احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین حرفه ای

با استخدام یک مدیر حرفه ای برای پیج خود ، کسب و کار خود را به سرعت پیشرفت دهید.

Rate this page

ادمین اینستاگرام

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام

سرویسی برای این دسته وجود ندارد

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین حرفه ای

این روزها اینستاگرام یکی از بخش های کلیدی ابزار بازاریاب دیجیتال است و کسب وکارهایی که در این پلتفرم نیستند احتمالاً از دست می دهند. مدیریت پیج اینستاگرام می تواند برای برخی برندها و اینفلوئنسرها مانند یک مانع باشد. به هر حال، شما می توانید با مدیریت درست پیج اینستاگرامی خود اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام، افزایش لایک اینستاگرام ، افزایش کامنت اینستاگرام و…. نمایید. به دست آوردن درآمد بالا از پیج اینستاگرام تنها با مدیریت درست پیج اینستاگرام امکان پذیر است.

شرح خدمات عادی ویژه VIP
طریقه ارتباط با مشتریان در کارگروه های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی
طراحی سناریوی کلی دیجیتال مارکتینگ
طراحی و درج استوری 30 – 45 60 – 90 60 – 90
معرفی محصولات و خدمات
جلسات مشاوره در راستای توسعه و راهکارهای بازاریابی 1 2
برنامه ریزی و درج پست ها و استوری ها
مدیریت هایلایت ها
طراحی پست ویدیویی 4 4 8
طراحی پست تصویری 8 8 12
محتواهای مناسبتی ( تقویم محتوایی )
برنامه ریزی قرعه کشی و مسابقه
مشاوره و اجرای تبلیغات همسان و بنری
هماهنگی اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات اینستاگرامی
آموزش جهت رکورد فیلم ها و بلاگری در پیج
پیشنهاد کانالها و روشهای بازاریابی تاثیرگذار جهت افزایش فروش
بررسی رقبا
تهیه گزارشات آماری

سوالات متداول مدیریت پیج اینستاگرام

آیا برای مدیریت پیج اینستاگرام به دوربین با کیفیت نیاز است؟

جواب این سوال بستگی به شما دارد. اگر شما مایل به گرفتن نتیجه عالی هستید، پس دوربین با کیفیت نیاز دارید.

برای مدیریت پیج اینستاگرام به چه مهارت هایی نیاز دارید؟

محتوا نویسی، طرح تولید محتوای با کیفیت، ادیت عکس و فیلم

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

اینستاگرام مکانی برای کسب و کارها است. این پلتفرم بیش از یک میلیارد کاربر دارد و 90 درصد آنها یک حساب تجاری را در برنامه دنبال می کنند. این احتمال وجود دارد که رقبای شما در اینستاگرام حضور داشته باشند و در حال ایجاد روابط با مشتریان بالقوه شما هستند. ما بین بسیاری از گزینه های مختلف، بین پست های فید، استوری، اینستاگرام لایو و IGTV، مطمئناً شما باید راهی پیدا می کنید که برند سازی نمایید.

اجازه ندهید مدیریت پیج اینستاگرام شما را بترساند. آنقدرها هم که به نظر می رسد طاقت فرسا نیست. در ادامه مقاله به نحوه درست مدیریت پیج اینستاگرام و راه های افزایش فالوور و لایک می پردازیم.

عناصر مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام می تواند در شش عنصر مختلف قرار گیرد. در اینجا نگاهی دقیق تر به هر یک از عناصر وجود دارد:

1. برنامه ریزی

مانند هر استراتژی بازاریابی خوب، مدیریت پیج اینستاگرام با برنامه ریزی شروع می شود. بهترین راه برای پیشرفت این است که ابتدا به تصویر بزرگ نگاه کنید. اهداف شما برای اینستاگرام چیست؟ آیا می خواهید از این پلت فرم برای آگاهی از برند استفاده کنید یا می خواهید از پست های که خرید لایک و کامنت اینستاگرام دارد، استفاده کنید و مستقیماً در برنامه درآمدزایی کنید؟ آیا به دنبال آموزش به دنبال کنندگان و مشتریان بالقوه خود در مورد صنعت خود هستید یا فقط مکانی برای تبلیغ محصول خود و درخواست فروش می خواهید؟

در اینجا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، اگرچه بهترین روش ها وجود دارد. برنامه ریزی همچنین به معنای چیزی فراتر از اهداف کلی شماست. هنگامی که آنها را ایجاد کردید، زمان آن است که تصمیم بگیرید چگونه به آنجا خواهید رسید.

هر چند وقت یک بار محتوا پست می کنید؟ درباره چه چیزی پست خواهید کرد؟ شروع به پاسخ دادن به این سوالات کنید و از قبل برنامه ریزی محتوای خود را شروع کنید. حتی اگر هنوز هم می خواهید آن را در زمان واقعی ایجاد و منتشر کنید، حداقل با تصمیم گیری در مورد آنچه می خواهید در هر روز پست کنید شروع کنید.

2. ایجاد محتوا

هنگامی که بدانید می خواهید در مورد چه چیزی پست کنید و چرا در اینستاگرام پست می گذارید، زمان آن رسیده است که شروع به ایجاد محتوایی کنید که قرار است به اشتراک بگذارید. شما می توانید این کار را به هر روشی انجام دهید، و باز هم راه درست یا غلطی وجود ندارد. اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کنید، همه عکس ها را بگیرید و گرافیک هایی را که به آن نیاز دارید ایجاد کنید.

سپس، بنشینید و ایده های زیرنویس را برای مطابقت بنویسید. همچنین اگر می خواهید چند عکس مارک دار داشته باشید و یک یا دو عکس را برای ثبت تصاویری که می توانید برای ماه ها در یک زمان استفاده کنید، برنامه ریزی کنید، می توانید حتی جلوتر کار کنید. اگر هنگام ایجاد محتوا با مشکل برخوردید می توانید با مراجعه به سایت دیجی فالوور انواع مقالات آموزشی در خصوص اینستاگرام مشاهده کنید تا به راحتی محتوای خوب آماده نمایید.

3. برنامه ریزی

هنگامی که محتوای خود را از قبل برنامه ریزی و ایجاد کردید، می توانید زمان بندی پست های خود را شروع کنید. برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید، تا به شما کمک کند محتوای خود را زودتر از موعد برنامه ریزی کنید تا نگران فراموش کردن آن نباشید.اگر واقعاً نمی خواهید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید، می توانید پست های خود را زودتر از موعد در اینستاگرام ایجاد کنید و برای تایم خاص منتشر نمایید.

برنامه ریزی یک راه عالی برای کاهش استرس است به طوری که می دانید مخاطبان شما محتوای ثابتی از شما خواهند دید. ثبات در اینستاگرام کلید اصلی است، هر چه که برای شما معنی دارد. این می تواند پست کردن روزانه، روزهای هفته یا حتی فقط سه بار در هفته باشد. هر برنامه ای که انتخاب می کنید، باید به آن پایبند باشید و به موقع منتشر کنید.

هدف بازاریابی در اینستاگرام به دست آوردن یک میلیون فالوور نیست، داشتن اکانت های واقعی و با کیفیت بیشتر به این معنی است که شما مخاطبان بیشتری برای تعامل دارید.

4. رشد فالوور

شما می توانید بین مخاطبان خود اعتماد ایجاد کنید و امیدواریم آنها را به مشتری تبدیل کنید. این بدان معناست که حداقل بخشی از زمان شما برای مدیریت پیچ اینستاگرام باید صرف افزایش فالوور اینستاگرام شما شود.

بهترین راه برای جذب فالوور های جدید به حساب خود بازاریابی تعاملی است. اکانت هایی را که می خواهید به عنوان فالوور پیدا کنید، و سپس با پست های آنها درگیر شوید. این باعث جلب توجه آنها می شود و آنها از نمایه شما بازدید می کنند و صفحه شما را بررسی می کنند. اگر آنها پست های شما را دوست دارند، ممکن است شما را دنبال کنند.

برای جلب اعتماد بین فالوورها ابتدا شما باید تعداد فالوور بالایی داشته باشید. بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام در زمان کوتاه، خرید فالوور اینستاگرام است. برای خرید فالوور اینستاگرام نباید به هر سایتی اعتماد کرد. از این رو توصیه می نمایم از معتبرترین و بهترین سایت “دیجی فالوور” خرید نمایید.

5. تجزیه و تحلیل

مانند هر استراتژی بازاریابی، شما باید مراقب تجزیه و تحلیل خود باشید. اینستاگرام تجزیه و تحلیل های عالی را در برنامه خود ارائه می دهد و شما می توانید اطلاعات جمعیتی فالوورهای خود را ببینید، چه زمانی بیشتر در اینترنت فعال هستند و چه پست هایی را بیشتر دوست دارند. این اطلاعات برای موفقیت شما در پلتفرم کاملاً حیاتی است.

مرور منظم تجزیه و تحلیل های خود را به عادت تبدیل کنید تا همیشه بدانید که در حساب شما چه می گذرد و کدام پست ها بهترین عملکرد را دارند. این به ایجاد محتوای شما کمک می کند تا فقط وقت خود را صرف پست هایی کنید که مخاطبان شما می خواهند ببینند.

6. گزارش

با گزارش، آنچه را که در تجزیه و تحلیل خود آموخته اید، می گیرید و مستند می کنید تا بتوانید روندها را در طول زمان ببینید. سپس، می توانید از اطلاعاتی که از آن روندها یاد می گیرید برای اصلاح استراتژی، برنامه ریزی و افزایش فالوور اینستاگرام برای پیج خود استفاده کنید، که بر تولید محتوای شما تأثیر می گذارد. همچنین می توانید ببینید چه زمانی مخاطبان شما بیشتر فعال هستند، که می تواند زمانی که پست هایتان را برای روز یا هفته برنامه ریزی می کنید تغییر کند.

گزارش گیری کلید موفقیت در اینستاگرام است زیرا به شما امکان می دهد به عقب برگردید و در صورت نیاز تغییراتی در برنامه خود ایجاد کنید. با چابکی و توانایی سریع کار کردن، می توانید از بازی جلوتر بمانید و مطمئن شوید که سرمایه گذاری هایتان در اینستاگرام به خوبی نتیجه می دهد.

چگونه مدیریت پیج اینستاگرام بهتری داشته باشیم؟

چند گزینه مختلف برای نحوه مدیریت اکانت اینستاگرام خود وجود دارد:

  1. اکانت اینستاگرام خود را خودتان مدیریت کنید یا به شخصی اجازه دهید آن را مدیریت کند.
  2. یک آژانس مدیریت پیج اینستاگرام استخدام کنید.
  3. یک کارشناس بازاریابی اینستاگرام آزاد استخدام کنید.

هر یک از این موارد مزایا و معایبی دارد و اینکه کدام یک را انتخاب کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. در صورت امکان، ایده خوبی است که حداقل برای مدت کوتاهی اینستاگرام خود را مدیریت کنید تا بتوانید به طور کامل نحوه عملکرد آن را درک کنید.

این به شما دانش پایه ای می دهد که برای گفتگوی هوشمندانه با هر کسی که ممکن است بعداً مدیریت آن را بر عهده بگیرد، نیاز دارید. مدیریت آن توسط خودتان می تواند زمان بر باشد و بسته به اندازه کسب و کارتان، ممکن است منابع لازم برای استخدام یک عضو تیم تمام وقت برای مدیریت پیج اینستاگرام را نداشته باشید.

اگر فردی را بخواهید استخدام کنید، دو گزینه اصلی دارید: آژانس یا فریلنسر

هر کدام می تواند انتخاب خوبی باشد. آژانس ها معمولا منابع زیادی در اختیار دارند، از طراحان گرفته تا متخصصان تجزیه و تحلیل اختصاصی و استراتژیست ها. از طرف دیگر، یک کارشناس آزاد احتمالا تنها فردی خواهد بود که روی حساب شما کار می کند، به این معنی که شما می توانید به راحتی نیازها و ایده های خود را با آنها در میان بگذارید.

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب میکنید، مدیریت پیج اینستاگرام شغل مهمی است که واقعا می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین حرفه ای

نقش متخصص یا مدیر اینستاگرام برای مدیریت پیج اینستاگرام

یک مدیر اینستاگرام تمام عملکردهایی را که در اینجا به آنها اشاره کردیم، از برنامه ریزی گرفته تا تولید محتوا گرفته تا تجزیه و تحلیل و همه چیز در این بین را انجام می دهد. آن ها همچنین می توانند وظایف دیگری را نیز بر عهده بگیرند، مانند خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام یا مسائل دیگری همچون بررسی بهترین هشتگ ها برای پست های شما بپردازد. در نهایت، نقش آنها اغلب شامل مدیریت جامعه نیز می شود، مانند پاسخ دادن به نظرات و چت کردن با دنبال کنندگان شما در فضای پیام مستقیم.

ابزارهایی برای مدیریت پیج اینستاگرام

اگر می خواهید خودتان اکانت اینستاگرام خود را مدیریت کنید، تعدادی ابزار کسب و کار اینستاگرام وجود دارد که می تواند در هر یک از این زمینه ها به شما کمک کند.

·  برنامه ریزی

بهترین ابزار برنامه ریزی یک تقویم خوب گوگل است. می توانید مشخص کنید که چه روزهایی می خواهید پست ها منتشر شوند و می توانید اطلاعاتی در مورد آن پست ها اضافه کنید. برای مثال، اگر می دانید که می خواهید در مورد کنفرانسی که در هفته آینده شرکت می کنید پست بگذارید، می توانید آن را یادداشت کرده و برای خود یادآوری کنید. از آنجایی که نمی توانید محتوا را زودتر از موعد ایجاد کنید، برنامه ریزی برای این کار می تواند برای حفظ مسیر شما مفید باشد.

· ایجاد محتوا

مهم نیست که چه نوع محتوایی را می خواهید ایجاد کنید، نرم افزارها و برنامه هایی برای کمک به شما در دسترس هستند. از ویرایشگرهای عکس مانند Adobe Photoshop Express گرفته تا نرم افزارهای طراحی گرافیکی مانند Canva گرفته تا اپلیکیشن Unfold برای ویرایش استوری اینستاگرام، هیچ کمبودی در ابزارهایی وجود ندارد که بتوانید از آنها برای حفظ ظاهر زیبای حساب اینستاگرام خود استفاده کنید.

· رشد فالوور

در مورد رشد فالوور، اگر می خواهید از ابزاری برای کمک به رشد خود استفاده کنید، سایت دیجی فالوور را توصیه می کنیم. این سایت از اصول و روش های بازاریابی تعاملی استفاده می کنیم که کار می کنند. برای خرید فالوور اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام توسط برند دیجی فالوور هیچگونه احتمال هرزنامه ای از سوی الگوریتم اینستاگرام نیست. در نتیجه ی خرید فالوور اینستاگرام از سایت دیجی فالوور به اکانت شما فالوور واقعی اینستاگرام واریز می شود که فعالیت می کنند و مشتری محصولات شما می شوند.

· تجزیه و تحلیل

در حالی که اینستاگرام خود تجزیه و تحلیل را در برنامه ارائه می دهد، پلتفرم های خارجی زیادی مانند Websta وجود دارند که این اطلاعات را برای شما آماده می کنند.

· گزارش

در نهایت، گزارش همه داده ها و اطلاعات شما می تواند زمان بر و طاقت فرسا باشد. به همین دلیل است که ما پلتفرم هایی مثل DashThis را دوست داریم و توصیه می کنیم که به شما در انجام این کار کمک کنند تا گزارش شما به حالت خودکار آماده باشد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید