احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید ویو خارجی اینستاگرام ارزان با تحویل فوری در کمترین زمان

خرید ویو خارجی بهترین راه برای دیده شدن پست هایتان توسط افراد خارجی است

4.2/5 – (98 امتیاز)

ویو خارجی

خدمات ویو خارجی اینستاگرام با کیفیت بالا

🔴اینستاگرام 👁‍🗨 ویو
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
1048 بازدید ویدیو اینستاگرام - سرور پیشنهادی دو ( Post | TV | Reels ) - 29,998  تومان 10000000/100 19 دقیقه فعال
1047 بازدید ویدیو اینستاگرام - سرور پیشنهادی ارزان ( Post | TV | Reels ) - 29,998  تومان 100000/100 25 دقیقه فعال
113 🔴ویو اینستاگرام Views + TV + Reels - تحویل فوری - فوقالعاده سریع 👁 توضیحات 60,858  تومان 10000000/100 1 دقیقه فعال
672 🔴بازدید اینستاگرام (مناسب ویدیو / ریلز / IGTV ) با تحویل فوری 🚨 اورژانسی👁 - 97,650  تومان 10000/100 19 دقیقه فعال
827 🔴بازدید پست اینستاگرام سرور ویژه سرور پر سرعت✅ توضیحات 100,275  تومان 1000/100 1 ساعت 25 دقیقه فعال
838 🔴ویو اینستاگرام [1h - 50k/d - 1m] پیشنهادی 👁 - 109,166  تومان 1000000/100 فعال
837 🔴ویو اینستاگرام [1h - 200k/d - 10m] 👁 - 111,321  تومان 10000000/100 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ویو خارجی ارزان

خرید ویو خارجی بهترین راه برای دیده شدن پست هایتان توسط افراد خارجی است. ویوی خارجی ارزان‌تر از ویوی ایرانی است و در نتیجه می توانید تعداد بیشتری از آن را خریداری کنید.

وقتی تعداد بازدید پست هایتان زیاد باشد، افراد بیشتری تمایل پیدا می کنند تا محتوای آن را مشاهده کنند. با خرید بازدید خارجی می توانید میزان اطمینان پذیری پیجتان را افزایش دهید و راه را برای زیاد کردن تعداد فالوورها و در نهایت افزایش درآمد فراهم خواهید کرد.

ویژگی های ویو خارجی اینستاگرام
👑 کیفیت ویو خارجی دارای پروفایل های عکس دار
💲 قیمت ویو خارجی شروع قیمت از 5000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
❌ مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
✅ نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید ویو خارجی ارزان

چرا ویوی خارجی را از دیجی فالوور بخریم؟

سایت دیجی فالوور سعی بر این دارد تا تمامی محصولاتی که در اختیار مشتری هایش قرار می‎دهد، در بالاترین کیفیت ممکن باشند. ویوی خارجی که سعی در ارائه آن دارد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

داشتن ویو خارجی چه فایده‌ای برای یک پیج خواهد داشت؟

به صورت کلی می‎توان گفت که داشتن ویو خوب است. این روزها همه افراد به دنبال این هستند که تعداد بازدید پست‎ها و استوری‎های خود را افزایش دهند.

خرید ویو خارجی ارزان

این روزها تعداد زیادی از افراد تمایل دارند که کسب و کارهای خود را در اینستاگرام راه اندازی کنند. مولفه ی اصلی موفقیت در این فضا هم بر میزان بازدید از پست ها استوار است. بالا بودن تعداد ویو چه از نظر کاربران و چه از نظر اینستاگرام بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به دنبال خرید ویو خارجی ارزان هستند. چرا که هم قیمت خوبی دارد و هم این که کار آن‌ها را راه می اندازد.

ویو خارجی چیست؟

پیش از آنکه بفهمیم ویو خارجی چیست، نیاز است به این نکته بپردازیم که به صورت کلی ویو چیست و داشتن آن چه فایده ای دارد. کلمه ویو که معادل انگلیسی آن (View) بوده و به معنی بازدید است، عددی است که به همراه آیکن چشم در کنار پست های ویدئویی و استوری ها قرار می‎گیرد. در واقع هر بار که یک حساب کاربری مجزا اقدام به تماشای محتوای شما می‎کند، یک واحد به تعداد ویوهای شما اضافه خواهد شد.

حالا اگر حساب هایی که اقدام به مشاهده ی پست ها و استوری های شما می‎کنند، خارجی باشند (یعنی خارج از مرزهای ایران ساخته شده و در حال فعالیت در اینستاگرام باشند)، این ویوها، ویو خارجی نامیده خواهند شد.

خرید ویو خارجی ارزان

داشتن ویو خارجی چه فایده ای برای یک پیج خواهد داشت؟

به صورت کلی می‎توان گفت که داشتن ویو خوب است. این روزها همه افراد به دنبال این هستند که تعداد بازدید پست ها و استوری های خود را افزایش دهند. این امر از دو جهت حائز اهمیت است.

اولین موردی که اهمیت دارد، اعتمادی است که از طریق تعداد بالای ویو به دست خواهید آورد. ویوی بالا می‌تواند منجر شود که مردم با دید دیگری به شما نگاه کنند. فرض کنید که یک شخص وارد دو پیج مشابه می‎شود که یکی از آنها دارای ویوی بالاتر و یکی دارای ویوی کمتری است. به نظر شما مردم به کدام یک از آنها ساده تر و سریع تر اعتماد می کنند؟ واضح است که پیج با ویوی بالاتر انتخاب آنها خواهد بود.

دومین موردی که لازم است به آن اشاره کنیم، این است که الگوریتم های شبکه ی اجتماعی اینستاگرام برای این که تشخیص دهند کدام پست ها ظرفیت لازم برای ورود به اکسپلور و فید را دارند، به تعداد ویوها توجه می‎کنند. پستی که ویوی بیشتری داشته باشد با احتمال قوی‎تری حاوی محتوایی است که مورد پسند افراد بیشتری قرار می‎گیرد. واضح است که اینستاگرام می‎خواهد ورودی اکسپلور کاربرانش را تا حد ممکن جذاب نگه دارد تا آنها مدت زمان بیشتری را در این شبکه ی اجتماعی بگذرانند و به این ترتیب درآمد بیشتری کسب کند.

چرا باید ویوی خارجی خرید؟

حالا که با اهمیت داشتن ویو آشنا شدیم، باید به این پرسش مهم پاسخ دهیم که اصلا چرا باید ویوی خارجی خریداری کرد. ویوی خارجی از 2 نظر اهمیت دارد که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین نکته مربوط به ارزان بودن آن است. اصولا ویوی خارجی نسبت به ویوی ایرانی ارزان تر است. افرادی که به تازگی یک پیج اینستاگرامی برای خود تاسیس کرده اند و هنوز نتوانسته اند که به درآمد خاصی برسند، قطعا بودجه ی کافی برای خرید ویو‌های ایرانی و گران نخواهند داشت. بنابراین در چنین موقعیت های استفاده از ویوی خارجی که هزینه ی کمتری در بر خواهد داشت، منطقی تر به نظر خواهد رسید. در واقع با هزینه ی کمی که خرید ویوی خارجی خواهد داشت می‎توان برای پست های بیشتری ویو تهیه کرد و این به یکپارچه شدن پیج کمک زیادی خواهد کرد.

دومین نکته به محدوده کسب و کار شما ارتباط دارد. اگر حوزه ی فعالیت شما بین المللی است، یعنی اگر دوست دارید که نه تنها در ایران بلکه در کل جهان شناخته شوید و محصولاتتان را به مردم سراسر دنیا بفروشید، لازم است که ویوی خارجی داشته باشید. ویوی خارجی از این جهت اهمیت دارد که الگوریتم های اینستاگرام متوجه می‎شوند که محتوای پست شما برای افراد با ملیت های گوناگون جذابیت دارد و به این شیوه، پستتان را در اکسپلور افراد خارجی هم نشان خواهد داد.

در واقع اگر بخواهید به شکل بین المللی فعالیت کنید اما ویو خارجی نداشته باشید، احتمال این که افراد خارجی شما را ببینند بسیار کم خواهد بود و شاید هم صفر باشد. در نتیجه اگر کسب و کار شما به این شیوه است، بهتر است که به دنبال خرید ویوی خارجی باشید.

چرا ویوی خارجی را از دیجی فالوور بخریم؟

ما اینجا در دیجی فالوور سعی بر این داریم تا تمامی محصولاتی که در اختیار مشتری هایمان قرار می‎دهیم، در بالاترین کیفیت ممکن باشند. ویوی خارجی که سعی در ارائه آن داریم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

دقیقا مشابه با فالوور، لایک و کامنت، ویوها هم می‎توانند توسط اکانت های فیک انجام شوند که هیچ فایده ای نخواهند داشت. به همین خاطر، تمامی ویوهایی که در این سایت ارائه می‎شود، کاملا واقعی و توسط اکانت های فعال اینستاگرامی انجام می‎شود تا بیشترین تاثیر ممکن را روی روند رشد پیجتان داشته باشد.

ویوهای واقعی می توانند خیلی سریع، الگوریتم های اینستاگرام را قانع کنند که شما یکی از بهترین گزینه‎ های موجود برای ورود به اکسپلور هستید و به این ترتیب راه پیشرفت در اینستاگرام برای شما بسیار آسان و گشوده خواهد بود.

از سویی دیگر، بسیاری از کاربران باهوش اینستاگرام برای این که مطمئن شوند که شما قابل اعتماد هستید یا خیر، لیست ویوهای شما را باز می‎کنند و افرادی که از پست شما بازدید کرده اند را مشاهده می‎کنند. هنگامی که پیج های واقعی از پست شما دیدن کرده باشند، در نتیجه این اعتماد خیلی سریع‎تر شکل خواهد گرفت.

اضافه شدن ویوها به پست های مختلف چگونه انجام می‎شود؟

فرایند اضافه شدن ویوها به پیج بسیار ساده انجام می‎شود. کافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس مشخص کنید که این پلن روی کدام پست از پیجتان عملی شود. بعد از پرداخت هزینه، پست شما در معرض دید صدها هزار نفر قرار می‎گیرد و این اشخاص به دلخواه خود، پستتان را مشاهده و در نتیجه به تعداد ویوهای آن افزوده می‎شود. هنگامی که تعداد ویوها به عدد مد نظر رسید، پست از معرض دید افراد خارج خواهد شد و به این ترتیب و به طبیعی ترین شکل ممکن، تعداد ویوهای پستتان افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

چگونه لینک ویدیو اینستاگرام را برای شما ارسال کنم؟

۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرامتان شوید و روی ویدیو مورد نظرتون لمس کنید. زیر ویدیو سمت راست یک علامت ۳ نقطه وجود دارد، آن را لمس کنید و سپس روی Copy Share Url لمس کنید و سپس هنگام سفارش در قسمت ویدیو انگشت خود را نگه دارید و Paste کنید دقیقاً مشابه عمل Copy و Paste کردن.

۲- در قسمت توضیحات آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید و به طور مثال بنویسید: لایک روی جدیدترین ویدیو اعمال شود.دقت کنید، آدرس ویدیو ها در اینستاگرام به طور عادی چیزی شبیه این است.

https://www.instagram.com/p/BYbPWoMlbS/?taken-by=digitarahan

نکته : در هنگام سفارش خود دقت نماید ویو برای پست های چند تایی شما کاربرد ندارد چون به پست های چندتایی در اینستاگرام فقط میشه لایک ثبت کرد حتی اگه چند تا فیلم باشه

مطابق تصویر زیر

نمونه ویوو های انجام شده

خرید ویو اینستاگرام

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
9 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیسان

من 2ماه پیش ازتون تست بازدید خارجی خریدم عالی بود کیفیتش خوب بود ریزش هم نداشت و خیلی سریع هم سفارشم تکمیل شد

samin

همیشه میخواستم از خارج از کشور نیز بازدید داشته باشم تا به هدفم برسم که دیجی فالوور این کارو برام راحت کرد😍

علیرضا

من همش ازتون بازدید خارجی میخرم میزان فالوورم بالا میره به صورت خودکار

علی

وقتی فالوور خارجی میخری پس باید بازدید خارجی هم بگیری تا هم فالوور و هم بازدید از خارج کشور هم داشته باشی که دیجی فالوور فکر همه چیزو کرده😍😍👏🏻🙏