خرید شماره مجازی گوگل ویس google voice ارزان و با تحویل فوری

اگر به دنبال استفاده از یک شماره موبایل به غیر از شماره موبایل ثبت شده خود هستید و یا این که می خواهید با وب سایت ‌های خارج از کشور ارتباط برقرار کنید، در این صورت خرید شماره مجازی گوگل ویس بهترین انتخاب برای شما است. با خرید گوگل ویس، می توانید یک شماره مجازی دائمی از کشور آمریکا دریافت کنید.

4.4/5 – (7 امتیاز)

خرید شماره مجازی گوگل ویس google voice ارزان و با تحویل فوری​
خدمات شماره مجازی گوگل ویس
  • نکات مربوط به این قسمت را می توانید اینجا بخوانید

سرویس ها

لطفا دسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دریافت خدمات کلیک کنید

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید شماره مجازی گوگل ویس google voice

علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از این شماره، نسبت به دریافت و ارسال پیام و تماس های صوتی اقدام کنید و از آن برای راه اندازی اپلیکیشن های معتبر نیز استفاده نمایید.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

اطلاعات خرید شماره مجازی گوگل ویس
💎کیفیت شماره مجازی گوگل ویس کاملا واقعی و تضمینی
💰قیمت خرید شماره مجازی گوگل ویسشروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجاماتوماتیک تحویل بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

شماره مجازی برای گوگل ویس کدام کشور معتبر است؟

آمریکا.

کاربردهای شماره مجازی گوگل ویس چیست؟

از شماره مجازی گوگل ویس میتوان برای ارسال رایگان تماس، پیام و همچنین راه اندازی اپلیکیشن های مختلف استفاده کرد.

آیا برای مدیریت شماره مجازی گوگل ویس نیاز به ایمیل است؟

بله. با استفاده از یک ایمیل می توانید آن را مدیریت کنید.

استفاده از شماره مجازی گوگل ویس در چه مواقعی نیاز است؟

اگر به دنبال استفاده از شماره شخصی خود و یا ایجاد ارتباط با وب سایت های خارجی از طریق آن نیستید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از شماره مجازی گوگل ویس است.

پس از پرداخت هزینه خرید شماره مجازی، چه رخ می دهد؟

یک ایمیل حاوی اطلاعات جیمیل و نکات مربوط به آن به شما ارسال می شود.

آیا شماره مجازی مشابه شماره عادی است؟

بله. به همین دلیل کار با آن بسیار راحت و آسان است.

خرید شماره مجازی گوگل ویس برای چه کسانی توصیه می شود؟

افراد نیازمند به بسط کسب و کار خود به کشورهای دیگر، افرادی که به دنبال استفاده از شماره پنهان هستند، تریدرها و گیمرها.

آیا برای خرید شماره مجازی گوگل ویس نیاز به پرداخت هزینه است؟

بله. با پرداخت هزینه بسیار کم می توانید آن را از سایت دیجی فالوور خریداری کنید.

خرید شماره مجازی گوگل ویس چه مزایایی دارد؟

امکان ارسال پیام و تماس به صورت رایگان، عدم وجود محدودیت زمانی، دسترسی دائم به سرویس های مورد نظر داشتن امنیت بالا، امکان استفاده از آن در وبسایت های مختلف و غیره.

گوگل ویس از چه سرویس هایی پشتیبانی می کند؟

فارکس، تلگرام، تایید دو مرحله ای توییتر، سیستم پرداخت، تایید دومرحله ای اپل و غیره.

آیا تماس و پیام به آمریکا با شماره مجازی رایگان است؟

بله. اما برای کشورهای دیگر نیاز به پرداخت هزینه دارید.

شماره مجازی گوگل ویس google voice

اگر به دنبال استفاده از یک شماره موبایل به غیر از شماره موبایل ثبت شده خود هستید و یا این که می خواهید با وب سایت ‌های خارج از کشور ارتباط برقرار کنید، در این صورت خرید شماره مجازی گوگل ویس بهترین انتخاب برای شما است. با خرید گوگل ویس، می توانید یک شماره مجازی دائمی از کشور آمریکا دریافت کنید.

علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از این شماره، نسبت به دریافت و ارسال پیام و تماس های صوتی اقدام کنید و از آن برای راه اندازی اپلیکیشن های معتبر نیز استفاده نمایید. با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا شما را با اهمیت استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و مزایای آن بیشتر آشنا سازیم.

نحوه دریافت گوگل ویس چگونه است؟

شرکت ارائه دهنده گوگل ویس، وبسایت گوگل است. گوگل ویس نیز مانند انواع برنامه های دیگر، با استفاده از یک ایمیل مدیریت می شود، اما برای داشتن گوگل ویس نیاز به دریافت شماره مجازی و پرداخت هزینه آن دارید.

پس از اینکه هزینه خرید شماره مجازی را پرداخت کردید، به صورت اتوماتیک برای شما یک ایمیل ارسال می ‌شود که در آن اطلاعات ایمیل و نکات استفاده از آن درج شده است.

سرویس گوگل ویس در ایمیل ارسالی فعال می باشد. شماره مجازی بسیار شبیه به شماره خط عادی شما است و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد. تمامی اطلاعات مربوط به آن همراه با نکات کاربردی به ایمیل شما ارسال می شوند.

خرید شماره مجازی گوگل ویس google voice ارزان و با تحویل فوری​

هزینه خرید شماره مجازی دائمی آمریکا

برخی از وب سایت ها مانند 2nd, textnow شماره های مجازی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. اما بهتر است گول این وبسایت ‌ها را نخورید؛ چرا که هیچ نوع پشتیبانی برای آنها وجود ندارد.

به همین دلیل در فضای مجازی ممکن است با شرایط  نامناسب رو به رو شوید. با مراجعه به سایت دیجی فالوور می توانید با پرداخت هزینه اندک، نسبت به دریافت شماره مجازی گوگل اقدام کنید.

مزایای خرید شماره مجازی گوگل چیست؟

خرید شماره مجازی گوگل دلایل بسیاری دارد که امکان خرید آن را برای شما ارزشمند می سازند. از جمله مزایای آن میتوان به استفاده از آن در انواع اپلیکیشن های اندروید و آیفون اشاره کرد.

امکان انتقال تمامی اطلاعات به ایمیل شخصی، امکان ارسال و تماس رایگان با کشور آمریکا، امکان هزینه و دریافت نامحدود برای پیام ها و تماس ها،  عدم وجود محدودیت زمانی، دسترسی دائم به سرویس ‌های مورد نظر، امکان استفاده از آن از در هر دو سیستم عامل اندروید و آیفون، داشتن امنیت بالا و امکان استفاده از آن در بیشتر وبسایت های خارجی، از مزایای دیگر خرید شماره مجازی گوگل هستند.

توجه داشته باشید که گوگل ویس از سرویس های محبوب فارکس، تلگرام، تایید دو مرحله ای توییتر، تایید دو مرحله ای اپل، سیستم پرداخت و انواع وب سایت های دیگر پشتیبانی می کند.

نکات مهم در استفاده از شماره مجازی

توجه داشته باشید که با خرید شماره مجازی، تمامی تماس ها و پیام های شما رایگان هستند. در این سرویس به هیچ عنوان نمی توانید از تماس های تبلیغاتی و یا ارسال پیامک استفاده کنید.

معمولاً ارسال پیام و تماس با کد آمریکا رایگان بوده و برای کشورهای دیگر هزینه دریافت می شود. پس از خرید اطلاعات مربوط به گوگل، تمام نکات و نحوه استفاده از آن نیز برای شما ارسال می‌شود.

شماره مجازی گوگل ویس مناسب چه کسانی است؟

داشتن شماره مجازی گوگل ویس برای افرادی که به طور دائم با کشورهای مختلف مانند کانادا و آمریکا در حال ارتباط هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که در این صورت هزینه تماس و پیام برای آنها رایگان خواهد بود.

تریدرها افرادی هستند که به منظور انجام معاملات ارزی به شماره مجازی گوگل نیاز خواهند داشت، تا بتوانند بر این اساس، اکانت خود را وریفای کنند و از این طریق به خرید و فروش ارزهای دیجیتالی بپردازند. گیمرها نیز علاقه زیادی به استفاده از شماره مجازی دارند تا بتوانند تحریم های بازی ها را دور بزنند.

اگر به دنبال استفاده از خط عادی در کسب و کار خود هستید، نیازی به خرید گوگل ویس ندارید. اما اگر می خواهید کسب و کار خود را به خارج از کشور نیز بسط دهید، در این صورت نیاز به خرید شماره مجازی خواهید داشت.

همچنین افرادی که تمایل دارند شماره آنها در برخی از پیام رسان ها مانند واتساپ نمایش داده نشود، نیز می توانند از شماره مجازی گوگل ویس استفاده کنند.

توجه داشته باشید که به دلیل وجود تحریم‌ ها، بسیاری از افراد تمایل دارند از شماره مجازی گوگل ویس استفاده کنند. یکی از مهمترین ویژگی های خرید شماره مجازی گوگل ویس این است که، شما می توانید تمامی اطلاعات ارسالی در جیمیل گوگل ویس را به ایمیل شخصی خود ارسال کنید.

سخن پایانی

امروزه استفاده از شماره های مجازی به یکی از داغ ترین مباحث تبدیل شده است، و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. شماره مجازی گوگل ویس یکی از انواع شماره هایی است که معمولا برای ارتباط با وبسایت های خارجی مورد توجه قرار می گیرد.

از سوی دیگر، با دریافت شماره مجازی گوگل ویس آمریکا می توانید به صورت رایگان از قابلیت های آن مانند تماس و ارسال پیام بهرمند شوید. با سایت دیجی فالوور، می توانید به راحتی شماره مجازی گوگل ویس را با قیمتی مناسب بخرید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 آوریل 2024، 23:55

    من به خاطر موقعیتیم خیلی از گوگل ویس استفاده میکنم ارزون تر از همه سایت ها ازتون شماره مجازی گرفتم دمتون گرم.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد