برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید ویو خودکار اینستاگرام (ویو اتوماتیک) اتو ویو تضمینی و فوری

یک راه ساده برای حل این مشکل، خرید ویو خودکار اینستاگرام است. این سرویس بسیار شبیه به همتای خرید بازدید معمولی است. با این حال، می توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که برای مدت زمان مشخصی با تعداد بازدیدهایی که انتخاب کرده اید، بازدید ویدیو یا عکس های آینده را دریافت کنید. بسیاری از اینفلوئنسر ها و افراد مشهور از گزینه ی خرید ویو خودکار اینستاگرام برند دیجی فالوور برای افزایش فالوور و بالا بردن صفحه خود در صفحه کاوش استفاده می کنند.

5/5 – (4 امتیاز)

خرید ویو خودکار اینستاگرام
خدمات خرید ویو خودکار اینستاگرام
🔴اینستاگرام 👁‍🗨 اتو ویو
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1944 🔴 اوتو ویو رایگان 👁 توضیحات 100  تومان 300/300 فعال
1370 🔴ویو اتوماتیک اینستاگرام 👁 توضیحات 900  تومان 100000000/1000 فعال
1373 🔴ویو اتوماتیک اینستاگرام تحویل سریع👁 توضیحات 6,100  تومان 100000000/100 فعال
1225 🔴 اتو ویو اینستاگرام بدون ریزش با تحویل فوری 👁 توضیحات 7,200  تومان 100000000/100 فعال
1495 🔴اتو ویو اینستاگرام 1M در ساعت با تحویل فوری👁 توضیحات 7,200  تومان 100000000/100 فعال
1496 🔴اتو ویو اینستاگرام با کیفیت با تحویل فوری👁 توضیحات 10,000  تومان 100000000/100 فعال
1371 🔴ویو اتوماتیک اینستاگرام با تحویل فوری👁 توضیحات 12,300  تومان 500000000/100 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

ویو خودکار اینستاگرام با تحویل فوری

شما میتوانید با خرید ویو خودکار از وبسایت دیجی فالوور ویوهای ویدیوهای آینده خود را در اینستاگرام افزایش دهید و به اکسپلور رفتن آنها را تضمین کنید!

اطلاعات خرید ویو خودکار اینستاگرام
💎کیفیت ویو خودکار ویو اتوماتیک، اتو ویو خودکار تا یک ماه
💰 قیمت ویو اتوماتیکشروع قیمت از 20000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است هنگام خرید ویو خودکار اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا مردم می توانند متوجه شوند که من بازدیدها را خریداری کرده ام؟

سعی کنید هنگام خرید بازدیدها مانند هرزنامه به نظر نرسد. یا می توانید نرخ بازدید خود را با سایر خدمات دیجی فالوور، مانند لایک ها و نظرات، متعادل کنید.

آیا بازدیدهای اتوماتیک اینستاگرام من در طول زمان کاهش می یابد؟

به طور معمول، خطر کاهش وجود ندارد. با این حال، اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، برند دیجی فالوور می تواند ضرر شما را جبران کند.

آیا خرید ویو خودکار اینستاگرام قانونی است؟

بله، خرید ویو خودکار اینستاگرام قانونی است. به شرطی که از سرویس‌های معتبر و مورد تأیید استفاده کنید که در راستای قوانین اینستاگرام عمل کند.

آیا خرید ویوها تأثیر منفی بر حساب من دارد؟

خیر،نه تنها باعث افزایش ویو پیجتان می شود بلکه تعامل صفحه اینستاگرامیتان نیز رشد می کند پس بنابراین حتما برای رشد موفقیت خود در این شبکه محبوب،سرویس بازدید خودکار را تهیه کنید.

سرویس خرید بازدید اتوماتیک اینستاگرام چیست؟

ویدئوها محتوای رسانه ای ترجیحی برای سازندگان و مصرف کنندگان هستند زیرا تمایل دارند اطلاعات و سرگرمی بیشتری نسبت به عکس ها داشته باشند. نظرات و لایک ها روی یک ویدیو معیارهای مهمی برای محبوبیت هستند، اما تعداد بازدیدها در مقیاس اهمیت بیشتر از هر دو است. بنابراین، هرچه افراد بیشتری یک ویدیو را تماشا کنند، الگوریتم اینستاگرام آن را در رتبه بالاتری قرار می دهد.

با این روش حتی ممکن است این ویدیوها در صفحه کاوش قرار بگیرند، آن را برای مخاطبان گسترده تری باز کنند و بالطبع مشتری اکانت شما افزایش می یابد. درنتیجه تعداد بازدید از یک پست میزان تعامل اکانت شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجایی که روزانه میلیون ها پست در این پلتفرم آپلود می شود، واداشتن مردم به مشاهده محتوای شما می تواند استرس زا باشد.

راه حل ساده برای افزایش ویو پست های اینستاگرام

یک راه ساده برای حل این مشکل، خرید ویو خودکار اینستاگرام است. این سرویس بسیار شبیه به همتای خرید بازدید معمولی است. با این حال، می توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که برای مدت زمان مشخصی با تعداد بازدیدهایی که انتخاب کرده اید، بازدید ویدیو یا عکس های آینده را دریافت کنید. بسیاری از اینفلوئنسر ها و افراد مشهور از گزینه ی خرید ویو خودکار اینستاگرام برند دیجی فالوور برای افزایش فالوور و بالا بردن صفحه خود در صفحه کاوش استفاده می کنند.با خرید بازدید خودکار دغدغه محبوبیت نداشته باش

مزایای خرید ویو اتوماتیک اینستاگرام

در اینجا دلایل بزرگ وجود دارد:

برای اینفلوئنسرها:

آن ها برند شما را به عنوان یک برند جذاب برای کار به نمایش می گذارد و حامیان مالی و قراردادهای تبلیغاتی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

برای کسب و کارها:

وقتی وارد صفحه کاوش می شوید، محصولات و خدمات شما را به روی مشتریان جدید باز می کنند.

برای افرادی که امیدوارند استعدادهای هنری خود را به نمایش بگذارند:

خرید ویوی خودکار محبوبیت محتوا و صفحه شما را افزایش می دهد و به طور بالقوه طرفداران جدید اینستاگرام را برای شما به ارمغان می آورد.

برندها:

خرید بازدید اتوماتیک تصویر برند را بهبود می بخشد و آگاهی از برندتان را در این رسانه اجتماعی افزایش می دهد. افراد مشهور و اینفوئنسرها از این گزینه استفاده می نمایند و عکس از آمار تعداد بازدید خود عمنتشر می کنند و در صفحه ی خود پخش می نمانید تا تبلیغی برای افزایش مشتری خود نمایند.

انواع ویو خودکار اینستاگرام

بازدید برای پست اینستاگرام

بازدید برای استوری اینستاگرام

بازدید برای اکسپلور اینستاگرام

بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام

ویو برای پست اینستاگرام

هر محتوایی که در اینستاگرام پست می کنید، می تواند تعامل بیشتری را به همراه داشته باشد و چشم فالوورهای بالقوه را به خود جلب کند، بنابراین مهم است که هنگام پست کردن آنها، بازی خود را تقویت کنید. در ادامه چگونگی تاثیر بازدید پست های اینستاگرامی بر رشد پیج شما را بررسی می کنیم:

پستتان را در بالای فیدهای اینستاگرام نگه می دارد

به یاد داشته باشید که اینستاگرام اکنون الگوریتمی دارد که مرتبط ترین و پربازدیدترین پست ها را در بالای فید هر کاربر قرار می دهد. این بدان معنی است که اگر ویدیوی شما بازدیدهای بیشتری نسبت به دیگران داشته باشد، احتمالاً بیشتر از سایر پست های آپلود شده در همان زمان قابل مشاهده است.

تعاملات را افزایش می دهد

با استفاده از این سرویس می توانید میزان تعاملات پیج خود را چند برابر کنید چراکه پست های پیج شما در دسترس افراد بیشتری قرار می گیرد و با واکنش آن ها تعامل صفحه ی شما بالا می رود. همچنین با افزایش تعامل می توان امیدوار بود که پستتان وارد صفحه اکسپلور شود.

دنبال کنندگان بالقوه را جذب می کند

علاوه بر تعامل، یک پست پربازدید همچنین دارای دسترسی گسترده تری است که  می تواند در فیدهای افراد دیگر نمایش داده شود و کاربرانی که خارج از دسترسی پیج شما هستند یا تا به امروز پیج شما را فالوو نکرده اند، شانس بیشتری در بازدید صفحه تان داشته باشند.مزیت های خرید بازدید اینستاگرام

انواع بازدید خودکار اینستاگرام

بازدید برای استوری اینستاگرام

 تعداد بازدیدهایی که در هر استوری دریافت می کنید، استوری های شما و ترتیب نمایش آن ها را از طریق بخش “استوری” در فید آنها برای فالوورهای شما تعیین می کند. علاوه بر این، هر چه تعداد بازدیدهایی که در استوری اینستاگرام خود داشته باشید، محبوبیت آن در بین فالوورهایتان نیز بیشتر می شود. بنابراین، خرید استوری اینستاگرام از برند دیجی فالوور برای به دست آوردن جایگاه بالایی در فید هر کاربر و افزایش فالوور ضروری است.

بازدید برای اکسپلور اینستاگرام

همانطور که می بینید، بازدیدهای اینستاگرام تاثیر زیادی بر رشد اکانت شما دارند. این به این معنی است که شما باید راه طولانی را طی کنید تا مطمئن شوید که بازدیدهای اکسپلور بیشتری به دست می آورید. بازدید برای اکسپلور اینستاگرام به این حالت است که برای شما تعداد بازدید کننده خارج از مخاطبین شما از پست ها یا استوری های شما دیدن می نمایند. خرید ویو خودکار اکسپلور اینستاگرام برای بالا رفتن در صفحه کاوش ارزش دارد.

بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام

بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام زمانی ارزش دارد که بخواهید به فالوورهای خود و الگوریتم اینستاگرام نشان دهید که شما بیننده ی خارج از کشور دارید و مایل به دیده شدن در صفحات خارجی برای فالوورهای خارج از ایران هستید. این روش برای کسانی که مایل به فروش محصولات خود یا مشهور شدن در خارج از کشور هستند، عالی می باشد. برای دریافت بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام می توانید از سایت دیجی فالوور کمک بگیرید.

چرا اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام برای ویدیوهای خود کنیم؟

برای افزایش ویو پست های خود، می بایست سرویس ویو خودکار را خریداری کنید چراکه در صورت داشتن بازدید بالا، افراد ترغیب به واکنش دادن به محتوای منتشر شده توسط شما می شوند. به همین دلیل است که خرید بازدیدهای اینستاگرام برای نمایش تعداد بازدید چشمگیر ضروری است. طبیعت انسان این است که به چیزی نگاه کند که دیگران نیز به آن نگاه می کنند. بنابراین، تعداد بازدیدها می تواند میزان محبوبیت محتوای شما را تعیین کند.

یکی دیگر از دلایل خرید بازدید از اینستاگرام می تواند افزایش تعامل و دسترسی ویدیوهای شما باشد. هرچه تعداد بازدیدهای بیشتری از پست خود داشته باشید، احتمال اینکه ویدیو به صورت ارگانیک محبوب شود، بیشتر می شود، زیرا نه تنها به همه دنبال کنندگان شما می رسد، بلکه آنها ویدیوی شما را به اینستاگرامرهایی که شما را دنبال نمی کنند نیز توصیه می کنند. بنابراین برای نمایش محبوبیت و افزایش محبوبیت پست خود، خرید ویو اینستاگرام ضروری است.

چرا از دیجی فالوور اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام کنیم؟

در نگاه اول این سایت نیز مانند دیگر برند هاست. اما با نگاه دقیق تر می شود فهمید که سایت دیجی فالوور از مورد اعتماد ترین و بهترین ها برای محصولات مجازی اینستاگرام است. دلایل اصلی خرید ویو خودکار اینستاگرام از سایت دیجی فالوور شامل موارد زیر است:

تحویل آنی:

به محض تکمیل خرید، پردازش سفارش شما شروع می شود. سفارش شما در زمان تحویل تخمینی که در صفحه سرویس نشان می دهیم تکمیل می شود.

بدون خطر کاهش و ریزش:

خدماتی که خریداری می کنید دائمی خواهد بود و کاهشی نخواهد داشت. در غیر این صورت، ما به شما تضمین می کنیم که بعضی سرویس ها ضررهای شما را تا شش ماه پس از خرید دوباره پر می کنیم.

ضمانت بازگشت وجه:

در صورتی که نتوانیم آن را در مدت زمان تخمینی تحویل دهیم، (در صورتی که بیش از سه روز باشد) سفارش شما را بازپرداخت می کنیم.

پشتیبانی زنده 24 ساعته:

ما پشتیبانی 24ساعته به مشتریان خود ارائه می دهیم. شما می توانید در هر زمان از طریق شماره، سیستم چت تعبیه شده ما، واتس اپ و آدرس ایمیل با ما تماس بگیرید. کارکنان ما همیشه آماده کمک به شما هستند.

پرداخت امن:

شما می توانید با کارت اعتباری خود از طریق امن ترین و مطمئن ترین سیستم های پرداخت در جهان می توانید پرداخت خود را انجام دهید؛ لازم به ذکر است که برای پرداخت نیازی به ثبت نام ندارید.

بدون رمز عبور مورد نیاز است:

ما هرگز رمز عبور یا اطلاعات خصوصی دیگری را از شما نمی پرسیم. همچنین به شما توصیه می کنیم از حساب خود محافظت کنید و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

قیمت منصفانه:

اگر به مقایسه ی سایت دیجی فالوور با دیگر برندها بپردازید، می بینید که تمام محصولات سایت دیجی فالوور منصفانه و کم قیمت است.

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • ویدا

  05 ژوئن 2023، 13:13

  از بازدیدی برای ویدیوهام گرفتم خیلی راضی هستم کارتون عالیه

 • نیما

  05 ژوئن 2023، 13:13

  محصول ویو خودکارتون خیلییی به دردم خورد مث همیشه عالی😍👏🏻

 • رضایی

  05 ژوئن 2023، 13:13

  قبلا زمان خیلی زیادی را برای سفارش محصول میزاشتم ولی با این پنل دیگه کارمو راحت کردین

 • اتنا

  05 ژوئن 2023، 13:13

  از وقتی با پنل تون اشنا شدم میزان رشد پیجم 80 درصد افزیش یافتهو

 • محمد

  05 ژوئن 2023، 13:12

  مشتری مداریتون عالیه و با ویو خودکار کار من و خیلی های دیگه رو راحت کردید 🙏🙏🙏🙏

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد