احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید 20k فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که قصد دارید در اینستاگرام پیشرفت کنید‌، ما به شما خرید 20k فالوور اینستاگرام را توصیه می کنیم. با خرید 20k فالوور می توانید در مدت زمان کمتری در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیشرفت کنید. دیگر نیازی نیست که بگوییم فالوور چقدر مهم است و سبب دیده شدن بیشتر و اعتبار پیج شما خواهد شد.

5/5 – (1 امتیاز)

خرید 20k فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری

خدمات خرید 20k فالوور اینستاگرام

اینستاگرام 🔴 فالوور حجم بالا تا 20 کا
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
617 سرور ۲ | فالوور حجم بالا تا 20 کا | جبران ریزش تا 3 ماه 🤩🤩🤑 - 56,826  تومان 250000/50 فعال
616 سرور ۱ | فالوور حجم بالا تا 20 کا | جبران ریزش تا 6 ماه 🤩🤩 - 94,021  تومان 1000000/50 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید 20k فالوور ارزان اینستاگرام

کاربرانی که به دنبال دیده شدن و معروفیت در اینستاگرام هستند، می توانند درآمد بسیار کلانی را در این زمینه به دست آورند. یا حتی اگر پیج اینستاگرام شما در مورد برند و کسب و کار شماست، باز هم نمی توانید از مزایای خرید 20k فالوور اینستاگرام غافل شوید.

اطلاعات خرید 20k فالوور اینستاگرام
💎کیفیت خرید 20k فالوور اینستاگرام فالوور های کاملا واقعی و پروفایل دار
💰قیمت خرید 20k فالوور اینستاگرام شروع قیمت از 3000000تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید 20k فالوور اینستاگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا با خرید فالوور ممکن است پیج مسدود شود؟

این موضوع کاملا به شما بستگی دارد! اگر از سایت های نامعتبر فالوور فیک خریداری کنید، بله سبب محدودیت شما می شود اما دیجی فالوور به شما تضمین می دهد که فالوورهای واقعی ارائه خواهد داد و به هیچ عنوان برای پیج شما مشکلی رخ نمی دهد.

چرا باید در اینستاگرام فالوور بخریم؟

خرید فالوور در اینستاگرام شما را در کوتاه ترین زمان به جایگاه بهتری خواهد رساند و در میان کاربران شناخته شده می شوید.

آیا برای شروع، خرید 20k فالوور در اینستاگرام مناسب است؟

بله. شما می توانید برای شروع 20k فالوور خریداری کنید و با خرید فالوور روز به روز تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا برای خرید 20k فالوور نیاز به ارائه پسورد است؟

خیر. تیم مجرب ما از شما درخواست پسورد نمی کند و بدون ارائه پسورد خدمات را ارائه می دهند.

ویژگی های فالوورهای سایت دیجی فالوور چیست؟

فالوورهای این سایت شما را لایک می کنند و کامنت می گذارند و دارای پروفایل، فالوور و فالووینگ هستند.

آیا فالوور واقعی اینستاگرام ریزش دارد؟

ریزش فالوورهایی که سایت دیجی فالوور ارائه می دهد بسیار کم است که این ریزش توسط تیم ما جبران می شود و مقداری فالوور به عنوان هدیه به شما عزیزان ارائه داده خواهد شد.

فالوور های خریداری شده بعد از چه مدت زمانی تحویل داده می شوند؟

مدت زمان تحویل 20k فالوور اینستاگرام ۷ روز است و در این مدت زمان فالورها کم کم به پیج افزوده می شوند.

آیا میتوان 20k فالوور اینستاگرام را در یک روز تحویل گرفت؟

خیر. در این صورت الگوریتم اینستاگرام شما را یک ربات خواهد دانست و پیج محدود می شود.

خرید 20 هزار فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش

خرید 20k فالوور اینستاگرام 

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که قصد دارید در اینستاگرام پیشرفت کنید‌، ما به شما خرید 20k  فالوور اینستاگرام را توصیه می کنیم.

با خرید 20k فالوور می توانید در مدت زمان کمتری در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیشرفت کنید. دیگر نیازی نیست که بگوییم فالوور چقدر مهم است و سبب دیده شدن بیشتر و اعتبار پیج شما خواهد شد. 

کاربرانی که به دنبال دیده شدن و معروفیت در اینستاگرام هستند، می توانند درآمد بسیار کلانی را در این زمینه به دست آورند. یا حتی اگر پیج اینستاگرام شما در مورد برند و کسب و کار شماست، باز هم نمی توانید از مزایای خرید 20k فالوور اینستاگرام غافل شوید.

در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا اطلاعات کاملتری در این خصوص ارائه دهیم.

چرا 20k فالوور اینستاگرام بخریم؟

شما می توانید با خرید 20k فالوور واقعی، به کسب و کار خود رونق دهید و حتی از این طریق فروش محصولات و خدمات شما نیز چندین برابر خواهد شد.

شما می توانید در زمینه تبلیغات نیز فعالیت کنید و از این طریق هم به درآمد برسید. با داشتن فالوورهای زیاد، پیج محبوبیت و اعتبار بیشتری دارد و میزان فالوورهای واقعی پیج نیز بالا خواهد رفت.

هنگامی که شما در اینستاگرام بیشتر دیده شوید، لایک بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. در آخر نیز احتمال اینکه فالوورهای پیج به مشتری بالقوه تبدیل شوند نیز افزایش پیدا می کند.

امروزه برای هر کسب و کاری، داشتن یک پیج کاری در اینستاگرام یکی از ملزومات بوده است. کسب و کارها هرگز نباید از یاد برده شوند و از دور رقابت جا بمانند.

برای اینکه بتوانید در این فضا هم فرد موفقی باشید و سر پا بمانید، باید پر مخاطب باشید. با خرید 20k فالوور از سایت دیجی فالوور علاوه بر اینکه مقدار کاربران شما افزایش پیدا می کند، بلکه پیج شما نیز به اعتبار بیشتری دست پیدا خواهد کرد.

شما با خرید فالوور بستری را فراهم کرده اید که کاربران بیشتری پیج شما را مشاهده کنند و روز به روز به تعداد فالوورهای شما افزوده شود.

فالوور های سایت دیجی فالوور چگونه اند؟

فالوور های خریداری شده از سایت دیجی فالوور بسته های گوناگونی دارند و شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود فالوورهای واقعی، ایرانی و یا خارجی خریداری نمایید.

فالوورهایی که از سایت ما خریداری می کنید کاربرانی هستند که الگوریتم اینستاگرام آنها را به رسمیت می شناسد و آنها را واقعی می داند. این فالوورها دارای عکس پروفایل، فالوور، پست و فالووینگ و…  هستند.

مدت زمان تحویل 20k فالوور اینستاگرام  چقدر است؟

بعد از انجام فرایند پرداخت و خرید 20k فالوور اینستاگرام، در کوتاه ترین زمان فالورها به پیج شما ارسال می شوند. این مقدار فالوور در مدت زمان ۷ روز کاملا به پیج شما ارسال می شوند.

اگر ۷ روز برای شما زمان بسیار زیادی به نظر می آید، باید بگوییم که این کوتاه ترین زمانی است که میتوان این تعداد فالوور را به پیج ارسال نمود.

اگر سریع تر این فرایند انجام شود، الگوریتم اینستاگرام شما را ربات می داند و در نهایت مشکلاتی برای پیج شما رخ خواهد داد.

خرید 20k فالوور اینستاگرام مناسب چه کاربرانی است؟

بسیاری از کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند از 20k فالوور برای به نمایش گذاشتن جذابیت های زندگی و لایف استایل خود استفاده می نمایند.

در صورتی که زندگی شخصی آنها با همان روتین های روزانه می گذرد، اما با به نمایش گذاشتن زندگی خود به درآمد می رسند. 

البته پیج های دیگری هم وجود دارند که فعالیت هدفمند دارند و تولید محتوای آنها در زمینه خاصی است. این افراد همواره به دنبال افزایش فروش خدمات یا محصولات خود هستند.

اما باید بگوییم که فرقی نمی ‌کند شما یک بلاگر باشید یا در حوزه خاصی فعالیت کنید. اگر هدف شما از حضور در اینستاگرام موفق شدن است و قصد دارید درآمد کسب کنید، باید بگوییم که خرید 20k فالوور واقعی شما را به موفقیت خواهد رساند.

جذب فالوور در اینستاگرام به صورت ارگانیک امر طاقت فرسایی است و به مدت زمان بسیار زیادی نیاز دارد. به همین دلیل است که افزایش فالوور برای کاربران به یک دغدغه تبدیل شده است.

برای افزایش فالوور روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از بهترین آنها خرید فالوور است. باید بدانید که هیچ کدام از آن روش ها به اندازه خرید فالوور سریع و موثر نیستند.

سخن آخر 

اینستاگرام در جوامع امروز بهترین فضا برای کسب درآمد شده است. در اینستاگرام برای موفقیت باید  فالوور زیادی داشته باشید و با داشتن فالوور زیاد، لایک و کامنت زیادی نیز خواهید داشت.

با این وجود میتوان خرید 20k  فالوور را رازی برای موفقیت دانست‌. دیجی فالوور یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است.

شما میتوانید بهترین کیفیت را از این سایت دریافت کنید. این سایت با وجود تیم‌ مجرب خود فالوورهای صد در صد واقعی را ارائه می دهد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها