احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید ویو اینستاگرام واقعی و ایرانی ارزان قیمت (تحویل فوری)

ویو اینستاگرام (Instagram View) به بازدیدهای گفته می شود که توسط اکانت های واقعی موجود در اینستاگرام با مشاهده پست شما ایجاد می شود. اگر تعداد بازدیدهای واقعی و ایرانی پست شما بیشتر باشد، پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود.

5/5 – (386 امتیاز)

ویوی ایرانی

خدمات ویو اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 👁‍🗨 ویو
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
297 ویو رایگان - 0  تومان 100/100 2 ساعت 19 دقیقه فعال
560 خرید ویو اینستاگرام سرور جدید پرسرعت ( پیشنهادی ) توضیحات 0  تومان 500000000/1000 فعال
138 ویو اینستاگرام سریع تمامی سرویس ها ریلز + پست + IGTV - پرسرعت - 0  تومان 79999999/100 1 دقیقه فعال
113 ویو اینستاگرام Views + TV + Reels - تحویل فوری - فوقالعاده سریع توضیحات 0  تومان 100000000/75 1 دقیقه فعال
131 ویو واقعی اینستاگرام سریع و آنی Video Views + Reel + TV Views - 0  تومان 2147483647/100 18 دقیقه فعال
132 ویو اینستاگرام واقعی و سریع | Max 50M | 200k/days | INSTANT - 0  تومان 2147483647/100 8 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام واقعی و باکیفیت که ملیت ایرانی داشته باشند، باعث افزایش بازدید پست های شما می شود و به علت واقعی و طبیعی بودن این بازدیدها، اینستاگرام قدرت تشخیص ویو های خریداری شده  یا طبیعی را ندارد. با این روش پست اینستاگرام شما به تعداد افراد زیادی نمایش داده می شود.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

ویژگی های ویو اینستاگرام
👑 کیفیت ویو اکانت های واقعی با کیفیت بالا
💲 قیمت ویو شروع قیمت از 2000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش بدون ریزش
نحوه ثبت سفارش با لینک پست یا فیلم

سوالات متداول خرید ویو پست

چگونه بازدید پست های خود را افزایش دهیم؟

جدا از روش های کاملا ارگانیک و روش های طبیعی میتوان با خرید ویو برای پست مورد نظر خود در کمترین زمان بالاترین بازدید را جذب و کم کم پیج خود را بهتر کنید.

آیا گارانتی برای خرید ویو پست اینستاگرام وجود دارد؟

در صورتی که تیم ما نتوانست برای پست محبوب شما ویو دریافت کند تمام هزینه هایی که در سایت پرداخت کردید برگشت داده میشود.

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویوی ایرانی و ارزان

حتما برای شما پیش آمده است که به واسطه ی تعداد ویوی بالای یک پست اقدام به مشاهده ی آن کرده اید. با خرید ویو اینستاگرام می توانید باعث شوید دیگران هم همین کار را نسبت به پست های شما انجام دهند.

با خرید بازدید اینستاگرام علاوه بر این که نظر مخاطبان را به سوی خود جلب خواهید کرد بلکه می توانید به الگوریتم های اینستاگرام القا کنید که لایق ورود به اکسپلور هستید.

ویو اینستاگرام (Instagram View) به بازدیدهای گفته می شود که توسط اکانت های واقعی  موجود در اینستاگرام با مشاهده پست شما ایجاد می کنند. اگر تعداد بازدیدهای واقعی و ایرانی پست شما بیشتر باشد، پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود.

خرید ویو اینستاگرام واقعی و باکیفیت که ملیت ایرانی داشته باشند، باعث افزایش بازدید پست های شما می شود و به علت واقعی و طبیعی بودن این بازدیدها، اینستاگرام قدرت تشخیص پولی بودن آنها را ندارد. با این روش پست اینستاگرام شما به تعداد افراد زیادی نمایش داده می شود.

این روزها خرید ویوی ایرانی برای کسب و کارهایی که محدوده فعالیتشان به داخل مرزهای کشور محدود است، عملی ضروری به نظر می‎رسدداشتن ویوی برای پست های ویدئویی نه تنها مخاطب را قانع می‎کند تا به شما اعتماد کند، بلکه الگوریتم های اینستاگرام را هم وادار خواهد کرد که برای ورود شما به اکسپلور و فید برنامه‌ی قطعی تری داشته باشند.

منظور از ویو چیست؟

عکس ها و تصاویر در اینستاگرام لایک می‎خورند اما ویدئوها و استوری ها علاوه بر لایک با مفهوم دیگری به نام ویو همراه هستندمنظور از ویو و عددی که به آن نسبت داده می‎شود، تعداد دفعاتی است که حساب های منحصر به فرد اینستاگرامی از آن ویدئو دیدن کرده اندحتی افرادی که آن محتوا را لایک نمی کنند اما تا انتهای آن را مشاهده می کنند، به تعداد ویوها می افزایند.

اهمیت داشتن ویو در چیست؟

آن زمان که اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی هنوز شکل و شمایل تجاری به خود نگرفته بودند، داشتن یا نداشتن ویو مهم نبود (البته که همان زمان هم تعداد بالای ویو برای فخر فروشی کاربرد داشت!)، اما این روزها که بخش قابل توجهی از فعالیت ها در این شبکه ی اجتماعی با هدف درآمد زایی انجام می شود، در نتیجه واضح است که چرا باید به دنبال ویوی بیشتر بود.

در یک فضای ایزوله شده، تحقیقات و بررسی هایی در رابطه با تاثیر تعداد ویو روی عملکرد پیج ها انجام شده است که در اینجا نتایج آنها را بیان خواهیم کرد.

آمارها نشان داده است که ویدئوهایی که ویوی بیشتری دارند، به مرور زمان، بازدید کننده های بیشتری را به سوی خود جذب می کنندیعنی اگر کاربری در حال مشاهده سطحی پست ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود و اگر تعداد آن زیاد باشد، به احتمال بسیار بیشتری تمایل دارد که آن پست را تا انتها مشاهده کند؛ چرا که احتمالا محتوای خوبی در آن نهفته که این تعداد اشخاص از آن بازدید کرده اند.

تحقیقات دیگری نشان داده که پست های دارای ویوی بیشتر در اینستاگرام با درصد بالاتری از احتمال وارد فضای اکسپلور خواهند شدهمانطور که می‎دانید، آرزوی هر ادمین اینستاگرامی این است که محتوای بارگزاری شده توسط او هر چه زودتر وارد اکسپلور شود؛ چرا که این فضا امکان دیده شدن به صورت میلیونی را فراهم کرده استالگوریتم های اینستاگرام به شیوه‎ایی تعبیه یافته اند که کاربران را تا جایی که می توانند در خود نگه دارنددر نتیجه واضح است که چرا پست هایی با ویوی بیشتر را وارد اکسپلور خواهند کرد.

ویو ایرانی اینستاگرام

چرا نیاز به خرید ویوی ایرانی داریم؟

همانطور که احتمالا می‎دانید، ویوها به دو دسته تقسیم می‎شوندویو ایرانی و ویو خارجی.

ویو ایرانی به بازدیدی گفته می‎شود که توسط اکانت هایی که در داخل کشور ساخته و در حال استفاده هستند، انجام شده.

ویو خارجی به بازدیدی گفته می‎شود که توسط اکانت هایی که در خارج از کشور ساخته و در حال استفاده هستند، انجام شده.

ما به دلیل نیاز به ویوی ایرانی داریم:

اولین دلیل این است که ویوهای ایرانی می‎توانند حوزه‌ی کاری کسب و کار ما را برای اینستاگرام مشخص کنند اما این یعنی چه؟ الگوریتم های اینستاگرام بر اساس ویوها، لایک ها، کامنت ها و صد البته فالوورها، تصمیم می‎گیرند که یک پیج برای مردم کدام کشور جذاب تر و قابل توجه تر استبه همین منوال محتوای پیج را در اکسپلور نمایش داده یا پروفایل را در لیست پیشنهادات جای می‎دهد.

حالا وقتی که ویوهای یک پیج بیشتر از اکانت های ایرانی باشد، الگوریتم ها تشخیص می‎دهند که محتوای موجود در آن برای کاربران این کشور جذاب استدر نتیجه اگر حوزه ی فعالیت شما محدود به داخل کشور باشد و ویوی ایرانی خریداری کنید، پست های شما را فقط در فید، اکسپلور و لیست پیشنهادات افراد ایرانی نشان خواهد داد که این به نفع شماست و از هدر رفتن زحماتتان جلو گیری خواهد کرد.

دومین دلیل این است که ویوهای ایرانی اصولا از کیفیت بیشتری نسبت به ویوی خارجی برخوردارندویوهای ایرانی توسط اکانت های واقعی انجام می‎شود و به همین خاطر تاثیر گذاری بسیار بیشتری خواهند داشتتوجه داشته باشید که این موضوع شاید برای من و شما روشن نباشد، اما الگوریتم های اینستاگرام از ویوها و اکانت هایی که از پست های شما بازدید داشته. اند، آگاه است و در نتیجه می تواند به خوبی تشخیص دهد که آیا پیج شما توسط حساب های فیک، بازدید شده یا خیر.

آیا ممکن است ویوها بعد از خریداری از بین بروند؟

خیرویو ماهیت متفاوتی نسبت به فالو، کامنت و لایک داردشما می توانید یک پیج را آنفالو کنید و یا این که لایک و کامنت خود را حذف کنیداما زمانی که یک ویدئو را تا انتها مشاهده کنید، یک واحد به ویوی آن محتوا می‎ افزایید و دیگر نمی توانید کاری کنید که این ویوها از بین بروندبه همین خاطر ممکن نیست که شما ویو خریداری کنید و بعد از مدتی شاهد این باشید که ویوها از بین رفته اند.

افزایش ویو اینستاگرام

چرا دیجی فالوور را به عنوان مرجع خرید ویو ایرانی انتخاب کنیم؟

دیجی فالوور با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی بازاریابی اینستاگرام تمام تلاش خود را کرده است ک نه بهترین کیفیت، بلکه  اعلی ترین محصولات را به همراه قیمت معقولانه و منصفانه در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ویو ایرانی ارائه شده در این سایت، از تمامی شرایطی که بیان کردیم، برخوردار استاولا توسط اکانت های ایرانی انجام می‌شود، دوما اکانت‌ های بازدید کننده به شدت فعال اند و سوما از قیمت خوبی برخوردار است.

برای خرید ویو ایرانی از دیجی فالوور چه کاری باید انجام داد؟

خریدن ویو ایرانی از سایت دیجی فالوور مانند آب خوردن استکافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب کنید (اگر نمی دانید که کدام یک مناسب شماست می‎توانید از مشورت پرسنل مجرب این مجموعه استفاده کنید)، پست هایی که می‎خواهید ویو به آن ها افزوده شود را انتخاب و در نهایت با پرداخت هزینه، این عملیات را نهایی کنیدویوها در کسری از ساعات و در طی یک بازه ی زمانی طبیعی به پست های شما افزوده خواهد شد.

به علاوه دیجی فالوور از سازوکاری برخوردار است که شما را قادر می‎سازد که به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن آدرس پست برای آن ها ویوی خریداری کنید و این مورد میزان اشتباه را به صفر خواهد رساندکافی است که وارد حساب کاربری خود شوید و نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنیددر این زمان می توانید با یک کلیک ساده، برای هر کدام از پست های دلخواهتان ویو خریداری نمایید.

انواع ویو اینستاگرام (بازدید)

ویو (بازدید) ایرانی واقعی برای پست اینستاگرام

ویو (بازدید) برای استوری اینستاگرام

ویو (بازدید) برای اکسپلور اینستاگرام

ویو (بازدید) خارجی واقعی برای پست اینستاگرام

راهنمای خرید ویو اینستاگرام

خرید یک ویو برای چند پست

بله، شما می توانید با خرید هر بسته آدرس ویدیو هایی را که در نظر دارید ویو شود و تعداد ویو را برای ما در قسمت توضیحات سفارش نوشته و ارسال کنید، فقط توجه داشته باشید که برای هر ویدیو امکان خرید کمتر از 200 عدد امکان پذیر نیست.

ارسال لینک پست اینستاگرام

۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرامتان شوید و روی ویدیو مورد نظرتون لمس کنید. زیر ویدیو سمت راست یک علامت ۳ نقطه وجود دارد، آن را لمس کنید و سپس روی Copy Share Url لمس کنید و سپس هنگام سفارش در قسمت ویدیو انگشت خود را نگه دارید و Paste کنید دقیقاً مشابه عمل Copy و Paste کردن.

۲- در قسمت توضیحات آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید و به طور مثال بنویسید: لایک روی جدیدترین ویدیو اعمال شود. دقت کنید، آدرس ویدیو ها در اینستاگرام به طور عادی چیزی شبیه این است.

https://www.instagram.com/p/BYbPWoMlbS/?taken-by=digitarahan

نکته : در هنگام سفارش خود دقت نماید ویو برای پست های چندتایی شما کاربرد ندارد چون به پست های چند تایی در اینستاگرام فقط میشه لایک ثبت کرد حتی اگه چند تا فیلم باشه

مطابق تصویر زیر

نمونه ویو های انجام شده برای اینستاگرام

نمونه ویوو های انجام شده

 

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

17 Reviews

نازی
5

خیلی راضیم از اینکه ازتون ویو خریدم بهترینید🙏 🙏🙏

امیر علی
5

من تا حالا از هیچ سایتی بجز دیجی فالوور ویو نخریدم چون واقعی و بسیار با کیفیت هستن

FARHAD
5

سلام با یه کا سفارش ویو پست خیلی سریع وارد اکسپلور شد ممنون ازتون

رسول عموزاده
1

سلام. خرید ویو ایرانی برای چه پیج هایی توصیه میشه؟

دکتر غیاثی
5

سلام و عرض شب بخیر من از ویو شما استفاده کردم کاملا راضی هستم

رضا
5

سایت پرقدرت💪🏽

مهدی
5

بی نظیر هستید و قابل اعتماد و درستکار عالی

Hamed
5

سلام ویو فقط برای یک پست هست یا بین کل پست ها تقسیم میشه؟

nacar
5

سلام کارتون عالیه امروز سه تا سفارش ثبت کردم همشون انجام شد دستتون درد نکنه

رحیم بغدادی
5

یک کلام. متعهد و مجرب و حرفه ای هستند در کارشان🙏🌹😊

تجربه ی خود را کامنت کنید

17 Reviews

نازی
5

خیلی راضیم از اینکه ازتون ویو خریدم بهترینید🙏 🙏🙏

امیر علی
5

من تا حالا از هیچ سایتی بجز دیجی فالوور ویو نخریدم چون واقعی و بسیار با کیفیت هستن

FARHAD
5

سلام با یه کا سفارش ویو پست خیلی سریع وارد اکسپلور شد ممنون ازتون

رسول عموزاده
1

سلام. خرید ویو ایرانی برای چه پیج هایی توصیه میشه؟

دکتر غیاثی
5

سلام و عرض شب بخیر من از ویو شما استفاده کردم کاملا راضی هستم

رضا
5

سایت پرقدرت💪🏽

مهدی
5

بی نظیر هستید و قابل اعتماد و درستکار عالی

Hamed
5

سلام ویو فقط برای یک پست هست یا بین کل پست ها تقسیم میشه؟

nacar
5

سلام کارتون عالیه امروز سه تا سفارش ثبت کردم همشون انجام شد دستتون درد نکنه

رحیم بغدادی
5

یک کلام. متعهد و مجرب و حرفه ای هستند در کارشان🙏🌹😊

تجربه ی خود را کامنت کنید