خرید فالوور پینترست 100% واقعی با تحویل فوری

شبکه های اجتماعی یا Social network ها مفهوم جدیدی نیستند و می‌دانیم که حتی هزاران سال پیش، انسان‌ ها دور آتش جمع می شدند و برای همدیگر داستان تعریف می کردند و بدین شیوه رابطه ‌هایی عمیق ‌تر شکل می‌گرفت. چیزی که آن را می‌توانیم مصداق یک شبکه اجتماعی بدانیم.

چیزی که باعث شده تا امروزه شبکه های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری مطرح و تا به این حد پر رنگ شوند، توسعه فناوری های دیجیتال و در راس آن ها اینترنت می باشد. در عصر حاضر با توسعه اینترنت در سرتاسر دنیا، شبکه های اجتماعی مختلفی در بستر آن شکل گرفته و روز به روز هم بر تعداد شان افزوده می شود.

شبکه های اجتماعی امروزه کاربرد های فراوانی دارند و محلی برای سرگرمی، آموزش، برقراری ارتباط و حتی محلی برای کسب و کار و درآمد زایی شده اند. یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در دنیا پینترست (Pinterest) می باشد که در این مقاله آن را معرفی می کنیم و در ادامه در ارتباط با افزایش فالوور و خرید فالوور پینترست خواهیم گفت. تا انتها این مقاله را همراهی کنید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

فالوور پینترست

پنل خرید فالوور پینترست (Pinterest)

100 فالوور پینترست
24,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • فالوور واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
1000 فالوور پینترست
248,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • فالوور واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
2000 فالوور پینترست
498,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • فالوور واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
5000 فالوور پینترست
998,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • فالوور واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
10K فالوور پینترست
1,798,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • فالوور واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

معرفی شبکه اجتماعی پینترست (Pinterest)

شاید وقتی در ایران صحبت از شبکه های اجتماعی تصویر محور به میان می آید، اولین پلتفرمی که به ذهن خطور می کند، اینستاگرام باشد. درست است که اینستاگرام شبکه قدرتمند با امکانات فراوانی می باشد، ولی قصد داریم یک شبکه اجتماعی تصویر محور دیگر را معرفی کنیم که چیزی کم از اینستاگرام ندارد و آن طور که باید بین کاربران ایرانی آشنا نیست و جا نیفتاده است.

در اصل پینترست یک شبکه اجتماعی پر طرفدار در دنیا برای به اشتراک‌ گذاری تصاویر می ‌باشد که افراد می ‌توانند در آن عکس‌ های مد نظر خود را پین کنند. به علاوه کاربران این شبکه اجتماعی می توانند به وسیله فیس بوک و توییتر هم تصاویر مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند.

پینترست ماهیانه حدود 200 میلیون کاربر به خود می بیند و از این جهت نفوذ اجتماعی عمیقی در دنیا دارد. از پلتفرم پینترست بیشتر برای به اشتراک گذاشتن ایده ها استفاده می شود و از این حیث جذابیت خاصی را دارد. دلایلی که بسیاری از کاربران برای استفاده از پینترست دارند، شاید با دلایل آن ها جهت استفاده از فیس بوک یا اینستاگرام تفاوت داشته باشد. پینترست پلتفرمی است که افراد در آن به دنبال الهام گرفتن از طرح ها و ایده ها هستن و از این رو می تواند محیط بسیار جذاب و حرفه ای برای بسیاری از کسب و کار ها باشد.

به عبارت دیگر کاربران از دیدن پست ‌های برند های مختلف در فید هایشان هیجان ‌زده می‌‎شوند. طبق گفته eMarket فقط فیسبوک است که از لحاظ تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید کاربران از پینترست جلو تر بوده و بیش از دو سوم کاربران اذعان دارند که برند یا محصول مورد نظر خود را در پینترست پیدا کرده‌ اند.

از آن جایی که کاربران پینترست در ایران کمتر بوده و ممکن است خیلی از افراد با آن نا آشنا باشند، تعدادی از مفاهیم پرکاربرد آن را معرفی می کنیم. یکی از مفاهیم و اصطلاحات پرکاربرد، پین یا پین کردن می باشد. پین به هر عکس یا ویدیویی که کاربر برای ذخیره سازی در پینترست انتخاب می‌کند، گفته می‌شود.

برای کسب ‌وکار ها مهم تر از خود عکس و ویدیو لینک آن بوده و هر لینک پین، کاربر را به منبع اصلی آن متصل می کند و به عنوان یک راه ارتباطی برای ارجاع به سایت عمل می کند.

به کاربران شبکه پینترست و افرادی که از این شبکه استفاده می کنند، Pinners گفته می ‌شود. پینرز ها موارد متعددی را ذخیره می‌کنند که تا به امروز شامل 100 میلیارد پین بوده که واقعا رقم بالایی می باشد. پینرز ها به جهت سازماندهی و نظم بخشیدن به پین های خود، آن ‌ها را در مجموعه‌ هایی با نام برد (Board) مرتب سازی می ‌کنند. از این رو افراد م می ‌توانند همه حساب کاربری شما یا صرفا برد های خاصی را دنبال کنند که بعد از آن پین ‌های ذخیره شده در فید آن ‌ها هم نمایش داده می شود.

فید در شبکه اجتماعی پینترست همانند فید های شبکه‌ های دیگر هست که مجموعه ‌ای از لینک ‌ها، محتوا ها و کاربرانی است که یک پینر فالو می‌ کند. در ادامه به این خواهیم پرداخت که چگونه شبکه اجتماعی پینترست را در جهت بهبود کسب و کار خود به خدمت بگیریم.

خرید فالوور پینترست

چگونه برای کسب و کار خود از پینترست استفاده کنیم؟

مدیر یک کسب و کار هدفمند و حرفه ای از هر فرصتی برای توسعه و بهبود فضای کاری خود استفاده می کند و یکی از بهترین فرصت ها برای این کار استفاده از پتانسیل فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد. چنان چه قصد دارید برای بهبود کسب ‌و کار خود از پینترست بهره ببرید، نخست باید یک حساب کاربری شخصی ایجاد کنید.

در پینترست حساب‌ های تجاری هم داریم که امکانات بخصوصی مانند تجزیه و تحلیل و امکان استفاده از تبلیغات را هم ارائه می‌ کنند. بعد از این که یک حساب کاربری شخصی ایجاد کردید، می توانید آن را به یک حساب تجاری تبدیل کنید. برای این امر باید اطلاعات شغلی خود را وارد کنید و شرایط شروع به کار حساب تجاری را بپذیرید.

پس از آن که شما یک حساب کاربری تجاری در پینترست ایجاد کردید، باید روی افزایش و جذب فالوور تمرکز داشته باشید چرا که فالوور بیشتر برابر است با تبلیغ و بازدید بیشتر از محصولات و خدمات شما. کاربران می توانند به شکل طبیعی فالوور های خود را افزایش دهند و بر جمع بازدید کنندگان خود بیفزایند. ولی این کار یک پروسه زمان بر و نسبتا طولانی می باشد که شاید برای یک کسب و کار با سابقه زیاد خوشایند نباشد.

یکی از راحت ترین شیوه های افزایش فالوور، خرید آن می باشد و کاربران می توانند با خرید فالوور پینترست، در مدت زمان بسیار کوتاه تری، اعتبار و رتبه حساب کاربری خود را افزایش دهند. برای خرید فالوور پینترست می توانید به وب سایت دیجی فالوور که به طور تخصصی در زمینه تخصیص فالوور و دنبال کننده در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت می کند، مراجعه کنید.

سخن پایانی

شبکه اجتماعی پینترست که از لحاظ محتوایی و کارکرد شباهت نسبی به اینستاگرام دارد، در کشور ما ایران نسبتاً ناشناخته بوده و خیلی از افراد از امکانات و فضای ویژه این شبکه اطلاعی ندارند. در این مقاله سعی داشتیم این شبکه اجتماعی را معرفی کنیم و از امکانات و فضای ویژه آن بگوییم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

پینترست یک شبکه اجتماعی حرفه ای برای کسب و کار ها هم بوده و می تواند کمک شایانی برای بهبود بازاریابی و فروش داشته باشد. کافی است یک حساب کاربری تجاری داشته باشید و با جذب فالوور و بالا بردن اعتبار حساب خود به شکل حرفه ای فعالیت کنید.

به جهت افزایش فالوور حساب کاربری خود در پینترست هم می توانید به وب سایت دیجی فالوور مراجعه نموده و از سرویس های افزایش فالوور پینترست آن استفاده کنید.

نظرات و بازخورد مشتریان 😄

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

اطلاعات خرید فالوور پینترست
💎کیفیت فالوور پینترست فالوور پینترست واقعی
💰قیمت فالوور پینترست شروع قیمت از 5000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید فالوور پینترست

آیا با خرید فالوور پینترست حساب کاربری من مسدود نمی شود؟

چنان چه فالوور ها با کیفیت و واقعی باشند مشکلی برای حساب کاربری پینترست پیش نخواهد آمد و بسیار مهم است که فالوور های خود را از وب سایت های معتبر و حرفه ای خریداری نمایید.

خرید فالوور پینترست تا چه حد در بهبود کسب و کار من موثر خواهد بود؟

زمانی که فالوور های شما در یک شبکه اجتماعی نظیر پینترست افزایش می یابد، در واقع رتبه و اعتبار حساب کاربری شما نزد آن شبکه بالاتر رفته و در معرض دید کاربران بیشتری قرار خواهید گرفت.

آیا در طی فرآیند خرید فالوور پینترست اطلاعات ما محرمانه باقی می ماند؟

بله یکی از ویژگی های مجموعه های حرفه ای افزایش فالوور، حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربران خود می باشد.

فهرست