🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

اموزش احراز هویت در سایت دیجی فالوور + دلایل احراز هویت

ممکن است برای بسیاری از کاربرانی که در شبکه اجتماعی فعالیت می کنند، احراز هویت کمی عجیب به نظر برسد و سوالات بسیاری را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. اما باید بگوییم که ۹۹ درصد این احراز هویت و ضروری بودن آن، به دلیل اخطار های پلیس فتا است. با دریافت این اخطارها از فیشینگ ها و پلیس فتا، ما نیز مجبوریم از کاربران خود درخواست احراز هویت کنیم.

3/5 – (4 امتیاز)

احراز هویت

دلیل احراز هویت در سایت دیجی فالوور

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

با احراز هویت در سایت ایمن تر خرید کنید.

مجموعه ما نیز از مشتریان ارجمند و عزیز خود انتظار دارد که برای جلوگیری از هر نوع ضرر و سو استفاده، درک متقابل داشته باشند و قوانینی که مربوط به احراز هویت است را رعایت کنند. همواره تیم پشتیبانی سایت دیجی فالوور پاسخگو خواهد بود و اگر سوالی در این رابطه دارید ما پاسخگو هستیم‌.

سوالات متداول احراز هویت سایت دیجی فالوور

چرا باید احراز هویت سایت دیجی فالوور را انجام دهیم؟

چرا که با احراز هویت دیگر نگران کلاهبرداری نخواهید بود و اطلاعات شما محفوظ می ماند‌‌.

آیا برای انجام احراز هویت، شماره وارد شده حتما باید به نام خودمان باشد؟

بله، شماره باید به نام فردی باشد که اکانت با نام او ثبت شده است.

آیا برای احراز هویت باید مبلغی پرداخت کنم؟

خیر. احراز هویت کاملا رایگان است و نه تنها مبلغی پرداخت نمی کنید، بلکه فالوور و لایک رایگان در ازای آن پرداخت خواهید کرد.

چرا سایت ها قابلیت احراز هویت را اضافه کرده اند؟

متاسفانه افراد سودجو و کلاهبرداری های بسیاری به وجود آمده است و ما نیز در این باره مسئولیم. برای جلوگیری از این کلاهبرداری و حفاظت از کاربران و جلب اعتماد مشتری ها، قابلیت احراز هویت را طراحی نموده ایم.

نحوه احراز هویت در سایت دیجی فالوور چگونه است؟

برای اینکه بتوانید در سایت دیجی فالوور احراز هویت ‌کنید، باید مراحلی را طی کنید. نگران نباشید! ما در ادامه این مراحل را با زبانی ساده بیان نموده ایم و گام به گام آن را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. مراحل احراز هویت در سایت دیجی فالوور به شرح زیر است:

  • در قدم اول برای اینکه فهرست را مشاهده کنید، باید بر روی سه خطی که در سایت مشاهده می کنید کلیک کنید. یکی از گزینه های موجود در فهرست مربوط به ویرایش پروفایل است که باید آن را انتخاب کنید.
  • هنگامی که وارد این گزینه شوید، صفحه جدیدی برای شما باز می شود. در این قسمت شما می توانید برای خود پروفایل انتخاب کنید. برای این امر گزینه تصویر پروفایل را برگزینید.
  • تغییر موبایل نیز گزینه دیگری است که باید آن را مشخص کنید. اگر قصد دارید با شماره جدیدی فرایند را طی کنید، باید شماره خود را تغییر دهید؛ اما اگر قرار بر این است که با همان شماره قبلی ادامه دهید، نیاز به انجام کاری نخواهد بود. برای تغییر شماره گزینه ای وجود دارد که در سایت با نام “تغییر شماره” است. بر روی آن کلیک کنید و شماره جدید خود را ثبت کنید.  توجه کنید شماره وارد شده حتما باید به نام صاحب اکانت باشد.
  •  
  • اطلاعات پایه شامل نام و نام خانوادگی شما، آدرس سایت، ایمیل و‌… است. شما باید در این مرحله اطلاعات پایه خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که همه گزینه ها اجباری و ضروری نیست. تنها گزینه ای که حتما باید وارد شود، نام و نام خانوادگی شما خواهد بود.  اگر تمایل دارید که گذرواژه خود را تغییر دهید، می توانید وارد قسمت گذرواژه جدید شوید و رمز جدید خود را نیز وارد نمایید.
  • در این مرحله نوبت به تکمیل مشخصات هویتی می رسد. مشخصات هویتی نیز شامل اطلاعاتی همچون نام پدر، کد ملی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه و… است. تمامی این اطلاعات را باید به صورت دقیق ثبت کنید. تمام اطلاعاتی که وارد می کنید، باید مربوط به فردی باشد که اکانت به نام آن تشکیل و ثبت شده است.
  • بعد از اینکه اطلاعات هویتی خود را وارد کردید و به صورت دقیق آن را کامل نمودید، در انتهای صفحه گزینه ای به نام بارگذاری تصویر وجود دارد. باید بر روی آن کلیک کنید و عکس کارت ملی خود را در آن قسمت بارگذاری نمایید.
  • در آخر نیز نیازمند اطلاعات کارت بانکی خود هستید و باید این اطلاعات را ثبت کنید. نام بانک، شماره شبا، شماره کارت و…‌، اطلاعاتی هستند که باید در این قسمت وارد شوند. در این قسمت نیز گزینه بارگذاری تصویر وجود دارد که باید عکسی از کارت بانکی خود را وارد کنید. توجه کنید که cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود را تار کنید و سپس آن را بارگذاری کنید.
 

احراز هویت سایت دیجی فالوور

مزایای احراز هویت در سایت دیجی فالوور

همانطور که می دانید در جامعه مدرن امروزی که ما در آن زندگی می کنیم، خرید های آنلاین و غیر حضوری افزایش پیدا کرده اند. با این وجود افراد سودجو طی فرایندهای مختلفی می توانند اطلاعات کاربران را به هر طریقی به دست آورند‌. همانطور که می دانید این اطلاعات بسیار مهم و حیاتی هستند. اما اقدام مهمی که مجموعه ما انجام داده است تا از این قبیل کلاهبرداری ها جلوگیری کند، احراز هویت است. ما بستری را فراهم نموده ایم تا اطلاعات مهم شما را حفظ کنیم و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که سایت های گوناگونی از جمله دیجی فالوور، همواره از کاربران خود بخواهند که احراز هویت را انجام دهند. مهمترین دلیل برای احراز هویتی، حفظ امنیت خود کاربران است. برای اینکه از اطلاعات شما حفاظت کنیم و اطلاعت مفید شما به دست افراد سودجو نیفتد، بهتر است احراز هویت سایت دیجی فالوور را انجام دهید.

سرقت اطلاعات از سوی کلاهبرداران و افراد سودجو، مشکلی است که همه افراد را تهدید می کند. اطلاعات هویت در سایت ها قبل از پرداخت هزینه صورت می‌ گیرد. احراز هویت در واقع از اینکه اطلاعات بانکی شما در اختیار افراد سودجو قرار بگیرد جلوگیری خواهد کرد. در فرایند احراز هویت همانطور که مشاهده کرده اید، اطلاعات مهمی از شما درخواست می شود و در نهایت رمزی مناسب برای اطلاعات خود انتخاب خواهید کرد.  در این صورت هنگامی که از سایت ما خدماتی را خریداری می کنید، در هنگام پرداخت هزینه؛ باید ابتدا رمز خود را وارد کنید تا فرایند پرداخت انجام شود. همچنین نکته دیگری که باید در مورد  بدانید این است که علاوه بر اینکه امنیت شما حفظ می شود و اطلاعات مهم شما محفوظ می ماند، تعداد بسیار زیادی لایک و فالوور رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

سخن آخر

سایت دیجی فالوور یکی از سایت های بسیار معتبری است که خدمات مربوط به شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد. چیزی که برای سایت ما بسیار مهم است، حفظ امنیت و اطلاعات مهم کاربران است. با این وجود بستری را فراهم نموده ایم تا کاربران با احراز هویت، با خیال آسوده خرید اینترنتی خود را انجام دهند. شما در احراز هویت برای تمامی اطلاعات خود رمزی تعیین می کنید و آن را در برابر افراد سودجو و کلاهبردار حفظ خواهید کرد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد