگرام
💎کیفیت سیو ریلز اینستاگرام سیو ریلز توسط افراد واقعی
💰 قیمت سیو ریلز اینستاگرام شروع قیمت از 3000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید سیو ریلز اینستاگرام

آیا ذخیره ریلز اینستاگرام دوباره از بین می رود؟

نه، این قابل انتظار نیست. ما فقط سیوهای واقعی و معتبر اینستاگرام را ارائه می دهیم که از کاربران واقعی می آیند. به همین دلیل، اعداد ذخیره سازی اینستاگرام معمولاً کاهش نمی یابند.

آیا کسی می تواند متوجه خرید سیو ریلز اینستاگرامی من شود؟

خیر. اول از همه، مردم نمی توانند تعداد کسانی که پست شما را ذخیره کرده اند را ببینند. شما فقط می توانید از آن عکس بگیرید و با آنها به اشتراک بگذارید.

آیا محدودیتی برای خرید سیو ریلز اینستاگرام وجود دارد؟

خیر محدودیتی برای خرید تعداد ذخیره ریلز وجود ندارد.

 

سیو ریلز اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام با 26.9 میلیون کاربر فعال تا امسال یکی از بزرگ ترین بازیگران در عرصه بازاریابی رسانه های اجتماعی است. اگرچه اینستاگرام در سال 2012 توسط فیسبوک خریداری شد و این دو پلتفرم از بسیاری جهات ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند، نحوه عملکرد و روش های آنها. که کاربران با آنها درگیر می شوند به طور قابل توجهی متفاوت هستند.

از نظر عملکرد، یکی از افزوده های اخیر اینستاگرام، امکان  خرید سیو ریلز اینستاگرام برای بازدید مجدد در آینده است. این «ذخیره ها» به یکی از عملکردهای محبوب اینستاگرام تبدیل شده اند، و با توجه به الگوریتم همیشه در حال تغییر اینستاگرام، ذخیره سازی ها باید برای استراتژی بازاریابی اجتماعی شما مهم باشد.

به منظور افزایش تعداد سیو ریلز اینستاگرام می توانید از خدمات وب سایت با اعتماد و تخصصی دیجی فالوور بهره مند شوید. بهترین خدمات و سرویس های مجازی برای اینستاگرام توسط برند دیجی فالوور با کادر فنی مجرب عرضه می شود.

در اصل، ذخیره های اینستاگرام عملکردی از برنامه است که به کاربران اجازه می دهد ریلز هایی را که ممکن است بعداً بخواهند به آنها بازگردند نشانک کنند. از آنجایی که ریلز ها یا فیلم های اینستاگرام به صورت مستقیم قابل دانلود نیستند و ردیابی اسکرین شات های متعدد از ریلز های جالب در آلبوم عکس یک دستگاه می تواند سخت و دست و پا گیر باشد، عملکرد سیو ریلز اینستاگرام، کار را برای کاربران آسان تر از همیشه کرده است.

همانطور که استوری های اینستاگرام یادآور استوری های اسنپ چت است، ذخیره ها را می توان با عمل سنجاق چیزی به صفحه در پینترست برای ارجاع در آینده مقایسه کرد.

به منظور ذخیره یک ریلز، کاربران می توانند روی نماد نشانک در سمت راست پایین هر ریلز در پلتفرم، عکس یا ویدیو کلیک کنند. با کلیک کردن روی نشانک، ریلز به طور خودکار به یک پوشه ذخیره پیش فرض ارسال می شود که از منوی همبرگر در سمت راست بالای نمایه خود کاربر در برنامه قابل دسترسی است.

با این حال، ذخیره ها را می توان بر اساس هر معیار سفارشی که کاربر انتخاب می کند، در مجموعه های مدیریت شده سازمان دهی کرد. به طور کلی، این ذخیره ها بر اساس نوع ریلز یا موضوع سازمان دهی می شوند. ذخیره ها را می توان با کلیک کردن دوباره روی نماد نشانک برای لغو انتخاب حذف کرد.

بسیاری از ریلز ها صرفاً برای الهام گرفتن ذخیره می شوند: فیلمی از نحوه درست کردن از لباس ها، مکان های سفر، فرهنگ پاپ یا نقل قول ها و انواع کلیپ های فان را می توان ذخیره کرد تا قبل از امتحان کردن چیز جدیدی به گذشته نگاه کنید تا سرگرمی یا مرجعی داشته باشید.

از سوی دیگر، ذخیره های اینستاگرام به طرز باور نکردنی برای جمع آوری ریلز هایی که حاوی اطلاعات مفید هستند، چه در خود تصویر و چه در کپشن آن، مفید هستند. در این شرایط، بسیاری از کاربران ریلز های مربوط به محصولاتی را که قصد خرید دارند یا اطلاعاتی را که قصد دارند در آینده استفاده کنند، ذخیره می کنند.

خرید سیو ریلز

نحوه استفاده الگوریتم از سیو ریلز اینستاگرام

هرچه ریلز های شما ذخیره بیشتری داشته باشند، احتمال بیشتری وجود دارد که الگوریتم اینستاگرام ریلز های شما را در صفحه کاوش و بالاتر در فیدهای افراد قرار دهد.

ذخیره ها یکی از هفت عامل کلیدی است که الگوریتم برای رتبه بندی ریلز ها در فید استفاده می کند. این عوامل شامل بازدیدها، لایک ها، نظرات و ذخیره ها می شود. تعداد ذخیره ها را به عنوان شاخص کیفیت می بیند.

هرچه تعداد لایک ها، نظرات و ذخیره های یک ریلز بیشتر شود، بهتر است؛ و اگر این تعامل به سرعت پس از ارسال محتوا انجام شود، قدرتمندتر است. از این رو بیشتر مردم علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام روی به خرید سیو ریلز اینستاگرام از سایت معتبر دیجی فالوور روی آورده اند.

چرا خرید سیو ریلز اینستاگرام بسیار مهم است؟

اینستاگرام در حال آزمایش حذف لایک ریلز ها از تعدادی از کشورها است. این آزمایش ابتدا با کانادا آغاز شد اما به برزیل، آرژانتین، ژاپن، ایرلند، ایتالیا و نیوزیلند گسترش یافت.

با ادامه این تغییر، تعداد لایک هایی که یک ریلز دریافت می کند اهمیت کمتری دارد و اکنون تمرکز بیشتر بر روی تعامل کلی ریلز ها، از جمله تعداد ذخیره ها و نظراتی است که دریافت می کند.

هدف افزایش تعداد ذخیره های ریلز های شما در واقع می تواند به موفقیت صفحه شما از راه های مختلف کمک کند. اول از همه، اگر ریلز های شما سیوهای بیشتری دریافت می کنند، این ذخیره ها برای مشارکت کلی ریلز حساب می شوند.

ریلز هایی که سیوهای بیشتری و در نتیجه تعامل بیشتری دارند، در الگوریتم اینستاگرام رتبه بالاتری دارند و به کاربران بیشتری نشان داده می شوند. علاوه بر این، کاربرانی که بسیاری از ریلز های شما را ذخیره می کنند، احتمال بیشتری دارد که ریلز های شما را بیشتری در فید فردی خود ببینند.

به این معنی که علاقه مندترین مشتریان شما محتوای بیشتری را مشاهده خواهند کرد، که می تواند به افزایش تبدیل کمک کند. بنابراین، سیوها به افزایش دسترسی به ریلز های شما کمک می کنند و همچنین به حفظ برند شما کمک می کنند.

از آنجایی که اینستاگرام اجازه لینک های درون ریلز های روی پلتفرم را نمی دهد، ذخیره ها همچنین می توانند به عنوان راهی برای بازدید مجدد اطلاعات مفید ریلز شما عمل کنند. به عنوان مثال، اگر محتوای سوالات متداول را در عنوان یک ریلز اینستاگرام ارائه دهید، کاربر می تواند به جای جستجو در وب سایت شما یا تلاش برای به خاطر سپردن پیوند به همان اطلاعات، آن اطلاعات را برای بعد ذخیره کند.

با قرار دادن همه اطلاعات در عنوان به جای پنهان کردن آن ها در پشت یک پیوند، ذخیره ها می توانند به عنوان یک راه آسان برای دنبال کنندگان عمل کنند تا همچنان به برند شما به عنوان یک منبع مراجعه کنند.

در حالی که این تنها یک راه برای به اشتراک گذاشتن تخصص یا اطلاعات مهم شما با مخاطبان است، بهینه سازی محتوای خود و خرید سیو ریلز اینستاگرام از برند دیجی فالوور می تواند گزینه ای باشد که به شما کمک می کند راحت تر با کاربران در پلتفرم ارتباط برقرار کنید.

افزایش سیو ریلز

چه کسی از خرید سیو ریلز اینستاگرام بیشتر سود می برد؟

رسانه های اجتماعی در سرتاسر جهان رایج هستند و تقریباً همه مشاغل در آن هستند. این به این دلیل است که اعداد مهم هستند و پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام فرصتی عالی برای ارزیابی عملکرد برندها از طریق تعامل و اعداد فراهم می کنند. در زیر لیستی از مشاغل و افرادی وجود دارد که با خرید سیو پست اینستاگرام بیشترین سود را می برند:

 • کار و کسب های خرد
 • مشاغل بزرگ
 • شرکت های دیجیتال مارکتینگ
 • برندهای پوشاک و مواد غذایی
 • وبلاگ نویسان و وبلاگ نویسان
 • اینفلوئنسرها
 • و خیلی بیشتر

شما هم می‌توانید سیو ریلز اینستاگرام را بخرید و از آن ها صرف نظر از اینکه در چه صنعتی هستید بهره مند شوید. پس از خرید سیوهای عکس و ویدیوی اینستاگرام برای برند خود، می‌توانید نفس راحتی بکشید و بدانید که این کار به میزان قابل توجهی میزان تعامل و دیده شدن پروفایل شما را بهبود می بخشد و بر میزان فالوور واقعی اینستاگرام شما اثر می گذارد.

آیا خطری برای خرید ذخیره ی ریلز اینستاگرام وجود دارد؟

برخلاف تصور عمومی، شما می توانید بدون نگرانی از خطرات، سیوهای اینستاگرام بخرید. با برند دیجی فالوور می توانید ذخیره ریلز اینستاگرام را ارزان بخرید و از آن ها برای تجارت خود استفاده کنید. ما سابقه بسیار خوبی داریم و محرمانه بودن مشتری خود را حفظ می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید حساب خود را بدون هیچ تردیدی در مورد ممنوعیت کار کنید.

نحوه خرید سیو اینستاگرام

خرید سیو اینستاگرام هرگز به این آسانی خرید از برند دیجی فالوور نبوده است. یک ابزار بسیار آسان و کاربر پسند برای دریافت سیوهای اینستاگرام خود به شما ارائه می دهد. همچنین بسیار امن است.

هنگامی که شما از ما خدمات دریافت می کنید، ما هرگز رمز عبور یا هر گونه اطلاعات حیاتی دیگر را درخواست نمی کنیم. شما می توانید همان ابزار آسان و امن را در همه خدمات رسانه های اجتماعی ما پیدا کنید. برای این کار فقط باید چهار مرحله ساده را دنبال کنید. اگر تصمیم به خرید سیو اینستاگرام دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد صفحه ی دیجی فالوور شده و بر قسمت خرید سیو ریلز اینستاگرام کلیک نمایید.
 • در کادر بعدی، لطفا تعداد سیوهایی را که می خواهید خریداری کنید را انتخاب نمایید.
 • اطلاعات درخواست شده را تکمیل نمایید.
 • روی «افزودن به سبد خرید» بزنید سپس  به صفحه پرداخت وارد شوید.
 • فرآیند پرداخت را با خیال راحت به پایان برسانید.
 • سیوهای جدید اینستاگرام که سفارش داده اید در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده می شود.

چرا باید از دیجی فالوور سیو ریلز اینستاگرام بخرید؟

امروزه قابلیت خرید سیو ریلز اینستاگرام است. اما به یاد داشته باشید که این گزینه تنها در صورتی برای شما مفید از است که از برند معتبر و قابل اعتمادی خرید کنید. برند دیجی فالوور مورد اعتماد ترین و پر فروش ترین سایت مجازی برای انواع محصولات اینستاگرامی است. بیشترین مشتری های این برند افراد مشهور و بلاگرها هستند. اما علت اینکار برای چیست؟

از آنجایی که سیو ریلز اینستاگرام تنها زمانی افزایش می یابد که کاربران زیادی به آن دسترسی پیدا کنند، خرید اضافی می تواند به ویژه برای حساب های کوچک یا جدید ارزشمند باشد. از این گذشته، به اینستاگرام سیگنال های مثبت زیادی داده می شود، که سپس با دسترسی بالاتری به محتوای شما پاداش می گیرد. دیجی فالوور با راهکارهای خاص خود موقع واریز محصولات باعث حساسیت الگوریتم اینستاگرام نمی شود.

ماموریت دیجی فالوور کمک به شما برای دستیابی به موفقیت طولانی مدت در اینستاگرام با احساس امنیت کامل است. اولویت برای ما رضایت مشتری های ماست. هنگامی که برند دیجی فالوور خرید می نمایید، واریز سفارش شما آنی صورت می گیرد. بنابراین مجبور نیستید زمان تحویل تخمینی طولانی را تحمل کنید یا نگران نباشید که ذخیره های اینستاگرامی مورد نظرتان به دستتان نرسد.

ما به شما گارانتی بازگشت وجه ارائه می دهیم و برای هر سناریویی قابل تصور چه از نظر پرسنلی و چه از نظر فنی آماده هستیم. و به لطف شبکه بزرگی که داریم، ما فقط سیوهای واقعی اینستاگرام را به شما تحویل می دهیم که معتبر و با کیفیت هستند. از طرفی قیمت های همیشه شفاف و قابل درک برای شما عرضه می نماییم. بنابراین، شما با استفاده از فرآیند پرداخت امن، برای هر بسته تنها یک قیمت پرداخت می کنید.

تله های اشتراک گران یا هزینه های پنهان بخشی از مدل کسب و کار ما نیستند و به شدت جلوگیری می شوند. به شما اطمینان می دهیم که از برند دیجی فالوور فقط محصولاتی با بالاترین کیفیت، سریع و ایمن و شامل مشاوره خوب دریافت خواهید کرد. همه اینها رشد پروفایل اینستاگرام شما را تضمین می کند و برای افرادی که می خواهند صفحه شما را کشف کنند آسان تر می شود.

اگر در خصوص محصولی سوالی دارید یا مشکلی پیش آمده است، سریعا می توانید با  پشتیبانی مشتری 24/7 ما تماس بگیرید. علاوه بر این، اگر نیاز به مشاوره در مورد اینکه دقیقاً کدام بسته سیو ریلز اینستاگرام برای شما مناسب است، دارید، می توانیم آن را سازمان دهی کنیم.

در فروشگاه ما، شما نه تنها بسته ایده آل خرید ذخیره ریلز اینستاگرام را دریافت می کنید، بلکه خدمات بسیار بیشتری را نیز می توانید دریافت کنید. فالوورهای اینستاگرام، لایک های اینستاگرام یا کامنت های اینستاگرام ما نیز به شما کمک می کنند در دراز مدت حتی سریع تر بر روی پلتفرم اینستاگرام رشد کنید. بنابراین با خیال راحت کمی به اطراف خود نگاه کنید و تمام خدماتی را که می تواند مهم باشد برای شما کشف کنید. 

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2 Reviews

رویا نادری
5

سلام خیلی ممنون بابت سیو ریلزایی که چند روز پیش ازتون خرید کرده بودم ریزش نداشت و خیلی کمکم کرد

کیارش
5

همیشه سیو پستام خیلی کم بود نمیدونستم چطوری افزایش بدم همه راها رو هم امتحان کرده بودم سایتتون تو ایران یکه با کمکتون سیو ریلزام بالا رفت

تجربه ی خود را کامنت کنید

2 Reviews

رویا نادری
5

سلام خیلی ممنون بابت سیو ریلزایی که چند روز پیش ازتون خرید کرده بودم ریزش نداشت و خیلی کمکم کرد

کیارش
5

همیشه سیو پستام خیلی کم بود نمیدونستم چطوری افزایش بدم همه راها رو هم امتحان کرده بودم سایتتون تو ایران یکه با کمکتون سیو ریلزام بالا رفت

تجربه ی خود را کامنت کنید