خرید واچ تایم یوتیوب 100% واقعی همراه با تحویل فوری

+ دیجی فالوور چیکار کنم زودتر مانیتایز شم تو یوتیوب؟ - واچ تایم بخر عزیزم! + تو میفروشی؟ _ بله جانم! +قیمت مناسب؟ _ ارزوووون! برو پنل هارو چک کن دیگه!

5/5 – (6 امتیاز)

واچ تایم یوتیوب
سایر خدمات یوتیوب
خدمات خرید واچ تایم یوتیوب
1000
واچ تایم ارزان

✅با زدن دکمه شیر لینک اشتراک گذاری را کپی کرده و در کادر لینک وارد کنید. 

481,747تومان
سفارش
2000
واچ تایم ارزان

✅با زدن دکمه شیر لینک اشتراک گذاری را کپی کرده و در کادر لینک وارد کنید. 

963,494تومان
سفارش
3000
واچ تایم ارزان

✅با زدن دکمه شیر لینک اشتراک گذاری را کپی کرده و در کادر لینک وارد کنید. 

1,445,241تومان
سفارش
4000
واچ تایم ارزان

✅با زدن دکمه شیر لینک اشتراک گذاری را کپی کرده و در کادر لینک وارد کنید. 

1,926,988تومان
سفارش
🔴یوتیوب 🕑 واچ تایم
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1973 🔴 واچ تایم رایگان یوتیوب 🕑 توضیحات 2  تومان 100/100 فعال
2349 🔴 واچ تایم یوتیوب کیفیت متوسط (ویدیو بالای 15 دقیقه) | منبع - پیشنهادات ✅ گارانتی 30 روزه 👁️‍🗨️ توضیحات 695,857  تومان 10000/5 فعال
2344 🔴 واچ تایم یوتیوب (ویدیو بالای 15 دقیقه) ✅ گارانتی مادام العمر 👁️‍🗨️ توضیحات 2,567,178  تومان 100000/10 10 ساعت 43 دقیقه فعال
2332 🔴 واچ تایم یوتیوب بدون ریزش (ویدیو بالای 15 دقیقه) ✅ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 👁️‍🗨️ توضیحات 2,979,951  تومان 50000/10 7 ساعت 29 دقیقه فعال
1197 🔴 واچ تایم یوتوب فوق ارزان برای 5 ویدیو آخر - زمان ویدیو بالای 5 دقیقه ♻ گارانتی جبران ریزش 15 روزه 🕑 توضیحات 3,502,620  تومان 40000/1000 5 روز 22 ساعت 4 دقیقه فعال
2345 🔴 واچ تایم یوتیوب (ویدیو بالای 60 دقیقه) ✅ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 👁️‍🗨️ توضیحات 4,817,475  تومان 100000/100 4 ساعت 8 دقیقه فعال
2333 🔴 واچ تایم یوتیوب بدون ریزش (ویدیو بالای 30 دقیقه) ✅ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 👁️‍🗨️ توضیحات 5,137,847  تومان 50000/10 فعال
2334 🔴 واچ تایم یوتیوب بدون ریزش (ویدیو بالای 60 دقیقه) ✅ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 👁️‍🗨️ توضیحات 7,623,902  تومان 50000/10 1 ساعت 25 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید واچ تایم یوتیوب واقعی

 پلتفرم یوتیوب یک سرویس اشتراک گذاری رایگان ویدیو می باشد که کاربران از سراسر دنیا می توانند از خدمات آن استفاده کنند و ویدیو های خود را در آن به اشتراک بگذارند. این پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو جنبه های کاربری فراوانی دارد از جمله سرگرمی، آموزش، کسب درآمد و … .

در این مقاله بیشتر بر جنبه کسب درآمد از یوتیوب تمرکز خواهیم کرد و از خرید واچ تایم یوتیوب برای رسیدن به درآمد در این شبکه خواهیم گفت. امیدواریم که این مقاله را تا انتها همراهی کنید و مورد توجه شما واقع بشه.

ویژگی های خرید واچ تایم یوتیوب
💎کیفیت واچ تایم یوتیوبواچ تایم یوتیوب واقعی
💰قیمت واچ تایم یوتیوبشروع قیمت از 30000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا واچ تایم یوتیوب ریزش دارد؟

تقریبا خیر!میزان ریزش این سرویس ها در حداقل ممکن قرار دارد اما میتوانید جهت آسودگی بیشتر خیالتان از سرویس های گارانتی دار (جبران ریزش) استفاده کنید.

آیا خرید واچ تایم میتواند به چنلم آسیب بزند؟

خیر،سرویس های خرید واچ تایم از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و برای همین تشخیص خرید شما برای یوتیوب میسر نیست.

آیا با خرید واچ تایم میتوانم چنلم را مانیتایز کنم؟

بله شما میتوانید با خرید حدودا 4000 ساعت واچ تایم به راحتی چنل خود را مانیتایز کنید.

آیا واچ تایم های خریداری شده واقعی هستند؟

بله واچ تایم های اعمال شده بر روی کانال کاربر واقعی بوده و به وسیله داشبورد می توان شاهد صحت این موضوع بود.

خرید واچ تایم یوتیوب چه اهمیتی دارد؟

ارتباط معنی داری بین مدت زمان تماشا با رتبه جستجوی یوتیوب وجود دارد. به عبارتی هر قدر واچ تایم شما بیشتر باشد، ویدیو های شما در معرض دید کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت.

آیا میتوانم از طریق خرید واچ تایم یوتیوب کسب درآمد کنم؟

بله!این واچ تایم ها با واچ تایم واقعی هیچ تفاوتی ندارند وشما میتوانید با خرید این سرویس ها از طریق یوتیوب کسب درآمد کنید.

برای رسیدن به درآمد در یوتیوب باید چقدر واچ تایم داشته باشم؟

برای مانیتایز کردن حسابتان باید حداقل 4000 ساعت واچ تایم داشته باشد؛همچنین لازم است که 1000 نفر سابسکرایب نیز داشته باشید که میتوانید برای رسیدن به این میزان سابسکرایب،سرویس های خرید سابسکرایب را از دیجی فالوور دریافت کنید.

برای مانیتایزیشن چند ساعت واچ تایم مورد نیاز است ؟

به طور پیش فرض شما به ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم نیاز دارید که با مراجعه به داشبورد اکانت خود می‌توانید مشاهده نمایید که به چه میزانی از این رقم دست پیدا کرده اید.

چقدر زمان می برد تا واچ تایم شروع و کامل شود؟

زمان استارت معمولا بین ۳ تا ۱۲ ساعت طول می‌کشد ولی پروسه کامل شدن بستگی به میزان سفارش شما دارد. معمولا سرعت انجام کار روزانه بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ ساعت است.

افزایش درآمد در یوتیوب از طریق واچ تایم و ویو چگونه انجام می‌شود؟

زمانی که تعداد ویوها و سابسکرایبرهای‌ شما به تعداد تعیین شده از طرف یوتیوب برسد، می‌توانید درآمدزایی کنید. اما در این راستا تولید محتوا خیلی اهمیت دارد.

مانیتایز شدن در یوتیوب چگونه ممکن است؟

برای مانیتایز‌ شدن نیاز به واچ تایم هزار ساعت و ۱۰۰۰ سابسکرایب است، اما چون ۶ ماه طول می‌کشد، به دلیل فیلترینگ باید زیر نظر یک شرکت معتبر انجام شود در این زمان هم تولید محتوا برای یوتیوب جز مهم‌ترین گزینه‌هاست.

آیا خرید واچ تایم یوتیوب بدون ریزش وجود دارد؟

واچ تایم خریداری شده میزان ریزش بسیار کمی دارد، اما باید از نظر تولید محتوا قوی عمل کنید.

واچ تایم برای یک پست است یا تمام پست‌ها؟

برای جواب این سوال به پشتیبانی پیام دهید.

از چه طریقی درآمد در یوتیوب را افزایش دهم؟

از طریق بالا بردن واچ تایم و ویو یوتیوب می‌توانید میزان درآمد خود از یوتیوب را بالا ببرید.

چگونه بینندگانم را به پول تبدیل کنم؟

زمانی که محتوای باکیفیت و جذابی تولید کنید و میزان واچ تایم و ویو شما مقدار بالایی باشد، می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

یوتیوب چیست؟

یوتیوب چیست؟ مطمئنا خیلی از افراد با این سرویس اشتراک گذاری رایگان ویدیو آشنا هستند و این قسمت برای آشنایی بیشتر می باشد. یوتیوب یک سرویس وابسته به غول فناوری گوگل بوده که در سال 2005 بنیان گذاری شده و در حال حاضر به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری ویدیو که به صورت رایگان، شناخته می شود. پلتفرم یوتیوب از آغاز عرضه‏ آن در سال 2005 تا به الان، به منبع رسانه‏‌ ای مدرنی تبدیل شده است. در حال حاضر، یوتیوب با بیشتر از 2400 کانال، ویدیو های اشتراکی را به دست یک میلیارد کاربر می ‏‌رساند. بر اساس رتبه بندی الکسا این برنامه در رتبه‏ ی دوم جهانی و ترافیک وب قرار دارد.

برای عضو شدن در سرویس یوتیوب صرفا به یک حساب جیمیل نیاز دارید و بعد از ساخت حساب کاربری جیمیل، می توانید برای درآمد زایی، سرگرمی، آموزش و … آن را به یک کانال تبدیل کنید. زمانی که به یک عضو از شبکه یوتیوب تبدیل می شوید، این سرویس یک کانال شخصی را به شما اختصاص می دهد.

خرید واچ تایم یوتیوب با تحویل فوری

چرا کسب درآمد از طریق یوتیوب؟

همان طور که پیش تر هم اشاره شد، یکی از امکانات جذاب و جالب سرویس اشتراک گذاری یوتیوب، درآمد زایی به وسیله آن می باشد. در کشور ما که ارزش دلار آمریکا نسبت به ریال بسیار بالاست، کسب درآمد دلاری بسیار خوشایند و جذاب است و هر کاربری را وسوسه می کند. برنامه یوتیوب بر اساس بازدید از ویدیو ها و ارائه تبلیغ روی آن ها مبالغی را به عنوان پاداش به تولید کنندگان محتوا اعطا می کند. البته کسب درآمد از یوتیوب به دلیل تحریم ها و مشکلات انتقال ارزی و شبکه بانکی برای کاربران ایرانی کمی دشوار تر است ولی غیر ممکن نیست، چرا که یک سری از وب سایت ها و شرکت ها شرایط نقل و انتقال پول را با اخذ درصدی به عنوان کارمزد فراهم می کنند.

خب حالا مقدار مبلغ پرداختی یوتیوب چقدر است؟ یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید از ویدیو ها برای کانال های عمومی بین 2 تا 4 دلار و برای کانال های جذاب و تخصصی بین 4 تا 8 دلار پرداخت می کند. به علاوه یوتیوب معیار دیگری برای پرداخت دارد و آن کشور بازدید کننده می باشد. به طور معمول این برنامه برای بازدید کننده های کشور های اروپایی، امریکا و کانادا مبلغ بیشتری را پرداخت می کند.

برای کسب درآمد از یوتیوب ملزوماتی مورد نیاز می باشد که یکی از آن ها مقوله واچ تایم است. در تعریف واچ تایم باید بگوییم که به مدت زمان تماشا ویدیو های شما در کانال که بر اساس واحد ساعت است، واچ تایم یوتیوب گفته می شود. ناگفته نماند که یکی از مقدمات رسیدن به مرحله مانیتایز شدن (monetization) کانال و درآمد زایی، رسیدن به 4 هزار ساعت واچ تایم است. حالا این که مانیتاز چی هست و چه طور به این مرحله می رسیم در بخش بعدی به آن پرداخته می شود.

خرید واچ تایم یوتیوب 100% واقعی

مفهوم مانیتایز شدن (Monetuzation)

بخش قابل توجهی از حجم فعالیت هایی که در کانال های یوتیوب انجام می‌ گیرد، برای رسیدن به کسب درآمد دلاری می باشد. کسب درآمد دلاری از برنامه یوتیوب زمانی محقق می شود که کاربران از شرایط و الزامات مربوط به آن آگاه شوند که مهم ترین آن مانیتایز کردن کانال یوتیوب است. الگوریتم‌ های نرم افزاری یوتیوب به خوبی معین می کنند که چه راهی برای موفقیت بیشتر فرا روی فعالان این شبکه و یوتیوبر ‌ها قرار دارد.

در یک جمله کسب درآمد دلاری از یوتیوب زمانی امکان پذیر می شود که کانال کاربر مانیتایز شده باشد. در شروع فعالیت کانال یوتیوب که هنوز بازدید های ویدیو ها زیاد نیست، به وسیله مانیتایز کردن خواهید توانست به کسب درآمد از همین مقدار اندک بازدید ها بپردازید. پیش از این که شروع به تولید محتوا و ویدیو برای کانال یوتیوب خود کنید، بهتر است که نخست به مانیتایز کردن آن هم توجه داشته باشید که لازمه آن، اطلاع از قوانین و الگوریتم های نرم افزاری یوتیوب می‌ باشد.

مواردی که در ارتباط با دستورالعمل های مانیتایز کردن یوتیوب وجود دارد عبارتند از: تعداد دنبال کننده ها و بازدید ها. به عبارتی دیگر موقعی می توانید به کسب درآمد از کانال یوتیوب خود و مانیتایز کردن آن بپردازید که حداقل 1000 بازدید کننده و رکورد 4 هزار ساعت مشاهده را در مدت 1 سال داشته باشید. شرایط مانیتایز کردن برنامه یوتیوب بیان می کند که از همان شروع کار نیاز به یک حساب YouTube AdSense دارید. این حساب همان پلتفرم کسب درآمد گوگل برای محتوا ها است.

در تغییرات جدیدی که یوتیوب داشته و با توجه به برنامه هایش برای حفظ کاربران خود در این برنامه، امتیاز بیشتری را برای تماشا یا همان بازدید محتوا قرار داده است. به طور جمع بندی باید گفت که در یک جمله برای رسیدن سریع تر به درآمد در یوتیوب، باید یوتیوب یک ایمیل تبریک برای شما بفرستد و اعلام کند که وارد مرحله مانیتایزیشن کانال خود شده اید و مجدداً یادآوری می کنیم که شرط این کار و ورود به این مرحله داشتن حداقل 4 هزار ساعت واچ تایم یوتیوب می باشد.

یکی از راه های افزایش این واچ تایم، خرید آن می باشد. با خرید واچ تایم یوتیوب می توانید زود تر به درآمد برسید و مقدمات مانیتایزیشن را فراهم کنید. چنان چه هدف کسب درآمد از یوتیوب را دارید در مورد خرید واچ تایم یوتیوب درنگ نکنید و می توانید با مراجعه به وب سایت دیجی فالوور، این خدمت را با کیفیت بالا تهیه کنید.

چرا باید واچ تایم یوتیوب بخریم؟

قبلاً در قوانین یوتیوب برای مانیتایز شدن صرفاً 1000 ساعت واچ تایم کافی بود. ولی در حال حاضر این مقدار به 4 برابر یعنی 4 هزار ساعت رسیده است. بدیهی است که رسیدن به این حجم از واچ تایم به طور طبیعی سخت و زمان بر می باشد و مدت زمان شما هم فقط 12 ماه یا یک سال می باشد. از این رو با توجه به موارد گفته شده گزینه خرید واچ تایم یوتیوب را، به انتخاب بهتری بدل می کند.

یکی از بهترین جاهایی که می توانید با خیال آسوده اقدام به خرید واچ تایم یوتیوب کنید وب سایت دیجی فالوور می باشد که در اسرع وقت خدمت درخواستی را به شما ارائه می کند. با خرید واچ تایم یوتیوب از دیجی فالوور در زمانی کوتاه تر کانال خود را مانیتایز کنید و زود تر به درآمد زایی دلاری برسید.

سخن پایانی

سرویس پرمخاطب و محبوب یوتیوب میلیون ها کاربر فعال در دنیا دارد و در هر ساعت هزاران ویدیو بر روی آن به اشتراک گذاشته می شود. از این بستر می توان برای کسب درآمد استفاده کرد و به درآمد زایی دلاری رسید. برای شروع کافی است تا واچ تایم کانال خود را بالا ببرید و در اصطلاح مانیتایز شوید. برای این کار ما خرید واچ تایم یوتیوب را پیشنهاد کردیم که در مدت زمان کمتری شما را به این نقطه می رساند. کافی است به وب سایت دیجی فالوور مراجعه و با خدمات متنوع آن در این زمینه آشنا شوید و بعد از سفارش دهی در اسرع وقت از آن بهره ببرید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 09 مارس 2022، 10:02

    وقتی متوجه شدم برای درآمد باید ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم داشته باشم خیلی ناراحت شدم اما با وجود سایت دیجی فالوور خیلی راحت تونستم به این مقدار واچ تایم برسم.

  • 07 مارس 2022، 10:00

    من حتما سایت عالی شما را به دوستان خودم معرفی می کنم.

  • 23 ژانویه 2022، 09:59

    من تونستم با خرید این سرویس به درآمد برسم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد