خرید رای استوری اینستاگرام ارزان و با کیفیت با تحویل فوری

با خرید رای استوری های کاملا واقعی از وبسایت دیجی فالوور برنده شدن خودت رو در هر مسابقه ای که در استوری ها برگزار میشه تضمین کن. تو حتی میتونی برای استوری های خودت هم رای بخری و خودت رو معتبرتر نشون بدی!

4.5/5 – (8 امتیاز)

خرید رای استوری اینستاگرام ارزان و با کیفیت با تحویل فوری
سایر خدمات اینستاگرام

خدمات رای استوری اینستاگرام

100
رای استوری اینستاگرام

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

713,700تومان
سفارش
150
رای استوری اینستاگرام

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

1,070,550تومان
سفارش
200
رای استوری اینستاگرام

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

1,427,400تومان
سفارش
300
رای استوری اینستاگرام

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

2,141,100تومان
سفارش
1000
لایک ارزان

✅ لطفا لینک پست را وارد نمایید.

2,928تومان
سفارش
2000
لایک فوق سریع

✅ لطفا لینک پست را وارد نمایید.

5,856تومان
سفارش
1000
لایک ایرانی پر سرعت

✅ لطفا لینک پست را وارد نمایید.

20,800تومان
سفارش
1000
لایک ایرانی با کیفیت

✅ لطفا لینک پست را وارد نمایید.

65,000تومان
سفارش
🔴اینستاگرام 🌐 رای استوری
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1953 🔴 رای استوری رایگان اینستاگرام 📊 توضیحات 2  تومان 100/100 فعال
2696 🔴 رای نظر سنجی POLL (گزینه شماره 1) ✅ توضیحات 808,860  تومان 200/10 6 ساعت 31 دقیقه فعال
2697 🔴 رای نظر سنجی POLL (گزینه شماره 2) ✅ توضیحات 808,860  تومان 200/10 5 ساعت 2 دقیقه فعال
2698 🔴 رای نظر سنجی POLL (گزینه شماره 3) ✅ توضیحات 808,860  تومان 200/10 9 ساعت 19 دقیقه فعال
2699 🔴 رای نظر سنجی POLL (گزینه شماره 4) ✅ توضیحات 808,860  تومان 200/10 5 ساعت 39 دقیقه فعال
2869 🔴 رای استوری اینستاگرام با تحویل فوری 📊 - 7,137,000  تومان 200/5 فعال
2870 🔴 رای استوری اینستاگرام با تحویل فوری 📊 - 7,137,000  تومان 200/5 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید رای استوری اینستاگرام

امروزه با توسعه و گسترش تکنولوژی، به کارگیری پیام رسان هایی مثل اینستاگرام، واتساپ و غیره متداول گردیده است. نحوه استفاده از این پیام رسان ها دارای الگوریتم و چهارچوب خاصی هستند. بیشتر اشخاص علاقه دارند تا از روش اینستاگرام به درآمد زایی برسند. برای درآمدزایی می بایست به الگوریتم محور گذاری شده به وسیله خود پیام رسان اینستاگرام اعتنا کرد. این الگوریتم خاص، دستیابی به پیج با فالوور بالا است. ما در ادامه در ارتباط با چگونگی دستیابی به پیج با فالوور بالا و در مورد خرید رای استوری اینستاگرام با شما صحبت می کنیم. با ما همراه شوید.

اطلاعات رای استوری اینستاگرام
💎کیفیت رای استوریرای استوری کاملا واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری
💰قیمت لایک استوری رایگانقیمت این سرویس 15,000 می باشد.
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا برای سوالاتی که در قسمت رای گیری استوری گذاشته می شود، محدودیت وجود دارد؟

باید گفت که برای سوالات ایجاد شده در این قسمت هیچ محدودیتی وجود نداشته و از هر سوالی می توان برای رای گیری استفاده کرد. اما لازم به ذکر است که پاسخ داده شده و در نظر گرفته شده برای این سوالات نباید از بیست و سه کاراکتر بیشتر باشد.

آیا مدت زمان رای گیری تا هر وقت که بخواهیم ادامه دارد؟

باید گفت که زمان رای گیری در استوری تنها بیست و چهار ساعت فعال می باشد و بعد از آن حذف می شود. اگر می خواهید که این رای گیری بیشتر باشد می توانید آن را در هایلایت اینستاگرام ذخیره کنید.

آیا می توان از رأی فیک و تقلبی در استوری و پیج جلوگیری کرد؟

باید گفت که رأی فیک باعث ریزش فالوور و پیج شما می شود. برای جلوگیری از رای فیک یا باید پیج خود را پرایوت و خصوصی کرده و یا از طریق سایت دیجی فالوور، رای های درست و اصلی را خریداری کنید. با این خرید خیال شما از عدم ریزش رای و به تبع آن کسب درآمد بالا راحت باشد.

معرفی رای استوری یا نظرسنجی در اینستاگرام

استوری اینستاگرام، یکی ‌از قابلیت های جالب این نرم افزار می باشد که کاربرد بسیار پر بازده ای دارد؛اینستاگرام همواره در حال افزایش قابلیت های جذاب و کاربردی و ویژگی های تازه به خود است تا تجارب فعالیت با استوری را برای کاربران لذت بخش نماید و کلیه ی خصوصیت های جدیدی که به این شبکه اجتماعی اضافه می شود، در راستای ارتقا و بهبود تعامل با کاربران می باشد.

تعامل بالا با خرید رای استوری اینستاگرام

مسلماً می‌دانید که داشتن تعامل بالا با کاربران، چقدر برای ارتقا پیج و کسب درآمد از اینستاگرام تاثیرگذار می باشد و یکی از راه هایی که می توانید تعامل فالوور ها را با استوری پیج خود بیشتر کنید، این است که باید از نظرسنجی در استوری استفاده کنید؛این افزایش تعامل را می توان با خرید بازدید رای استوری اینستاگرام، افزایش داد که ما در سایت دیجی فالوور رای اینستاگرام را با قیمت عالی و به صورت اصلی به فروش می رسانیم.

چگونگی افزایش کسب رای در اینستاگرام

شما می توانید در مورد موضوعات مختلف از فالوور های پیج خود رای گیری کنید چراکه با این اقدام  به طور ناخودآگاه تعامل پیجتان افزایش پیدا می کند که برای رای گیری هم می توانید از موضوعاتی مثل مسائل روزمره، مسائل دارای چالش مانند فوتبال، اطلاعات فوتبالیست ها و مسائل سیاسی روز استفاده کنید؛بیشتر مردم در مورد این مسائل نام برده،  اطلاعات مختصری داشته و دوست دارند تا خود را به چالش بکشند و شما می توانید با انتشار استوری به خصوص در موارد ذکر شده، موفق عمل کنید.

چگونگی ایجاد نظرسنجی در استوری اینستاگرام

برای دیده شدن پیج و افزایش فالوور ها باید از قابلیت رای گیری اینستاگرام در قسمت استوری استفاده کنید چراکه رای گیری در استوری به شما این امکان را می دهد تا یک سوال را با دو پاسخ در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید که اغلب نظرسنجی ها هم به همین صورت انجام می شود.

نحوه ساخت نظرسنجی اینستاگرام

برای این کار باید در ابتدا وارد اینستاگرام شده و عکس مورد نظر خود را برای پس زمینه استوری انتخاب کنید. بعد از این باید بر روی گزینه ی برچسب کلیک کرده و سپس pool را انتخاب کنید تا کادری که گزینه Ask a question در آن وجود دارد، برای شما نمایش داده شود؛بعد از آن با انتخاب همین گزینه میتوانید سوالات خود را در آن وارد کرده و در معرض دید یا همان استوری قرار دهید. بعد از این باید بر روی گزینه yes  یا no کلیک کرده و جواب را وارد کنید.

انواع نظرسنجی در استوری

نظرسنجی و رای گیری در استوری اینستاگرام به دو صورت دو گزینه ای و چهار گزینه ای وجود دارد؛ نظرسنجی دو گزینه ای با نام پول و چهار گزینه ای با نام کوییز رایج بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. در کوییز چهار گزینه ای، امکان راهنمایی مشتریان وجود دارد تا از این طریق اگر گزینه درست را لمس کنند رنگ سبز روشن شده و اگر غلط پاسخ دهند، چراغ قرمز روشن می شود.

خرید رای استوری اینستاگرام ارزان و با کیفیت با تحویل فوری

چگونگی افزایش رشد پیج با رای گیری در استوری

برای ایجاد نظر سنجی غیر از سوالاتی که دارای چالش هستند و در متن بالا گفته شد، می توان از آموزش هایی که در پیج قرار داده بودید، استفاده کنید چراکه استفاده از این آموزش ها برای سوالات باعث می شود تا متوجه شوید که چقدر آموزش های شما موثر بوده است و دیگر افراد را نیز ترغیب کنید تا به این آموزش ها برای جواب دادن به سوالات مراجعه کنند.

یک روش دیگر این است که اگر شما پیج فروشگاهی دارید و محصول خاصی را در آن به فروش می رسانید، می توانید درباره نوع محصولی که قرار است به فروش برسانید و جنس و مدل آن از فالوور ها سوال کنید؛این نظر سنجی باعث می شود تا فالوور های شما افزایش پیدا کند چرا که آنها تعامل ایجاد شده را حس کرده و همواره به دنبال این تعامل می گردند.

نکات مهم در استفاده از رای گیری استوری اینستاگرام

1- سوال‌های خود را به گونه‌ای مطرح کنید که مخاطبان پیج شما بتوانند به راحتی به آن پاسخ دهند.

2- سوالاتی منتشر کنید که برای فالوورهای پیجتان جذاب و جالب باشد.

3- نتایج رای گیری را به سرعت منتشر کنید.

چرایی ایجاد و یا خرید رای گیری در استوری

ایجاد رأی در استوری چند دلیل دارد و این دلایل ایجاد حس تعامل در مشتریان، لحظه شماری آن ها برای شرکت در رای گیری دیگر و افزایش فالوور به همان نسبت و افزایش انگیزه برای خرید می باشد. شما برای ایجاد رأی در استوری، می توانید آن سوالات جذاب را از سایت دیجی فالوور خرید کنید تا مشتریان و فالوور های خود را به طبع افزایش دهید چراکه این وب سایت معتبر، کلیه ی خدمات خود را با تضمین کیفیت بالا ارائه می دهد بنابراین می توانید با خیال راحت خرید خود را از آن انجام دهید.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد جذب فالوور به تعداد بالا، از اجزای الگوریتم های پایه گذاری شده توسط اینستاگرام می باشد که البته داشتن فالوور به تعداد بالا، راه های مختلفی دارد که یکی از آنها ایجاد رای در استوری اینستاگرام می باشد؛این رای گیری باعث ایجاد تعامل با مخاطبان می شود.

افرادی که علاقه به درآمد زایی از طریق اینترنت دارند، باید تلاش کنند تا فالوور بالایی را به سمت پیج خود جذب کنند پس بنابراین افراد می توانند برای کسب فالوور بالا از طریق خرید رای استوری اینستاگرام، به سایت دیجی فالوور مراجعه کنند تا سوالات با ارزش و رای های مفید را با قیمت ارزان خریداری کنند. مشاوران ما به صورت بیست و چهار ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند. 

 

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 28 ژانویه 2024، 12:07

    رای استوری‌هایی که ازتون خریدم کاملا واقعی بودن چون بعدا تاثیرش و تو بخش های دیگه پیجم دیدم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد