خرید فالوور میکس اینستاگرام ایرانی 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور میکس اینستاگرام: فالوور های میکس همان طور که از اسم آن مشخص است شامل فالوور های مختلف و از هر نوع فالووری است که در اینستاگرام وجود دارد. ما در اینستاگرام شاهد انواع مختلفی از فالوور هستیم. این فالوور ها ممکن است واقعی، فیک، ربات از نوع ایرانی و خارجی باشند. در واقع فالوور میکس اینستاگرام همه این فالوور ها را به طور مختلط در خود دارد.

4.8/5 – (5 امتیاز)

خرید فالوور میکس اینستاگرام ایرانی 100% واقعی با تحویل فوری
سایر خدمات اینستاگرام
خدمات فالوور میکس اینستاگرام
1000
فالوور میکس ارزان

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

39,650تومان
سفارش
2000
فالوور میکس ارزان

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

79,300تومان
سفارش
3000
فالوور میکس ارزان

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

118,950تومان
سفارش
5000
فالوور میکس ارزان

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

198,250تومان
سفارش
1000
فالوور میکس باکیفیت

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

82,472تومان
سفارش
2000
فالوور میکس باکیفیت

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

164,944تومان
سفارش
3000
فالوور میکس باکیفیت

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

247,415تومان
سفارش
5000
فالوور میکس باکیفیت

✅ لطفا آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

412,360تومان
سفارش
🔴اینستاگرام 👤 فالوور میکس
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1923 🔴 فالوور میکس اینستاگرام 🙍🏻 توضیحات 2  تومان 100/100 فعال
2286 فالوور فیک اینستاگرام - 34,257  تومان 10000/10 3 روز 6 ساعت 51 دقیقه فعال
2310 🔴 فالوور میکس اینستاگرام _ [کیفیت عالی] 🙍🏻‍♂️ - 39,650  تومان 150000/100 52 دقیقه فعال
2317 🔴فالوور میکس اینستاگرام _ [کیفیت بالا] _ [ریزش کم] 🙍🏻‍♂️ توضیحات 82,472  تومان 350000/100 3 ساعت 17 دقیقه فعال
2319 🔴فالوور میکس اینستاگرام ♻️ جبران ریزش 30 روزه ⚡️ شروع فوری 🙍🏻‍♂️ توضیحات 85,199  تومان 1000000/100 1 ساعت 35 دقیقه فعال
2320 🔴 فالوور میکس اینستاگرام 🙍🏻‍♂️ توضیحات 93,574  تومان 50000/50 17 دقیقه فعال
2321 🔴 فالوور میکس اینستاگرام ♻️ گارانتی جبران ریزش 30 روز ⚡️ شروع فوری 🙍🏻‍♂️ توضیحات 103,090  تومان 150000/50 21 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور میکس اینستاگرام ایرانی 100% واقعی

اینستاگرام که این روز ها بازار داغی دارد از بهترین پلتفرم ها و پیام رسان هایی است که با حجم زیادی از کاربران رو به رو شده است. این برنامه علاوه بر خاصیت پیام رسانی و ایجاد ارتباط در هر نقطه دنیا، ویژگی هایی دارد که آن را از سایر برنامه ها و پیام رسان های خارجی و داخلی جدا کرده است. منظور ما از دارا بودن ویژگی های خاص این برنامه قابلیت های فراوان برای دیده شدن و کسب درآمد و آگاهی از به روز ترین اخبار و اتفاقات دنیا می باشد. کاربران این شبکه می توانند فعالیت گسترده ای داشته باشند و محدودیتی از سوی اینستاگرام برای آن ها وجود نخواهد داشت.

اطلاعات فالوور میکس اینستاگرام
💎کیفیت فالوور میکس اینستاگرامکاملا واقعی و دارای پروفایل های ایرانی با تحویل فوری
💰قیمت خدماتشروع قیمت از 200000 تومان
⏳ زمان انجاماتوماتیک تحویل بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

بهترین سایت خرید فالوور میکس اینستاگرام کدام است؟

بدون شک سایت دیجی فالوور از بهترین سایت های خرید فالوور میکس اینستاگرام به شمار می رود.

آیا خرید فالوور میکس اینستاگرام با ریزش همراه است؟

به علت حضور تعداد زیادی فالوور واقعی در میان برخی فالوور های فیک در خرید این نوع از فالوور می توان گفت با ریزش کمی همراه خواهد بود.

آیا هزینه خرید فالوور میکس اینستاگرام زیاد است؟

خیر، اگر از سایت های معتبر و معروف اقدام به خرید فالوور میکس کنید از پرداخت هزینه های بالا در امان خواهید بود.

فالوور میکس باعث نمیشه پیجم دچار مشکل بشه؟

خیر! خرید این فالوور ها به دلیل اینکه شباهت بسیاری به جذب فالوور های طبیعی از طریق تبلیغات دارد، هیچ مشکلی برای پیجتان ایجاد نمی کند.

فالوور میکس فالوور هاش اکثرا برای کجا هستن؟

این فالوور ها معمولا دارای آی پی هایی مربوط به اروپا، روسیه و آسیای شرقی هستند؛ البته هر سرویس دارای مشخصه ای منحصر به فرد هست یعنی اینکه ممکن است آی پی فالوور ها، در هر سرویس با سایر سرویس ها متفاوت باشد.

آیا این فالوورها بدون عکس هستن؟

خیر! همانطور که گفته شد این سرویس ها ترکیبی از فالوور های با کیفیت و واقعی با سایر انواع فالوور ها هستند و خب مشخصا فالوور های واقعی و با کیفیت همگی دارای پروفایل، بیو و پست هستند.

چرا باید فالوور میکس بخریم؟

خرید  فالوور میکس مزایای بسیاری دارد برای مثال در این بسته ها شما با پرداخت هزینه ی کمتر میتوانید فالوور هایی از طیف های مختلف کیفی جذب کنید و مخاطبین با کیفیت تری را به نسبت هزینه پرداختی دریافت کنید؛ همچنین خرید این سرویس باعث میشود که اینستاگرام به هیچ وجه به پیج شما مشکوک نشود چون اگر شما فالوور های تماما فیک خریداری کنید و یا فالوور واقعی با کیفیت کم خریداری کنین ممکن است خریدتان با اعمال محدودیت روی پیجتان همراه باشد.

اما در هنگام خرید فالوور میکس به دلیل وجود تعداد زیادی فالوور واقعی با کیفیت در بین فالوور ها این اتفاق نمی افتد از طرفی قیمت سرویس های فالوور واقعی با کیفیت هم بسیار گزاف است به همین سبب شما با خرید فالوور میکس در واقع با یک تیر چند نشان میزنید چرا که این بسته ها ترکیبی از انواع فالوور های مختلف است. همچنین خرید این سرویس باعث میشود مخاطبینتان به دلیل شباهت فالوور های جذب شده با رشد طبیعی متوجه خرید فالوور شما نشوند و از طرفی به میزان قابل توجهی سطح اینتراکشن پیج شما را ارتقا می دهد و سبب اعتماد بیش از پیش کاربران به پیجتان میشود و اعتبار شما را بیشتر میکند.

فالوور میکس چیست؟

سرویس های فالوور میکس به سرویس هایی گفته می شود که در آن ها از انواع اقسام فالوور ها، با کیفیت های متفاوت (از فالوور فیک تا فالوور واقعی با کیفیت) و قیمت های به صرفه استفاده میشود به طوری که قیمت آنها متناسب با تغییر درصد فالوور های باکیفیت درون بسته تغییر میکند.

پیج های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که در طول فعالیت خود توانسته اند رشد فالوور چشمگیری داشته باشند. این رشد فالوور اگر به طور طبیعی باشد که لازمه آن وقت و هزینه زیادی است. اما اگر خریداری شده باشند در کم ترین زمان و با هزینه کم تری به جمع فالوور های پیج اضافه می شوند. فالوور های خریداری شده از چند دسته هستند که یکی از این دسته ها خرید فالوور های میکس است. با ما در سایت دیجی فالوور همراه باشید تا به طور کامل تری به معرفی و نحوه خرید فالوور میکس اینستاگرام بپردازیم.

فالوور میکس اینستاگرام شامل فالوور واقعی و فیک، ایرانی و خارجی

فالوور میکس رو تا چند کا میتونم خرید کنم تا اینستاگرام شک نکنه؟

محدودیت چندانی برای خرید این سرویس ها حداقل در مقیاس «کا» وجود ندارد ولی بهتر است این فالوور ها را در تعداد کم و با فاصله ی زمانی سفارش دهید تا الگوریتم های اینستاگرام نسبت به رشد پیجتان مشکوک نشوند؛ البته قبل از خرید سایر آمارهای پیجتان را هم با میزان سفارشتان تناسب دهید.

مزایای فالوور میکس اینستاگرام

برخی از کاربران بر این باور اند که خرید فالوور اینستاگرام به پیشرفت پیج آن ها کمکی نخواهد کرد. اما این یک باور غلط است و خرید فالوور آن هم از نوع فالوور میکس کمک قابل توجهی به دیده شدن پیج شما در اینستاگرام خواهد کرد.

می دانید که افزایش فالوور به روش های سخت و زمان بر اینستاگرام هزینه زیادی را به دنبال خواهد داشت و وقت زیادی نیز از شما خواهد گرفت. اگر به خرید فالوور اینستاگرام فکر می کنید ما به شما فالوور میکس اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم. مزایای داشتن فالوور هایی که شامل هر نوعی از فالوور است پیج شما را طبیعی تر جلوه خواهد داد.

1- دیده شدن پیج اینستاگرام

معمولا تمامی پیج های شناخته شده اینستاگرامی در بین فالوور های واقعی خود دارای تعدادی فالوور فیک، ربات و فالوور های خارجی نیز هستند. پس کسی متوجه افزایش فالوور های شما از طریق خرید آن نخواهد شد. این افزایش سبب دیده شدن پیج شما در مدت کوتاهی خواهد شد زیرا طبق الگوریتمی که اینستاگرام دارد پیج هایی که تعداد فالوور بیشتری دارند  معمولا به کاربران بیشتری معرفی خواهند شد.

2- رشد تعامل پیج اینستاگرام

کاربری که تعدادی فالوور میکس اینستاگرام خریداری خواهد کرد به رشد تعامل در پیج خود کمک زیادی خواهد کرد زیرا بسیاری از این فالوور ها واقعی بوده و دارای پروفایل و بیو مشخص و فعالیت در اینستاگرام هستند و در پیج شما نیز فعال خواهند بود. به طور کلی می توان گفت که فالوور های واقعی مزیت های بیشتری نسبت به فالوور های فیک دارند.

اگر فالوور هایی که خریداری خواهید کرد به طور کامل غیر واقعی باشند به مرور با ریزش همراه خواهند بود. زیرا اینستاگرام می تواند متوجه سطح پایین فعالیت و تعاملات دنبال کنندگان شما نسبت به میزان آن ها شود و به مرور فالوور های فیک را شناسایی و به طور خودکار حذف کند. اما اگر پیج شما دارای تعاملات بالایی باشد معمولا اینستاگرام قادر به شناسایی تعداد فالوور فیکی که در پیج شما وجود دارد نخواهد بود. این کار با فالوور های میکس اینستاگرام امکان پذیر است.

فالوور های میکس چه کیفیتی دارند؟

انواع سرویس های فالوور میکس از رِنج کیفی متفاوتی بهره مند هستند، این کیفیت، بسته به تناسب بین تعداد فالوور های واقعی و با کیفیت و تعداد فالوور هایی با کیفیت کمتر مشخص میشود؛ هر چقدر درصد فالوور های با کیفیت بیشتر باشد قیمت سرویس هم بیشتر است و بالعکس؛ البته در سایت دیجی فالوور تمامی سرویس های خرید فالوور میکس دارای کیفیت بالا و قابل توجهی هستند.

تفاوت فالوور میکس با فالوور واقعی چیست؟

فالوور های واقعی با فالوور های میکس تفاوت چندانی ندارند؛ تنها تفاوت آنها در قیمت و نوع فالوور هاست؛ فالوور های میکس به نسبت قیمت کمتری دارند اما از نظر نوع فالوور ها، درصد کمی از آنها فالوور هایی با کیفیت کمتر است ولی در سرویس های فالوور واقعی، تمامی فالوور ها واقعی و با کیفیت هستند به همین سبب با در نظر گرفتن قیمت مناسب، کیفیت و تاثیر زیاد این فالوور ها روی پیشرفت پیج، بسیار مناسب و قابل توجه هستند.

معایب فالوور میکس اینستاگرام

مزایای خرید این نوع فالوور از معایب آن بسیار بیشتر است. نمی توانیم معایب زیادی برای آن پیدا کنیم. معایبی که فالوور میکس اینستاگرام دارد همان تعداد فالوور فیکی است که در لا به لای فالوور های واقعی قرار گرفته اند. این فالوور های فیک چون فعالیتی ندارند و معمولا به عنوان سیاهی لشکر استفاده می شوند ممکن است چندان برای کاربران خوشایند نباشد اما حضور فالوور های واقعی زیادی در فالوور میکس را هم نباید نادیده گرفت

سایت دیجی فالوور و فالوور میکس

 اگر تا کنون فالوور اینستاگرام خریداری نکرده اید و همیشه به دنبال جذب فالوور با روش های معمول بوده اید بهتر است خرید فالوور میکس اینستاگرام از سایت دیجی فالوور را امتحان کنید. این سایت به شما در یک خرید مطمئن و بدون دغدغه در کوتاه ترین زمان ممکن کمک خواهد کرد. پشتیبانی شبانه روزی، قیمت مناسب و وجود کارشناسان مجرب سایت دیجی فالوور را به یکی از معروف ترین سایت های فروش فالوور و دیگر خدمات اینستاگرامی تبدیل کرده است.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد