احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید لایک اینستاگرام ارزان ایرانی همراه با تضمین تحویل فوری

با خرید لایک ارزان می توانید مخاطبان خود را ترغیب به تعامل بیشتر با خودتان کنید.

4.4/5 – (715 امتیاز)

خرید لایک اینستاگرام ارزان ایرانی همراه با تضمین تحویل فوری​

خدمات لایک ارزان اینستاگرام

🔴اینستاگرام ❤️ لایک
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
655 🔴لایک اینستاگرام با تحویل فوری ( مخصوص IGTV )✅ - 5,859  تومان 100000/10 15 دقیقه فعال
823 🔴خرید لایک روسی ✅ - 5,865  تومان 140000/10 1 ساعت 22 دقیقه فعال
592 🔴لایک ایرانی کیفیت خوب - پیشنهادی 😍✅ - 7,761  تومان 50000/50 2 روز 12 ساعت 15 دقیقه فعال
667 🔴لایک اینستاگرام باکیفیت 50% ایرانی فوری - بدون ریزش با گارانتی 90 روزه✅ - 7,761  تومان 50000/50 3 ساعت 35 دقیقه فعال
659 🔴لایک اینستاگرام با کیفیت با تحویل فوری - بدون ریزش✅ - 16,758  تومان 70000/10 11 دقیقه فعال
669 🔴لایک اینستاگرام 100% ایرانی با تحویل فوری - بدون ریزش با گارانتی 60 روزه✅ - 23,700  تومان 50000/100 7 ساعت 15 دقیقه فعال
671 🔴لایک اینستاگرام (سرور اختصاصی) با تحویل فوری 🚨 اورژانسی✅ - 27,405  تومان 10000/100 17 دقیقه فعال
662 🔴لایک اینستاگرام میکس با تحویل فوری - بدون ریزش با گارانتی 60 روزه✅ - 38,304  تومان 30000/10 15 دقیقه فعال
668 🔴لایک اینستاگرام با کیفیت 80% ایرانی با تحویل فوری - بدون ریزش✅ - 46,683  تومان 30000/100 4 ساعت 18 دقیقه فعال
664 🔴لایک اینستاگرام بدون ریزش با گارانتی 30 روزه✅ - 56,259  تومان 20000/10 32 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید لایک ارزان اینستاگرام با تحویل فوری

اگر به فکر راه های افزایش تعداد لایک پست های خود با کمترین هزینه‌ ی ممکن هستید، دست نگه دارید! ما از قبل به این موضوع فکر کرده ایم. با خرید لایک ارزان می توانید تعداد لایک پست های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید. با خرید لایک ارزان می توانید مخاطبان خود را ترغیب به تعامل بیشتر با خودتان کنید.

برای دریافت لایک رایگان کلیک کنید.

ویژگی های لایک اینستاگرام
👑 کیفیت لایک ایرانی با کیفیت
💲 قیمت لایک شروع قیمت از 9000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش بدون ریزش
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید لایک اینستاگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

چرا باید لایک ایرانی بخریم؟

لایک ایرانی توسط حساب های کاربری کاملا واقعی و فعال اینستاگرام در ایران انجام می شود. در نتیجه خریدن آنها سبب خواهد شد که نرخ اینگیجمنت شما افزایش چشم گیری داشته باشد. اگر در ایران فعالیت می کنید و مشتریان شما به مردم داخل مرزهای ایران محدود می شوند، اولین و آخرین گزینه ی مناسب برای شما خرید لایک ایرانی است.

آیا برای خرید لایک ایرانی نیاز به ارائه پسورد است؟

خیر. سایت دیجی فالوور برای هیچ کدام از محصولات خود رمز عبور پیج لازم ندارد. خرید لایک ایرانی هم از این قاعده مستثنی نیست.

آیا لایک پست با لایک igtv فرق دارد؟

بله. حین خرید لایک توجه داشته باشید که پلن های پست معمولی با پست igtv تفاوت دارد.

آیا می‌توانیم یک پلن خریداری کرده و آن را روی پست های مختلف پخش کنیم؟

بله. اگر بیشتر از 200 لایک ایرانی خریداری کرده اید، می توانید آن ها را روی پست های مختلف پخش کنید.

لایک ایرانی ارزان را از کجا بخریم؟

سایت دیجی فالوور، لایک ایرانی خود را با قیمت کاملا منصفانه و مقرون به صرفه ارائه می کند. توجه داشته باشید که برخی از سایت ها لایک با قیمت بسیار پایین عرضه می کنند. این لایک ها توسط ربات ها انجام شده و به پیشرفت پیج شما کمک نمی کنند.

خرید لایک ارزان اینستاگرام از دیجی فالوور

لایک به معنای پسندیدن است، لایک اینستاگرام به افرادی می گویند که پست پیج اینستاگرام شما را می بینند و می پسندند و آن را لایک یا کامنت می کنند.

زمانی که شما مطلبی در پیج خود می گذارید مطالب شما برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته می شود و آنها می توانند آن را لایک یا کامنت بزارند.

به چه دلیل لایک اینستاگرام ایرانی بخریم؟

شما با خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام ارزان زمینه را برای جذب فالوور و لایک با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار می آید.

یکی مرد جنگی به از صد هزار! در دنیای اینستاگرام، این را ما این‌گونه معنی می کنیم که اگر صفحه فروش شما لایک و فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی نتیجه ماندن آن است.

شما با خرید لایک اینستاگرام واقعی برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است؟

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب و کار در آن و تبدیل شدنش به سریع ترین، بهترین و مؤثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام مؤثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سود آوری است.

شما می توانید با خرید لایک ارزان در این سود شریک باشید. آمارهای رسمی نشان می دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب و کار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل توجهی از سود خود را از دست می دهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور است.

چرا لایک اینستاگرام را از دیجی فالوور بخریم؟

دیجی فالوور با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه های اجتماعی افزایش لایک اینستاگرام صفحه شما را به صورت هدفمند و عملی انجام می دهد. خرید لایک ایرانی و واقعی و فعال و هدفمند و علاقه‌ مند به موضوع مورد نظر شما و یا در شهر و کشور مورد نظر شما و ارائه قیمت های کاملاً رقابتی از اولویت های دیجی فالوور محسوب می شود.

چرا لایک اینستاگرام را از دیجی فالوور بخریم؟

دیجی فالوور با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکار گیری نهایت توان در تعاملات خود با تأمین کنندگان، می کوشد امکان ارائه ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات را فراهم آورد.

خرید لایک اینستاگرام ایرانی چه ارزشی دارد؟

اگر می خواهید تعداد لایک هایتان افزایش یابد و بتوانید پوز دهید بهترین راه خرید لایک اینستاگرام است که لایک باکیفیت از افراد فعال و واقعی اینستاگرام جذب می شود که از طرفی می توانید به سود کلانی برسید.

باید به این نکات دقت داشته باشید، یکی از مهم ترین عوامل افزایش لایک اینستاگرام داشتن تعداد زیادی لایک می باشد تا صفحه شما به چشم بقیه با ارزش دیده شود. اگر صفحه شما دارای محصول فروشی باشد احتمال خرید وجود دارد.

آیا می توان یک بسته لایک را روی چند عکس تقسیم کرد؟

بله، شما می توانید با خرید هر بسته آدرس عکس هایی را که در نظر دارید لایک شود و تعداد لایک را برای ما در قسمت توضیحات سفارش نوشته و ارسال کنید، فقط توجه داشته باشید که برای هر عکس امکان خرید کمتر از 200 عدد امکان پذیر نیست.

چگونه لینک عکس اینستاگرام را برای شما ارسال کنم؟

۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرام تان شوید و روی عکس مورد نظرتان لمس کنید. زیر عکس سمت راست یک علامت ۳ نقطه وجود دارد، آن را لمس کنید و سپس روی Copy Share Url لمس کنید و سپس هنگام سفارش در قسمت آدرس عکس انگشت خود را نگه دارید و Paste کنید دقیقاً مشابه عمل Copy و Paste کردن.

۲- در قسمت توضیحات آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید و به طور مثال بنویسید: لایک روی جدیدترین عکس اعمال شود. دقت کنید، آدرس عکس ها در اینستاگرام به طور عادی چیزی شبیه این است.

https://www.instagram.com/p/BYbPWoMlbS/?taken-by=digitarahan

پیج اینستاگرام ما رو حتما فالو کنید تا از تخفیفات شگفت انگیز ما مطلع شوید.

نظر مشتری عزیزمون در مورد کیفیت و پشتیبانی سایت

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2.5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
61 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهناز شهبازی

به شدت سایت دیجی فالوور رو بتون توصیه می کنیم… ویو و لایک گرفتم بازدهی ش عالی بود!!

1 11 12 13