برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید 20k فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که قصد دارید در اینستاگرام پیشرفت کنید‌، ما به شما خرید 20k فالوور اینستاگرام را توصیه می کنیم. با خرید 20k فالوور می توانید در مدت زمان کمتری در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیشرفت کنید. دیگر نیازی نیست که بگوییم فالوور چقدر مهم است و سبب دیده شدن بیشتر و اعتبار پیج شما خواهد شد.

5/5 – (2 امتیاز)

خرید 20k فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری
خدمات خرید 20k فالوور اینستاگرام
🔴اینستاگرام 🙍🏻‍♂️ فالوور حجم بالا تا 20 کا
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1598 🔴فالوور اینستاگرام | بدون جبران ریزش | تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 38,300  تومان 100000/10 فعال
2223 🔴 فالوور اینستاگرام 🚀 شروع فوری 🙍🏻 توضیحات 41,400  تومان 350000/10 فعال
1460 🔴فالوور اینستاگرام ♻ 365 روز جبران ریزش | 100 هزار در روز | بدون ریزش 🙍🏻 توضیحات 67,000  تومان 500000/10 فعال
1459 🔴فالوور اینستاگرام ♻ جبران ریزش 365 روز | بدون ریزش | 10 هزار در روز 🙍🏻 توضیحات 67,300  تومان 500000/10 فعال
1461 🔴فالوور اینستاگرام ♻ 365 روز جبران ریزش | 200 هزار در روز | بدون ریزش | تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 67,300  تومان 500000/10 فعال
1597 🔴فالوور اینستاگرام واقعی ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 67,300  تومان 500000/10 فعال
1604 🔴فالوور واقعی اینستاگرام |بدون جبران ریزش | نرخ افت حساب های قدیمی 0-1٪! 🙍🏻 توضیحات 69,300  تومان 5000000/50 فعال
1593 🔴فالوور اینستاگرام واقعی | جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 73,800  تومان 500000/10 فعال
1596 🔴فالوور اینستاگرام | واقعی | میکس ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 77,600  تومان 200000/100 فعال
616 🔴سرور ۱ | فالوور حجم بالا تا 20 کا ♻ جبران ریزش تا 6 ماه 🙍🏻 توضیحات 84,700  تومان 1000000/50 فعال
1009 🔴فالوور اینستاگرام - 20% ایرانی | شروع سریع جبران ریزش🙍🏻 توضیحات 90,800  تومان 3000/100 فعال
1595 🔴فالوور اینستاگرام | واقعی ♻ 30 روز جبران ریزش | تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 155,100  تومان 20000/10 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید 20k فالوور ارزان اینستاگرام

کاربرانی که به دنبال دیده شدن و معروف شدن در اینستاگرام هستند، می توانند درآمد بسیار کلانی را در این زمینه به دست آورند. یا حتی اگر پیج اینستاگرام شما در مورد برند و کسب و کار شماست، باز هم نمی توانید از مزایای خرید 20k فالوور اینستاگرام غافل شوید.

اطلاعات خرید 20k فالوور اینستاگرام
💎کیفیت خرید 20k فالوور اینستاگرامفالوور های کاملا واقعی و پروفایل دار
💰قیمت خرید 20k فالوور اینستاگرامشروع قیمت از 3000000تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید 20k فالوور اینستاگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا با خرید فالوور ممکن است پیج مسدود شود؟

این موضوع کاملا به شما بستگی دارد! اگر از سایت های نامعتبر فالوور فیک خریداری کنید، بله سبب محدودیت شما می شود اما دیجی فالوور به شما تضمین می دهد که فالوورهای واقعی ارائه خواهد داد و به هیچ عنوان برای پیج شما مشکلی رخ نمی دهد.

چرا باید در اینستاگرام فالوور بخریم؟

خرید فالوور در اینستاگرام شما را در کوتاه ترین زمان به جایگاه بهتری خواهد رساند و در میان کاربران شناخته شده می شوید.

آیا برای شروع، خرید 20k فالوور در اینستاگرام مناسب است؟

بله. شما می توانید برای شروع 20k فالوور خریداری کنید و با خرید فالوور روز به روز تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا برای خرید 20k فالوور نیاز به ارائه پسورد است؟

خیر. تیم مجرب ما از شما درخواست پسورد نمی کند و بدون ارائه پسورد خدمات را ارائه می دهند.

ویژگی های فالوورهای سایت دیجی فالوور چیست؟

فالوورهای این سایت شما را لایک می کنند و کامنت می گذارند و دارای پروفایل، فالوور و فالووینگ هستند.

آیا فالوور واقعی اینستاگرام ریزش دارد؟

ریزش فالوورهایی که سایت دیجی فالوور ارائه می دهد بسیار کم است که این ریزش توسط تیم ما جبران می شود و مقداری فالوور به عنوان هدیه به شما عزیزان ارائه داده خواهد شد.

فالوور های خریداری شده بعد از چه مدت زمانی تحویل داده می شوند؟

مدت زمان تحویل 20k فالوور اینستاگرام ۷ روز است و در این مدت زمان فالورها کم کم به پیج افزوده می شوند.

آیا میتوان 20k فالوور اینستاگرام را در یک روز تحویل گرفت؟

خیر. در این صورت الگوریتم اینستاگرام شما را یک ربات خواهد دانست و پیج محدود می شود.

خرید 20k فالوور اینستاگرام 

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که قصد دارید در اینستاگرام پیشرفت کنید‌، ما به شما خرید 20k  فالوور اینستاگرام را توصیه می کنیم چراکه با خرید 20k فالوور می توانید در مدت زمان کوتاهی در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیشرفت کنید؛ درنتیجه باید بدانید که تعداد فالوور بسیار مهم است و سبب  افزایش بازدید و اعتبار پیج شما خواهد شد.

بهترین ایده برای دیده شدن در اینستاگرام

کاربرانی که به دنبال دیده شدن و محبوبیت در اینستاگرام هستند، می توانند با خرید فالوور، درآمد بسیار کلانی را در زمینه تخصص خود به دست آورند؛ با خرید فالوور به راحتی می توانید به اهداف خود در اینستاگرام دست یابید چراکه این اقدام کاملا هوشمندانه بوده و بر اساس تجربیات گذشته، میزان تعامل و بارخود پیجتان نیز بالا می ورد. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا اطلاعات کامل تری در این خصوص ارائه دهیم.

خرید 20 هزار فالوور اینستاگرام ارزان و بدون ریزش

چرا 20k فالوور اینستاگرام بخریم؟

شما می توانید با خرید 20k فالوور واقعی، به کسب و کار خود رونق دهید و حتی از این طریق فروش محصولات و خدمات شما نیز چندین برابر می شود و همچنین می توانید در زمینه تبلیغات نیز فعالیت کنید و از این طریق به درآمد چشمگیری برسید. با داشتن تعداد فالوورهای زیاد،محبوبیت و اعتبار پیجتان نیز بالا خواهد رفت؛ هنگامی که شما در اینستاگرام بازدید بالایی داشته باشید، لایک بیشتری نیز دریافت می کنید و در آخر احتمال اینکه فالوورهای پیج به مشتری بالقوه تبدیل شوند نیز افزایش پیدا می کند.

ضرورت داشتن پیج کاری برای کسب و کار ها

امروزه برای هر کسب و کاری، داشتن یک پیج کاری در اینستاگرام یکی از ملزومات می باشد چراکه در این شبکه به تعداد افراد بالایی می توانید دسترسی داشته باشید و از این طریق فروش محصولاتتان را چند برابر کنید و برای اینکه بتوانید در این فضا فرد موفقی باشید، باید تعداد مخاطبان زیادی داشته باشید. با خرید 20k فالوور از سایت دیجی فالوور علاوه بر اینکه مقدار کاربران پیج شما افزایش پیدا می کند، پیج شما نیز به اعتبار بیشتری دست پیدا میکند.

مزایای خرید 20k فالوور اینستاگرام چیست؟

افزایش اعتماد:

گاهی اوقات تعداد فالوورهای  کم در یک پیج ممکن است باعث شود که افراد پس از مشاهده محتوا از دنبال کردن آن صرف نظر کنند که با خرید فالوور اینستاگرام، این حفره اعتماد را پر کرده و مخاطبان پس از دیدن تبلیغات به پیج شما مراجعه کرده و محتوای پیج شما را مشاهده می‌کنند.

جلب اعتماد:

وقتی پیج شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد، افراد بیشتری به صفحه تان اعتماد کرده و بدون شک پیجتان را دنبال و با آن تعامل برقرار می کنند.

جلب توجه بیشتر:

با خرید فالوور میزان دنبال کنندگان پیج تان در مدت زمان کوتاهی افزایش می یابد و این امر درنهایت باعث جذب فالوورهای جدید می شود چراکه عدد k20 بر روی پروفایل پیج شما، دیدنی و باعث جلب توجه کاربران می شود. با توجه به این مزایا، خرید k20 فالوور اینستاگرام  برای افرادی که به دنبال افزایش محبوبیت و موفقیت در اینستاگرام هستند، یک راهکار موثر می باشد.

فالوور های سایت دیجی فالوور چگونه اند؟

فالوور های موجود در سایت دیجی فالوور، انواع گوناگونی دارند و شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود فالوورهای واقعی، ایرانی و یا خارجی خریداری نمایید. فالوورهایی که از سایت ما خریداری می کنید کاربرانی هستند که الگوریتم اینستاگرام آنها را به رسمیت می شناسد و آنها را واقعی می داند و همچنین این فالوورها دارای عکس پروفایل، فالوور، پست و فالووینگ و…  هستند که میزان تعامل صفحه اینستاگرام شما را تا حد چشمگیری افزایش می دهند.

مدت زمان تحویل 20k فالوور اینستاگرام چقدر است؟

بعد از انجام فرایند پرداخت و خرید 20k فالوور اینستاگرام، در کوتاه ترین زمان، فالورها به پیج شما اعمال شده و این مقدار فالوور در مدت زمان ۷ روز کاملا به پیج شما اضافه می شوند. اگر ۷ روز برای شما زمان بسیار زیادی به نظر می آید، باید بگوییم که این کوتاه ترین زمانی است که میتوان این تعداد فالوور را به پیج ارسال نمود چراکه اگر سریع تر این فرایند انجام شود، الگوریتم اینستاگرام شما را ربات می داند و در نهایت مشکلاتی برای اکانت شما رخ خواهد داد.

خرید 20k فالوور اینستاگرام مناسب چه کاربرانی است؟

بسیاری از کاربران از اینستاگرام برای به نمایش گذاشتن جذابیت های زندگی و لایف استایل خود استفاده می نمایند؛در صورتی که زندگی شخصی آن ها با همان روتین های روزانه می گذرد، اما با خرید این سرویس به درآمد بسزایی می رسند.

آیا خرید فالوور 20K برای همه کاربران مناسب است؟

البته پیج های دیگری هم وجود دارند که فعالیت هدفمند دارند و تولید محتوای آن ها در زمینه خاصی است که این افراد همواره به دنبال افزایش فروش خدمات یا محصولات خود هستند؛ اما باید بگوییم که فرقی نمی ‌کند شما یک بلاگر باشید یا در حوزه خاصی فعالیت کنید زیرا اگر هدف شما از حضور در اینستاگرام موفق شدن می باشد و قصد کسب درآمد دارید، باید بگوییم که خرید 20k فالوور واقعی، شما را به این موفقیت خواهد رساند.

جذب فالوور در اینستاگرام به صورت ارگانیک امر طاقت فرسایی است که به مدت زمان بسیار زیادی نیاز دارد و به همین دلیل افزایش فالوور برای کاربران به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است.برای افزایش فالوور روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از بهترین آنها، خرید فالوور می باشد و باید بدانید که هیچ کدام از آن روش ها به اندازه خرید فالوور سریع و موثر نیستند.

سخن آخر

اینستاگرام امروزه بهترین فضا برای کسب درآمد می باشد و در آن برای موفقیت باید تعداد فالوور زیادی داشته باشید به طوری که با داشتن فالوور زیاد، لایک و کامنت زیادی نیز دریافت خواهید کرد.با این وجود میتوان خرید 20k فالوور را رازی برای موفقیت دانست‌.

دیجی فالوور یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است که شما عزیزان میتوانید بهترین کیفیت را از این سایت دریافت کنید. دیجی فالوور با وجود تیم‌ مجرب خود فالوورهای صددرصد واقعی را ارائه می دهد و همچنین دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد که سفارشات و سوالات شما مشتریان گرانقدر را پیگیری میکند؛بنابراین می توانید با خیال راحت خرید خود را از این سایت انجام دهید و مدت ها در اینستاگرام خوش بدرخشید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • ناشناس

  09 اکتبر 2023، 01:29

  خوب بود ممنون

 • نیما

  09 سپتامبر 2023، 22:30

  اقا ناموصا حال کردم باهاتون این ماه یکمم دست و بالم باز شه و پول برسه به دستم میام یه بیست کا دیگه میزنم؛خلاصه که ایول

 • ali

  29 آگوست 2023، 13:29

  دیجی فالوور جاش تو قلبمه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد