خرید فالوور لینکدین 100% واقعی با تحویل فوری

با پیشرفت و توسعه اینترنت، شبکه های اجتماعی هم روز به روز افزایش داشته اند و بر تعداد شان افزوده شده است. در این بین اکثر ما با شبکه های اجتماعی معروف و عمومی چون انیستاگرام، یوتیوب و …. آشنا هستیم و ممکن است کمتر در مورد شبکه های اجتماعی تخصصی تر چون لینکدین (Linkedin) اطلاع داشته باشیم.

چنان چه تاملی در زندگی امروزی خودمان داشته باشیم، متوجه می شویم که ساعات زیادی از روز و شب ما در شبکه های اجتماعی بستر اینترنت سپری می شود. ولی آیا همه این امکانات و شبکه های صرفا برای سرگرمی هستند؟ شبکه های اجتماعی چون لینکدین هم هستند که بیشتر برای کار های تخصصی توسعه پیدا کرده اند و کمتر جنبه سرگرمی دارند.

اگر شما هم با شبکه اجتماعی لینکدین آشنا نیستید و یا اطلاعات کمی در این مورد دارید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید و اطلاعات تان را کامل کنید. اگر فرد متخصص یا آکادمیکی هستید، احتمالا بعد از خواندن این مقاله تصمیم خواهید گرفت به لینکدین ملحق بشید و فالورر هایتان را بیشتر کنید.

فالوور لینکدین

پنل خرید فالوور لینکدین

200 فالوور لینکدین
79,000per month
 • استارت فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بدون نیاز به فالوو کردن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
1000 فالوور لینکدین
399,000تومان
 • استارت فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بدون نیاز به فالوو کردن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
2000 فالوور لینکدین
748,000تومان
 • استارت فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بدون نیاز به فالوو کردن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
3000 فالوور لینکدین
1,099,000تومان
 • استارت فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بدون نیاز به فالوو کردن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
5000 فالوور لینکدین
1,696,000تومان
 • استارت فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بدون نیاز به فالوو کردن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

معرفی شبکه اجتماعی لینکدین

در این مقاله باید نگاهمان را از شبکه های اجتماعی به عنوان یک ابزار صرف برای سرگرمی تغییر دهیم و با چیز های متفاوت تری هم آشنا شویم. برای نمونه شبکه اجتماعی لینکدین یکی از معروف ترین پلتفرم هایی هست که می تواند به یک ابزار موثر و کارآمد در کسب و کار و توسعه فردی شما مبدل شود.

خب حالا لینکدین دقیقا چیست و چه امکاناتی برای کاربران خودش فراهم می کند؟ شبکه اجتماعی لینکدین در اصل یک پلتفرم حرفه ای و تخصصی می باشد که در سال 2003 برای ارتقا فضای کاری و آشنا کردن دیگران با آن توسعه داده شده است. با این وجود، کاربرد شبکه اجتماعی لینکدین صرفا به این مورد ختم نمی شود و کاربران این پلتفرم می توانند به وسیله آن، با کاربران دیگر که در حوزه کاری شان فعالیت می کنند، آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند. به علاوه می توان از این شبکه برای یافتن موقعیت کاری یا استخدام افراد هم بهره برد.

برای شروع کار با لینکدین به مانند فیسبوک، اینستاگرام و کلا هر شبکه اجتماعی دیگر، باید نخست حساب کاربری ثبت کنید و پروفایل خود را با درج اطلاعاتی از خودتان تکمیل کنید.

سپس می توانید در دنیای بزرگی که توسط کاربران مختلف در بستر لینکدین به وجود آمده به دنبال افرادی باشید که علایق و حوزه کاری مشترکی با شما دارند. علاوه بر این، خود لینکدین هم افراد مختلفی را که احتمال می دهد تمایل به آشنا شدن با آن ها را داشته باشید، به شما معرفی می کند که تعامل با آنها می تواند برای شما بسیار مفید و پرفایده باشد.

امروزه و با توسعه شبکه هایی همچون لینکدین طیف گسترده ای از کسب و کار ها و مشاغل برای جست و جو و استخدام نیرو متخصص خود به سراغ پروفایل ‌های لینکدین می ‌روند.

از این رو است که ساخت یک حساب کاربری حرفه‌ای در لینکدین، می‌تواند در پیدا کردن یک شغل مناسب و متناسب با علاقه، تاثیر قابل توجهی داشته باشد. شما باید بعد از ثبت نام در لینکدین و ثبت حساب کاربری، اطلاعات تکمیلی خود را که عمدتا شامل معرفی اجمالی از مهارت ها، سوابق کاری و …. می شود را در قالب یک رزومه آنلاین به اشتراک بگذارید.

برای تشکیل یک شبکه در پلتفرم لینکدین، این امکان وجود دارد که مخاطبان خودتان را که تحت نام Connections هم شناخته می‌شوند، به پروفایل خود اضافه کنید.

هر اندازه که تعاملات و ارتباطات شما در این شبکه بیشتر شود، احتمال دیده شدن پروفایل شما و دریافت پیشنهاد های کاری هم بالاتر خواهد رفت. همچنین می‌توانید با عضویت در گروه‌ هایی (Groups) که مرتبط با شرکت‌ ها، یا مشاغل خاصی هستند، از آخرین اخبار مرتبط با آن حوزه اطلاع پیدا کنید و با سایر کاربران دارای اهداف و علایق مشترک، آشنا شوید.

شبکه اجتماعی لینکدین، یک ابزار کارآمد تحت عنوان Job search tool در اختیار کاربران خود قرار می دهد که امکان پیدا کردن موقعیت های خالی شغلی در سراسر دنیا را فراهم می سازد و قابلیت فیلتر کردن نتایج جستجو هم بر اساس فاکتور های مختلف چون نوع شرکت،‌ سطح مهارت و تجربه مورد نیاز و … وجود دارد.

هنگام جست و جو ممکن است با بعضی از موقعیت‌ ها با عنوان Easy Apply مواجه شوید که به کمک این قابلیت تنها طی چند کلیک ساده خواهید توانست تا درخواست خود را با توجه به اطلاعات درج شده در پروفایل به ثبت برسانید.

پلتفرم لینکدین متعلق به شرکت مایکروسافت بوده و در حدود 630 میلیون کاربر از کل دنیا در آن فعالیت دارند. به دلیل محبوبیت زیاد شبکه اجتماعی لینکدین، بهره بردن از آن برای تشکیل یک شبکه قدرتمند، امری ضروری می باشد. چنان چه حساب کاربری لینکدین شما دنبال کننده یا فالوور های زیادی ندارد، به ادامه مطلب توجه کنید تا ببینید که به چه شکل می توانید برای خود سفارش خرید و افزایش فالوور داشته باشید.

فالوور لینکدین

ضرورت افزایش فالوور در لینکدین

شما به عنوان صاحب و دارنده یک کسب و کار پویا و یا به عنوان کاربری که نیاز به رزومه قوی دارد، مطمئنا نیازمند ارتقا اعتبار اکانت های خودتان هستید تا با اعتبار بیشتری در معرض دید قرار بگیرید و در این راستا نیاز به افزایش فالوور لینکدین خواهید داشت. یکی از سریع ترین راه ها برای افزایش فالوور در شبکه های اجتماعی چون لینکدین، خریدن آن است و با خرید فالوور لینکدین به راحتی و در کوتاه مدت خواهید توانست به این مهم دست پیدا کنید.

کاربران زیادی می توانند به سادگی حساب کاربری شما را در لینکدین فالو کنند. داشتن تعداد زیادی فالوور یا دنبال کننده به شما این امکان را می دهد که مهارت ها و تخصص خود در حوزه مورد نظر را بهتر و بیشتر به نمایش بگذارید و به طبع آن پیشنهادات کاری بیشتری بگیرید.

کاربرانی که قصد دارند مهارت و تخصص خود را در فضای مجازی معرفی کنند، یکی از بهترین گزینه ها لینکدین می باشد. افراد می توانند رزومه خود را در این پلتفرم قرار دهند و سایر کاربران را به لیست Connections خود بیفزایند، برای موقعیت های شغلی مختلف اپلای کنند و پیج شرکت های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و به تعامل بپردازند.

در شبکه لینکدین به جای اصطلاح friends یا دوستان از واژه Connection استفاده می شود. چنان چه Connection های زیادی ندارید، جای نگرانی نیست چرا که به راحتی می توانید از دیجی فالوور، فالوور هایتان را خریداری کنید و بر اعتبار حساب کاربری خودتان اضافه کنید.

سخن پایانی

شبکه اجتماعی لینکدین به عنوان یک پلتفرم خاص با امکانات ویژه در بین شبکه های اجتماعی مطرح شده است. به طوری که غالبا افراد متخصص و زبده به سمت کاربری آن جذب می شوند. از همین رو شبکه اجتماعی لینکدین و بخشی از امکانات متنوع آن را معرفی کردیم تا اطلاعات شما را در این زمینه تکمیل تر کنیم.

اگر قصد فعالیت حرفه ای و بالا بردن اعتبار خود در این پلتفرم را دارید، طبیعتا باید تعاملات و فالوور هایتان را افزایش دهید و یکی از راحت ترین و کوتاه ترین این راه ها خرید فالوور لینکدین می باشد. برای خرید فالوور لینکدین با مجموعه دیجی فالوور در ارتباط باشید و از خدمات متنوع آن بهره مند شوید.

اطلاعات خرید فالوور لینکدین
💎کیفیت فالوور لینکدین فالوور لینکدین واقعی
💰قیمت فالوور لینکدین شروع قیمت از 80000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید فالوور لینکدین

خرید فالوور لینکدین چه مزایایی خواهد داشت؟

کاربرانی که می خواهند یک رزومه قوی لینکدین داشته باشند و یا تعاملات تجاری و شرکتی دارند، یقینا با افزایش فالوور، اعتبار شبکه خود را افزایش می دهند بالاتر از بقیه قرار می گیرند.

آیا فالوور های لینکدین واقعی و ایرانی هستند؟

ما برای سفارش خرید ویو کانال توییچ پیشنهاد می‌کنیم اندک اندک خرید کنید تا مشکلی برای پیج شما ایجاد نشود، اما به صورت کلی با توجه به میزان سفارش شما بین ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت تحویل سفارش زمان خواهد برد.

آیا فالوور های خریداری شده ریزش هم خواهند داشت؟

ریزش فالوور امری طبیعی بوده و در صورت خریداری خدمات از هر نقطه دنیا محتمل خواهد بود. با این حال با افزایش جذابیت حساب کاربری لینکدین خود می توانید این ریزش را به حداقل و مقدار ناچیز برسانید.

نظرات و بازخورد مشتریان 😄

10 Reviews

سولماز
5

این سرویس رو واسه کسایی که میخوان با برند های بزرگ کار کنن توصیه میکنم من توسنتم در عرض چند ماه با خرید فالوور پیجمو میلیونی بکنم و از برند های معروف تبلیغ بگیرم.

الیسا
5

مرسی همونطور که گفته بودین اکانت ها واقعی بودن. خیلی جاها اکانت یا ربات ن یه سری نام پروفایل بی معنی هستن.

میلاد
5

انتظار این خدمات فوری رو نداشتم؛ به لطف دیجی فالوور کارم جلو افتاد. خسته نباشید و تشکر

شهراد
5

دقیقا اون چیزی که می خواستم … مرسیییی من قبلا از دیجی فالوور برا اینستاگرامم فالوور گرفتم الانم برا لینکدین گرفتم عالی بود

آناهیتا
5

من تازه کارمو شروع کردم برا ارتقای کسب و کارم به کمک نیاز دارم. مرسی از دیجی فالوور به کمک بسته های فالوورای این سایت رو لینکدین و اینستاگرام با آدمای زیادی آشنا شدم.

سعید
5

طبق معمول این سرویس تون هم عالیه. با خریدن فالوور می تونین ارتباطات بیشتری در لینکدین داشته باشین. بچه ها به معنای واقعی بهترین وب سایت برای خرید فالوور هست.

علیرضا
5

فکر نمی کردم رو لینکدین هم میشه فالوور واقعی خرید قبلا از چن تا سایت خرید کردم ربات بود مرسی خیلی حال کردم با این اکانت های واقعی

نیکان
5

از وقتی فالوور خریدم پیشنهادهای دورکاری زیادی گرفتم. مرسی عالی هستین.

یسنا
5

من خیلی وقته رو لینکدین دنبال کار می گردم؛ ولی بدون فالوور ارتباطات خیلی محدوده، از وقتی فالوور گرفتم یه چن تا پیشنهاد کار داشتم فوق العاده این.

مهیار
5

برا شرکت مون یه اکانت لینکدین باز کردیم که بتونیم این شکلی پروژه بگیریم ولی تا فالوور نداشته باشی کسی بهت اعتماد نمی کنه برا همین از دیجی فالوور برای اکانت لینکدین فالوور گرفتم.. جواب داد .. مرسی

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست