🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

تبلیغات در اینستاگرام، طراحی کمپین تبلیغاتی ارزان در اینستاگرام

دیجی فالوور بهتون کمک میکنه که اکانت خودتون رو بصورت همزمان در چندین پیج پر بازدید اینستاگرام با کمترین هزینه ممکن تبلیغ کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیویی که در پایین صفحه قرار دارد را تماشا کنید!

5/5 – (21 امتیاز)

تبلیغات در اینستاگرام
لیست پیج ها برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام (۱۶ پیج مجموع ۲ میلیون فالوور)
💲 قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @elnaz._.rastegar_77 💜 209 k
2️⃣ @homayoun_family 💜 130 k
3️⃣ @esmaeilii.family 💜 130 k
4️⃣ @shamiim.lifestyle 💜 126 k
5️⃣ @mahla_beauty1368 💜 101k
6️⃣ @momyroham 💜 100 k
7️⃣ @tiyona__nm 💜 88 k
8️⃣ @shekarporteghala 💜 74 k
9️⃣ @liana_mehrbakhsh 💜 72 k
1️⃣0️⃣ @khanomaneh.dokhtaroneh💜62k
1️⃣1️⃣ @nagisaorg 💜 55 k
1️⃣2️⃣ @roserainclip 💜 49 k
1️⃣3️⃣ @yasnamirzaie 💜 43 k
1️⃣4️⃣ @kiyan_parastoo 💜 35 k
1️⃣5️⃣ @zeynab_nori_313 💜 30 k
1️⃣6️⃣ @queen_pink1369 💜 24 k
🔶🔶🔶 بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ شما به صورت هم زمان در 22 پیج از لیست بلاگر ها استوری وبنر خودتون گذاشته میشه
💲 قیمت ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @nasimsolta 612 k
2️⃣ @mer_sa_na 244k
3️⃣ @sevin__momy 305k
4️⃣ @marjan_beauty90 238k
5️⃣ @golnaz_esmaill 245k
6️⃣ @arshavir_famiily 230k
7️⃣ @mahsaw.ar977 208k
8️⃣ @setia_parsa 207k
9️⃣ @zeinab.life.style 175k
1️⃣0️⃣ @torsa.si 101k
1️⃣1️⃣ @sepirana.style 161k
1️⃣2️⃣ @fatemeh.famiily 156k
1️⃣3️⃣ @pic_home 180k
1️⃣4️⃣ @baran_taj_ 139k
1️⃣5️⃣ @faateneh_seyedi 138k
1️⃣6️⃣ @elham_sweet.home 134k
1️⃣7️⃣ @mersad__daliri 137k
1️⃣8️⃣ @esmaeilii.family 130k
1️⃣9️⃣ @azadehlifestyle2 120k
2️⃣0️⃣ @elham.babyi 112k
2️⃣1️⃣ @amoozesh_hamechiz 111k
2️⃣2️⃣ @computer_knowledge73 102k
🔶🔶🔶 بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ در 8 پیج به مجموع 7 میلیون 275 هزار فالور
💲 قیمت 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @mamali.x 💜 2 M
2️⃣ @mehdisaremi_tv 💜 1 M
3️⃣ @parix_shazde 💜 1M
4️⃣ @motiihoseynii 💜 838 k
5️⃣ @shazde_mamad 💜 790 k
6️⃣ @sara.smeii 💜 715 k
7️⃣ @nasimsolta 💜 619 k
8️⃣ @kamranhoseynii 💜 312 k
😮 💎بازدهی تضمینی💎

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام

یکی از بهترین روشها برای افزایش فالوور اورگانیک پیجت در اینستاگرام تبلیغات گسترده از طریق صفحات پربازدید اینفلوئنسرها، بلاگرها و تولیدکنندگان محتواست. با خیال راحت میتونی این کار رو بسپاری به وبسایت دیجی فالوور. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما ویدیو رو تا انتها تماشا کنید. 

کمپین تبلیغات اینستاگرام
💲 قیمت کمپین تبلیغاتی بهترین قیمت راه اندازی کمپین تبلیغاتی در وب فارسی
👑 کارشناسان تمامی خدمات راه اندازی کمپین تبلیغاتی از صفر تا صد توسط کارشناسان خبره
🕐 زمان انجام بستگی به نوع و هزینه و گستردگی کمپین تبلیغاتی
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
نحوه ثبت سفارش تماس با پشتیبانی شماره: 09015694350

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

کمپین تبلیغاتی چیست ؟

کمپین تبلیغاتی به معنای رساندن یک پیام تبلیغاتی (بنری، متنی و...) یکسان در کانال های متفاوت در یک بازه زمانی مشخص است.

چرا به کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نیازمندیم؟

اگر می خواهید محصول جدیدی را روانه بازار کنید، با مشتریان جدید ارتباط برقرار نمایید، برند خود را معروف کنید، یک کمپین اینستاگرام، ایده عالی برای این کار است. کمپین های اینستاگرامی سرعت رسیدن شما به موفقیت را به طرز باور نکردنی افزایش می دهند و همین یک گام رو به جلو و پیشرفت عالی و ایجاد فاصله زیاد از رقبا است.

تعرفه کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

دیجی فالوور با توجه به نوع پیج و اکانت شما یک نمونه الگوی موفق برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. با اجرای این الگو ها می توانید ترافیک و بازدید پیج خود را به شکل سرسام آوری افزایش دهید. برای استعلام قیمت لطفاٌ با پشتیبانی دیجی فالوور در ارتباط باشید.

راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

چه کسی نمی خواهد محصولات و یا خدمات او توسط افراد بیشتری مشاهده شود و هر روز به تعداد این بازدید ها اضافه شود؟! اینستاگرام  یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در کل دنیا می باشد که به مکانی ایده آل برای تبلیغات و گسترش کسب و کار تبدیل شده استداشتن یک استراتژی  برای اینستاگرام امری اساسی است؛بله دقیقا به کلمه استراتژی توجه فرماییدبا توجه به رقابت زیادی که امروزه در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام وجود دارد، بدون استراتژی و یک راهکار اساسی نمی توان با رقبا جنگید و پیروز شد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام - دیجی فالوور

استراتژی های اینستاگرام

استراتژی های اینستاگرام به یک، دو تکنیک ختم نمی شود و بی شک، تعداد بی شماری تکنیک وجود دارد اما همه ی آن ها کارساز نیستند. 4 کلمه شاه کلید برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام وجود دارد که عبارتند ازهدف، تاکتیک، جدول زمانی و هزینه که در راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام موفق باید این اصول را رعایت کنید. البته دیجی فالوور به عنوان بهترین مشاور و مجری در کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام و در اجرای این شاه کلید در کنار شما خواهد بود تا رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید و برای مدت ها خوش بدرخشید.

تبلیغات گروهی چیست؟

اما گاهی اوقات لازم است که سیاست های دیگری را نیز برای بیشتر دیده شدن و جذب مخاطبان زیادی به کار ببرید؛ اینجاست که تبلیغات گروهی اینستاگرام وارد عمل می شوندتبلیغات گروهی اینستاگرام یکی از قدیمی ترین اما موثرترین شیوه های تبلیغاتی است که از قدیم الایام به آن تبلیغات دهان به دهان نیز می گویند.

برای شروع تبلیغات به چه چیزی نیاز داریم؟

 برای شروع اجرای این تبلیغات در اینستاگرام به چند گروه اینستاگرامی قابل اعتماد نیاز دارید که دیجی فالوور آن را در اختیار شما قرار می دهد. خوشبختانه اینستاگرام تنوع محتوایی زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است که در بین استوری، لایو اینستاگرام و انواع پست ها، اینستاگرام هر روز ویژگی و آپشن جدیدی برای کیفیت بهتر و جذب مخاطبان خود می افزاید و همین موضوع باعث شده اکانت های تجاری برای گسترش کسب و کار خود، سیاست های متنوعی را در اینستاگرام به کار ببرند.

کارسازترین راه ها برای گسترش کسب و کار در اینستاگرام

می توان گفت یکی از کارسازترین مورد ها برای گسترش کسب و کار در اینستاگرام در وهله اول جذب فالوور و سپس برگزاری تبلیغات گروهی اینستاگرام، تبلیغات در اینستاگرام از طریق اینفلوئنسرها و بلاگرهای اینستاگرام و نهایت راه اندازی کمپین های تبلیغاتی جامع و کامل است که البته تبلیغات در اینستاگرام فقط به این چند مورد ختم نمی شود و دنیای گسترده ای دارد که می توان راه چند ساله را یک شبه پیمود

آیا تا به حال به این موضوع به صورت جدی فکر کرده اید؟ آیا می دانید چگونه می توانید به طور شگفت انگیزی از اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ لازمه این کار چیست؟ دیجی فالوور اینجاست تا شما را برای رسیدن به عدد درآمد دلخواهتان یاری کند. اما لازمه این کار این است که در مورد انواع تبلیغات در اینستاگرام و به خصوص کمپین تبلیغاتی اینستاگرام همه چیز را بدانیدپس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

طراحی کمپین تبلیغاتی درجه یک در اینستاگرام از صفر تا صد - دیجی فالوور

چرا باید کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام ایجاد کنیم؟

اگر استراتژی شما در اینستاگرام یک ماراتن آهسته و پیوسته باشد، کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام مانند دوی با سرعت هستندبا ایجاد کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام انرژی بیشتری را در مدت زمان کوتاه تری مصرف می کنید و این افزایش سرعت باعث می شود در مدت زمان کوتاهی نتیجه بهتری را بدست آورید. اگر می خواهید محصول جدیدی را روانه بازار کنید، با مشتریان جدید ارتباط برقرار نمایید، برند خود را معروف کنید، یک کمپین اینستاگرام، ایده عالی برای این کار است.

کمپین های اینستاگرام چه تاثیری در پیج اینستاگرام دارند؟

 کمپین های اینستاگرامی سرعت رسیدن شما به موفقیت را به طرز باور نکردنی افزایش می دهند و همین امر، یک گام رو به جلو و پیشرفت عالی و ایجاد فاصله زیاد از رقبا می باشد. اگر در این مورد اطلاعات زیادی ندارید، میتوانید مقاله کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست را مطالعه فرمایید. طبق آمارهای تبلیغاتی، کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام در این اواخر خیلی بیشتر از کمپین های تبلیغاتی تلگرام و یا فیسبوک مورد استقبال قرار گرفته است و همین موضوع باعث گسترش کمپین های تبلیغاتی اکانت های تجاری در اینستاگرام شده است

لازمه تبدیل شدن به برند اینستاگرام

پس لازمه معروفیت و به برند تبدیل شدن در اینستاگرام راه اندازی کمپین های تبلیغاتی استاما شاید در مورد تعرفه های اجرای کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بخواهید بیشتر بدانید، پس با مشاوران ما در دیجی فالوور تماس بگیرید تا پاسخ تمام ابهامات و سوالات ذهنی خود را بیابید. اکنون که اهمیت کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام را دریافتید، بهتر است در مورد چگونگی و نحوه ایجاد آن صحبت کنیم.

چطور کمیپن تبلیغاتی اینستاگرام ایجاد کنم - دیجی فالوور

نحوه ایجاد کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

برای اجرای این کار شاید کمی بترسید یا تردید کنید، زیرا خبرهای میلیونی و میلیاردی در مورد تبلیغات در اینستاگرام اینفلوئنسرها و بلاگر ها به گوش می رسد؛ اما تبلیغات در اینستاگرام فقط وابسته به تبلیغات بلاگر ها نیست و استراتژی های جامع و کاملی نیز وجود دارد که در کنار دیجی فالوور می توانید علاوه بر صرف هزینه های بسیار مقرون به صرفه، تمام آنچه را که از تبلیغات انتظار دارید، به نحو احسن دریافت نماییدپس برای دریافت این راهنمای جامع تا انتها با ما همراه باشید.

گرچه اگر هنوز تمایل دارید که تبلیغات خود را به یک بلاگر معروف بسپارید و ایمان دارید که کشتی شما را فقط یک اینفلوئنسر می تواند به ساحل امن برساند، باز هم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه تبلیغات بلاگرها به سایت دیجی فالوور مراجعه نمایید.

قدم اول برای ایجاد کمپین تبلیغاتی

در واقع پایه و اساس ایجاد کمپین های تبلیغاتی در وهله اول، جذب فالوور می باشد؛ اگر پیج شما یک پیج عمومی باشد که اعضای خانواده و دوستان و آشنایان زیادی در آن عضو باشند کار زیاد سختی در پیش ندارید؛اما وقتی پای اکانت های تجاری و تبلیغاتی به میدان می آید، دیگر اعضای خانواده و دوستان و آشنایان جوابگو نیستند و باید راه حل اساسی برای جذب فالوور داشته باشید.

جذب فالوور از طریق کمپین تبلیغاتی

جذب فالوور به صورت طبیعی یک مسیر آهسته و پیوسته است که بیشتر پیج ها آن را در پیش گرفته اند؛ اما برای شمایی که لحظه شماری می کنید تا از طریق تبلیغات در اینستاگرام خود، حداکثر بهره وری را بدست بیاورید، این مورد پاسخگو نیاز شما نخواهد بودپس باید به فکر جذب فالوور از طریق این کمپین ها باشید. البته نه هر فالووریفالوور واقعی یا اصطلاحا فالوور ریل که از تمامی پست ها و استوری های شما حمایت کندبرخی از اکانت ها برای نشان دادن تعداد فالوور های زیاد از ربات ها استفاده می کنند

الگوریتم های اینستاگرام چگونه عمل میکنند؟

اخیرا بنا به گزارش های خبری، نشان داده شده است که الگوریتم های اینستاگرام، اکانت هایی را که از طریق ربات، تعداد فالوور های خود را افزایش داده اند، شناسایی کرده استاز طرفی هم فالوور های فیک و تقلبی توانایی ایجاد تعامل و برقراری ارتباط را ندارند و صرفا برای بالا نشان دادن میزان دنبال کننده های پیجتان می باشند. بیشتر مردم به اکانت هایی اعتماد می کنند که علاوه بر تعداد فالوور زیاد، کامنت های زیادی را هم از طرف فالوور ها دریافت کرده باشند و به آن ها در اسرع وقت پاسخ داده شده باشندالگوریتم های اینستاگرام به این تعامل و ایجاد ارتباط اهمیت زیادی می دهند و همین امر باعث می شود تبلیغات شما در دید عموم مردم قرار بگیرد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام با بازدهی عالی

قدم دوم برای ایجاد کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

اکنون که زمینه و زیرساخت ایجاد کمپین تبلیغاتی اینستاگرام خود را فراهم کرده اید، باید بعد از انتخاب هدف خود از این کار، به فکر یک سیاست و یا استراتژی ایده آل برای طراحی کمپین تبلیغاتی خود باشید. بله دقیقا اینبار باید به کلمه طراحی دقت کنید؛ زیرا برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بعد از انتخاب استراتژی مناسب، به یک نقشه راه نیاز دارید و باید برای اجرای آن، یک طرح عالی از راه اندازی ایجاد نماییدالبته نباید از تعرفه ها و قیمت های کمپین های اینستاگرامی نیز غافل شوید

گروه خبره دیجی فالوور یک پیشنهاد عالی برای شما

در این زمینه، با جستجو در مورد تعرفه طراحی کمپین های تبلیغاتی می توانید اطلاعات لازم را بدست آورید.اما یک پیشنهاد عالی می تواند تمامی این سختی کار را به صورت یکجا حل کندچه چیزی بهتر از الگو برداری از یک جای موفق است؟ بهتر نیست به جای امتحان و آزمون و خطا، بدون چون و چرا موفقیت را تجربه کنید؟ برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بهتر است به گروهی اعتماد کنید که راه و روش این کار را بدانندپس از صفر تا صد آنچه را که برای کسب موفقیت لازم دارید به آن ها بسپارید.

دیجی فالوور، گروه خبره ای که صفر تا صد آنچه را که برای موفقیت در اینستاگرام لازم دارید به شما تقدیم می کنددیجی فالوور علاوه بر ارائه فالوور های واقعی و ایجاد تعامل و برقراری ارتباط در پست های اینستاگرام شما، اعتماد مخاطبان جدید را جلب می کندرسیدن به این مرحله نقطه عطف و بهترین زمان برای شروع یک کمپین تبلیغاتی گسترده در اینستاگرام است.

ارزان ترین تعرفه کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام در دیجی فالوور

آیا دغدغه هزینه دریافت فالوور و ایجاد کمپین های اینستاگرام را دارید؟ اصلا نگران این موضوع نباشید چراکه تعرفه قیمت های دیجی فالوور از تمامی سایت ها مقرون به صرفه تر بوده و در عین حال از سطح کیفیت کار بالایی نیز برخوردار می باشد؛ چون تمام تجربه ها و استراتژی های این وب سایت، توسط متخصصان آن ایجاد شده است و براساس تجربه های قبلی، نتایج بسیار مثبتی به همراه داشته است.

دیجی فالوور با توجه به نوع پیج و اکانت شما یک نمونه الگوی موفق برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهدبا اجرای این الگو ها می توانید ترافیک وب سایت و بازدید پیج خود را به شکل سرسام آوری افزایش دهید.

آیا هنوز هم برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام مردد هستید؟

برای مشاهده دقیق تعرفه های تبلیغاتی اینستاگرام با یک گروه متخصص مشورت کنید که علاوه بر قیمت مناسب، راهکارهای جدیدی را به شما ارائه دهندبهترین مشاوره و تبلیغات و همچنین جذب فالوور ریل را از دیجی فالوور بخواهیدآیا هنوز هم برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام مردد هستید؟ اکنون که به این شک و تردید فکر می کنید، رقبای شما در حال جذب فالوور بیشتر و فروش محصولات خود هستندپس وقت را تلف نکنید و همین الان برگه موفقیت کسب و کار خود را با کمپین تبلیغاتی اینستاگرام، امضا کنید.

دانلود pdf این مقاله

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد