احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید رای استوری اینستاگرام ارزان و با کیفیت با تحویل فوری

با داشتن فالوور واقعی میتواند پیج و کسب و کار خود را بسیار بهتر از قبل رشد دهید و به درآمد بالا از طریق فالوور واقعی برسید.

5/5 – (1 امتیاز)

رای اینستاگرام

خدمات رای استوری اینستاگرام

گوگل 🚀 خدمات
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
203 ⚡ ورودی مستفیم یا دایرکت از کل دنیا توضیحات 0  تومان 100000000/100 7 دقیقه فعال
204 🔎 ورودی از سایت گوگل با کلمه کلیدی ایپی های کشور ایران [Organic] [Custom Keywords] توضیحات 0  تومان 1000000/1000 13 ساعت 42 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید رای استوری اینستاگرام

امروزه با توسعه و گسترش تکنولوژی، به کارگیری پیام رسان هایی مثل اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و غیره متداول گردیده است. نحوه استفاده از این پیام رسان ها دارای الگوریتم و چهارچوب خاصی هستند. بیشتر اشخاص علاقه دارند تا از روش اینستاگرام به درآمد زایی برسند.  برای درآمدزایی می بایست به الگوریتم محور گذاری شده به وسیله خود پیام رسان اینستاگرام اعتنا کرد. این الگوریتم خاص، دستیابی به پیج با فالوور بالا است. ما در ادامه در ارتباط با چگونگی دستیابی به پیج با فالوور بالا و در مورد خرید رای استوری اینستاگرام با شما صحبت می کنیم. با ما همراه شوید.

اطلاعات خرید رای استوری
💎کیفیت رای استوری رای استوری فوری و واقعی
💰قیمت رای استوری شروع قیمت از 30000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات که ممکن است در هنگام خرید رای استوری از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا برای سوالاتی که در قسمت رای گیری استوری گذاشته می شود، محدودیت وجود دارد؟

باید گفت که برای سوالات ایجاد شده در این قسمت هیچ محدودیتی وجود نداشته و از هر سوالی می توان برای رای گیری استفاده کرد. اما لازم به ذکر است که پاسخ داده شده و در نظر گرفته شده برای این سوالات نباید از بیست و سه کاراکتر بیشتر باشد.

آیا مدت زمان رای گیری تا هر وقت که بخواهیم ادامه دارد؟

باید گفت که زمان رای گیری در استوری تنها بیست و چهار ساعت فعال می باشد و بعد از آن حذف می شود. اگر می خواهید که این رای گیری بیشتر باشد می توانید آن را در هایلایت اینستاگرام ذخیره کنید.

آیا می توان از رأی فیک و تقلبی در استوری و پیج جلوگیری کرد؟

باید گفت که رأی فیک باعث ریزش فالوور و پیج شما می شود. برای جلوگیری از رای فیک یا باید پیج خود را پرایوت و خصوصی کرده و یا از طریق سایت دیجی فالوور، رای های درست و اصلی را خریداری کنید. با این خرید خیال شما از عدم ریزش رای و به تبع آن کسب درآمد بالا راحت باشد.معرفی رای استوری یا نظرسنجی در اینستاگرام

استوری اینستاگرام، یکی ‌از قابلیت های جالب این نرم افزار بوده که کاربری راحتی هم دارد. اینستاگرام همواره در حال افزایش دادن قابلیت های جذاب و کاربردی و ویژگی های تازه به خود است تا تجارب فعالیت با استوری را برای کاربران لذت بخش نماید. کلیه خصوصیت های جدیدی که به این پیام رسان اضافه می شود، در راستای ارتقا و بهبود تعامل با کاربران دیگر بوده است.  خرید فالوور اینستاگرام حقیقی و واقعی بایستی از وب سایت های معتبری همانند دیجی فالوور صورت بپذیرد. اگر این طور نباشد به جای رشد پیج شما ریزش می کند. مسلماً می‌دانید که داشتن تعامل بالا با کاربران، چقدر برای ارتقا پیج یا فالو و در نتیجه افزایش درآمد پیج تاثیر گذار می باشد. یکی از راه هایی که می توانید تعامل فالوور ها را با استوری پیج خود بیشتر کنید، این است که باید از نظرسنجی در استوری استفاده کنید. این افزایش تعامل را می توان با خرید بازدید لایو اینستاگرام، افزایش داد. ما در سایت دیجی فالوور رای اینستاگرام را با قیمت عالی و به صورت اصلی به فروش می رسانیم.

چگونگی افزایش کسب رای در اینستاگرام

شما می توانید در مورد موضوعات مختلف از فالوور رای گیری کنید. با رأی گیری از آن ها به طور ناخودآگاه این تعامل لازم، آغاز می شود. برای رای گیری هم می توانید از موضوعاتی مثل مسائل روزمره، مسائل دارای چالش مانند فوتبال، اطلاعات فوتبالیست ها و مسائل سیاسی روز استفاده کنید. بیشتر مردم در مورد این مسائل نام برده، مختصر اطلاعاتی داشته و دوست دارند تا خود را به چالش بکشند. شما با استوری به خصوص در این مورد، می توانید موفق عمل کنید.

چگونگی ایجاد نظرسنجی در استوری اینستاگرام

گفتیم برای دیده شدن پیج و افزایش فالوور ها باید از قابلیت رای گیری اینستاگرام در قسمت استوری استفاده کنید. رای گیری در استوری به شما این امکان را داده تا یک سوال را با دو پاسخ در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید. اغلب نظرسنجی ها هم به همین صورت انجام می شود. برای این کار باید در ابتدا وارد پیام رسان اینستاگرام شده و عکس مورد نظر خود را برای پس زمینه استوری انتخاب کنید. بعد از این باید بر روی گزینه برچسب و سپس pool را انتخاب کرده تا کادری که گزینه Ask a question در آن وجود دارد، برای شما نمایش داده شود. بعد از آن با انتخاب همین گزینه میتوانید سوالات خود را در آن وارد کرده و در معرض دید یا همان استوری قرار دهید. بعد از این باید بر روی گزینه yes  یا no کلیک کرده و جواب را وارد کنید.

انواع نظرسنجی در استوری

نظرسنجی و رای گیری در استوری اینستاگرام به دو صورت دو گزینه ای و چهار گزینه ای وجود دارد. نظرسنجی دو گزینه ای با نام پول و چهار گزینه ای با نام کوییز رایج بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. در کوییز چهار گزینه ای، امکان راهنمایی مشتریان وجود دارد تا از این طریق اگر گزینه درست را لمس کنند رنگ سبز روشن شده و اگر غلط پاسخ دهند، چراغ قرمز روشن می شود. رای اینستاگرام

چگونگی افزایش رشد پیج با رای گیری در استوری

برای ایجاد نظر سنجی غیر از سوالاتی که دارای چالش هستند و در متن بالا گفته شد، می توان از آموزش هایی که در پیج قرار داده بودید استفاده کنید. استفاده از این آموزش ها برای سوالات باعث می شود تا متوجه شوید چه حد آموزش های شما موثر بوده، دیگر افراد را نیز ترغیب کنید تا به این آموزش ها برای جواب دادن به سوالات مراجعه کنند. یک روش دیگر این است که اگر شما پیج فروشگاهی دارید و محصول خاصی را آن به فروش می رسانید، می توانید درباره نوع محصولی که قرار است به فروش برسانید و جنس و مدل آن از فالوور ها سوال کنید. این نظر سنجی باعث می شود تا فالوور های شما افزایش پیدا کند. این افزایش نیز به این دلیل است که آنها تعامل ایجاد شده را حس کرده و همواره به دنبال این تعامل می گردند.

چرایی ایجاد و یا خرید رای گیری در استوری

ایجاد رأی در استوری چند دلیل دارد و این دلایل ایجاد حس تعامل در مشتریان، لحظه شماری آنها برای شرکت در رای گیری دیگر و افزایش فالوور به همان نسبت و افزایش انگیزه برای خرید می باشد. شما برای ایجاد رأی در استوری، می توانید آن سوالات جذاب را از سایت دیجی فالوور خرید کرده تا مشتریان و فالوور های خود را به تبع سوالات جذاب افزایش دهید.

نتیجه گیری

گفتیم که کسب فالوور به تعداد بالا جز الگوریتم های پایه گذاری شده توسط اینستاگرام می باشد. البته داشتن فالوور به تعداد زیاد و بالا، راه های مختلفی دارد که یکی از آنها ایجاد رای در استوری اینستاگرام می باشد. این رای گیری باعث ایجاد تعامل با مخاطبان خواهد شد. افرادی که علاقه به درآمد زایی از طریق اینترنت را دارند، باید تلاش کنند تا فالوور بالایی را به سمت پیج خود جذب کنند. افراد می توانند برای کسب فالوور بالا از طریق خرید رای استوری اینستاگرام، به سایت دیجی فالوور مراجعه کرده تا سوالات با ارزش و رای های مفید را با قیمت ارزان خریداری کنند. مشاوران ما به صورت بیست و چهار ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند. 

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید