نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل افزایش نصب 100% واقعی

یکی از چالش هایی که در پیش روی استارت آپ ها و کسب و کارهای موبایل قرار دارد، افزایش تعداد نصب تضمینی اپلیکیشن های ایجاد شده است. هر یک از کسب و کارهایی که مبتنی بر اپلیکیشن های موبایلی هستند، برنامه‌ هایی را وارد بازار می‌ کنند که افزایش تعداد نصب آنها، باعث ایجاد سود بسیار فوق العاده ای می شود.

5/5 – (4 امتیاز)

نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل افزایش نصب 100% واقعی
خدمات نصب تضمینی اپلیکیشن
🟢 افزایش نصب اپلیکیشن
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1095 🟢پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 50 دلاری 🚀 توضیحات 2,750,000  تومان 1000/1000 فعال
1097 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 100 دلاری 🚀 توضیحات 5,400,000  تومان 1000/1000 فعال
1098 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 200 دلاری 🚀 توضیحات 10,700,000  تومان 1000/1000 فعال
1099 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 300 دلاری 🚀 توضیحات 15,900,000  تومان 1000/1000 فعال
1100 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 500 دلاری 🚀 توضیحات 26,250,000  تومان 1000/1000 فعال
1101 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 750 دلاری 🚀 توضیحات 39,000,000  تومان 1000/1000 فعال
1102 🟢 پکیج افزایش نصب اپلیکیشن - بسته 1000 دلاری 🚀 توضیحات 51,500,000  تومان 1000/1000 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

نصب تضمینی اپلیکیشن

از همین رو اگر به دنبال افزایش تعداد اپلیکیشن های خود در گوگل هستید، می توانید از کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل استفاده کنید تا بتوانید با سرعت بالا و هزینه مناسب، نصب اپلیکیشن های فعال را افزایش دهید. با مراجعه به سایت دیجی فالوور می توانید از امکانات فوق ‌العاده آن استفاده کرده و نصب این برنامه ها را افزایش دهید.

اطلاعات نصب تضمینی اپلیکیشن
💎کیفیت نصب تضمینی اپلیکیشنافزایش نصب تضمینی توسط افراد واقعی
💰قیمت نصب اپلیکیشنشروع قیمت از 1000000تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن چه فایده ای دارد؟

هر یک از کسب و کارهایی که مبتنی بر اپلیکیشن های موبایلی هستند، برنامه‌ هایی را وارد بازار می‌ کنند که افزایش تعداد نصب آن ها باعث ایجاد سود بسیار فوق العاده ای می شود.

از روش های تبلیغ نصب اپلیکیشن کدامند؟

بهینه سازی صفحه اول مارکت ها، تبلیغات محیطی مانند تبلیغات اپلیکیشن در ایستگاه های اتوبوس و مترو، ارسال پوش نوتیفیکیشن، معرفی اپلیکیشن ها در سایت های محبوب و یا تبلیغات آنها در شبکه های اجتماعی.

آیا روش های معمول تبلیغ اپلیکیشن نیاز به هزینه دارند؟

بله. این روش ها نیاز به پرداخت هزینه بالایی دارند.

آیا قرار گرفتن اپلیکیشن در برنامه گوگل استور اهمیت دارد؟

توجه داشته باشید که حتی یک برنامه فوق العاده نیز تا زمانی که در گوگل پلی استور نصب نشود، نمی‌ تواند به محبوبیت بالایی برسد.

از مزایای سایت دیجی فالوور در نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل کدام است؟

اینکه آمار دقیق تعداد نصب را به خوبی نشان می دهد. با کلیک کردن روی آگهی می‌ توانید تعداد کاربرانی که آنها را نصب کرده اند، مشاهده کنید.

تبلیغات گوگل چیست؟

تبلیغات گوگل را می‌توان یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای افزایش تعداد نسخه‌ های اپلیکیشن دانست.

چه زمانی هزینه تبلیغات گوگل دریافت می شود؟

زمانی هزینه آن را می توانید پرداخت کنید که کاربران برنامه شما را روی دستگاه خود نصب کنند.

بهترین سایت تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل کدام است؟

سایت دیجی فالوور بهترین سایت تضمینی نصب اپلیکیشن در گوگل است.

نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل

یکی از چالش هایی که در پیش روی استارت آپ ها و کسب و کارهای موبایل قرار دارد، افزایش تعداد نصب اپلیکیشن های ایجاد شده است. هر یک از کسب و کارهایی که مبتنی بر اپلیکیشن های موبایلی هستند، برنامه‌ هایی را وارد بازار می‌ کنند که افزایش تعداد نصب آنها، باعث ایجاد سود بسیار فوق العاده ای می شود.

از همین رو اگر به دنبال افزایش تعداد اپلیکیشن های خود در گوگل هستید، می توانید از کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل استفاده کنید تا بتوانید با سرعت بالا و هزینه مناسب، نصب اپلیکیشن های فعال را افزایش دهید. با مراجعه به سایت دیجی فالوور می توانید از امکانات فوق ‌العاده آن استفاده کرده و نصب این برنامه ها را افزایش دهید. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا شما را با اهمیت نصب اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل آشنا سازیم.نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل افزایش نصب 100% واقعی

 

سایت دیجی فالوور برای نصب اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل

بهتر است بدانید از روش‌ های مختلفی می توانید برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در گوگل استفاده کنید. به عنوان مثال از انواع این روش ها میتوان به بهینه سازی صفحه اول مارکت ها، تبلیغات محیطی مانند تبلیغات اپلیکیشن در ایستگاه های اتوبوس و مترو، ارسال پوش نوتیفیکیشن، معرفی اپلیکیشن ها در سایت های محبوب و یا تبلیغات آنها در شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

این نوع این روش ها نیاز به هزینه نصب بسیار بالایی دارند. از سوی دیگر ممکن است نتایج مطلوب را به دست ندهند. اما با مراجعه به سایت دیجی فالوور می توانید تعداد نصب اپلیکیشن های خود را در سریع ترین زمان ممکن افزایش دهید و بتوانید به سود خوبی از آن دست پیدا کنید.

افزایش نصب برنامه های اندرویدی و آیفون

برنامه های اندرویدی از محبوب ترین برنامه‌ هایی هستند که بالاترین میزان استفاده را به خود اختصاص می‌ دهند. اما توجه داشته باشید که حتی یک برنامه فوق العاده نیز، تا زمانی که در گوگل پلی استور نصب نشود، نمی‌ تواند به محبوبیت بالایی برسد. به همین دلیل اگر می خواهید تعداد نصب های اپلیکیشن اندرویدی خود را افزایش دهید، می توانید از سایت دیجی فالوور استفاده کنید.

با استفاده از این سایت می‌ توانید نصب اپلیکیشن های خود را به صورت تضمینی افزایش دهید. برنامه های آیفون نیز یکی دیگر از انواع برنامه هایی هستند که توسط سایت دیجی فالوور پشتیبانی می‌ شوند که می‌ توانید به راحتی آنها را در گوگل تبلیغ کرده و به سود بالای از آنها دست پیدا کنید. این سایت از تکنولوژی های فوق العاده برای به نمایش درآوردن اپلیکیشن های مشابه استفاده می کند. این اپلیکیشن ها از انواع برنامه های محبوبی هستند که کاربران بسیار زیادی از آن استفاده می کنند.

مزایای استفاده از سایت دیجی فالوور

از مهمترین مزایای سایت دیجی فالوور که می توان در نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل به آنها اشاره کرد، این است که آمار دقیق تعداد نصب را به خوبی نشان می دهد. با کلیک کردن روی آگهی می‌ توانید تعداد کاربرانی که آنها را نصب کرده اند، مشاهده کنید.

از سوی دیگر مناسب ترین هزینه را برای نصب اپلیکیشن در نظر می‌ گیرد. همچنین میتوان به نصب سریع اپلیکیشن ها اشاره کرد. استفاده از روش های مختلف و سایت خرید تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل، می توانند به شما در افزایش نصب برنامه های خود یاری کنند.

اهمیت تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل را میتوان یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای افزایش تعداد نسخه‌ های اپلیکیشن دانست. با استفاده از این شبکه تبلیغاتی، می‌ توانید به طور تضمینی برنامه های خود را نصب کنید. زمانی هزینه آن را می توانید پرداخت کنید که کاربران برنامه شما را روی دستگاه خود نصب کنند. گوگل تبلیغات، در حقیقت برنامه هایی را به کاربران نشان می‌ دهد که علاقه زیادی به آن دارند و به دنبال برنامه هایی در حوزه مشابه هستند.

سخن پایانی

امروزه تولید اپلیکیشن های موبایلی از رونق بسیاری برخوردار است. برای اینکه این نوع اپلیکیشن ها بتوانند به جایگاه مناسبی برسند، باید به طور مکرر تبلیغ شده و نصب گردند. سایت دیجی فالور بهترین سایت تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات گوگل است که می توانید از آن برای افزایش نصب اپلیکیشن های خود استفاده کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد