خرید لایک یوتیوب صد در صد واقعی و ارزان

پلتفرم یوتیوب یکی از بهترین بستر های رایگان برای اشتراک گذاری انواع ویدیو در فضای مجازی است. این پلتفرم امکان مشاهده انواع مختلف ویدیو با موضوعات متنوع را در اختیار کاربران قرار می دهد و هر کاربری می تواند کانال مخصوص خود را داشته باشد و ویدیو های خود را به اشتراک بگذارد.

امروزه این پلتفرم جذاب و محبوب ضمن اینکه ابزاری برای سرگرمی و کسب اطلاعات است، به ابزاری برای کسب درآمد هم بدل شده است و بدین وسیله بر جذابیت و محبوبیت آن افزوده هم شده است.

یکی از امکانات این پلتفرم مانند اکثر پلتفرم های اجتماعی قابلیت لایک کردن توسط سایر کاربران می باشد که طبیعتا هر قدر لایک یک ویدیو بیشتر شود امکان بازدید آن هم افزایش می یابد.

در این مقاله قرار است که در ارتباط با مقوله خرید لایک یوتیوب مطالبی را به مخاطبان وب سایت دیجی فالوور ارائه نماییم. تا آخر این مقاله رو همراهی کنید.

لایک یوتیوب

پنل خرید لایک یوتویوب

200 لایک یوتیوب
30,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
300 لایک یوتیوب
45,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
1000 لایک یوتیوب
148,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
2000 لایک یوتیوب
296,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

معرفی پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب (Youtube)

یوتیوب نوعی از شبکه های اجتماعی با قابلیت اشتراک گذاری ویدیو می باشد. در وب سایت یا اپلیکیشن یوتیوب کاربران می توانند برای خود کانال بسازند و ویدیو های خود را منتشر کنند و یا ویدیو های منتشر شده سایرین را مشاهده کنند.

یوتیوب رایگان عمل می کند و برای آپلود ویدیو و یا مشاهده یک ویدیو هیچ گونه مبلغی را دریافت نمی کند و از این رو می تواند مورد استفاده همگان قرار گیرد. این سرویس با قابلیت استریم اشتراک گذاری آنلاین، امکان آپلود ویدیو، مشاهده، لایک کردن، نظر دادن و اشتراک گذاری ویدیو را برای همه کاربران فراهم می‌ کند.

این پلتفرم در سال 2005 راه اندازی شد و به سرعت پیشرفت کرد و هم اکنون محبوب ترین و پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی اشتراک ویدیو در دنیا با میلیون ها کاربر فعال می باشد.

کاربران با اتصال به اینترنت و با کمک ابزار هایی نظیر کامپیوتر شخصی، گوشی همراه و تبلت می توانند به این پلتفرم وصل شوند و از خدمات آن بهره ببرند. به طور متوسط در هر یک دقیقه، صد ساعت ویدیو در این بستر بارگذاری و به اشتراک گذاشته می شود.

کاربرد های یوتیوب چیست؟

شاید در وهله اول که به سایت یوتیوب مراجعه می کنیم این بستر رو یک پلتفرم عالی برای سرگرمی و دیدن انواع ویدیو ها در موضوعات متنوع بیابیم. یوتیوب با اینکه یک ابزار سرگرمی مناسب و کارآمد است، می تواند استفاده ها و مزایای فراوان دیگری هم داشته باشد که برخی از آن ها اشاره می کنیم.

پلتفرم یوتیوب چیزی فراتر از سرگرمی است و هر کاربری بعد از گذر مدت کمی از استفاده از یوتیوب، متوجه این امر خواهد شد. به عقیده بسیاری، یوتیوب یک دانشگاه بزرگ و جامع است. تقریبا بعید است موضوعی را سرچ کنید و در ارتباط با آن ویدیو های مختلفی را در این وب سایت پیدا نکنید.

چنان چه زرنگ باشید می توانید از این بستر کاملا رایگان برای افزایش مهارت، آگاهی و دانش خود بدون پرداخت هیچ گونه وجهی به نحو احسن استفاده کنید. در یوتیوب در هر حوزه ای از مسائل ساده و پیش پا افتاده گرفته تا واحد های دروس دانشگاهی و ساخت تجهیزات مختلف، می توانید ویدیو آموزش پیدا کنید.

یوتیوب به ویدیو هایی که بازدید بیشتری می خورند، مبالغی را به عنوان پاداش اعطا می کند. چنان چه در زمینه خاصی مهارت و توانایی دارید می توانید با تولید محتوا خوب و اشتراک گذاری آن در یوتیوب، به درآمد دلاری برسید و پر واضح است که در کشور ما و با توجه به قیمت ارز ها، درآمد دلاری مطلوب همگان می باشد.

در حالتی که ویدیو های آپلود شده شما به تعداد زیادی به نمایش در بیاید، یوتیوب به شما پیشنهاد ارائه تبلیغ خواهد داد و به ازای هر بار بازدید ویدیوی شما که همراه با تبلیغات است، مبلغی را به حساب شما واریز خواهد کرد.

به علاوه کاربران می توانند ویدیو های شما را لایک کنند و همین طور شما این کار را برای ویدیو های سایرین انجام دهید و لازم به توضیح نیست که تعداد لایک ها با تعداد بازدید ها رابطه مستقیم داشته و افراد بیشتری را به سمت بازدید از ویدیو مذکور سوق می دهد.

خرید لایک یوتیوب

چرا لایک یوتیوب مهم است؟

تقریبا در همه شبکه های اجتماعی قابلیتی وجود دارد به نام لایک کردن، وقتی شما پست و محتوای کاربری را لایک می کنید، در واقع رضایت و علاقه خود را به محتوای منتشر شده نشان می دهید.

پلتفرم یوتیوب هم به عنوان یک شبکه اجتماعی با قابلیت اشتراک گذاری رایگان ویدیو ها این قابلیت را داشته و کاربران می توانند در صورت پسند کردن ویدیویی، آن را لایک کنند.

زمانی که تعداد لایک های ویدیو های آپلود شده شما بالا می رود، این حس را به کاربران انتقال می دهد که این ویدیو جذابیت بالایی داشته و مورد پسند تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است و آن ها را ترغیب به بازدید از ویدیو شما می کند. پس تعداد لایک بالا با تعداد بیشتر بازدید و در نتیجه افزایش درآمد ناشی از بازدید رابطه مستقیم دارد.

برای افزایش تعداد لایک های خود می توانید استراتژی های مختلفی را اتخاذ کنید از افزایش کیفیت محتوا ها گرفته تا تکنیک های بازاریابی دیجیتال و همچنین خرید لایک یوتیوب که مورد سوم را به طور تخصصی تر و مفصل تر در ادامه بررسی خواهیم کرد.

خرید لایک یوتیوب

لایک کردن و تعداد این لایک ها از فاکتور های محبوبیت یک محتوا در فضای مجازی می باشد. بدین وسیله شما به بقیه کاربران نشان میدهید که ویدیو شما ارزش دیدن دارد و سابقا توسط عده زیادی مورد پسند قرار گرفته است.

برای افزایش تعداد لایک های خود می توانید اقدام به خرید لایک یوتیوب از وب سایت های معتبر و حرفه ای در این زمینه کنید.

دیجی فالوور با دارا بودن تیم حرفه ای در این زمینه خدمات فروش و افزایش لایک یوتیوب را به شما ارائه می دهد. با خرید لایک یوتیوب از دیجی فالوور و افزایش اعتبار ویدیو هایتان می توانید آنها را در معرض دید بازدید کنندگان بیشتری قرار دهید و موفقیت خود را در یوتیوب تثبیت کنید.

سخن پایانی

پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب، یک بستر رایگان و پر مخاطب است که علاوه بر جنبه های سرگرمی و آموزشی، می تواند یک منبع درآمد هم باشد. برای رسیدن به درآمد خوب در این بستر باید به خوبی دیده شوید و ویدیو های شما مورد بازدید های فراوان قرار بگیرد.

یکی از روش هایی که می توان به وسیله آن ویدیو ها خود را در معرض دید بیشتری قرار داد. خرید لایک در جهت افزایش تعداد لایک هاست.

با افزایش تعداد لایک ها، یوتیوب مجاب می شود که ویدیو شما ارزش دیده شدن دارد و آن را در معرض دید افراد بیشتری قرار داده و در نتیجه بازدید و درآمد حاصل از آن افزایش پیدا می کند. در پایان یادآور می شویم که برای خرید لایک یوتیوب می توانید به وب سایت دیجی فالوور مراجعه کنید.

نظرات و بازخورد مشتریان 😄

7 Reviews

مهدیه
5

با خرید لایک به محض اینکه لایک ها اضافه شد بازدید ویدئو خیلی سریع بالا رفت. مرسی از خدمات عالی و فوریتون

ثمین
5

دیجی فالوور واقعا کارش عالیه. قبلا ازتون برا پیج اینستاگرام فالوور گرفته بودم خیلی خوب کار کرد این لایک ها هم ویو کانال مو بالا برده. بهترین هستین

شروین
5

با خرید لایک برا ویديو، تعداد لایک هام به 5 هزار تا رسید. البته من 2 هزار تا لایک خریدم با این حساب فکر کنم بقیه ش لایک ارگانیک هستن! خسته نباشید دوستان

ساحل
5

بعد خرید لایک ها روی ویدئو پخش شد، وقتی که اکانت ها رو بررسی کردم دیدم همه شون واقعی هستن و پروفایل دارن! مرسی دیجی فالوور

رزیتا
5

لایک های دیجی فالوور کمک کرد تا ساعت تماشای مورد نیاز برا ویدئوم رو به دست بیارم. زیر سایه شما به زودی کانال م به درآمد میرسه!

امیرمحمد
5

لایک هایی که از دیجی فالوور خریدم کمک کرد ویو ویدئوهای آموزشی م خیلی سریع بالا بره. ممنون رفقا!

محمدرضا
5

لایک هایی که خریدم باعث شد ویدئوهام لایک های خیلی بیشتری رو به حالت ارگانیک جذب کنه. با تشکر ازتون!

تجربه ی خود را کامنت کنید

اطلاعات خرید لایک یوتیوب
💎کیفیت لایک یوتیوب لایک یوتیوب توسط افراد واقعی
💰قیمت لایک یوتیوب شروع قیمت از 30000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید لایک یوتیوب

 

آیا خرید لایک یوتیوب در افزایش بازدید ها از ویدیو ها و کانال من موثر است؟

بله، لایک یوتیوب از فاکتور های مهم در الگوریتم این پلتفرم می باشد و نشان از محبوبیت بالای محتوای انتشار داده شده توسط شما دارد. یعنی هر مقدار تعداد لایک ویدیو شما بیشتر باشد یعنی هم از نظر کاربران و هم از نظر یوتیوب محبوب تر است. در این حالت یوتیوب، ویدیو شما را در معرض دید تعداد بیشتری از کاربران قرار می دهد.

سریع ترین راه برای افزایش بازدید و دیده شده در یوتیوب چیست؟

شاید بتوان گفت سریع ترین راه برای افزایش بازدید و مطرح شدن در یوتیوب، افزایش لایک ها می باشد که یکی از راه های آن خرید لایک یوتیوب است. بدین وسیله شما می توانید رتبه ویدیو خود را در گوگل و یوتیوب بالاتر ببرید و بیشتر دیده بشید.

آیا خرید لایک یوتیوب برای کانال و ویدیو های من مشکلی ایجاد نخواهد کرد؟

دغدغه بسیاری از کاربران هنگام خرید لایک یوتیوب همین مسئله می باشد. باید بدانید که خرید لایک یوتیوب چنان چه با کیفیت و واقعی باشد، امن و به دور از مشکل خواهد بود. برای این امر حتما خرید خود را از وب سایت های معتبر و حرفه ای در این زمینه انجام دهید. وب سایت دیجی فالوور با ارائه خدمات فروش لایک یوتیوب در این باره در خدمت شما خواهد بود.

فهرست