خرید اکانت توییتر 100% واقعی و فعال همراه با تحویل فوری

خرید اکانت توییتر از سایت خرید فالوور اینستاگرام : در بستر وب و مرورگر، شبکه اجتماعی توییتر، بعد از گوگل دومین شبکه پرطرفدار و پر مخاطب در جهان‌ بشمار می رود. این شبکه اجتماعی پا به پای فیسبوک در حال حرکت است.

5/5 – (3 امتیاز)

خرید اکانت توییتر 100% واقعی و فعال همراه با تحویل فوری
سایر خدمات توییتر
خدمات اکانت توییتر
1000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 500 فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2023 دارای 1 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
2000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 1k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2022 دارای 2 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
3000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 1.6k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2018 دارای 3 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
4000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 2k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2015 دارای 4 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
5000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 2.7k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2014 با 5 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
6000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 3k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2013 دارای 6 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
8000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 4k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2012 دارای 8 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش
9000
اکانت توییتر قدیمی

 

✅ فروش تضمینی با امنیت بالا

✅دارای 5k فالوور فعال 

✅اکانت توییتر جوین 2011 دارای 10 کا فالوور

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین

0تومان
سفارش

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید اکانت توییتر 100% واقعی و فعال

این شبکه اجتماعی پا به پای فیسبوک در حال حرکت است. توییتر در قوانین خود به نسبت شبکه اجتماعی فیسبوک، محدودیت های بیشتری را شامل می شود و با توجه به این امر، در نوع رابط کاربری توییتر تفاوت هایی را میتوان بیان کرد.

اطلاعات خرید اکانت توییتر
💎کیفیت اکانت توییتراکانت توییتر ارزان و تضمینی
💰قیمت خرید اکانت توییترشروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجاماتوماتیک تحویل بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا میتوان اکانت توییتر خریداری کرد؟

بله. دیجی فالوور بستری را فراهم نموده تا کاربران ‌بتوانند اکانت آماده توییتر را خریداری نمایند.

چرا اکانت توییتر بخریم؟

امروزه محدودیت های توییتر برای کاربران ایرانی چندین برابر شده و کاربران ایرانی برای فعالیت در این بستر، باید اکانت توییتری را خریداری کنند که برای کشور ایران نباشد.

اکانت توییتر دیجی فالوور چگونه است؟

این اکانت ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و سرعت بالایی دارند. این اکانت در توییتر هیچ محدودیتی ندارد و می توان بیش از ده سال از آن استفاده نمود.

آیا ممکن است اکانت خریداری شده توییتر بن شود؟

خیر. دیجی فالوور با کیفیت ترین اکانت ها را به شما عزیزان ارائه می کند.

توییتر چیست؟

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی است که کاربران می توانند برای اطلاع از هرگونه خبر از آن بهره مند شود.

چرا از سایت دیجی فالوور اکانت توییتر بخریم؟

اکانت هایی که مجموعه ما ارائه می دهد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و ۳ تا ۱۰‌سال یا حتی بیشتر، می توانید از آن استفاده کنید.

خرید اکانت توییتر چه کاربردی دارد؟

مهمترین و اصلی ترین کاربرد، حفاظت از اطلاعات شخصی است‌. با وجود این اکانت و خدمات دیگر، نیاز به ارسال شماره و ایمیل و دیگر اطلاعات نخواهد بود.

تعرفه خرید اکانت توییتر چقدر است؟

تعرفه خرید به نوع اکانت و تعداد توییت و ممبر آن بستگی دارد.

خرید اکانت توییتر چه مزایایی دارد؟

هنگامی که اکانت توییتر خریداری کنید، در زمان و هزینه تا حد بسیاری صرفه جویی خواهد شد.

دریافت اکانت توییتر

در بستر وب و مرورگر، شبکه اجتماعی توییتر، بعد از گوگل دومین شبکه پرطرفدار و پر مخاطب در جهان‌ بشمار می رود. این شبکه اجتماعی پا به پای فیسبوک در حال حرکت است. توییتر در قوانین خود به نسبت شبکه اجتماعی فیسبوک، محدودیت های بیشتری را شامل می شود و با توجه به این امر، در نوع رابط کاربری توییتر تفاوت هایی را میتوان بیان کرد.

شبکه اجتماعی توییتر حجم بسیار کمی از اینترنت را مصرف می نماید و از فیسبوک سرعت بیشتری دارد. امروزه استفاده کاربران ایرانی از فیسبوک بسیار کاهش پیدا کرده و به همین اندازه استفاده از توییتر رو به افزایش بوده است.

اکنون دانشجویان، برنامه نویسان، خبرنگارها و تریدرها، در این شبکه اجتماعی مشغول فعالیت هستند و بهترین و آسان ترین روش برای استفاده از این بستر، خرید اکانت در توییتر است.  با دیجی فالوور همراه ما باشید تا اطلاعات کاملتر و مفیدتری در این خصوص به شما  کاربران عزیز ارائه دهیم. 

خرید اکانت توییتر 100% واقعی و فعال همراه با تحویل فوری​

توییتر چیست؟

مفهوم توییتر بسیار جالب است. در واقع توییت به صدای پرنده گفته می شود و توییتر نیز به ایجاد نمودن صدا از سمت پرنده ها می باشد. همانطور که همه شما می دانید، در گذشته پرنده نشان پیام رسانی بوده و احتمالا دیگر واژه کبوتر نامه رسان یا کبوتر نامه بر به گوش همه شما عزیزان رسیده است. این شبکه اجتماعی همزمان با فیسبوک ایجاد و عرضه شد.

در ابتدا شبکه اجتماعی فیسبوک از توییتر سبقت گرفته بود، اما توانایی رقابت توییتر به نسبت فیسبوک بسیار بیشتر بوده است. حواشی این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک نیز موجب شد کاربران توجه بیشتری به توییتر داشته باشند. به همین دلیل است که در همین مدت زمان کم، کاربران ایرانی بسیاری به توییتر پیوستند و اقدام به خرید و ساخت اکانت توییتر کردند. 

خرید اکانت در توییتر چه قابلیت هایی را شامل می شود؟

شما می توانید با خرید اکانت توییتر از سایت دیجی فالوور، حساب توییتری وریفای شده را از هر کشوری که بخواهید خریداری نمایید.  متاسفانه این شبکه اجتماعی گهگاهی، محدودیت و تحریم هایی را برای کاربران ایرانی وضع می نماید.  هنگامی که در توییتر حضور پیدا کنید، می توانید آخرین تحرکات متخصصین و خبرها در مورد رشته های گوناگون را رصد نمایید.

کاربران این شبکه اجتماعی تمایل دارند با ایمیلی معتبر در این بستر فعالیت کنند و به خبرها دسترسی داشته باشند. اگر یک‌ ایمیل معتبر غیر ایرانی داشته باشید، این فرایند نیز برای شما بسیار آسان خواهد شد.

همانطور که میدانید، این شبکه اجتماعی نیز مانند سایر شبکه ها، نیازمند احراز هویت از طریق شماره موبایل است.  هنگامی که ایلان ماسک نیز عضو توییتر شد، اکانت های ایرانی نیز بن و محدود شدند و باید بگوییم که تنها هدف ایلان ماسک محدود کردن حساب های ایرانی بود.

این تحریم ها نیز منجر شد تا کاربران ایرانی شماره های مجازی خریداری کنند و به خرید اکانت توییتر روی بیاورند. اما بهترین راه داشتن اکانت توییتر، خرید یک ایمیل معتبر غیر ایرانی است. نگران نباشید! می توانید با مراجعه به سایت دیجی فالوور، باکیفیت ترین شماره های مجازی را برای توییتر خود خرید کنید.

اما خبر خوب اینکه، اگر از سایت دیجی فالوور اکانت توییتر خریداری کنید، یک ایمیل غیر ایرانی به صورت هدیه دریافت خواهید کرد. شما کاربران عزیز می توانید از این ایمیل برای دیگر کارهای خود نیز استفاده کنید. 

اکانت در توییتر چه کاربردی دارد؟

هنگامی که اقدام به خرید اکانت توییتر از سایت دیجی فالوور کنید، از مزایای بسیاری بهره مند خواهند شد. شما می توانید چند اکانت خریداری کنید و از این‌ اکانت ها نیز برای ارتقای توییت در این بستر استفاده نمایید.

نکته مهمی که در مورد خرید اکانت توییتر باید بدانید این است که، با خرید این اکانت، از حریم شخصی خود محافظت کرده اید و با دریافت شماره و جیمیل که به شما تعلق ندارد، می توانید به صورت ناشناس در این بستر فعالیت کنید. این کار برای آن دسته کاربرانی که تمایل دارند از توییتر به صورت تجاری و تبلیغاتی استفاده کنند، بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

خرید اکانت در توییتر چه مزایایی دارد؟

هنگامی که از سایت دیجی فالوور اکانت توییتر خریداری کنید، دیگر با دردسرهای ثبت نام در این شبکه اجتماعی مواجه نخواهید بود و حتی باید بگوییم که با دریافت این خدمات، دیگر نیاز به ارائه اطلاعات شخصی  مانند شماره موبایل و ایمیل خود به توییتر نخواهید بود. برای هدف های تجاری یا فعالیت های ناشناس در این بستر، خرید اکانت توییتر گزینه بسیار خوبی است که نه تنها وقت شما را نمی گیرد، بلکه هزینه چندانی را هم به همراه ندارد.

در واقع دیجی فالوور  روشی ارزان و بسیار سریع برای حضور شما در شبکه اجتماعی توییتر است. کاربران می توانند به صورت نامحدود از این‌ اکانت ها استفاده نمایند‌. قبل از این کاربران می توانستند با خرید اکانت openai، در هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایند.

همین امر امروزه برای اکانت توییتر وجود دارد. با توجه به محدودیت های بسیار زیادی که برای ساخت اکانت توییتر برای کاربران ایرانی به وجود آمده است، دیجی فالوور تصمیم گرفته است‌ اکانت توییتر آماده را به کاربران ارجمند ارائه دهد.

اکانت هایی که در سایت دیجی فالوور عرضه می شود، دارای اعتبار بسیار بالایی هستند و معمولا این اکانت ها بیش از ده سال قابل استفاده هستند. چرا که محدودیت این اکانت ها نیز بسیار کم می باشد.

علاوه بر این موارد، به این اکانت ها به صورت صوری فالوور یا توییت افزوده می شود، تا توسط توییترهای مشکوک قابل شناسایی نباشد. در این صورت هرگونه مشکل احتمالی به حداقل خود خواهد رسید. البته شما می توانید این توییت ها یا فالوور هایی که در اکانت وجود دارد را به آسانی حذف کنید و از اکانت خود به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید.

خرید اکانت توییتر از سایت دیجی فالوور

خرید اکانت توییتر مزایای بسیاری را به همراه دارد. با خرید اکانت توییتر می توانید در هزینه و زمان صرفه جویی کنید. دیجی فالوور این‌ امکان را برای شما کاربران عزیز فراهم ‌نموده است. شما می توانید برای خرید اکانت توییتر از همین صفحه اقدام کنید و حساب خود را شارژ نمایید و از دیگر سرویس های ویژه سایت نیز بهره مند شوید.

دیجی فالوور از طریق شارژ سریع و همینطور فراهم کردن پرداخت آسان و امن در بستر اینترنت، رضایت کاربران بسیاری را جلب نموده است.  در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص خرید اکانت توییتر، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با متخصصان دیجی فالوور ارتباط برقرار نمایید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد