برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام واقعی و ارزان همراه با تحویل فوری

یکی از امکانات جذاب و پر طرفداری که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد، قابلیت افزایش ایمپرشن و ریچ هر پست است. افزایش ایمپرشن و ریچ هر پست، می تواند آمار بازدید از یک پست را به شکل قابل توجهی بالا ببرد. همچنین سبب رشد پیج شما به صورت طبیعی شود. توجه داشته باشید که یکی از عوامل مهم ورود یک پست به اکسپلور اینستاگرام، افزایش تعداد ایمپرشن و ریچ های آن خواهد بود.

4.2/5 – (5 امتیاز)

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام واقعی و ارزان همراه با تحویل فوری
خدمات ریچ و ایمپرشن اینستاگرام با کیفیت بالا
🔴اینستاگرام 🌐ریچ و ایمپرشن
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1954 🔴 ریچ و ایمپرشن رایگان 🌐 توضیحات 100  تومان 300/300 فعال
1852 ایمپرشن اینستاگرام [1 ساعت - 100 هزار در روز - 20 متر] [اکسپلور - صفحه اصلی - مکان - صفحه‌] 🌐 توضیحات 5,800  تومان 1000000/100 فعال
1855 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام 🌐 توضیحات 9,400  تومان 1000000/50 فعال
1850 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام [1 ساعت - 25 هزار در روز - 5 دقیقه] 🌐 توضیحات 10,800  تومان 5000000/100 فعال
1851 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام [1h - 500k/d - 5m] 🌐 توضیحات 15,100  تومان 5000000/100 فعال
1849 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام + بازدید از صفحه [1 ساعت - 10 هزار در روز - 5 دقیقه] 🌐 توضیحات 16,200  تومان 5000000/100 فعال
1853 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام + بازید پروفایل| واقعی | فوری 🌐 توضیحات 16,200  تومان 5000000/100 فعال
1854 🔴 ریچ و ایمپرشن اینستاگرام [حداکثر 250 هزار] [ سریع] فوری 🌐 توضیحات 33,100  تومان 100000/50 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

ایمپرشن اصطلاحی در پیج‌ های بیزینسی اینستاگرام است که این قابلیت در اختیار افرادی با حساب های تجاری قرار داده می شود. هر روزه پلتفرم اینستاگرام در حال گسترش است و قابلیت عنوان شده به رشد صفحات تجاری کمک فراوانی کرده است.

ویژگی های خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام
👑 کیفیت ریچ و ایمپرشن اینستاگرامکیفیت عالی ،70 درصد فالوور کیفیت بالا
💲 قیمت ریچ و ایمپرشن اینستاگرامشروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزشریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا میتوان به شکل طبیعی تعداد ریچ و ایمپرشن را افزایش داد؟

بله. افزایش موارد عنوان شده به شکل طبیعی امکان پذیر است. اما این کار به زمان زیادی نیاز دارد و می بایست با تولید محتوای جذاب و متنوع تعداد آنها را بالا ببرید.

آیا آنالیز ریچ و ایمپرشن می تواند سبب تولید محتوا جذاب شود؟

بله. در صورتی که ریچ و ایمپرشن پست خود را با دقت بررسی نمایید، محتوای خوب و متناسب با نظر علاقه مخاطبان تولید می کنید.

آیا برای مشاهده ریچ و ایمپرشن باید صاحب یک اکانت تجاری باشیم؟

بله. مشاهده اطلاعات و آمار پست ها فقط از طریق داشتن حساب کاربری تجاری امکان پذیر است.

ارسال سرویس ریچ و ایمپرشن چقدر طول می کشد؟

پس از ثبت سفارش خود، افزایش ریچ و ایمپرشن اینستاگرام به شکل فوری اعمال می شود.

آیا خرید سرویس ریچ و ایمپرشن در ورود به اکسپلور موثر است؟

بله. تعداد ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و با افزایش آن، شانس ورود پست شما به اکسپلور افزایش می یابد.

ریچ و ایمپرشن چه تفاوتی با هم دارند؟

تعداد ریچ بیانگر تعداد بازدید از پست شما است، اما ایمپرشن تعداد دفعات نمایش یک پست در اینستاگرام را اطلاع می دهد.

7. مزایای خرید ایمپرشن و ریچ از وبسایت دیجی فالوور چیست؟

از مزایای خرید ایمپرشن و ریچ از دیجی فالوور، میتوان به واقعی بودن آنها برای پست های شما و فعال بودن پروفایل های اضافه شده اشاره نمود.

آیا میتوان برای پیج یک کاربر دیگر نیز ایمپرشن و ریچ پست سفارش داد؟

بله. شما می توانید برای هر پیجی که دوست دارید، این سرویس را سفارش دهید.

آیا صرفا برای پست های ویدیویی میتوان ریچ و ایمپرشن تهیه نمود؟

خیر. شما برای هر نوع پست می توانید سرویس ریچ و ایمپرشن را خریداری کنید. این بسته خدماتی صرفا به پست های ویدیویی محدود نمی شود.

آیا همزمان با خرید ریچ و ایمپرشن، باید سرویس سیو و شیر هم تهیه کرد؟

این نوع خرید بستگی به خودتان دارد. در صورتی که شیر و سیو های پست هایتان پایین باشد، صرفا خرید ایمپرشن و ریچ فایده ای ندارد.

آیا برای تهیه سرویس ریچ و ایمپرشن، نیاز به ارائه رمز پیج خود است؟

خیر. هیچ وبسایتی برای ارائه خدمات خود، نباید از شما رمز پیج را دریافت کند. زیرا این سفارش ها به شکل خودکار انجام می شود.

آیا این سرویس برای پیج های خصوصی (پرایوت) نیز ارائه می شود؟

خیر. این سرویس صرفا برای پیج های بیزینسی (تجاری) قابل ارائه است.

آیا ریچ ها را اکانت های واقعی اینستاگرام می زنند؟

بله. بازدید از پست شما توسط پروفایل های واقعی و ایرانی انجام می پذیرد.

آیا ریچ و ایمپرشن های تهیه شده ریزش دارند؟

خیر. تمامی ایمپرشن ها و ریچ های خریداری شده از سایت دیجی فالوور، برای پست های شما ماندگار هستند و هرگز حذف نخواهند شد.

آیا تعداد ریچ و ایمپرشن ها با توجه به میزان فالوور ها تغییر می‌ کنند؟

بله. میزان ریچ و ایمپرشن در پلتفرم اینستاگرام با توجه به تعداد فالوور ها و میزان تعاملات کاربران با پست های شما تغییر می ‌کنند.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

جهت پیدا کردن ریچ و ایمپرشن، باید در قسمت آمار پست‌ های خود به دنبال آن باشید. افزایش بازدید از یک پست می تواند سبب افزایش تعداد ریچ و ایمپرشن آن شود، اما افزایش این قابلیت به شکل طبیعی، بسیار زمانبر است؛ بنابراین باید راهی را بیابید که سریع تر به اهداف خود برسید. بهترین و سریع ترین راه برای افزایش این نرخ، خرید ریچ و ایمپرشن می باشد که در ادامه این نوشته از وب سایت دیجی فالوور، می خواهیم در مورد اهمیت ریچ و ایمپرشن و خرید آن با شما عزیزان صحبت کنیم؛بنابراین پیشنهاد می کنیم که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

آیا گزینه insight در همه اکانت ها فعال است؟

گزینه insight صرفا در پیج‌ های بیزینسی اینستاگرام فعال می باشد که شما با مراجعه به این گزینه، می‌ توانید به شکل کلی آمار پست های پیج خود را مشاهده کرده و آنها را بررسی نمایید. زمانی که شما وارد حساب کاربری تجاری خود شوید، در قسمت insight هر پست، عنوانی به نام ریچ نیز وجود دارد. با انتخاب این گزینه می توانید تعداد افرادی که پست شما را مشاهده نموده‌ اند را مشاهده کنید. ریچ یعنی تعداد کلیک ها یا تعداد اکانت هایی که پست شما را دیده اند؛برای مثال، اگر یکی از پست های پیج شما توسط ۲۰۰ کاربر اینستاگرام دیده شده باشد، عدد ریچ آن ۲۰۰ خواهد بود.

ایمپرشن به چه معنا است؟

ایمپرشن نیز مانند ریچ، در قسمت insight هر پست، قابل مشاهده است؛شاید زمانی که ایمپرشن پست خود را مشاهده‌ کنید، عدد آن بیشتر از تعداد ریچ باشد چراکه این مورد به دلیل نمایش تعداد دفعات پست شما به سایر کاربران می باشد. این مورد را با ذکر یک مثال توضیح می دهیم. تصور کنید در اینستاگرام یک پست منتشر کرده‌ اید و توسط یک کاربر ۵ بار دیده شده است که در این صورت عدد ایمپرشن پست شما ۵ خواهد شد و اگر این دو را درک کنید، کمک فراوانی به رشد پیج خود کرده‌ اید.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام واقعی و ارزان همراه با کیفیت

تفاوت‌ های ریچ و ایمپرشن

تا این جا با مفهوم ریچ و ایمپرشن آشنا شدید، اما تفاوت آنها را نیز باید بدانید. شما باید پست‌ های خود را به شکل دقیق‌ بررسی کنید تا بتوانید کاربران بیشتری را به پیج تان جذب کنید؛ برای مثال فرض کنید که امروز یک پست در پیج خود منتشر کرده اید و می خواهید پس از ۱۲ ساعت آن را آنالیز ‌کنید. با مراجعه به قسمت ریچ پست خود، مشاهده می کنید که عدد آن ۱۰۰ است و این یعنی ۱۰۰ نفر از پست شما بازدید کرده‌ اند، اما در این بین، یک کاربر که پست شما را مشاهده کرده است، پس از گذشت دقایقی دوباره آن را مشاهده می‌ کند‌؛اگر این مورد تا سه بار اتفاق بیفتد، عدد ایمپرشن پست شما ۱۰۳ می شود،یعنی پست شما ۳ بار بیشتر دیده شده است.

خرید ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام

هر کاربر می‌ تواند با توجه به تعداد مورد نیاز خود، ریچ و ایمپرشن تهیه کند. این امر سبب افزایش آمار مشاهده هر پست می‌ شود. تعداد ریچ و ایمپرشن های هر پست را می توانید در قسمت insight مشاهده نمایید. این قسمت اینستاگرام، اطلاعات لازم و مفیدی را در اختیار صاحبان پیج قرار می دهد.

آگاهی از این اطلاعات می تواند سبب رشد و پیشرفت کسب و کار شما شود. شما می توانید با خرید ریچ و ایمپرشن، شاهد نتایج شگفت انگیزی باشید. وبسایت دیجی فالوور با فعالیت در حوزه ارائه خدمات اینستاگرامی، می تواند به افزایش تعداد ریچ و ایمپرشن پست های شما کمک کند.

مزایای خرید ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام

برای هر کاربر، ورود به اکسپلور اینستاگرام توسط آمار ریچ و ایمپرشن بسیار مهم است؛ شما با بررسی این آمار، می‌ توانید از علاقه کاربران به یک پیج مطلع شوید و با استفاده از آن، به هدف خود دست پیدا کنید زیرا تعداد زیادی از کاربران جهت افزایش تعداد ریچ و ایمپرشن پست های خود تلاش فراوانی می‌ کنند.

در صورتی که بخواهید به شکل طبیعی تعداد آنها را افزایش دهید، این کار مستلزم صرف زمان و هزینه زیاد است که همه کاربران نمی توانند یا نمی خواهند از این راه برای رشد پیج خود استفاده کنند؛ بنابراین بهترین راه، خرید ریچ و ایمپرشن است.

موارد زیر به مزایای خرید ریچ و ایمپرشن اشاره می‌ کند:

1- خرید ریچ و ایمپرشن سبب صرفه‌ جویی در زمان و هزینه می شود و شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن، تعداد آن را افزایش دهید.

2- افزایش ریچ و ایمپرشن به هر نحو، می توانند سبب پیشرفت یک پیج شود.

3- همچنین تعداد ریچ و ایمپرشن جهت ورود به اکسپلور بسیار مهم است و در صورتی که یک پست آمار مناسبی داشته باشد، در مسیر ورود به اکسپلور اینستاگرام قرار می گیرد.

اهمیت خرید ریچ و ایمپرشن برای ورود به اکسپلور

عوامل متعددی در ورود یک پست به اکسپلور اینستاگرام تاثیرگذار هستند و آمار پست یکی از همین عوامل است؛ از طریق مشاهده تعداد ریچ و ایمپرشن یک پست، جذابیت و پرطرفدار بودن آن به سادگی قابل تشخیص است. پست‌ هایی وارد اکسپلور می شوند که از نظر کاربران محبوبیت و جذابیت بالایی داشته باشد،بنابراین شما با افزایش تعداد ریچ و ایمپرشن های پست خود، آن ها را محبوب سازید و با این کار پست هایتان را راهی اکسپلور کنید.

سخن پایانی

شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، روبیکا، ایتا و اینگونه پلتفرم ها، در بین همه افراد از جذابیت و محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این محبوبیت به حدی زیاد است که مراجعه به آنها، به یکی از فعالیت های روزانه تبدیل شده است و هر روزه به تعداد کاربران این پلتفرم‌ ها افزوده می‌ شود. همچنین کسب و کار هایی که شکل سنتی و فیزیکی دارند، به فعالیت آنلاین روی آورده ‌اند‌. همان گونه که عنوان شد، خرید سرویس ریچ و ایمپرشن اینستاگرام، بهترین و سریع ترین راه برای افزایش آن می باشد و با استفاده از این سرویس می توانید محتوای پست های پیجتان را در دسترس افراد بیشتری قرار دهید و برای مدت ها در اینستاگرام خوش بدرخشید.

😍نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • صداقت

    01 اکتبر 2023، 00:58

    پشتیبانیتون خیلی گل و با ادب بودن متشکرم ازشون🙏

  • میرزا ابولفضل

    20 سپتامبر 2023، 08:02

    ممنون از شما و خدمات خوبتون😘

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد