خرید فالوور برای پیج خصوصی اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور برای پیج خصوصی یکی از مواردی که صاحبین پیج اینستاگرام می بایست با آن سروکار داشته باشند، افزایش تعداد فالوورهای خود است. بالا بودن تعداد فالوورهای هر پیج، سبب افزایش بازخورد آن می شود. اما توجه کنید که همه فالوورها باید واقعی و فعال باشند.

5/5 – (6 امتیاز)

خرید فالوور برای پیج خصوصی اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری
سایر خدمات اینستاگرام
خدمات فالوور برای پیج خصوصی اینستاگرام
1000
فالوور پیج خصوصی

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

155,428تومان
سفارش
2000
فالوور پیج خصوصی

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

310,856تومان
سفارش
3000
فالوور پیج خصوصی

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

316,407تومان
سفارش
5000
فالوور پیج خصوصی

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

777,140تومان
سفارش
🔴 اینستاگرام فالوور 🙍🏻‍♂️ برای پیج خصوصی
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
2927 🔴 فالوور اینستاگرام _ برای پیج های خصوصی _ واقعی _ تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 155,428  تومان 75000/10 10 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور برای پیج خصوصی اینستاگرام 100% واقعی

خرید فالوور برای پیج های خصوصی اینستاگرام، از جمله خدماتی است که همه افراد به تعداد بسیار زیاد از آن استفاده می کنند. این سرویس را معمولا افرادی که امنیت و پرایوت بودن پیج شان برایشان مهم است استفاده می کنند. معمولا ارائه دهندگان این نوع خدمات برای افزایش تعداد فالوور های شما، عنوان می کنند که پیج شما می بایست در حالت عمومی باشد.

اطلاعات خرید فالوور برای پیج خصوصی
💎کیفیت فالوور پیج خصوصیفالوور های واقعی و بدون ریزش
💰قیمت فالوور پیج خصوصیشروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجاماتوماتیک تحویل بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از کجا میتوانم فالوور برای پیج پرایوت بخرم؟

سایت دیجی فالوور معتبرترین مرجع خرید انواع خدمات اینستاگرام، از جمله فالوور برای پیج پرایوت شده است.

آیا میتوانم برا پیج خصوصی خود فالوور بخرم؟

بله. این قابلیت خرید فالوور برای پیج پرایوت، با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در سایت دیجی فالوور امکان پذیر است.

آیا فالوورهای خصوصی اینستاگرام می توانند عکس پروفایل من را ببینند؟

بله. فالوورهای خصوصی اینستاگرام می توانند عکس پروفایل شما را ببینند.

آیا فالوورهای خصوصی اینستاگرام هنگام حذف آنها اعلان دریافت می کنند؟

خیر. فالوورهای خصوصی اینستاگرام هنگام حذف اعلان دریافت نمی کنند.

آیا می توانم شخصی را به عنوان فالوور خصوصی اینستاگرام حذف کنم؟

بله. شما می توانید با رفتن به پروفایل شخصی، ضربه زدن روی گزینه “Remove Follower” و تایید انتخاب خود، آن را به عنوان فالوور خصوصی اینستاگرام حذف کنید.

آیا فالوورهای خصوصی اینستاگرام می توانند پست های من را با دیگران به اشتراک بگذارند؟

خیر. فالوورهای خصوصی اینستاگرام نمی توانند پست های شما را با دیگران خارج از گروه خصوصی فالوورهای تایید شده به اشتراک بگذارند.

چگونه می توانم شخصی را به عنوان فالوور خصوصی اینستاگرام تایید کنم؟

هنگامی که شخصی درخواست می کند شما را دنبال کند، یک اعلان دریافت خواهید کرد. شما می توانید نمایه آنها را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا درخواست آنها را تایید یا رد کنید.

آیا فالوورهای خصوصی اینستاگرام می توانند پست ها و استوری های من را ببینند؟

بله. هنگامی که فردی را به عنوان فالوور تأیید کردید، می تواند پست ها و استوری های شما را ببیند.

فالوور خصوصی اینستاگرام چیست؟

فالوورهای خصوصی اینستاگرام کاربرانی هستند که توسط صاحب حساب تایید شده اند تا پست ها و استوری های اینستاگرام خصوصی خود را مشاهده کنند.

چگونه میتوانم حساب اینستاگرام خود را خصوصی کنم؟

برای خصوصی کردن حساب اینستاگرام خود، به پروفایل خود بروید، روی دکمه منو (سه خط) ضربه بزنید، “تنظیمات” و سپس “Privacy” را انتخاب کنید و گزینه “حساب خصوصی” را تغییر دهید.

خرید فالوور برای پیج پرایوت

یکی از مواردی که صاحبین پیج اینستاگرام می بایست با آن سروکار داشته باشند، افزایش تعداد فالوورهای خود است. بالا بودن تعداد فالوورهای هر پیج، سبب افزایش بازخورد آن می شود. اما توجه کنید که همه فالوورها باید واقعی و فعال باشند. اگر این گونه نباشد، با تزریق فالوورهای فیک، باعث از بین رفتن تمام زحمات خود می شوید.

حتی امکان دارد پلتفرم اینستاگرام پیج شما را مسدود کند و در این صورت دسترسی به پیج خود را نخواهید داشت. با اینکه دریافت فالوور غیر واقعی از لحاظ هزینه به صرفه تر است، اما یقینا به ضرر شما تمام می شود. بنابراین هیچ زمانی تزریق فالوور فیک، استفاده از ربات ها و شیوه های متفرقه را پیشنهاد نمی کنیم.

آیا واقعا میتوان برای پیج خصوصی فالوور خرید؟

تا چندی پیش امکان افزایش فالوور صرفا برای پیج های پابلیک یا عمومی امکان پذیر بود؛ اما اکنون در سایت دیجی فالوور، میتوان این قابلیت را برای پیج های خصوصی و پرایوت نیز ارائه کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات بیشتری در این خصوص بپردازیم.

ویژگی های خرید فالوور برای پیج پرایوت

خرید فالوور برای پیج های خصوصی اینستاگرام، از جمله خدماتی است که همه افراد به تعداد بسیار زیاد از آن استفاده می کنند. این سرویس را معمولا افرادی که امنیت و پرایوت بودن پیج شان برایشان مهم است استفاده می کنند. معمولا ارائه دهندگان این نوع خدمات برای افزایش تعداد فالوور های شما، عنوان می کنند که پیج شما می بایست در حالت عمومی باشد.

در این حالت اگر پیج شما پرایوت (خصوصی) باشد، میتوان از بخش تنظیمات امنیت و حریم خصوصی این گزینه حالت را غیر فعال نمود. البته برای برخی از افراد این کار را قابل قبول نمی دانند. به دلیل این که برای پرایوت بودن پیج خود دلیل دارند و یا نمی خواهند پست هایشان پابلیک شود.

خرید فالوور پیج خصوصی برای چه افرادی مهم است؟

اما برای همین افراد بالا بودن تعداد فالوورها نیز مهم است و همیشه نگران افزایش فالوورهای خود هستند. اینگونه افراد می توانند با تهیه فالوور از سایت دیجی فالوور برای پیج خصوصی خود، دغدغه افزایش فالوور را نداشته باشند. این کاربران در جستجوهایی که جهت افزایش و خرید فالوور انجام می دهند، معمولا به نتیجه مورد نظر خود نمی رسند.

دلیل خرید فالوور پیچ خصوصی

به دلیل این که سایت هایی که در ایران می شناسید، توانایی افزایش دادن تعداد فالوور برای پیج های خصوصی را ندارند. تیم برنامه نویسی و تخصصی وبسایت دیجی فالوور، همواره در حال پژوهش و توسعه دادن بازار و همچنین ارتقا کیفیت خدمات خود هستند. زیرا ادامه فعالیت وب سایت های اینترنتی به این موضوع بستگی دارد.

البته در ابتدا این خدمت به شکل آزمایشی راه اندازی شد و پیوسته مورد آزمایش قرار گرفت. اما اکنون با خیالی آسوده این سرویس برای همه مخاطبان مهیا شده است. این محصول یقینا مورد توجه همه کاربران قرار خواهد گرفت. به دلیل این که برای دستیابی به این سرویس، وقت، انرژی و زمان زیادی اختصاص داده شده است. از همه مهمتر، در زمان آماده سازی این محصول به رضایت کاربران به شکل ویژه اهمیت داده شده است.

خرید فالوور برای پیج خصوصی اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

تضمین کیفیت و امنیت محصول با خرید فالوور پیج پرایوت

در این سرویس، از واقعی ترین و با کیفیت ترین فالوورها استفاده شده است. با توجه به هوشمند بودن اینستاگرام، استفاده از فالوور فیک می تواند هر پیجی را دچار مشکل کند؛ حتی شاید بسته شدن یک پیج از طرف اینستاگرام را در پی داشته باشد. با تهیه این محصول خیال شما راحت می شود که در آن هیچ ابزاری که سبب اخطار گرفتن از اینستاگرام شود، استفاده نشده است. چون همه تلاش ما به بهبود صفحات معطوف شده است.

چرا نباید از ربات افزایش فالوور استفاده کرد؟

شما برای خرید فالوور برای پیج خصوصی خود و سایر خدمات، می توانید با مراجعه به وبسایت دیجی فالوور به همه آنها دسترسی داشته باشید. مجددا متذکر می شویم که برای پیج اینستاگرام خود به هیچ عنوان از ربات و برنامه های متفرقه افزایش فالوور استفاده نکنید. به دلیل این که از  نظر هزینه به صرفه است اما نتایج متفاوتی را در پی دارد.

این کار شاید به بسته شدن پیج و از بین رفتن تمامی زحمات شما منجر شود. سرویس فالوور برای پیج خصوصی نیز مانند سایر خدمات این وبسایت دارای تضمین است. همچنین پشتیبانی و مشاوره تخصصی ما، هم به شکل آنلاین و هم به صورت تلفنی آماده ارائه خدمت به همه مخاطبان است.

مزایای خرید فالوور برای پیج خصوصی

مزیت های افزایش فالوور برای یک پیج خصوصی اینستاگرام عبارت است از:

1- افزایش تعداد بازدید از پیج

2- بالا رفتن تعداد لایک ها، کامنت ها و ویوها

3- جلب اعتماد کاربران

4- افزایش بازخورد پیج

5-رسیدن به هدف تعیین شده برای کسب و کار

هم اکنون این امکان وجود دارد که با مراجعه به وبسایت دیجی فالوور و بخش فالوور پیج خصوصی، اقدام به خرید فالوور خصوصی اینستاگرام کنید.مزایای خرید فالوور برای پیج خصوصی

سایر خدماتی که توسط این وبسایت تخصصی ارائه می شود:

1- IGTV برای پیج اینستاگرام

2- استوری برای پیج اینستاگرام

3-کامنت برای پیج اینستاگرام

4- دایرکت برای پیج اینستاگرام

5- ریلز برای پیج اینستاگرام

6- فالوور برای پیج های خصوصی اینستاگرام

خرید فالوور پیج پرایوت از سایت دیجی فالوور

تصمیم برای داشتن فالوورهای خصوصی به ترجیحات و اهداف فردی بستگی دارد.  برای کاربران مهم است که سطح حریم خصوصی مورد نظر خود، نیت آنها برای استفاده از رسانه های اجتماعی و تأثیر بالقوه بر حضور آنلاین خود را در نظر بگیرند. اینستاگرام عموماً انعطاف ‌پذیری برای جابجایی بین تنظیمات عمومی و خصوصی را در اختیار کاربران خود قرار می ‌دهد و به آنها اجازه می ‌دهد تنظیمات برگزیده خود را در صورت نیاز تنظیم کنند.

فالوورهای خصوصی به کاربران درجه بالاتری از حریم خصوصی و کنترل بر تعاملات رسانه های اجتماعی خود را ارائه می دهد، اما محدودیت هایی در دسترسی و دید نیز دارند. اما با این حال شاید برخی افراد علاقه داشته باشند که فالوور زیادی در پیج پرایوت شده خود داشته باشند. خوشبختانه سایت دیجی فالوور این مشکل را حل کرده است و کاربران دیگر می توانند برای پیج خصوصی خود، از این سایت فالوور بخرند. کافیست از همین صفحه اقدام به خرید کنید.

سخن پایانی

دیجی فالوور معتبرترین درگاه فروش خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام است، که می توانید از طریق آن علاوه بر خرید فالوور برای پیج پرایوت شده، لایک، کامنت، ویو و… را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیت بالا خریداری کنید. همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت، با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل فرمایید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد