احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

افزایش لایک رایگان کاملا ایرانی و واقعی + پنل لایک رایگان

افزایش لایک رایگان کاملاٌ ایرانی و واقعی میتواند بدون هزینه پست های شما را وارد اکسپلور کند.

4.9/5 – (122 امتیاز)

لایک رایگان

خدمات لایک رایگان اینستاگرام

🔴اینستاگرام ❤️ لایک رایگان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
291 🔴لایک رایگان🥰 - 1,950  تومان 10/10 15 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

دریافت لایک رایگان اینستاگرام

هم اکنون خرید لایک اینستاگرام در سایت دیجی فالوور امکان پذیر شده است. اگر نیاز دارید که تعداد لایک پست‎های خود را افزایش دهید اما نمی‎توانید برای انجام این کار هزینه کنید، دیجی فالوور اینجاست تا شما را به هدفتان برساند. می‎خواهید چیزهای بیشتری در این رابطه بدانید؟ با ما همراه باشید!

ویژگی های لایک های رایگان اینستاگرام
👑 کیفیت لایک ها دارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی، دارای استوری
💲 قیمت لایک ها رایگان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش ندارد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام دریافت لایک رایگان از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

آیا امکان دریافت سرویس لایک رایگان به صورت آنی وجود دارد؟

بله. امکان دریافت سرویس لایک رایگان به صورت آنی وجود دارد.

چگونه می شود لایک رایگان برای اینستاگرام دریافت کرد؟

ایجاد چالش برای گرفتن لایک – بهینه سازی هشتگ ها راهی برای دریافت لایک رایگان – افزایش لایک اینستاگرام با تولید محتوای جذاب و با کیفیت.

خرید لایک اینستاگرام

هم اکنون خرید لایک اینستاگرام در سایت دیجی فالوور امکان پذیر شده است. اگر نیاز دارید که تعداد لایک پست های خود را افزایش دهید اما نمی توانید برای انجام این کار هزینه کنید، دیجی فالوور اینجاست تا شما را به هدفتان برساند. می خواهید چیزهای بیشتری در این رابطه بدانید؟ با ما همراه باشید!

دریافت لایک رایگان

چرا داشتن لایک اینستاگرام مهم است؟

هنگامی که در اینستاگرام در حال گردش هستید و فید یا اکسپلور را بالا و پایین می کنید، اولین واکنشتان بعد از دیدن پست ها چیست؟ قطعا لایک کردن است. در واقع هنگامی که یک پست را مشاهده می کنید و در صورتی که از محتوای آن خوشتان بیاید، با لایک کردن رضایت خود را نشان خواهید داد.
چه ما و چه الگوریتم های اینستاگرام اولین واکنش افراد به پست ها را لایک در نظر می گیریم. به این خاطر که این عامل نشان می دهد که یک نفر از یک پست بازدید کرده و مورد پسندش واقع شده است.
اما افراد هم برای توجه بیشتر داشتن به یک پست به تعداد لایک ها نگاه می کنند. همه ی ما هر روز با هجمه ی تعداد زیادی پست و استوری در اینستاگرام مواجه هستیم. در واقع هیچ کدام از ما حتی نمی توانیم به نصف این محتواها توجه نشان دهیم. به همین خاطر نیاز داریم تا آنها را برای خود گزینش کنیم. بخشی از این گزینش ها با استفاده از تعداد لایک خواهد بود. پیش فرض ما این گونه است که پست هایی که لایک بیشتری دارند به احتمال زیاد محتوای جذاب تری هم خواهند داشت.
در نتیجه می توان دید که داشتن لایک بیشتر می تواند زمینه لازم برای بازدید بیشتر از پست ها را فراهم کند.
اما تاثیر بر کاربران تنها چیزی نیست که داشتن لایک به تعداد زیاد برای ما به ارمغان می آورد. هر چه قدر که لایک ها بیشتر باشد، الگوریتم های اینستاگرام هم نظر مساعدتری نسبت به ما خواهند داشت. در نتیجه ی این اتفاق ورود به اکسپلور یا نمایش داده شدن پست به 100 درصد فالوورها در فید افزایش می یابد.

چگونه از دیجی فالوور لایک رایگان دریافت کنیم؟

همانطور که گفتیم دیجی فالوور بستری را فراهم کرده است که به وسیله ی آن می توانید لایک رایگان دریافت کنید. البته این فرایند یک معامله‌ی دو سر برد است. یعنی شما باید یک کار کوچک انجام دهید (بدون پرداخت یک ریال هزینه) تا از دیجی فالوور تعداد قابل توجهی لایک دریافت کنید. اما این کارها چه چیزی هستند؟ با ما همراه باشید تا این کارها را بیان کنیم.

دریافت لایک رایگان با استوری کردن یک فیلم از دیجی فالوور

شما با تهیه یک فیلم کوتاه درباره دیجی فالوور و انتشار آن به صورت استوری می توانید تعداد بسیار زیادی لایک از این سایت دریافت کنید. البته بایستی در استوری خود، پیج دیجی فالوور را هم تگ کنید تا صاحبان این سایت متوجه شوند که درباره آن ها یک استوری منتشر کرده اید. البته نیازی نیست که یک ویدئوی عجیب و غریب آماده کنید. یک ویدئوی ساده هم می تواند کافی باشد.

دریافت لایک رایگان اینستاگرام

دریافت لایک رایگان با استوری کردن یک عکس از دیجی فالوور

اگر نمی توانید یک ویدئو در رابطه با دیجی فالوور تهیه کنید، می توانید یک عکس خوب تهیه کرده و آن را استوری کنید. مشابه مورد قبلی باز هم لازم است که پیج دیجی فالوور را تگ کنید. البته لازم است بدانید که با استوری کردن عکس تعداد لایک هایی که از این سایت به دست می آورید، کمتر خواهد بود.
انتشار لینک رفرال و خرید لایک با استفاده از سود کسب شده
سایت دیجی فالوور از جمله اولین وبسایت های حوزه بازاریابی اینستاگرام است که همکاری در فروش را به صورت کاملا اتوماتیک پیاده سازی کرده است. اما چگونه می‎توان با این روش لایک رایگان به دست آورد؟
شما با ثبت نام و عضویت در سایت دیجی فالوور صاحب یک لینک یونیک می شوید. این لینک کاملا اختصاصی شماست. حالا لازم است که شما این لینک را به شیوه های گوناگون پخش کنید. برای مثال می توانید از طریق پیام خصوصی آن را برای دوستان خود بفرستید. می توانید آن را در سایت خود قرار دهید. وبلاگ، کانال های مختلف در شبکه های اجتماعی، بیوگرافی اینستاگرام و … هم از دیگر جاهایی است که می توانید لینک را در آنجا قرار دهید.
حالا هر کسی که از طریق این لینک وارد سایت دیجی فالوور شود و لایک، فالوور، کامنت، ربات، پیج کامل و … خریداری کند، بخشی از سود آن به شما اختصاص پیدا می کند. شما می توانید این سود را به صورت کامل از حساب خود خارج و به پول نقد تبدیل کنید و یا این که از آن برای خرید لایک استفاده کنید.

آیا لایک های رایگان سایت دیجی فالوور به اندازه ی لایک های پولی، واقعی و ارزشمند است؟

ممکن است این فکر به ذهنتان خطور کرده باشد که اگر سایت دیجی فالوور این لایک ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد پس این لایک ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند. در صورتی که این تلقی به غایت اشتباه است. لایک هایی که سایت دیجی فالوور در اختیار شما قرار می دهد توسط حساب های کاملا واقعی انجام می شود و همانقدر ارزشمند است که یک فرد دیگر به صورت ارگانیک پست شما را دیده و لایک کرده باشد.
دیجی فالوور برای این که این فرایند همکاری به صورت مداوم ادامه داشته باشد، بهترین لایک ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

لایک رایگان اینستاگرام

آیا لایک های رایگان سایت دیجی فالوور برای رشد پیج کافی است؟

اگر بخواهیم صادق باشیم، خیر! لایک های رایگان سایت دیجی فالوور فقط شروع راه را برای شما ساده تر و هموارتر خواهد کرد. در واقع شما با دریافت لایک رایگان در ابتدای کار می توانید زمینه را برای موفقیت های بیشتر فراهم کنید. بیشتر کسب و کارهایی که در اینستاگرام شروع به کار می کنند در همان ابتدا بودجه‌ ای ندارند و خرید لایک یا تبلیغات هم هزینه ی بسیاری خواهد داشت که از عهده ی این افراد بر نمی آید.
در چنین موقعیتی استفاده از لایک های رایگان سایت دیجی فالوور می تواند بهترین گزینه ی پیش رو باشد. با استفاده از این امکان می توان گام های ابتدایی را برداشت. بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که به مرور زمان تعداد لایک هایی که به صورت طبیعی دریافت می کنید هم افزایش می یابد. به این خاطر که ظاهر پیج شما به اندازه‎ی کافی موجه و قابل اطمینان است. لذا افراد تمایل بیشتری دارند که شما را فالو کنند و پست هایتان را مشاهده نمایند.

برای دریافت لایک رایگان لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

1 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
افسر اسدی

عالی هستید خیلی خوب هست کیفیت خدماتتون حتی سرویس های رایگان تون
خیلی راحت و آسون هست کار کردن با پنلتون