دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام

دانلودر عکس و فیلم برای اینستاگرام

دیجی فالوور های عزیز شما میتوانید به راحتی آب خوردن  عکس و فیلم از اینستاگرام دانلود کنید این عمل هم با کامپیوتر و هم اندروید و سایر سیستم عامل ها امکان پذیر هست فقط کافیست ایدی پیج خود را وارد نمایید.

دانلود استوری اینستاگرام در گوشی های اندروید و IOS
دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام با گوشی موبایل

دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام با گوشی موبایل

دانلود عکس و ویدئو از اینستاگرام یکی از مهمترین نیازهای کاربران امروزی است. متاسفانه انجام این کار نیاز به نصب برنامههای خاص در ویندوز یا موبایل دارد. اما هم اینک دانلود محتوای اینستاگرام از عکس گرفته تا ویدئو و استوری به صورت کاملا ساده و بدون نیاز به نصب برنامهی جانبی فراهم شده است. کافی است که وارد بخش دانلود عکس و ویدئو اینستاگرام سایت دیجی فالوور شوید و آدرس پیج مورد نظر خود ( نام کاربری ، یوز نیم، آیدی) را وارد کرده و تمام! محتوای مد نظر خود را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنید.

دانلود استوری اینستاگرام در گوشی های اندروید و IOS

دانلود استوری همواره یکی از سختترین کارها برای افراد است. متاسفانه گاهی برنامههای جانبی و وبسایت‌ها هم نمیتوانند استوری‌ها را دانلود کنند. از سویی دیگر، اسکرین شات گرفتن هم از کیفیت عکس یا ویدئویی که در استوری منتشر شده است، میکاهد. اما این مشکل به واسطه نوآوری سایت دیجی فالوور حل شده است. کافی است که وارد صفحه‌ی دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام شوید و از گزینه های بالای صفحه استوری را انتخاب کنید. با وارد کردن آیدی پیج مورد نظر، به استوری‌هایی که در 24 ساعت گذشته منتشر کرده است دسترسی خواهید داشت. از آنجایی که این کار توسط وبسایت انجام می‌شود لذا استفاده از آن برای گویشهای اندروید و IOS امکان پذیر است و محدودیتی وجود نخواهد داشت.

دانلود استوری اینستاگرام در گوشی های اندروید و IOS
دانلود از اینستاگرام بدون برنامه های جانبی

دانلود از اینستاگرام بدون برنامه های جانبی

دانلود عکس، ویدئو و استوری از اینستاگرام بدون نیاز به نصب برنامه های جانبی مهمترین مسئله برای افرادی است که در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند. نیاز به نصب برنامه های جانبی برای انجام این کار باعث میشود که افراد عطای این کار را به لقایش ببخشند. اما دیجی فالوور این مشکل را حل کرده است. دیگر نیازی به نصب برنامه برای دانلود از اینستاگرام وجود ندارد. فرقی نمیکند که میخواهید چه چیزی را دانلود کنید، انجام این کار به سادگی و با یک کلیک ساده انجام خواهد شد. کافی است که وارد سایت شده و به بخش دانلود عکس و ویدئویی اینستاگرام بروید. دانلود عکس پروفایل، ویدئو ساده، ویدئو اسلاید، ویدئو IGTV، عکسها و … از جمله خدمات دیجی فالوور است.

ویژگی های دانلودر اینستاگرام دیجی فالوور
💎 ویژگی های خاص بدون نیاز به لاگین کاملا رایگان
💲 کیفیت عکس کیفیت بالا
نیاز به پسورد فقط با وارد کردن آیدی
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
دانلود استوری دارد
🎯 امکانات دیگر خرید فالوور ولایک هوشمند

چگونه فیلم های اینستاگرام را دانلود کنیم ؟

برای همه‌ی ما پیش آمده که یک محتوای ویدئویی جالب را در اینستاگرام مشاهده کرده‌ایم و به هر دلیلی دوست داریم که آن را برای خود نگه داریم. در بیشتر مواقع مجبور می‌شویم که از صفحه فیلم بگیریم که کیفیت قابل قبولی نخواهد داشت. برای رفع این مشکل کافی است که وارد وبسایت دیجی فالوور شوید و به بخش دانلود فیلم و عکس اینستاگرام رجوع کنید. از بالای صفحه گزینه‌ی دانلود IGTV یا ویدئو را بسته به نیاز خود انتخاب کرده و آیدی پیج را بزنید. به همین سادگی!

چگونه فیلم های اینستاگرام را دانلود کنیم ؟
فهرست