سئو سایت, آنالیز و بررسی کامل وضعیت سایت در گوگل

آنالیز سئو سایت، اقدامات انجام شده تحلیل می گردد و در واقع در سئو، عملکرد سایت به صورت ارگانیک برنامه ریزی می شود. در مورد هدف آنالیز سئو باید به نکاتی همچون بهینه سازی محتوا، کمک به کسب رتبه بهتر برای سایت، انجام اصول سئو بدون هیچ ضعفی، تشخیص نقاط قوت و... اشاره کرد.

5/5 – (2 امتیاز)

سئو سایت آنالیز و بررسی کامل وضعیت سایت در گوگل تضمینی

خدمات آنالیز سئو سایت

خدمات سئو سایت

بسته پایه
میلیون تومان 9
 • اسکن کامل سایت : برسی خطا ها و ایراد ها
 • آنالیز کامل آن پیج و اف پیج سایت
 • برسی کلمات کلیدی دارای رتبه
 • ارايه گزارش کامل و رفع مشکلات سایت

خدمات سئو سایت

بسته حرفه ای
میلیون تومان 30
 • اسکن کامل سایت : برسی خطا ها و ایراد ها
 • آنالیز کامل آن پیج و اف پیج سایت
 • برسی کلمات کلیدی دارای رتبه
 • ارايه گزارش کامل و رفع مشکلات سایت
 • برسی بک لینک ها
 • تعیین استراتژی سئو سایت
 • تحلیل و برسی رقبا

خدمات سئو سایت

بسته تخصصی
میلیون تومان 60
 • اسکن کامل سایت : برسی خطا ها و ایراد ها
 • آنالیز کامل آن پیج و اف پیج سایت
 • برسی کلمات کلیدی دارای رتبه
 • ارايه گزارش کامل و رفع مشکلات سایت
 • برسی بک لینک ها
 • تعیین استراتژی سئو سایت
 • تحلیل و برسی رقبا
 • اجرای کمپین های قدرت مند بک لینک و رپورتاژ اگهی
 • تحلیل و برسی رقبا
 • پشتیبانی Vip

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

سئو سایت آنالیز و بررسی کامل وضعیت سایت

آنالیز سئو سایت بسیار مهم است و برای اینکه بتوانید به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید، باید به آن توجه داشته باشید. آنالیز سئو سایت و تجزیه و تحلیل سبب می شود تا شما استراتژی های تاثیرگذاری را به کار ببرید و طی آن سایت شما به رتبه و جایگاه خوبی دست پیدا می کند.

اطلاعات آنالیز و سئو سایت
💎کیفیت آنالیز و سئو سایتسئو و بررسی کامل وضعیت سایت در گوگل با دقیق ترین روش
💰قیمت آنالیز و سئو سایتشروع قیمت از 500000 تومان
⏳ زمان انجام2 روز تا یک هفته کاری
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام آنالیز و سئو سایت از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

مهمترین دلیل اهمیت سئو سایت چه چیزی است؟

در واقع شناسایی نقاط قوت و ضعف را میتوان مهمترین دلیل اهمیت سئو سایت دانست. البته ناگفته نماند که دلایل اهمیت سئو سایت بسیار زیاد است.

چرا باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم؟

با شناسایی نقاط ضعف و قوت می توانید استراتژی های بهتری را به کار بگیرید و به رتبه بهتری دست پیدا کنید.

چه ابزار هایی برای آنالیز سئو سایت مناسب هستند؟

ابزار های زیادی برای این امر وجود دارند که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر نیازمند هزینه هستند . ابزار هایی مانند آنالیتیکس، سرچ کنسول و…، از جمله ابزارهای معتبر در این زمینه هستند.

چگونه آنالیز سایت سبب بهبود محتوا می شود؟

شما در آنالیز سئو باید به نوشتن مقدمه های کوتاه و جذاب، استفاده از عناوین فرعی، پاراگراف کوتاه، ویدئو و عکس و… توجه نمایید.

چگونه جریمه گوگل را بررسی کنیم؟

برای اینکه وضعیت جریمه دستی خود را بررسی کنید، باید به سرچ کنسول بروید و وارد قسمت Security and Manual Actions شوید و سپس گزارش Manual Actions را بر گزینید.

آنالیز سئو شامل چه حوزه هایی می شود؟

تحقیق کلمات کلیدی، تجربه کاربری، سئو داخلی، معماری سایت و…

منظور از آنالیز سئو سایت چیست؟

آنالیز سئو سایت، به فرآیندی اطلاق می شود که برای اثربخشی و ارزیابی تکنیک هایی برای بهینه سازی سایت مورد نظر، برای موتور های جستجو به کار گرفته می شود.

افراد در فرایند آنالیز سئو کیفیت محتوا، وضعیت لینک های داخلی، نمایه گذاری، عملکرد متا و… را بررسی خواهند کرد‌. در واقع آنالیز به صورت کلی دارای دو هدف اصلی است:

1- هدف اول توسط خزنده موتور جستجو بر قابلیت دیده شدن نظارت خواهد کرد.

2- هدف دوم خطاهایی که مانع قرار گرفتن سایت در رتبه بالا می شود را تشخیص می دهد.

معمولا فرایند آنالیز سئو شامل حوزه های زیر می شود:

1- معماری سایت

2- تحقیق کلمات کلیدی 

3- قابلیت خزش و نمایه گذاری 

4- تجربه کاربری 

5- سئو داخلی وبسایت

6- بنچمارک رقیبان 

7- پروفایل بک لینک 

اگر بخواهیم به بیان ساده تر آنالیز سئو سایت را برای شما شرح دهیم باید بگوییم که، در آنالیز سئو با استفاده از برخی تکنیک ها؛ سلامت وبسایت با توجه به جنبه های متفاوت بررسی خواهد شد. 

سئو سایت آنالیز و بررسی کامل وضعیت سایت در گوگل تضمینی

آنالیز سئو سایت چه اهمیتی دارد؟

پس از اینکه با مفهوم آنالیز سئو سایت آشنا شدید، بهتر است در مورد اهمیت آن نیز بدانید. به نظرتان آنالیز سایت تا چه حد مهم است؟

فرایند آنالیز سایت به شما در تشخیص خطاهایی که به رتبه بندی سایت شما آسیب وارد می کند کمک خواهد کرد و همچنین شما می توانید از طریق آنالیز سایت برای مشکلات سایت خود راه حلی بیابید.

مهمترین دلایل اهمیت آنالیز سئو عبارتند از:

. بررسی اثر بخش بودن یا نبودن سئو

از طریق آنالیز سئو افراد دیدگاه کامل و جامعی در مورد نحوه عملکرد سایت در صفحه نتایج در اختیار خواهند داشت. همچنین شما می توانید از طریق آنالیز شناسایی می کنید که تکنیک های مختلف در سئو چه تاثیری دارند و طی این امر با تحلیل اثر بخش بودن یا نبودن آنها، به هدف کسب و کار و درست بودن استراتژی هایی که به کار می برید، پی خواهید برد.

. شناخت و آگاهی بروزرسانی الگوریتم گوگل

گوگل همواره در حال بروزرسانی الگوریتم های رتبه بندی خود بوده و این بروزرسانی ها به گونه ای است که تکنیکی که در چند سال اخیر تاثیر مطلوبی داشته است، ممکن است در سال آینده اثر منفی داشته باشد. در واقع آنالیز سئو به شما کمک می کند که از بروزرسانی ها با خبر شوید.

. برطرف نمودن و شناسایی خطا های سایت

یکی از دلایلی که سئو سایت را مهم و پر اهمیت کرده است، شناسایی خطاها و مشکلات و برطرف کردن آنها است. شما می توانید طی این امر آن دسته عواملی که مانع دریافت ترافیک هایی که کیفیت بالایی دارند هستند را، در زمان مناسبی شناسایی کنید و آن را بهبود دهید. با آنالیز سئو سایت، استراتژی هایی که سبب از دست دادن ترافیک می شود را ارزیابی و بررسی خواهید کرد. 

. جمع آوری داده های مهم در مورد سایت

فراهم نمودن و جمع آوری اطلاعات ارزشمند در مورد نحوه عملکرد سایت، مهمترین دلیل اهمیت آنالیز سئو سایت است. شما باید همزمان علاوه بر اینکه تمام مشکلات سایت خود را برطرف کنید، باید برای اینکه از درست بودن راه حل خود مطمئن شوید، همواره سلامت سایت خود را بررسی نمایید.

با این وجود شما می توانید از گزارش های تحلیلی استفاده کنید و تغییراتی که قبل و بعد از آنالیز صورت می گیرد را بررسی نمایید. هر استراتژی که در سئو موفق بوده و تاثیر مطلوبی داشته، با آنالیز انجام می شود. 

. یافتن فرصت برای توسعه و رشد سایت

آنالیز سئو بهترین روش برای یافتن ایده هایی است که منجر به رشد و توسعه سایت شما می شود. در واقع شما می توانید تا تحلیل نمودن سئو سایت خود به نقاط ضعف و تکنیک های ویژه سئو پی ببرید.

. بنچمارک تاثیرگذار و هدفمند استراتژی‌های سایت های رقیب

شما از طریق ابزارهای سئو می توانید به صورت کلی  و جامع، سایت های رقیب را بررسی کنید.  شما از طریق این بررسی می توانید اطلاعات کامل و مختصری از نقاط ضعف و نقاط قوت آنها، تکنیک سئو، بک لینک ها، کلمه کلیدی و رتبه بندی آنها و… را به دست آورید.

همچنین شما می توانید استراتژی تولید محتوای آنها را بررسی کنید. شما با این عمل به ایده هایی دست پیدا می کنید که اگر به استراتژی محتوای خود اضافه کنید، سبب بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

انواع آنالیز سئو چیست؟

بسیاری از افراد تازه کار کنجکاوند تا بدانند که آیا میتوان انواع سئو را وارد بحث کرد؟ انواع سئو چیست یا اینکه انواع سئو چگونه دسته بندی می شوند؟ افرادی که قصد دارند وبسایت بزرگی را تحلیل کنند و نیازمند اولویت بندی تکنسین ها هستند، در ادامه انواع آنالیز سئو را بیان خواهیم کرد. انواع آنالیز سئو عبارتند از:

1- آنالیز سئو محتوا

در این قسمت از آنالیز سئو شما چالش ها را شناسایی خواهید کرد و فرصت ها را برای بهبود دقت، افزایش و بروز بودن کیفیت محتوا بررسی می کنید و برای بهبود رتبه بندی و جذب ترافیک تلاش خواهید کرد. در این قسمت معیارهایی همچون تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن راهنمای شما خواهند بود.

2- آنالیز سئو داخلی 

در این قسمت شما عناصر داخلی صفحات سایت را بهینه سازی خواهید کرد و این بهینه سازی برای ربات های جستجو انجام می شود. 

مطمئنا با توضیحاتی که ارائه دادیم، این‌ که‌ بیابید وظیفه آنالیز سئو داخلی چیست دشوار نخواهد بود. شما در تحلیل سئو داخلی تگ های عنوان، توضیحات متا، متن جایگزین تصویر و… را بررسی خواهید کرد.

3- آنالیز سئو خارجی 

در آنالیز خارجی نیز به جدید بودن و بروز بودن لینک ورودی و کیفیت و کمیت آنها خواهید پرداخت. البته باید به نام برند اشاره کنید و وضعیت آن را بررسی کنید. به عبارتی باید مدیریت بهتری بر اعتبار برند داشته باشید.

4- آنالیز سئو فنی 

برخی از کارشناسانی که در این امر فعالیت می کنند، سئو فنی را قسمتی از سئو داخلی می دانند. در آنالیز فنی بر روی بهینه سازی تصویر امنیت و سرعت بارگذاری سایت توجه ویژه ای می شود. در آنالیز فنی همواره در جستجوی پیدا کردن فرصتی برای اصلاح، تغییر پروتکل http به https است. 

5- آنالیز سئو محلی 

هدف از این آنالیز  به دست آوردن رتبه و جایگاه بهتر در نتایج جستجو است. با توجه به همین تعریف میتوان گفت که آنالیز سئو محلی، استراتژی و عملکرد سایت را در مقیاس کوچکتری مورد بررسی قرار می دهد. 

هدف گذاری برای کلمه کلیدی، جایگذاری کلمه کلیدی، سرعت و امنیت سایت، بررسی محتوا، بررسی فهرست محتوا و…، همگی از جمله آنالیز سئو محلی هستند.

خدمات آنالیز سئو سایت چیست؟

با تجزیه و تحلیل نمودن سئو سایت، فرصت هایی که در سایت شما وجود دارد روشن می شود و با توجه به این فرصت ها می توانید برای بهتر شدن پتانسیل رتبه بندی و جایگاه صفحات خود تلاش نمایید.

این امر شامل شناسایی مکان هایی است که می توانید از طریق آن برای ربات های جستجو بهینه سازی را در پیش بگیرید. شما با آنالیز سئو متوجه خواهید شد که کدام یک از استراتژی های شما به خوبی کار می کند و بزرگترین نقطه ضعف شما در کدام قسمت است.

شما از طریق خدمات سئو می توانید تمامی نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و برای افزایش درآمد خود، راه های بسیاری را بیابید.

چرا بررسی سئو سایت مهم است؟

آنالیز سایت به شما درک و بینشی را خواهد  داد که از طریق همین درک و بینش، شما جهت خود را پیدا می کنید و برای کاربران خود تجربه بهتری را به دست خواهید آورد.

این درک و فهم، محتوای شما را بهتر می کند و روابط سایت شما نیز با گوگل تقویت می شود. تجزیه و تحلیل و آنالیز سئو سایت، برای اینکه دسترسی خود را گسترش دهید، رتبه بالاتری کسب کنید و به هدف های خود برسید ضروری است.

سخن آخر 

آنالیز سئو سایت بسیار مهم است و برای اینکه بتوانید به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید، باید به آن توجه داشته باشید. آنالیز سئو سایت و تجزیه و تحلیل سبب می شود تا شما استراتژی های تاثیرگذاری را به کار ببرید و طی آن سایت شما به رتبه و جایگاه خوبی دست پیدا می کند.

سایت دیجی فالوور یکی از سایت های معتبر در این زمینه است‌. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و وجود هرگونه سوال، مشاوران و کارشناس‌ ما پاسخگوی شما هستند.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 06 آوریل 2024، 22:33

  این پیکیجتون واقعا مناسب هر کسب و کاری توی اینترنت هست با انالیز سایتم کلی از مشکلات پیجم رو رفع کردید دمتون گرم واقعا متخصص این کار هستید خیلی کارم رو راه انداختید.

 • 04 اکتبر 2023، 13:40

  ممنونم از سایت خوبتون خیلی بهم کمک کرد واقعا به همه دوستانی که سایت دارن پیشنهاد می کنم من راضی بودم از خدماتشون

 • سمیرا حاجی محمدی

  21 سپتامبر 2023، 11:34

  عالیییی واقعا
  پشتیبانی خیلی بهم کمک کرد😍😍👌👌👌

 • 14 آگوست 2023، 22:16

  بهترین خدماتو ارائه میدید خواستم ازتون تشکر ویژه کنم خسته نباشید

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد