احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید ویو خودکار اینستاگرام (ویو اتوماتیک) اتو ویو تضمینی و فوری

با خرید ویو اتوماتیک افزایش بازید پست و ویدئو را تجربه کنید، خرید اتو ویو بازدید خودکار پست فوری، ارزان و تضمینی.

5/5 – (3 امتیاز)

اتو ویو

خدمات خرید ویو خودکار اینستاگرام

🔴اینستاگرام 👁‍🗨 اتو ویو
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
722 🔴اتو ویو اینستاگرام - ( مخصوص ریلز ) + ریچ و ایمپرشن👁 - 9,979  تومان 100000/100 فعال
721 🔴اتو ویو اینستاگرام - ( ویدیو / ریلز / IGTV ) با تحویل فوری👁 - 37,800  تومان 180000/100 فعال
229 🔴بازدید خودکار اینستاگرام [ 1 میلیون/ساعت] [ بهترین ][ ریلز پذیرفته می شود]👁 - 127,764  تومان 50000000/100 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

ویو خودکار اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی محبوب است که نقش مهمی در زندگی روزمره بسیاری از افرادی که از آن برای کسب و کار یا تفریح ​​استفاده می کنند، ایفا می کند. تعداد کاربران این اپلیکیشن به راحتی به میلیون ها نفر می رسد و تعداد پست های ویدئو و عکس در روز نیز در محدوده اعداد مشابه قرار دارد. رقابت بر سر این برنامه دیوانه کننده و سخت است.

اطلاعات خرید ویو خودکار اینستاگرام
💎کیفیت ویو خودکار  ویو اتوماتیک، اتو ویو خودکار تا یک ماه
💰 قیمت ویو اتوماتیک شروع قیمت از 20000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید ویو خودکار اینستاگرام

آیا مردم می توانند متوجه شوند که من بازدیدها را خریداری کرده ام؟

سعی کنید هنگام خرید بازدیدها مانند هرزنامه به نظر نرسد. یا می توانید نرخ بازدید خود را با سایر خدمات دیجی فالوور، مانند لایک ها و نظرات، متعادل کنید.

آیا بازدیدهای اتوماتیک اینستاگرام من در طول زمان کاهش می یابد؟

به طور معمول، خطر کاهش وجود ندارد. با این حال، اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، برند دیجی فالوور می تواند ضرر شما را جبران کند.

سرویس خرید بازدید اتوماتیک اینستاگرام چیست؟

ویدئوها محتوای رسانه ای ترجیحی برای سازندگان و مصرف کنندگان هستند زیرا تمایل دارند اطلاعات و سرگرمی بیشتری نسبت به عکس ها داشته باشند. نظرات و لایک ها روی یک ویدیو معیارهای مهمی برای محبوبیت هستند، اما تعداد بازدیدها در مقیاس اهمیت بیشتر از هر دو است.

بنابراین، هرچه افراد بیشتری یک ویدیو را تماشا کنند، الگوریتم پلتفرم آن را در رتبه بالاتری قرار می دهد. با این روش حتی ممکن است در صفحه کاوش قرار بگیرند، آن را برای مخاطبان گسترده تری باز کنند و بالطبع مشتری اکانت شما افزایش می یابد.

بنابراین تعداد بازدید از یک پست میزان تعامل اکانت شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجایی که روزانه میلیون ها پست در پلتفرم آپلود می شوند، واداشتن مردم به مشاهده محتوای شما می تواند استرس زا باشد. یک راه ساده برای کاهش استرس وجود دارد، خرید ویو خودکار اینستاگرام است.

این سرویس بسیار شبیه به همتای خرید بازدید معمولی است. با این حال، می توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که برای مدت زمان مشخصی با تعداد بازدیدهایی که انتخاب کرده اید، بازدیدهای ویدیو یا عکس را دریافت کنید. بسیاری از اینفلوئنسر ها و افراد مشهور از گزینه ی خرید ویو خودکار اینستاگرام برند دیجی فالوور برای افزایش فالوور و بالا بردن صفحه خود در صفحه کاوش استفاده می کنند.

افزایش ویو اینستاگرام

مزایای خرید ویو اتوماتیک اینستاگرام

در اینجا دلایل بزرگ وجود دارد:

 • برای اینفلوئنسرها، برند شما را به عنوان یک برند جذاب برای کار به نمایش می گذارد و حامیان مالی و قراردادهای تبلیغاتی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.
 • برای کسب و کارها، وقتی وارد صفحه کاوش می شوید، محصولات و خدمات شما را به روی مشتریان جدید باز می کند.
 • برای افرادی که امیدوارند استعدادهای هنری خود را به نمایش بگذارند، محبوبیت محتوا و صفحه شما را افزایش می دهد و به طور بالقوه طرفداران جدید اینستاگرام را برای شما به ارمغان می آورد.
 • برندها، تصویر برند را بهبود می بخشد و آگاهی از برند را در این رسانه اجتماعی بهبود می بخشد.
 • افراد مشهور و اینفوئنسرها از این گزینه استفاده می نمایند و عکس از آمار تعداد بازدید خود عکس می گیرند و در صفحه ی خود پخش می نمانید تا تبلیغی برای افزایش مشتری خود نمایند.

انواع ویو خودکار اینستاگرام

 • بازدید برای پست اینستاگرام
 • بازدید برای استوری اینستاگرام
 • بازدید برای اکسپلور اینستاگرام
 • بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام

ویو برای پست اینستاگرام

هر محتوایی که در اینستاگرام پست می کنید، می تواند تعامل بیشتری را به همراه داشته باشد و چشم فالوورهای بالقوه را به خود جلب کند، بنابراین مهم است که هنگام پست کردن آنها، بازی خود را تقویت کنید. در اینجا آمده است که چگونه بازدیدهای پست اینستاگرام شما می تواند بر رشد شما تاثیر بگذارد:

 • پست خود را در بالای فیدهای اینستاگرام نگه می دارد

به یاد داشته باشید که اینستاگرام اکنون الگوریتمی دارد که مرتبط ترین و پربازدیدترین پست ها را در بالای فید هر کاربر قرار می دهد. این بدان معنی است که اگر ویدیوی شما بازدیدهای بیشتری نسبت به دیگران داشته باشد، احتمالاً بیشتر از سایر پست های آپلود شده در همان زمان قابل مشاهده است.

 • تعاملات را افزایش دهید

اکنون، همانطور که پست شما برای بسیاری از کاربران قابل مشاهده تر می شود، از طریق لایک ها و کامنت ها تعامل بیشتری را نیز جذب می کند. هرچه دسترسی بیشتر باشد، بهتر است. موارد تعامل افزایش می یابد، شما همیشه می توانید راه های آسان را انتخاب کنید، بازدیدهای اینستاگرام را بخرید، و تماشا کنید که پست های شما فوراً ویروسی می شوند.

 • دنبال کنندگان بالقوه را جذب کنید

علاوه بر تعامل، یک پست پربازدید همچنین دارای دسترسی گسترده تری است که به این معنی است که می تواند در فیدهای افراد دیگر نمایش داده شود. کاربرانی که خارج از حلقه شما هستند. شانس جذب فالوورهای جدید را افزایش می دهد.

بازدید برای استوری اینستاگرام

امروزه بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند برای افزایش در معرض دید خود، خرید ویو استوری اینستاگرام را ترجیح می دهند. تعداد افرادی که از اکانت اینستاگرام بازدید و مشاهده می کنند تعیین می کند که چه تعداد استوری اینستاگرام مشاهده می شود. استوری اینستاگرام شما فقط برای دنبال کنندگان شما در حساب اینستاگرام است.

با این حال، تعداد بازدیدهایی که در هر استوری دریافت می کنید، استوری های شما و ترتیب نمایش آن ها را از طریق بخش “استوری” در فید آنها برای فالوورهای شما تعیین می کند. علاوه بر این، هر چه تعداد بازدیدهایی که در استوری اینستاگرام خود داشته باشید، محبوبیت آن در بین فالوورهای شما بیشتر می شود. بنابراین، خرید استوری اینستاگرام از برند دیجی فالوور برای به دست آوردن جایگاه بالایی در فید هر کاربر و افزایش فالوور ضروری است.

افزایش ویو اکسپلور

بازدید برای اکسپلور اینستاگرام

همانطور که می بینید، بازدیدهای اینستاگرام تاثیر زیادی بر رشد اکانت شما دارند. این به این معنی است که شما باید راه طولانی را طی کنید تا مطمئن شوید که بازدیدهای اکسپلور بیشتری به دست می آورید. بازدید برای اکسپلور اینستاگرام به این حالت است که برای شما تعداد بازدید کننده خارج از مخاطبین شما از پست ها یا استوری های شما دیدن می نمایند. خرید ویو خودکار اکسپلور اینستاگرام برای بالا رفتن در صفحه کاوش ارزش دارد.

بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام

بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام زمانی ارزش دارد که بخواهید به فالوورهای خود و الگوریتم اینستاگرام نشان دهید که شما بیننده ی خارج از کشور دارید و مایل به دیده شدن در صفحات خارجی برای فالوورهای خارج از ایرانی هستید.

این روش برای کسانی که مایل به فروش محصولات خود یا مشهور شدن در خارج از کشور هستند، عالی است. برای دریافت بازدید خارجی واقعی برای پست اینستاگرام می توانید از سایت دیجی فالوور کمک بگیرید.

چرا اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام برای ویدیوهای خود کنیم؟

در اینستاگرام بازدید بخرید زیرا هر ویدیویی که تعداد بازدید ندارد مرده است. هرکسی که ویدیوی اینستاگرامی با کمترین تعداد بازدید را ببیند، مجبور نخواهد شد که برود و آن را بررسی کند.

به همین دلیل است که خرید بازدیدهای اینستاگرام برای نمایش تعداد بازدید چشمگیر ضروری است. طبیعت انسان این است که به چیزی نگاه کند که دیگران نیز به آن نگاه می کنند. بنابراین، تعداد بازدیدها می تواند میزان محبوبیت محتوای شما را تعیین کند.

ویو اتوماتیک اینستاگرام

یکی دیگر از دلایل خرید بازدید از اینستاگرام می تواند افزایش تعامل و دسترسی ویدیوهای شما باشد. هرچه تعداد بازدیدهای بیشتری از پست خود داشته باشید، احتمال اینکه ویدیو به صورت ارگانیک محبوب شود، بیشتر می شود، زیرا نه تنها به همه دنبال کنندگان شما می رسد، بلکه آنها ویدیوی شما را به اینستاگراممرهایی که شما را دنبال نمی کنند نیز توصیه می کنند. بنابراین برای نمایش محبوبیت و افزایش محبوبیت پست خود، خرید ویو اینستاگرام ضروری است.

چرا از دیجی فالوور اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام کنیم؟

در نگاه اول این سایت نیز مانند دیگر برند هاست. اما با نگاه دقیق تر می شود فهمید که سایت دیجی فالوور از مورد اعتماد ترین و بهترین ها برای محصولات مجازی اینستاگرام است. دلایل اصلی خرید ویو خودکار اینستاگرام از سایت دیجی فالوور موارد زیر است:

 • تحویل آنی: به محض تکمیل خرید، پردازش سفارش شما را شروع می شود. سفارش شما در زمان تحویل تخمینی که در صفحه سرویس نشان می دهیم تکمیل می شود.
 • بدون خطر کاهش و ریزش: خدماتی که خریداری می کنید دائمی خواهد بود و کاهشی نخواهد داشت. در غیر این صورت، ما به شما تضمین می کنیم که ضررهای شما را تا شش ماه پس از خرید دوباره پر می کنیم.
 • ضمانت بازگشت وجه: در صورتی که نتوانیم آن را در مدت زمان تخمینی تحویل (در صورتی که بیش از سه روز باشد) سفارش شما را بازپرداخت می کنیم.
 • پشتیبانی زنده 24/7: ما پشتیبانی 24/7 مشتری زنده را ارائه می دهیم. شما می توانید در هر زمان از طریق شماره، سیستم چت تعبیه شده ما، واتس اپ و آدرس ایمیل با ما تماس بگیرید. کارکنان ما همیشه آماده کمک به شما هستند.
 • پرداخت امن: شما می توانید با کارت اعتباری خود از طریق امن ترین و مطمئن ترین سیستم های پرداخت در جهان پرداخت کنید. برای پرداخت نیازی به ثبت نام ندارید.
 • بدون رمز عبور مورد نیاز است: ما هرگز رمز عبور یا اطلاعات خصوصی دیگری را از شما نمی پرسیم. ما به شما توصیه می کنیم از حساب خود محافظت کنید و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.
 • قیمت منصفانه: اگر به مقایسه ی سایت دیجی فالوور با دیگر برندها بپردازید، می بینید که تمام محصولات سایت دیجی فالوور منصفانه و کم است.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد

مشتری مداریتون عالیه و با ویو خودکار کار من و خیلی های دیگه رو راحت کردید 🙏🙏🙏🙏

اتنا

از وقتی با پنل تون اشنا شدم میزان رشد پیجم 80 درصد افزیش یافتهو

رضایی

قبلا زمان خیلی زیادی را برای سفارش محصول میزاشتم ولی با این پنل دیگه کارمو راحت کردین

نیما

محصول ویو خودکارتون خیلییی به دردم خورد مث همیشه عالی😍👏🏻

ویدا

از بازدیدی برای ویدیوهام گرفتم خیلی راضی هستم کارتون عالیه