خرید ویو خارجی ارزان و تحویل فوری در کمترین زمان

خرید ویو خارجی به افراد خارجی گفته می‌شود که پست شمارا می‌بینند و بازدید ویدیو شما بالا می‌رود و باعث می‌شود دیگران بیشتر ترغیب به نگاه کرده به ویدیو شما بکنند.

ویو خارجی پرسرعت

ویو خارجی 1000 عدد
25000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • ثبت سفارش با لینک
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو خارجی 2000 عدد
50000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • ثبت سفارش با لینک
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو خارجی 5000 عدد
125000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • ثبت سفارش با لینک
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو خارجی 10000 عدد
250000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • ثبت سفارش با لینک
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید ویو خارجی ارزان

خرید ویو خارجی ارزان

این روزها تعداد زیادی از افراد تمایل دارند که کسب و کارهای خود را در اینستاگرام راه اندازی کنند. مولفه‌ی اصلی موفقیت در این فضا هم بر میزان بازدید از پست‌ها استوار است. بالا بودن تعداد ویو چه از نظر کاربران و چه از نظر اینستاگرام بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به دنبال خرید ویو خارجی ارزان هستند. چرا که هم قیمت خوبی دارد و هم این که کار آن‌ها را راه می‎‌اندازد.

ویو خارجی چیست؟

پیش از آنکه بفهمیم ویو خارجی چیست، نیاز است به این نکته بپردازیم که به صورت کلی ویو چیست و داشتن آن چه فایده‌ای دارد. کلمه ویو که معادل انگلیسی آن View بوده و به معنی بازدید است، عددی است که به همراه آیکن چشم در کنار پست‌های ویدئویی و استوری‎ها قرار می‎گیرد. در واقع هر بار که یک حساب کاربری مجزا اقدام به تماشای محتوای شما می‎کند، یک واحد به تعداد ویوهای شما اضافه خواهد شد.

حالا اگر حساب‌هایی که اقدام به مشاهده‌ی پست‌ها و استوری‎های شما می‎کنند، خارجی باشند (یعنی خارج از مرزهای ایران ساخته شده و در حال فعالیت در اینستاگرام باشند)، این ویوها، ویو خارجی نامیده خواهند شد.

داشتن ویو خارجی چه فایده‌ای برای یک پیج خواهد داشت؟

به صورت کلی می‎توان گفت که داشتن ویو خوب است. این روزها همه افراد به دنبال این هستند که تعداد بازدید پست‎ها و استوری‎های خود را افزایش دهند. این امر از دو جهت حائز اهمیت است.

اولین موردی که اهمیت دارد، اعتمادی است که از طریق تعداد بالای ویو به دست خواهید آورد. ویوی بالا می‌تواند منجر شود که مردم با دید دیگری به شما نگاه کنند. فرض کنید که یک شخص وارد دو پیج مشابه می‎شود که یکی از آن‌ها دارای ویوی بالاتر و یکی دارای ویوی کمتری است. به نظر شما مردم به کدام یک از آن‌ها ساده‌تر و سریع‌تر اعتماد می‌کنند؟ واضح است که پیج با ویوی بالاتر انتخاب آن‌ها خواهد بود.

دومین موردی که لازم است به آن اشاره کنیم، این است که الگوریتم‌های شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام برای این که تشخیص دهند کدام پست‌ها ظرفیت لازم برای ورود به اکسپلور و فید را دارند، به تعداد ویوها توجه می‎کنند. پستی که ویوی بیشتری داشته باشد با احتمال قوی‎تری حاوی محتوایی است که مورد پسند افراد بیشتری قرار می‎گیرد. واضح است که اینستاگرام می‎خواهد ورودی اکسپلور کاربرانش را تا حد ممکن جذاب نگه دارد تا آن‌ها مدت زمان بیشتری را در این شبکه‌ی اجتماعی بگذرانند و به این ترتیب درآمد بیشتری کسب کند.

چرا باید ویوی خارجی خرید؟

حالا که با اهمیت داشتن ویو آشنا شدیم، باید به این پرسش مهم پاسخ دهیم که اصلا چرا باید ویوی خارجی خریداری کرد. ویوی خارجی از 2 نظر اهمیت دارد که در این‌جا به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

اولین نکته مربوط به ارزان بودن آن است. اصولا ویوی خارجی نسبت به ویوی ایرانی ارزان‌تر است. افرادی که به تازگی یک پیج اینستاگرامی برای خود تاسیس کرده‌اند و هنوز نتوانسته‌اند که به درآمد خاصی برسند، قطعا بودجه‌ی کافی برای خرید ویو‌های ایرانی و گران نخواهند داشت. بنابراین در چنین موقعیت‌های استفاده از ویوی خارجی که هزینه‌ی کمتری در بر خواهد داشت، منطقی‌تر به نظر خواهد رسید. در واقع با هزینه‌ی کمی که خرید ویوی خارجی خواهد داشت می‎توان برای پست‌های بیشتری ویو تهیه کرد و این به یکپارچه شدن پیج کمک زیادی خواهد کرد.

دومین نکته به محدوده کسب و کار شما ارتباط دارد. اگر حوزه‌ی فعالیت شما بین المللی است، یعنی اگر دوست دارید که نه تنها در ایران بلکه در کل جهان شناخته شوید و محصولاتتان را به مردم سراسر دنیا بفروشید، لازم است که ویوی خارجی داشته باشید. ویوی خارجی از این جهت اهمیت دارد که الگوریتم‌های اینستاگرام متوجه می‎شوند که محتوای پست شما برای افراد با ملیت‌های گوناگون جذابیت دارد و به این شیوه، پستتان را در اکسپلور افراد خارجی هم نشان خواهد داد.

در واقع اگر بخواهید به شکل بین المللی فعالیت کنید اما ویو خارجی نداشته باشید، احتمال این که افراد خارجی شما را ببینند بسیار کم خواهد بود و شاید هم صفر باشد. در نتیجه اگر کسب و کار شما به این شیوه است، بهتر است که به دنبال خرید ویوی خارجی باشید.

چرا ویوی خارجی را از دیجی فالوور بخریم؟

ما اینجا در دیجی فالوور سعی بر این داریم تا تمامی محصولاتی که در اختیار مشتری‌هایمان قرار می‎دهیم، در بالاترین کیفیت ممکن باشند. ویوی خارجی که سعی در ارائه آن داریم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

دقیقا مشابه با فالوور، لایک و کامنت، ویوها هم می‎توانند توسط اکانت‌های فیک انجام شوند که هیچ فایده‌ای نخواهند داشت. به همین خاطر، تمامی ویوهایی که در این سایت ارائه می‎شود، کاملا واقعی و توسط اکانت‌های فعال اینستاگرامی انجام می‎شود تا بیشترین تاثیر ممکن را روی روند رشد پیجتان داشته باشد.

ویوهای واقعی می‌توانند خیلی سریع، الگوریتم‎های اینستاگرام را قانع کنند که شما یکی از بهترین گزینه‎ های موجود برای ورود به اکسپلور هستید و به این ترتیب راه پیشرفت در اینستاگرام برای شما بسیار آسان و گشوده خواهد بود.

از سویی دیگر، بسیاری از کاربران باهوش اینستاگرام برای این که مطمئن شوند که شما قابل اعتماد هستید یا خیر، لیست ویوهای شما را باز می‎کنند و افرادی که از پست شما بازدید کرده‌اند را مشاهده می‎کنند. هنگامی که پیج‌های واقعی از پست شما دیدن کرده باشند، در نتیجه این اعتماد خیلی سریع‎تر شکل خواهد گرفت.

اضافه شدن ویوها به پست‌های مختلف چگونه انجام می‎شود؟

فرایند اضافه شدن ویوها به پیج بسیار ساده انجام می‎شود. کافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس مشخص کنید که این پلن روی کدام پست از پیجتان عملی شود. بعد از پرداخت هزینه، پست شما در معرض دید صدها هزار نفر قرار می‎گیرد و این اشخاص به دلخواه خود، پستتان را مشاهده و در نتیجه به تعداد ویوهای آن افزوده می‎شود. هنگامی که تعداد ویوها به عدد مد نظر رسید، پست از معرض دید افراد خارج خواهد شد و به این ترتیب و به طبیعی‎ترین شکل ممکن، تعداد ویوهای پستتان افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

چگونه لینک ویدیو اینستاگرام را برای شما ارسال کنم؟

۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرامتان شوید و روی ویدیو مورد نظرتون لمس کنید. زیر ویدیو سمت راست یک علامت ۳ نقطه وجود دارد، آن را لمس کنید و سپس روی Copy Share Url لمس کنید و سپس هنگام سفارش در قسمت ویدیو انگشت خود را نگه دارید و Paste کنید دقیقاً مشابه عمل Copy و Paste کردن.

۲- در قسمت توضیحات آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید و به طور مثال بنویسید: لایک روی جدیدترین ویدیو اعمال شود.دقت کنید، آدرس ویدیو ها در اینستاگرام به طور عادی چیزی شبیه این است.

https://www.instagram.com/p/BYbPWoMlbS/?taken-by=digitarahan

نکته : در هنگام سفارش خود دقت نماید ویو برای پست های چند تایی شما کاربرد ندارد چون به پست های چندتایی در اینستاگرام فقط میشه لایک ثبت کرد حتی اگه چند تا فیلم باشه

مطابق تصویر زیر

نمونه ویوو های انجام شده

 

خرید ویو اینستاگرام

ویو خارجی پرسرعت

5 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • ققنوس
  21/04/2020 01:37

  من ویو خرید کردم یکمی بیشتر از مقدار برام زدن سایتون عالی

  پاسخ
 • حسین
  23/10/2020 18:41

  سلام من ویو یه لینک رو میخوام .
  ولی میخوام به صورت تدریجی باشه ینی هفتهی اول 10-20 تا و تا هفته های بعد به روزی 100 تا برسه برای چندماه

  پاسخ
  • امیر آلفا
   25/10/2020 00:45

   ببیید میتونید به صورت تدریجی سفارش ثبت کنید مثلا هفته 10 الی 20 کا که بعد از چند هفته به مقداری که میخواید برسه الیته به زودی این مشکل رو هم حل میکنیم

   پاسخ
 • محمد
  13/08/2021 13:50

  من دو تا خرید نوترینو دو کا داشتم که هر کدوم سیصد تا بیشتر فالوور گرفت و در نهایت دو هزار تا ویو خریدم که باعث شده پیج جون بگیره لایک هم گرفته بودم که نیومده بود و در نهایت به واتساپ پیام دادم که سریع اوکی کردند

  پاسخ
 • قربان پورعلی
  26/09/2021 20:28

  یک سایت کامل و خفن🔥🔥🔥

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست