خرید ویو خودکار اینستاگرام (ویو اتوماتیک) اتو ویو تضمینی و فوری

یک راه ساده برای حل این مشکل، خرید ویو خودکار اینستاگرام است. این سرویس بسیار شبیه به همتای خرید بازدید معمولی است. با این حال، می توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که برای مدت زمان مشخصی با تعداد بازدیدهایی که انتخاب کرده اید، بازدید ویدیو یا عکس های آینده را دریافت کنید. بسیاری از اینفلوئنسر ها و افراد مشهور از گزینه ی خرید ویو خودکار اینستاگرام برند دیجی فالوور برای افزایش فالوور و بالا بردن صفحه خود در صفحه کاوش استفاده می کنند.

5/5 – (6 امتیاز)

خرید ویو خودکار اینستاگرام
سایر خدمات اینستاگرام
خدمات خرید ویو خودکار اینستاگرام
🔴اینستاگرام 👁‍🗨 اتو ویو
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1944 🔴 اوتو ویو رایگان 👁 توضیحات 2  تومان 100/100 فعال
721 🔴اتو ویو اینستاگرام - ( ویدیو / ریلز / IGTV ) با تحویل فوری👁 توضیحات 2,214  تومان 2147483647/100 332 روز 21 ساعت 39 دقیقه فعال
722 🔴اتو ویو اینستاگرام - ( مخصوص ریلز ) + ریچ و ایمپرشن👁 توضیحات 4,880  تومان 1000000/10 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

ویو خودکار اینستاگرام با تحویل فوری

شما میتوانید با خرید ویو خودکار از وبسایت دیجی فالوور ویوهای ویدیوهای آینده خود را در اینستاگرام افزایش دهید و به اکسپلور رفتن آنها را تضمین کنید!

اطلاعات خرید ویو خودکار اینستاگرام
💎کیفیت ویو خودکار ویو اتوماتیک، اتو ویو خودکار تا یک ماه
💰 قیمت ویو اتوماتیکشروع قیمت از 20000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا مردم می توانند متوجه شوند که من بازدیدها را خریداری کرده ام؟

سعی کنید هنگام خرید بازدیدها مانند هرزنامه به نظر نرسد. یا می توانید نرخ بازدید خود را با سایر خدمات دیجی فالوور، مانند لایک ها و نظرات، متعادل کنید.

آیا بازدیدهای اتوماتیک اینستاگرام من در طول زمان کاهش می یابد؟

به طور معمول، خطر کاهش وجود ندارد. با این حال، اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، برند دیجی فالوور می تواند ضرر شما را جبران کند.

آیا خرید ویو خودکار اینستاگرام قانونی است؟

بله، خرید ویو خودکار اینستاگرام قانونی است. به شرطی که از سرویس‌های معتبر و مورد تأیید استفاده کنید که در راستای قوانین اینستاگرام عمل کند.

آیا خرید ویوها تأثیر منفی بر حساب من دارد؟

خیر،نه تنها باعث افزایش ویو پیجتان می شود بلکه تعامل صفحه اینستاگرامیتان نیز رشد می کند پس بنابراین حتما برای رشد موفقیت خود در این شبکه محبوب،سرویس بازدید خودکار را تهیه کنید.

خرید بازدید اتوماتیک اینستاگرام چیست؟

خرید بازدید اتوماتیک اینستاگرام قابلیتی است که در آن با خرید یک سرویس، تمامی پست های آینده ی پیج شما (به تعدادی که سفارش دادید و تا زمان انقضا) به صورت خودکار و به محض انتشار ویو می خورند. 

ویدئوها محتوای رسانه ای ترجیحی برای سازندگان و مصرف کنندگان هستند زیرا تمایل دارند اطلاعات و سرگرمی بیشتری نسبت به عکس ها داشته باشند. نظرات و لایک ها روی یک ویدیو معیارهای مهمی برای محبوبیت هستند، اما تعداد بازدیدها در مقیاس اهمیت بیشتر از هر دو است. بنابراین، هرچه افراد بیشتری یک ویدیو را تماشا کنند، الگوریتم اینستاگرام آن را در رتبه بالاتری قرار می دهد.

با این روش حتی ممکن است این ویدیوها در صفحه اکسپلور قرار بگیرند، آن را برای مخاطبان گسترده تری باز کنند و بالطبع مشتری اکانت شما افزایش می یابد. درنتیجه تعداد بازدید از یک پست میزان تعامل اکانت شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجایی که روزانه میلیون ها پست در این پلتفرم آپلود می شود، واداشتن مردم به مشاهده محتوای شما می تواند بسیار سخت باشد.

راه حل ساده برای افزایش ویو پست های اینستاگرام ؛ خرید اتو ویو

یک راه ساده برای حل این مشکل، خرید ویو خودکار اینستاگرام است. این سرویس بسیار شبیه به همتای خرید بازدید معمولی است. با این حال، می توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که برای مدت زمان مشخصی با تعداد بازدیدهایی که انتخاب کرده اید، ویو ویدیو یا عکس های آینده پیجتان را انجام دهد. بسیاری از اینفلوئنسر ها و افراد مشهور از گزینه ی خرید ویو خودکار اینستاگرام برند دیجی فالوور برای افزایش فالوور و بالا بردن صفحه خود در اینستاگرام استفاده می کنند.با خرید بازدید خودکار دغدغه محبوبیت نداشته باش

مزایای خرید بازدید اینستاگرام اتوماتیک چیست؟

در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از مزایای خرید ویو اتوماتیک اینستاگرام را با هم بررسی کنیم.

برای اینفلوئنسرها:

دریافت تعداد زیادی ویو در ساعات اولیه انتشار باعث می شود برند شما را به عنوان یک برند جذاب و مورد اعتماد برای کار به نمایش می گذارد و حامیان مالی و قراردادهای تبلیغاتی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

برای کسب و کارها:

با خرید ویو اتوماتیک ایمپرشن و اینگجیمنت پیجتان ارتقا می یابد و احتمال ورود شما به اکسپلور هم بیشتر می شود و وقتی وارد صفحه اکسپلور شوید، محصولات و خدمات شما در معرض دید مشتریان جدید قرار می گیرد.

برای افرادی که امیدوارند استعدادهای هنری خود را به نمایش بگذارند:

خرید ویوی خودکار با تاثیر بر عوامل متفاوت محبوبیت محتوا و صفحه شما را افزایش می دهد و به طور بالقوه طرفداران جدید اینستاگرام را برای شما به ارمغان می آورد.

برندها:

خرید بازدید اتوماتیک تصویر برند ها را بهبود می بخشد و آگاهی از برندتان را در این رسانه اجتماعی افزایش می دهد. افراد مشهور و اینفوئنسرها از این گزینه استفاده می نمایند و سپس اسکرینی از آمار تعداد بازدید های خود منتشر می کنند و در صفحه ی خود پخش می نمانید تا تبلیغی برای افزایش مشتری و افزایش اعتماد خود نمایند.

انواع ویو اینستاگرام

بازدید پست اینستاگرام واقعی

بازدید استوری اینستاگرام

خرید ویو لایو اینستاگرام

بازدید و ویو ریلز اینستاگرام

و……..

ویو پست اینستاگرام

هر محتوایی که در اینستاگرام پست می کنید، می تواند تعامل بیشتری را به همراه داشته باشد و نظر فالوورهای بالقوه را به خود جلب کند، بنابراین مهم است که هنگام پست کردن آنها، پلن های خود را تقویت کنید. در ادامه چگونگی تاثیر بازدید پست های اینستاگرامی بر رشد پیج شما را بررسی می کنیم:

پستتان را در بالای فیدهای اینستاگرام نگه می دارد

به یاد داشته باشید که اینستاگرام اکنون الگوریتمی دارد که مرتبط ترین و پربازدیدترین پست ها را در بالای فید هر کاربر قرار می دهد. این بدان معنی است که اگر ویدیوی شما بازدیدهای بیشتری نسبت به دیگران داشته باشد، احتمالاً بیشتر از سایر پست های آپلود شده در همان زمان قابل مشاهده است.

تعاملات را افزایش می دهد

با استفاده از این سرویس می توانید میزان تعاملات پیج خود را چند برابر کنید چراکه پست های پیج شما در دسترس افراد بیشتری قرار می گیرد و با واکنش آن ها تعامل صفحه ی شما بالا می رود. همچنین با افزایش تعامل می توان امیدوار بود که پستتان وارد صفحه اکسپلور شود.

دنبال کنندگان بالقوه را جذب می کند

علاوه بر تعامل، یک پست پربازدید همچنین دارای دسترسی گسترده تری است که  می تواند در اکسپلور افراد دیگر نمایش داده شود تا کاربرانی که خارج از دسترس پیج شما هستند یا تا به امروز پیج شما را فالوو نکرده اند، شانس بیشتری در بازدید صفحه تان داشته باشند.مزیت های خرید بازدید اینستاگرام

 

چرا اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام برای ویدیوهای خود کنیم؟

برای افزایش ویو پست های خود، می بایست سرویس ویو خودکار را خریداری کنید چراکه در صورت داشتن بازدید بالا، افراد ترغیب به واکنش دادن به محتوای منتشر شده توسط شما می شوند. به همین دلیل است که خرید بازدیدهای اینستاگرام برای نمایش تعداد بازدید چشمگیر ضروری است. طبیعت انسان این است که به چیزی نگاه کند که دیگران نیز به آن نگاه می کنند. بنابراین، تعداد بازدیدها می تواند میزان محبوبیت محتوای شما را تعیین کند.

یکی دیگر از دلایل خرید بازدید از اینستاگرام می تواند افزایش تعامل و دسترسی ویدیوهای شما باشد. هرچه تعداد بازدیدهای بیشتری از پست خود داشته باشید، احتمال اینکه ویدیو به صورت ارگانیک محبوب شود، بیشتر می شود، زیرا نه تنها به سمع و نظر همه دنبال کنندگان شما می رسد بلکه سایر کاربران هم ترغیب می شوند تا آن را مشاهده کنند.

چرا از دیجی فالوور اقدام به خرید ویو خودکار اینستاگرام کنیم؟

سایت دیجی فالوور از مورد اعتماد ترین و بهترین مراجع برای محصولات مجازی اینستاگرام است. دلایل اصلی خرید ویو خودکار اینستاگرام از سایت دیجی فالوور شامل موارد زیر است:

تحویل آنی:

به محض تکمیل خرید، پردازش سفارش شما شروع می شود. سفارش شما در زمان تحویل تخمینی که در صفحه سرویس نشان می دهیم تکمیل می شود.

پشتیبانی 24 ساعته:

ما پشتیبانی 24ساعته به مشتریان خود ارائه می دهیم. شما می توانید در هر زمان از طریق شماره، سیستم چت تعبیه شده ما، واتس اپ و آدرس ایمیل با ما تماس بگیرید. کارکنان ما همیشه آماده کمک به شما هستند.

پرداخت امن:

شما می توانید با کارت اعتباری خود از طریق درگاه های امن و مطمئن پرداخت خود را انجام دهید.

بدون رمز عبور مورد نیاز است:

ما هرگز رمز عبور یا اطلاعات خصوصی دیگری را از شما نمی پرسیم. همچنین به شما توصیه می کنیم از حساب خود محافظت کنید و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

قیمت منصفانه:

اگر به مقایسه ی سایت دیجی فالوور با دیگر برندها بپردازید، می بینید که تمام محصولات سایت دیجی فالوور منصفانه و کم قیمت است.

 

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد