سفارش و طراحی موشن گرافیک ارزان و حرفه ای با تحویل فوری

امروزه استفاده از طراحی موشن گرافیک به یکی از جالب ترین و جدیدترین انواع تکنولوژی هایی تبدیل شده است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. در حقیقت موشن گرافیک مجموعه ای از نقاشی های متحرک دو بعدی یا سه بعدی است، که یک داستان را روایت می کنند.

5/5 – (3 امتیاز)

خدمات طراحی موشن گرافیک

  • نکات مربوط به این قسمت را می توانید اینجا بخوانید

سرویس ها

لطفا دسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دریافت خدمات کلیک کنید

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

سفارش و طراحی موشن گرافیک ارزان و حرفه ای

گزینه های زیادی برای ایجاد تصاویر دو بعدی و سه بعدی در موشن گرافیک وجود دارند. شاید بتوان گفت این امر یکی از مهمترین دلایل محبوبیت آن در میان نسل جوان شناخته می شود. با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا شما را با اهمیت استفاده از موشن گرافیک و مراحل ساخت آن آشنا سازیم.

اطلاعات ساخت موشن گرافیک
💎کیفیت ساخت موشن گرافیک کاملا حرفه ای و تضمینی
💰قیمت ساخت موشن گرافیکشروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک مجموعه ای از نقاشی های متحرک دو بعدی یا سه بعدی است که یک داستان را روایت می کنند.

از مهمترین نکات ساخت موشن گرافیک چیست؟

از مهمترین مواردی که در ساخت موشن گرافیک باید به آن توجه شود این است که، باید ابتدا هدف خود از ساخت موشن گرافیک را مشخص کنید تا بتوانید بر اساس آن مراحل و نکات مورد نظر را یک به یک انجام دهید.

چگونه میتوان سبک تصویر موشن گرافیک را انتخاب کرد؟

برای اینکه بخواهید سبک تصویر مورد نیاز خود را ثبت نمایید، بهتر است مثال های مشابه را پیدا کنید و آنها را به عنوان مرجع برای خود انتخاب نمایید و یا اینکه به تولیدکنندگان طرح های هنری اجازه دهید با توجه به عقاید و ایده‌ های خود اهداف شما را پیش بگیرند.

مدت زمان موشن گرافیک چقدر است؟

موشن گرافیک کوتاه بوده و ممکن است هر کدام سی ثانیه و حداکثر یک دقیقه و نیم طول داشته باشند.

موشن گرافیک بر چه مواردی تمرکز دارد؟

تمامی تمرکز موشن گرافیک بر روی صداها و حرکات تصاویر است.

مرحله تبدیل طرح به انیمیشن چه مواردی را شامل می شود؟

مرحله آخر، مرحله ساخت موشن گرافیک است. در این مرحله توجه کنید که سبک انیمیشن، زمانبندی آن، موسیقی انیمیشن، افکت های صدا به درستی در آن رعایت شده باشند.

چگونه میتوان با استفاده از موشن گرافیک به افزایش درآمد رسید؟

از مزایای آن میتوان به افزایش میزان فروش اشاره کرد. با استفاده از موشن گرافیک می توانید برند تجاری خود را در عرض یک دقیقه در معرض دید بسیاری از مشتریان قرار دهید.

موشن گرافیک چه تاثیری بر بهبود سئوی سایت دارد؟

اگر از موشن گرافیک برای سایت خود استفاده می کنید، زمان ماندگاری کاربران در سایت افزایش می یابد. در نتیجه میزان پرش در سایت کم شده و می توانید به جایگاه بسیار خوبی در صفحه نتایج گوگل دست پیدا کنید.

ساخت و طراحی موشن گرافیک

امروزه استفاده از موشن گرافیک به یکی از جالب ترین و جدیدترین انواع تکنولوژی هایی تبدیل شده است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. در حقیقت موشن گرافیک مجموعه ای از نقاشی های متحرک دو بعدی یا سه بعدی است، که یک داستان را روایت می کنند.

گزینه های زیادی برای ایجاد تصاویر دو بعدی و سه بعدی در موشن گرافیک وجود دارند. شاید بتوان گفت این امر یکی از مهمترین دلایل محبوبیت آن در میان نسل جوان شناخته می شود. با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا شما را با اهمیت استفاده از موشن گرافیک و مراحل ساخت آن آشنا سازیم.

نحوه ساخت موشن گرافیک

همانطور که میدانید، امروزه ویدیو به یکی از تاثیرگذارترین انواع راه های انتقال اطلاعات تبدیل شده است. درحقیقت تصاویر متحرک موشن گرافیک، نوعی ویدیو شناخته می‌ شوند که در اولویت بسیاری از سازمان ‌ها قرار دارند تا بتوانند از این طریق، مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند.

به همین دلیل امروزه سرمایه ‌گذاران به دنبال سرمایه‌ گذاری روی نقاشی های متحرک فوق العاده با کیفیتی هستند که بتوانند با استفاده از تکنولوژی های روز، به ارتقای خود کمک کنند.

از مهمترین مواردی که در ساخت موشن گرافیک باید به آن توجه شود این است که، باید ابتدا هدف خود از ساخت موشن گرافیک را مشخص کنید تا بتوانید بر اساس آن مراحل و نکات مورد نظر را یک به یک انجام دهید. در حقیقت با استفاده از موشن گرافیک یک شکل را طراحی کرده و سپس نحوه تولید آن را به عنوان یک راه حل ارائه می کنید.

قبل از اینکه به ساخت موشن گرافیک به سبک تصویر اقدام کنید، ابتدا باید توجه کنید آیا سبک تصویری که از آن برای انیمیشن خود استفاده می ‌کنید، کارتونی است و یا واقعی؟

اینکه از چه رنگی برای موشن گرافیک خود استفاده می کنید؟ آیا می خواهید از شخصیت‌های اصلی نیز در نمایش خود استفاده کنید یا خیر؟ شخصیت ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند و این که از چه استعاره های تصویری می توانید برای انتقال مفاهیم خود استفاده کنید؟

برای اینکه بخواهید سبک تصویر مورد نیاز خود را ثبت نمایید، بهتر است مثال های مشابه را پیدا کنید و آنها را به عنوان مرجع برای خود انتخاب نمایید و یا اینکه به تولیدکنندگان طرح های هنری اجازه دهید با توجه به عقاید و ایده‌های خود اهداف شما را پیش بگیرند.

مراحل ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک مراحل مختلفی دارد که شامل:

تهیه متن خام، رنگ آمیزی و صداگذاری

مرحله اول دارای اهمیت بسیار زیادی است. بهتر است بدانید که موشن گرافیک کوتاه بوده و ممکن است هر کدام سی ثانیه و حداکثر یک دقیقه و نیم طول داشته باشند.

یعنی به عبارت دیگر زمان محدودی برای ساخت این نوع تصاویر داستان سرا دارید. بنابراین در ابتدا مخاطبان خود، اهداف خود از ساخت موشن گرافیک و اینکه چه نوع احساسی را می خواهید از طریق آنها انتقال دهید، مشخص کنید.

جالب است بدانید یکی از مهمترین مواردی که در ساخت تصاویر متحرک مورد توجه قرار می گیرد این است که، برخلاف اینفوگرافیک های غیر متحرک، تمامی تمرکز موشن گرافیک بر روی صداها و حرکات تصاویر است.

در مرحله اول تمامی کلمات و جملاتی که باید توسط شخصیت ها گفته شوند را تایید کنید. توجه داشته باشید که زمان محدودی دارید، از این رو جملات باید بسیار کوتاه باشند.

 پس از آنکه پیام خود را آماده کردید، تصویر نهایی را رنگ کنید. انتخاب رنگ مناسب یکی از مهمترین مواردی است که باعث جلب توجه بینندگان می گردد. پس بدون دلایل منطقی، رنگ خود را انتخاب نکنید.

استفاده از ابزارهای داستان ‌سرایی نیز اهمیت بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال در برخی از نمایش های تجاری صدا یک گزینه عالی محسوب نمی شود. در این صورت می ‌توانید داستان ‌سرایی خود را مبنی بر متن انجام دهید. به گونه ‌ای که از یک متن متحرک و یا روان به عنوان موشن گرافیک استفاده کنید‌.

اما در برخی موارد می خواهید که از یک زمینه موسیقی و صداگذاری استفاده کنید، در این صورت توجه کنید که می ‌توانید حتی از صدای شخصیت های کارتونی نیز استفاده کنید. از مهمترین مواردی که میتوان به آن اشاره کرد این است که، حتی می‌ توانید موشن گرافیک بدون متن ایجاد کنید. ایجاد هر یک از آنها تنها به هدف شما بستگی دارد.

ایجاد استوری برد

در این مرحله تمامی تصاویر و صداهای مربوط به متن را تهیه می کنید. در حقیقت، چهارچوب های موشن گرافیک را مشخص می کنید. در مرحله بعد طرح را کشیده و نشان دهید که در هر یک از صحنه ها چه اتفاقاتی رخ می دهند و اینکه چه کارهایی توسط شخصیت های مختلف انجام می شوند.

در حقیقت یک توصیف کوتاه در مورد صداها، صحنه، متن برای روایت را آماده می سازید. در این مرحله بهتر است که نویسنده متن و یا تولید کننده موشن گرافیک با طراح هماهنگ کار کنند تا بتوانند یک محصول عالی را وارد بازار نمایند.

تبدیل استوری برد ها به طرح

در این مرحله سبک و رنگ موشن گرافیک خود را انتخاب می کنید. در حقیقت این مرحله را میتوان مرحله نهایی انیمیشن در نظر گرفت که پس از آن برای تایید نهایی مورد بررسی قرار می گیرد.

تبدیل طرح به انیمیشن

مرحله آخر، مرحله ساخت موشن گرافیک است. در این مرحله توجه کنید که سبک انیمیشن، زمانبندی آن، موسیقی انیمیشن، افکت های صدا به درستی در آن رعایت شده باشند.

مزایای ایجاد موشن گرافیک

بسیاری از کاربران در دنیای کسب و کار به دنبال ایجاد موشن گرافیک می باشند. از مزایای آن میتوان به افزایش میزان فروش اشاره کرد. با استفاده از موشن گرافیک می توانید برند تجاری خود را در عرض یک دقیقه در معرض دید بسیاری از مشتریان قرار دهید. بهبود سئوی سایت یکی دیگر از مزایای استفاده از موشن گرافیک است.

اگر از موشن گرافیک برای سایت خود استفاده می کنید، زمان ماندگاری کاربران در سایت افزایش می یابد. در نتیجه میزان پرش در سایت کم شده و می توانید به جایگاه بسیار خوبی در صفحه نتایج گوگل دست پیدا کنید.

از دیگر مزایای آن میتوان به اشتراک گذاری آسان آن اشاره کرد. زمانی که موشن گرافیک مورد علاقه کاربران واقع شود، آنها به راحتی موشن گرافیک ساخته شده را به دوستان خود ارسال می‌کنند. در نتیجه میزان اشتراک گذاری نیز افزایش پیدا می کند.

سخن پایانی

امروزه ساخت موشن گرافیک به منظور ساخت انیمیشن های کوتاه و تیزرهای تبلیغاتی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. با استفاده از موشن گرافیک می توانید سایت سئو را بهینه سازی ساخته و از سوی دیگر میزان فروش را افزایش دهید. برای سفارش ساخت موشن گرافیک به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید و با پرداخت هزینه مناسب، موشن گرافیک مورد نظر خود را سفارش دهید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد