خرید منشن اینستاگرام یوزرهای دلخواه و سفارشی با تحویل فوری

ما شما را در زیر پست های پر بازدید منشن میکنیم تا افراد بیشتری با شما و کسب و کارتان آشنا شوند. فقط کافیه متن موردنظر خودتون به همراه آیدی پیجتون رو به ما بدید تا با کمترین هزینه ممکن به دیده شدنتون در اینستاگرام کمک کنیم.

5/5 – (5 امتیاز)

خرید منشن اینستاگرام
سایر خدمات اینستاگرام
خدمات منشن اینستاگرام با کیفیت بالا
1000
منشن با هشتگ هدف

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

267,800تومان
سفارش
2000
منشن با هشتگ هدف

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

535,600تومان
سفارش
3000
منشن با هشتگ هدف

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

803,400تومان
سفارش
5000
منشن با هشتگ هدف

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

1,339,000تومان
سفارش
1000
منشن افراد دلخواه

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

267,800تومان
سفارش
2000
منشن افراد دلخواه

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

535,600تومان
سفارش
3000
منشن افراد دلخواه

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

803,400تومان
سفارش
5000
منشن افراد دلخواه

✅  لینک پست خود را وارد کنید.

1,339,000تومان
سفارش
🔴اینستاگرام 🌐 خرید منشن
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1950 🔴 منشن رایگان اینستاگرام 🌐 توضیحات 2  تومان 300/300 فعال
355 🔴 منشین اینستاگرام 🌐 توضیحات 105,408  تومان 1000001/1000 15 دقیقه فعال
2467 🔴 منشن اینستاگرام از طریق هشتگ های هدف زیر پست شما 🌐 توضیحات 267,800  تومان 1000000/1000 فعال
2468 🔴 منشن اینستاگرام افراد دلخواهتان زیر پست شما 🌐 توضیحات 267,800  تومان 1000000/1000 فعال
2469 🔴 منشن فالوورهای اینستاگرام پیج هدف زیر پست شما 🌐 توضیحات 267,800  تومان 1000000/1000 3 ساعت 11 دقیقه فعال
2470 🔴 منشن اینستاگرام لایک کننده های پیج هدف زیر پست شما 🌐 توضیحات 267,800  تومان 1000000/1000 11 روز 15 ساعت 43 دقیقه فعال
2471 🔴 منشن کامنت گذارهای پست هدف زیر پست شما ❤️‍🔥 توضیحات 267,800  تومان 1000000/1000 فعال
1424 🔴 منشن اینستاگرام [ فهرست سفارشی ] تحویل سریع 🌐 توضیحات 291,506  تومان 100000000/1000 40 روز 6 ساعت 5 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید منشن اینستاگرام

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا برخی از متخصصان بازاریابی بر روی منشن ها در بازاریابی اینستاگرام تاکید زیادی دارند؟ خب، شما به جای درستی آمده اید تا به این سوال پاسخ دهید؛ منشن ها فقط برای دادن اطلاعات بیشتر در مورد پست نیستند؛ این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا از استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود بیشترین بهره را ببرید.

ما مطمئن هستیم که درباره نحوه استفاده بهینه از استوری های اینستاگرام، IGTV، حلقه‌های اینستاگرام و سایر ویژگی هایی که پلتفرم ارائه می‌ دهد، مطالب زیادی خوانده‌ اید. اما جدا از این موارد، چندین جنبه دقیق دیگر از اینستاگرام وجود دارد که می تواند به بازاریابی اینستاگرام کمک کند. وقتی یک حساب کاربری را در پست یا نظر خود تگ می کنید، به احتمال زیاد به پایگاه مخاطبان بیشتری خواهید رسید.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

ویژگی های خرید منشن اینستاگرام
💎کیفیت منشن اینستاگراممنشن اینستاگرام تضمینی
💰قیمت منشن اینستاگرامشروع قیمت از 50000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا می توانم منشن ها را بین چندین پست پخش کنم؟

متاسفانه هنوز چنین امکانی وجود ندارد. برای هر سفارش فقط یک لینک پذیرش می شود. اما می ‌توانید چندین سفارش برای پست های متعددی که می خواهید تبلیغ کنید، انجام دهید. اما توصیه نمی کنیم چندین سفارش را به طور همزمان انجام دهید تا از حد منشن ها فراتر نروید و باعث سوء ظن اینستاگرام نشوید.

آیا صفحات خصوصی می توانند سرویس خرید منشن اینستاگرام را انجام دهند؟

خیر. برای فعال کردن سرویس خرید منشن اینستاگرام صفحه شما باید در حالت عمومی باشد.

چقدر طول می کشد تا سفارش فعال شود؟

پس از ثبت سفارش شما در مدت حداقل 24 تا 72 ساعت پردازش می شود و در صورت بروز مشکل، تیم پشتیبانی وب سایت پاسخگوی شما خواهد بود.

آیا مردم متوجه می شوند که از سرویس خرید منشن استفاده شده است؟

خیر. هر provider فقط سایر کاربران را از حساب های واقعی ذکر می کند، بنابراین بعید است که مردم متوجه شوند که این یک سرویس تبلیغاتی پولی بوده است.

خرید منشن اینستاگرام منشن اینستاگرام

منشن کردن در اینستاگرام به معنای تگ کردن یا اشاره به یک کاربر خاص در پست یا استوری می باشد که با استفاده از علامت @ و نام کاربری فرد مورد نظر، می‌توان آن فرد را در پست خود منشن کرد. این ویژگی به کاربران اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا به راحتی با دیگران در ارتباط باشند. اکثر کسب ‌و کارها و برندها در اینستاگرام استراتژی «دوست خود را منشن کنید» ارائه کرده‌ اند که در آن کاربران اگر پستی را مرتبط بدانند با دوستان شان به اشتراک می گذارند. این کار به شما کمک می کند تا میزان بازدید از پیج خود را افزایش دهید.نکته استفاده از منشن، جذب فالوورهای جدید به پیج شما است؛ با این راه نه تنها لایک دریافت خواهید کرد، بلکه احتمالاً فالوورهای جدیدی نیز به صفحه شما اضافه خواهند شد.

منشن ها چه کمکی به پیچ شما میکند؟

منشن به شما کمک می کند تا دسترسی خود را در اینستاگرام افزایش دهید؛ دلیل ساده پشت این موضوع، این است که کاربرانی که در محتوای شما تگ شده اند، احتمال بیشتری دارد که آن پست خاص را به اشتراک بگذارند که باعث افزایش بازدید محتوای پیج شما می شود. خرید لایک نیز برای طبیعی جلو دادن پست خود از نظر الگوریتم های اینستاگرام نیز بسیار مهم است. سایت دیجی فالوور در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات به شماست که برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چگونه فردی را در اینستاگرام منشن کنیم؟

برای منشن کردن کاربران، ابتدا علامت @ و بلافاصله نام کاربری او را تایپ کنید (به عنوان مثال، @نام). فاصله بین @ و نام کاربری قرار ندهید؛ فردی که نام می ‌برید در Activity خود اعلانی دریافت می ‌کند و به او اطلاع داده می شود که در زیر یک پست یا در داخل یک استوری تگ شده است.

چرا باید منشن اینستاگرام خرید؟

خرید منشن فرآیندی است که اساساً پست شما به صدها هزار کاربر ارسال شده و به آنها اطلاع  داده می‌ شود که به پستتان نگاهی بیندازند. این روند به شما کمک می کند تا خیلی سریع شهرت پیجتان را افزایش دهید که خیلی از افراد مشهور ثابت کرده اند این استراتژی جز بهترین روش ها است و هرچه محتوای پیج شما جذاب تر باشد، بازخورد بیشتری از آن دریافت خواهید کرد.

اکثر بازاریابان اینترنتی به دنبال خرید منشن اینستاگرام هستند تا به چند چیز دست یابند:

1- برای به دست آوردن فالوور های هدفمند جدید

2- برای افزایش تعداد لایک های پست های پیجشان

آیا خرید منشن اینستاگرام راهی ایمن به شمار می رود؟

در جواب به این سوال باید گفت، بله، 100٪ ایمن است، اما اگر تعداد دنبال کنندگان کمتری دارید، بیش از 10000 منشن برای هر عکس سفارش ندهید، زیرا ممکن است تصویر توسط اینستاگرام حذف شود؛ به یاد داشته باشید، نکته کلیدی این است که طرفداران را تحت تاثیر قرار دهید، پس از منشن  اینستاگرام به عنوان یک استراتژی مثبت استفاده کنید.

نحوه خرید منشن اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم هایی است که مردم کسب و کار خود را در آن اداره می کنند، بنابراین، اگر می‌خواهید تعامل بیشتری در آن داشته باشید، باید سرویس منشن اینستاگرام را خریداری کنید. منشن اینستاگرام روشی نوآورانه برای افزایش تعاملات پیج است، از این رو سایت دیجی فالوور طیف گسترده ای از بسته ها را برای افزایش تعاملات پیجتان با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد.

با دیجی فالوور بدون پسورد منشن بگیر

سرویس منشن‌ با کیفیت بالا و بدون نیاز به ارائه رمز عبور پیجتان در دیجی فالوور به فروش میرسند؛ برای خرید کافی است به سایت دیجی فالوور بروید و روی قسمت خرید بسته ی منشن اینستاگرام کلیک کنید؛ با توجه به تعداد منشنی که می خواهید، یکی از بسته ها انتخاب کنید.

1- صفحه ظاهر شده از شما میخواهد پستی را که می خواهید بر روی آن منشن انجام شود، انتخاب کنید؛ بهتر است پستی را بگذارید که محتوای جذابی داشته باشد تا باب میل افراد منشن شده واقع شود و بازخورد مثبتی برای پیج شما داشته باشد. علاوه بر آن، باید پیجی که دنبال‌ کنندگان قرار است آن را تگ کنند در قسمت سفارش وارد کنید.

2- پس از انجام تمام مراحل، همه چیز آماده است؛ تمام پرداخت ها از طریق یک منبع شخص ثالث رمز گذاری شده SSL پردازش و ایمن می شوند، بنابراین، نیازی به نگرانی در مورد هر گونه کلاهبرداری نمی باشد.

دیجی فالوور یکی از پلتفرم های قابل اعتماد در این زمینه است که منشن های باکیفیت اینستاگرام را به شما عزیزان ارائه می دهد؛ رابط کاربری این سایت کاربر پسند است، هم مبتدیان و هم حرفه ای ها به سرعت و به راحتی می توانند ثبت سفارش انجام دهند.

خرید منشن های اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

خرید منشن اینستاگرام مزایای متعددی دارد که در زیر توضیح داده شده است:

بازاریابی:

اینستاگرام از یک پلتفرم معمولی رسانه ی اجتماعی به عرصه ای تبدیل شده که مردم می توانند فعالیت های بازاریابی انجام دهند و معاملات تجاری کنند؛ امروزه مردم منشن ها را در اینستاگرام خریداری می کنند و ثابت شده که این یک تکنیک بازاریابی موثر است و یک حرکت چشم نواز می باشد که مخاطبان بالقوه ای را هدف قرار می دهد و آن ها را تبدیل به مشتری می کند و میزان فروششان را افزایش می دهد.

رشد سریع:

با خرید این سرویس به راحتی میتوانید نظر کاربران را به سمت پیج خود جلب کنید و میزان رشد پیجتان را افزایش دهید و سریع تر به هدف مورد نظر خود دست یابید.

علاوه بر دو مورد مهم که در قسمت بالا ذکر شده؛ خرید منشن اینستاگرام باعث می شود که:

1- اکانت اینستاگرام خود را تبلیغ کنید.

2- اعتبار پیجتان را افزایش دهید.

3- صفحه ای قابل اعتماد ایجاد کنید.

4- فالوورهای واقعی را جذب کنید.

5- نظرات مثبت بیشتری برای پست های خود کسب کنید.

6- در کمترین زمان ممکن بر رقبای خود غلبه کنید.

کلام پایانی

خرید منشن فرآیندی است که اساساً پست شما توسط صدها کاربر دیده می شود و به آنها اطلاع می‌ دهید که به پست شما نگاهی بیندازند. این روند به شما کمک می کند تا خیلی سریع اعتبار پیجتان را افزایش دهید. اگر می خواهید تعامل بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، باید منشن اینستاگرام را خریداری کنید؛ منشن  اینستاگرام روشی عالی برای افزایش میزان تعاملات پیج می باشد.

دیجی فالوور یکی از پلتفرم های قابل اعتماد در این زمینه است که سرویس منشن اینستاگرام را با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه می دهد؛در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید به پشتیبانی 24 این وب سایت مراجعه کنید و پاسخ های تخصصی دریافت کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 07 آگوست 2022، 15:45

    دیگه با خرید منشن میتونم کلی فالوور بازدید پیجمو زیاد کنم

  • 09 فوریه 2022، 15:44

    قبلا هزینه زیادی برای منشن کردن صرف میکردم ولی خداروشکر با پنل تون اشنا شدم خیلی کارمو راحت کردید😍

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد