خرید ویو کورا ارزان 100%واقعی همراه با تحویل فوری

مزایای خرید ویو کورا این است که نیازی نیست به طور دائم فعالیت داشته باشید یا نویسنده بسیار خوبی باشید. با افزودن لینک به وبسایت خود، می توانید در افزایش ترافیک وبسایت خود سهیم باشید.

5/5 – (3 امتیاز)

خرید ویو کورا ارزان 100%واقعی همراه با تحویل فوری

پنل خرید ویو کورا

🔴 کورا 🙍🏻‍♂️ فالوور
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
2016 🔴 فالوور رایگان کورا 🙍🏻 توضیحات 2  تومان 100/100 فعال
1012 🔴 فالوور کورا واقعی بدون ریزش 🙍🏻 توضیحات 685,152  تومان 10000/10 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ویو کورا

 عنوان خود گویای معنی آن است. بازدید پاسخ quora، خود بیان واضحی دارند. بازدید پاسخ کورا به معنای تعداد دفعاتی است که سوالات ارسالی در این وبسایت مورد بازدید کاربران دیگر قرار می گیرند. زمانی که یک کاربر از پست ارسالی کاربر دیگر دیدن می کند، به معنای بازدید پاسخ کورا می باشد. در برخی موارد ممکن است برخی از پاسخ های وبسایت کورا بیش از هزار بازدید داشته باشند اما دستیابی به آن به آسانی ممکن نیست.

ویژگی های خرید ویو کورا
👑 کیفیت ویو کورابازدید توسط افراد واقعی و پروفایل دار
💲 قیمت ویو کوراشروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزشریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

ایا راهی وجود دارد تا بتوان از آن طریق به تعداد ویو پست های ارسالی خود پی ببریم؟

هیچ فردی اطلاع دقیق از تعداد ویو پست های ارسالی خود دارد. اما در حالت کلی، پاسخ هایی که دارای جزییات دقیق هستند، تعداد ویو بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

آیا می توانم بدانم چه کسی از پست های ارسالی من دیدن کرده است؟

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. شما نمی توانید پروفایل فردی را که از پست های شما دیدن می کند مشاهده کنید.

آیا ایجاد حساب در وبسایت کورا رایگان است؟

بله ایجاد حساب در کورا رایگان است. بنابراین، با خرید ویو کورا، نیاز به پرداخت هزینه اضافه ندارید.

 

خرید ویو کورا quora

پست های ارسالی پرمحتوا و عالی دارای بالاترین میزان بازدید هستند، این درحالی است که پست های ارسالی بی کیفیت دارای کمترین میزان بازدید هستند. هیچ کاربری نمی تواند تعداد بازدید پست های خود را تخمین بزند تا اینکه تعداد بازدید مورد نظر خود را خریداری کند. اگر به دنبال خرید بازدید پست های ارسالی خود هستید، این متن را مطالعه کنید، چرا که در این بخش می خواهیم در مورد اهمیت خرید بازدید صحبت کنیم.

 خرید ویو کورا چه اهمیتی دارد؟

 همانطور که می دانید، عملکرد عالی دیجیتال مارکتینگ به میزان در معرض قرارگیری پست های ارسالی بستگی دارد. افزایش میزان بازدید و ویو پست های ارسالی، باعث افزایش ترافیک وبسایت شما می شود. بدون بازدید پست ها، تلاش های شما بی نتیجه خواهد ماند.

از سوی دیگر با افزایش ویو پست های ارسالی، فرصت های عالی به دست خواهید آورد. با افزودن لینک به وبسایت خود، می توانید باعث افزایش ترافیک وبسایت خود شوید.

 این کار را می توانید برای پست های وبلاگ خود نیز انجام دهید. از مزایای خرید ویو کورا این است که نیازی نیست به طور دائم فعالیت داشته باشید یا نویسنده بسیار خوبی باشید. با افزودن لینک به وبسایت خود، می توانید در افزایش ترافیک وبسایت خود سهیم باشید.

خرید ویو کورا ارزان 100%واقعی همراه با تحویل فوری​

 چگونه می توان ویو quora را خریداری کرد؟

 تمام آن چیزی که باید انجام دهید این است که به پرسش های کورا پاسخ دهید و قبل از تعیین تعداد بازدید مورد نظر، لینک سوال خود را وارد کنید. پس از آن، می توانید مرحله خرید ویو quora را تکمیل کنید. تنها کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 ۱.لینک پاسخ را در باکس مورد نظر وارد کنید.

 ۲.تعدادویو مورد نظر برای خرید را وارد کرده و سپس روی add to cart کلیک کنید.

 ۳.روی گزینه cart در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.

 ۴.اگر دارای کد تخفیف هستید و می خواهید از آن استفاده کنید، کد را در باکس مورد نظر وارد کنید. سپس روی گزینه apply کلیک کنید.

 ۵.برای تکمیل فرایند پرداخت هزینه، روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

 پس از انجام تمامی مراحل، ویو خریداری شده را دریافت خواهید کرد. از مسیر میان بر حرکت کنید و با استفاده از خدمات ارائه شده، در کورا پیشی بگیرید.

 خرید ویو quora چه مزایایی دارد؟

· افزایش تعداد فالوور

 محتوای ارسالی شما باید به گونه ای باشند که بتوانند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند و میزان بالایی از ویو را به خود اختصاص دهند. زمانی تعداد ویو کورا افزایش می یابد که افراد بیشتری از پست های ارسالی بازدید کنند. پس در اولین مرحله باید تعداد بازدید های خود را افزایش دهید. پاسخ های خود را با افزایش تعداد بازدید، ارتقا دهید.

· افزایش ترافیک وبسایت

 کورا باعث افزایش ترافیک وبسایت می شود. روش های بسیاری برای افزایش ترافیک وبسایت وجود دارد. یکی از روش های افزایش ترافیک، وارد کردن لینک وبلاگ یا وبسایت در داخل بیو پیج می باشد. یکی دیگر از روش ها، به اشتراک گذاری لینک پست وبلاگ خود در پاسخ های کورا می باشد.

دریافت لینک از کورا باعث افزایش ترافیک وبسایت می شود. از سوی دیگر می توانید محصولات خود را ارتقا بخشید. با این حال، برای افزایش ویو پست های ارسالی خود، باعث در افزایش ترافیک وبسایت خود سهیم باشید.

· کسب درآمد از کورا

 کورا وبسایتی به نام کورا +، ارائه کرده است تا کاربران خود از این طریق کسب درآمد کنند. برای کسب درآمد می توانید پاسخ های خود را قفل کنید. کاربرهای برای مشاهده پاسخ، هزینه پرداخت می کنند. با قفل کردن پاسخ های خود می توانید میلیون ها دلار سرمایه به دست آورید.

 چگونه می توان در کورا رتبه خوبی به دست آورد؟

1. اولین باشید

 برای ارتقای رتبه و جایگاه پست های ارسالی خود، نیاز به دریافت ویو زیادی دارید. با اینکه افزایش ویو تنها روش کسب رتبه عالی نیست، اما می تواند موثرترین روش باشد. با افزایش رتبه پست های ارسالی، می توانید باعث افزایش میزان بازدید آن شوید.

2. فعالیت بیشتری داشته باشید

 افزایش فعالیت در پاسخ دهی به سوالات کورا باعث می شود پاسخ های شما به صورت اخبار روزانه کاربران به آن ها ارسال شوند. افزایش تعداد بازدید باعث افزایش محبوبیت شما می شود و پاسخ های بسیاری به دست خواهید آورد که باعث ارتقای پروفایل شما می شود.

 آیا باید ویو quora خریداری کنم؟

 اگر به دنبال افزایش محبوبیت در وبسایت کورا هستید، می توانید ویو کورا دریافت کنید. با ارائه پاسخ های عالی می توانید به راحتی شناخته شوید. بدین منظور خرید ویو کورا یک نیاز اساسی و ضروری است. اگر در وبسایت کورا یک عضو جدید هستید، در مراحل اولیه با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد. با خرید ویو quora ، می توانید باعث پیشرفت صفحه خود شوید و پاسخ های خود را ارتقا بخشید. ویو کورا را به صورت ایمن از وبسایت دیجی فالوور خریداری کنید و از محبوبیت خود لذت ببرید.

 سخن پایانی

 کورا یکی از وبسایت های پرسش و پاسخ است. در واقع بهترین وبسایت برای دستیابی به پاسخ های مختلف به سوال های متفاوت است. در این وبسایت هیچگونه درآمدی وجود ندارد. برای افزایش در معرض قرارگیری پست های ارسالی خود، باید میزان بالایی از ویو quora داشته باشید. برای خرید تعداد زیادی از ویو پست های ارسالی، به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید و با کیفیت ترین تعداد ویو را خریداری کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد