احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
5/5 - (76 امتیاز)

ورود به اکسپلور اینستاگرام کاملا تضمینی و تحویل فوری

با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام شما فرصت این را به دست می آوردی که به راحتی پست خود را وارد اکسپلور اینستاگرام بکنید.

5/5 – (76 امتیاز)

ورود به اکسپلور اینستاگرام

خدمات اکسپلور اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 🌐 خدمات اکسپلور
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
69 سیو اینستاگرام ❤‍🔥 توضیحات 0  تومان 25000/5 11 ساعت 36 دقیقه فعال
74 اینستاگرام - ایمپریشن | MQ 20M | کاوش - صفحه اصلی - مکان - پروفایل | فوری | 500 هزار در روز توضیحات 0  تومان 2147483647/100 31 دقیقه فعال
75 ریج و ایمپریشن اینستاگرام واقعی | MQ 50K | 0-2 ساعت | 50 هزار در روز توضیحات 0  تومان 1000000/100 34 دقیقه فعال
134 ایمپریشن اینستاگرام - افزایش ایمپریشن از طریق [Explore - Home - Location - Profile] توضیحات 0  تومان 20000000/100 7 دقیقه فعال
559 امپرشن - ریچ - لایک ورود به اکسپلور تضمینی ( بهترین سرویس شروع کمتر از ده دقیقه ) 😍😍 توضیحات 0  تومان 300000/10 22 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

ورود به اکسپلور اینستاگرام

نیاز دارید که بدون دغدغه و توجه به جزئیات زیاد پست هایتان وارد اکسپلور اینستاگرام شود؟ خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام شما را به هدفتان خواهد رساند.

ورود به اکسپلور می تواند سرنوشت یک کسب و کار اینستاگرامی را به صورت کامل تغییر دهد. با خرید خدمات اکسپلور می توانید سیو پست، ریچ و ایمپرشن به دست آورید و خودتان با خیال راحت به تولید محتوا بپردازید.

اگر تمایل دارید که پیج اینستاگرامی شما بتواند در مدت زمان کمتری رشد کند و در معرض افراد بسیار بیشتری قرار بگیرد، نیاز است که محتوایی تولید کنید که به نظر مخاطب آنقدر کاربردی برسد که آن را ذخیره یا به اصطلاح سیو کند.

ویژگی های خدمات اکسپلور اینستاگرام
👑 کیفیت اکسپلور اینستاگرام و سیو پست با سرعت بالا و اکانت ها کاملا واقعی
💲 قیمت اکسپلور اینستاگرام و سیو پست شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام پست های ما به صورت رایگان ویوی می خورند؟

بله. با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام پست های شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شوند و ویدیو هایی که جذاب باشند و کاربر پسند توسط فالوور ها دیده می شوند و حتی لایک می خورند.

چه طور بفهمیم پست ما وارد اکسپلور اینستاگرام شده است ؟

در صورتی که پیج شما به صورت بیزینسی باشد شما می توانید با وارد شدن به اینستاگرام insights نحوره ورود و کاربران به پیج و پست خود مطلع شوید میزان اینگیجمنت یا تعامل کاربران را نیز می توانید ببینید.

خرید ایمپرشن اینستاگرام چه تاثیری دارد؟

ایمپریشن اینستاگرام یکی از فاکتور های اصلی مجوز ورود شما به اکسپلور اینسنتاگرام می باشد پست شما هر چه قدر خاص باشد محتوای شما هر چه قدر با کیفیت باشد وقتی کاربران با آن تعامل نداشته باشند و لایک و بازدید نخورد یا پیج شما خالی از فالوور باشد نمی تواند وارد اکسپلور شود همه این موارد یک عامل مهم در پیج شما ایجاد می کنند به نام ایمپریشن که باعث ورود شما به اکسپلور میشود.

خرید سیو پست اینستاگرام چه تاثیری دارد؟

خرید سیو پست به معنی این است که فالوور ها پست شما را سیو می کنند تا در زمان دیگری باز هم به پست شما سر بزنن یعنی پست شما برای آن ها ارزش دارد و به همین دلیل می توان گفت اینستاگرام پیج شما پست شما را با ارزش می داند و می خواهد برای دیگران نیز نشان دهد و همین یکی از مجوز های ورود به اکسپلور اینستاگرام است.

چرا بهتر است پست های ما توسط افراد بیشتری سیو شوند؟

از نکات مثبت ذخیره شدن پست شما توسط فالوورها می توان به چند مورد اشاره کرد که همه آن ها تاثیر مثبتی در دیده شدن شما در اکسپلور اینستاگرام دارد در اصل یکی از فاکتور های اساسی و کلیدی که می توان به آن اشاره کرد ذخیره پست اینستاگرام می باشد. شاید در نگاه اول ذخیره شدن پست ها و افزایش درآمد بی ربط به نظر برسند اما حقیقت چیز دیگری است.

هر چه که پست های شما بیشتر ذخیره شوند، از نظر اینستاگرام پیج باکیفیت تری شناخته می شوید. سپس احتمال ورود شما به بخش اکسپلورر اینستاگرام افزایش پیدا می کند. هنگامی که در این قسمت از اینستاگرام قرار بگیرید، بازدید از پیج‌ شما به شدت افزایش پیدا می کند. در نهایت تعداد فالوورهای شما نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.

افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام به صورت ارگانیک با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام

اما تمام این اتفاقات چرا رخ می‌دهند؟ به این دلیل که تنها کسی اقدام به ذخیره پست می کند که از محتوای آن خوشش آمده و قصد دارد که دوباره این پست را ببیند. در نتیجه اینستاگرام به این شیوه پیج های پرمحتوا و زرد را از یکدیگر تشخیص می دهد.

با خرید خدمات اکسپلور ویوی پیج خود را بهبود ببخشید

ذخیره کردن پست در اینستاگرام به این صورت است که ربات بی رنگی که در سمت پایین و راست پست قرار گرفته را به رنگ مشکی دربیاوریم. با این که داشتن لایک و کامنت به تعداد زیاد بسیار مهم است اما اگر پست‌های شما به تعداد زیادی توسط مخاطبان مختلف ذخیره شوند، احتمال ورود شما به اکسپلورر اینستاگرام به شدت افزایش پیدا می‌کند.

با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام شما فرصت این را به دست می آوردی که به راحتی پست خود را وارد اکسپلور اینستاگرام بکنید

و بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که با آن بدون هزینه و بهترین فالوور را دریافت نماید.

خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام

خرید سیو پست اینستاگرام چیست؟

برای این که تعداد سیو پست‌ اینستاگرام خود را افزایش دهید، 2 راه اصلی وجود دارد. راه اول تولید محتوای کاربردی و صبر برای جذب مخاطب است. راه دوم هم خرید سیو پست اینستاگرام است.

اصولا پیشنهاد متخصصان مختلف در زمینه ی بازاریابی اینستاگرام این است که همواره از ترکیبی از این دو روش استفاده کنید. یعنی هم محتوای خوب تولید کنید و هم سیو پست اینستاگرام بخرید تا از این طریق با سرعت بیشتری به خواسته ی خود که همان ارتقاء پیج است دست پیدا کنید.

ترفند هایی در رابطه با خرید سیو پست در اینستاگرام

برای این که خرید سیو پست اینستاگرام انجام داده و از نتایج آن آگاه شوید، نیاز است که پیج خود را به حالت بیزینس یا تجاری تبدیل کنید. انجام این کار بسیار ساده است و می توانید با یک جستجوی ساده در اینستاگرام به آموزش های زیادی دسترسی داشته باشید.

شما برای خرید سیو پست اینستاگرام نیازی ندارید که رمز عبور پیج خود را به فروشنده تحویل دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اولا پیج خود را به حالت پابلیک (عمومی) در آورید و دوما آدرس پست مورد نظر خود را به شخص فروشنده تحویل دهید.

ورود به اکسپلور اینستاگرام
 

خرید بازدید ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام

اگر پیج شما در حالت بیزینس یا تجاری نباشد، ایمپرشن و ریچ در آن به شما نشان داده نخواهد شد. اما اگر از اینستاگرام به عنوان منبع درآمدی خود استفاده می کنید و یک پیج تجاری است قطعا می دانید که ایمپرشن و ریچ بالا چقدر می تواند به رشد و توسعه ی کسب و‌ کار شما کمک کند.

اما در ابتدا باید بدانید که این دو مفهوم دقیقا به چه منظور به کار می روند. چرا که بسیاری از کاربران نسبت به این موضوع غافل بوده و در نتیجه ممکن است محصول اشتباهی را خریداری کنند.

خرید ریچ اینستاگرام چیست؟

ریچ از کلمه‌ی انگلیسی Reach به معنی رسیدن است. در فضای insight اینستاگرام به این معنی است که چند اکانت منحصر به فرد از پست های شما بازدید کرده اند. برای مثال اگر عدد 1000 را در این قسمت مشاهده کردید، به این معنی است که 1000 اکانت اینستاگرامی مجزا پست‌ شما را دیده اند.

بسیاری از افراد این مبحث را با تعداد بازدیدها به صورت کلی اشتباه می گیرند. در نتیجه اگر یک حساب اینستاگرام یکی از پست های شما را 10 بار دیده باشد، به آن فقط عدد 1 تعلق خواهد گرفت.

روش های مختلفی برای افزایش میزان ریچ پست اینستاگرام وجود دارد که یکی از مهم ترین‌ روش ها خرید ریچ است. برای این کار کافی است که پیج خود را به حالت تجاری درآورید و با خرید ریچ، در مدت زمان کوتاه خود را به ورود به اکسپلورر اینستاگرام نزدیک تر کنید. داشتن ریچ بالا یکی از مهم ترین دلایلی است که اینستاگرام متقاعد می شود که پست و محتوای تولید شده توسط شما از کیفیت بالایی برخوردار است.

منظور از خرید ایمپرشن اینستاگرام چیست؟

ایمپرشن که یک کلمه ی انگلیسی است و به صورت impression نوشته می شود به معنی گمان یا احساس است. منظور از این اصطلاح در بخش insight اینستاگرام این است که این پست یا استوری شما چند بار دیده شده است.

اگر یک مخاطب پست شما را 100 بار دیده باشد، در نتیجه به همین تعداد ( یعنی 100 تا) به تعداد ایمپرشن شما افزوده خواهد شد. در نتیجه مقدار ایمپرشن اصولا بیشتر از تعداد ریچ شما خواهد بود و دلیل آن هم کاملا واضح است.

خوشبختانه امکان خرید ایمپرشن هم وجود دارد. به این معنی که بعد از ثبت سفارش توسط شما حساب های کاربری مختلف به تعداد مورد نظر شما، از پست هایتان بازدید خواهند کرد تا تعداد ایمپرشن شما افزایش پیدا کند. از آنجایی که این امکان هم مربوط به ابزار insight است، در نتیجه لازم است که پیج شما حالت بیزینس باشد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

5 Reviews

عرشیا
5

سلام من ورود به اکسپلور گرفتم برای چند پست آخرم.واقعا تاثیرش رو ممیشه فهمید وقتی با بقیه پست ها مقایسه کردم دمتون گرم

مریم
5

من پست های آموزشی درست میکنم با اینکه خیلی با کیفیته ولی به اکسپلور نمیره امروز با سایتتون آشنا شدم خدایی خیلی کمکم کرد

kiyarash
5

کیفیت عالی پستم مثل موشک رفت اکسپلور 👌👌

فرشته
5

خدمات ورود به اکسپلورتون برای پیچ های کاری مثل من خیلی جوابگو هست هر بار از سایتتون خرید کردم فروشمم بالا رفته

ناهید
5

چقدر عالی خیلی زود پستم رفت تو اکسپلور 😍😍😍

تجربه ی خود را کامنت کنید

5 Reviews

عرشیا
5

سلام من ورود به اکسپلور گرفتم برای چند پست آخرم.واقعا تاثیرش رو ممیشه فهمید وقتی با بقیه پست ها مقایسه کردم دمتون گرم

مریم
5

من پست های آموزشی درست میکنم با اینکه خیلی با کیفیته ولی به اکسپلور نمیره امروز با سایتتون آشنا شدم خدایی خیلی کمکم کرد

kiyarash
5

کیفیت عالی پستم مثل موشک رفت اکسپلور 👌👌

فرشته
5

خدمات ورود به اکسپلورتون برای پیچ های کاری مثل من خیلی جوابگو هست هر بار از سایتتون خرید کردم فروشمم بالا رفته

ناهید
5

چقدر عالی خیلی زود پستم رفت تو اکسپلور 😍😍😍

تجربه ی خود را کامنت کنید