دریافت ویو استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

اینستاگرام از شبکه های محبوب اجتماعی است، که دارای بخش‌ های مهم مختلفی می باشد. جالب است بدانید که روز به روز به بخش‌ های مختلف این شبکه افزوده شده و قابلیت های آن افزایش می یابند. یکی از مهمترین بخش های اینستاگرام، بخش استوری آن است، که از زمان ظهور خود تاکنون توانسته است توجه بسیاری از دارندگان اکانت اینستاگرام را به خود جلب کند.

5/5 – (4 امتیاز)

دریافت ویو استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری
سایر خدمات اینستاگرام
خدمات ویو استوری اینستاگرام با کیفیت بالا
🔴اینستاگرام 👁‍🗨 ویو استوری رایگان
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
3529 🔴ویو استوری رایگان اینستاگرام 👁 - 2  تومان 10/10 فعال
1641 🔴ویو استوری رایگان - | 🚨اورژانسی 🚀فوری 👁 توضیحات 14,432  تومان 15000/10 13 دقیقه فعال
1640 🔴ویو استوری اینستاگرام | همه استوری ها👁 توضیحات 19,825  تومان 5000/100 7 دقیقه فعال
1637 🔴ویو استوری رایگان👁 توضیحات 20,935  تومان 15000/10 26 دقیقه فعال
1639 🔴ویو استوری اینستاگرام | تحویل سریع👁 توضیحات 24,900  تومان 10000/10 21 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

دریافت ویو استوری رایگان اینستاگرام

 اگر دارای اکانت کسب و کار در این شبکه و پلتفرم اجتماعی هستید، می دانید که استوری می تواند تاثیر بسزایی در افزایش توجه کاربران و همچنین افزایش فالوور و میزان فروش داشته باشد.

ویژگی های ویو استوری رایگان اینستاگرام
👑 کیفیت ویو استوری رایگان دارای پروفایل های عکس دار
💲 قیمت ویو استوری رایگان رایگان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزشریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالاتی که ممکن است در هنگام دریافت ویو استوری رایگان از سایت ما برای شما پیش بیاید!

افزایش ویو به معنای افزایش میزان اشتراک گذاری استوری ها و نیز مشاهده آن می باشد.

سریعترین و بهترین روش برای آن، خرید ویو استوری رایگان از سایت دیجی فالوور است.

تمامی ویوهای خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به هیچ عنوان ریزش ندارند.

تمامی پست هایی که در بخش استوری ارسال می ‌شوند، تنها به مدت ۲۴ ساعت قابل مشاهده هستند.

با هایلایت کردن پست استوری، می توانید آن را به صورت دائم در معرض دید کاربران قرار دهید.

اگر دارای پیج بیزینسی و یا کسب و کار هستید، بهتر است بدانید که افزایش ویو استوری به معنای فروش بیشتر و در نتیجه دستیابی به سود فوق العاده است.

ویو استوری رایگان چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که در بخش استوری اینستاگرام مد نظر قرار می ‌گیرد، افزایش تعداد ویو است؛ در حقیقت افزایش ویو به معنای افزایش میزان مشاهده آن می باشد. برای افزایش ویو استوری، روش های مختلفی وجود دارد که سریعترین و بهترین روش برای آن، دریافت ویو استوری رایگان از سایت دیجی فالوور است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با اهمیت افزایش ویو رایگان استوری آشنا سازیم و در مورد کسب رایگان آن صحبت کنیم.

اهمیت خرید بازدید استوری رایگان

دریافت ویو استوری رایگان اینستاگرام برای پیج شما اهمیت زیادی دارد و باعث می شود که محتویات استوری هایتان را به یک جمع بزرگ از مخاطبان ارائه دهید و بیشترین تاثیر را بر روی آن‌ها بگذارید.دریافت ویو استوری رایگان به شما کمک کند تا شناخت بیشتری در بین کاربران پیج خود ایجاد کنید و به عنوان یک صفحه معتبر شناخته شوید.

کاربر قوی در صنعت خود

علاوه بر این، دریافت ویو استوری رایگان می‌تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک کاربر قوی در صنعت خود معرفی شوید؛ اگر شما یک کسب و کار آنلاین دارید، ویو استوری رایگان باعث می شود که به دنبال کنندگان پیجتان نشان دهید که محتوای استوری شما، ارزشمند و جذاب است.

دریافت بازخورد بیشتر از مخاطبان

همچنین، با دریافت این سرویس بازخورد بیشتری از مخاطبانتان دریافت کنید چرا که با داشتن تعداد بازدید استوری بالا، احتمال دریافت نظرات و واکنش های مثبت، بالا می رود و این بازخوردها باعث میشوند که محتوای استوری هایتان را ارتقا دهید و از بهترین استراتژی‌ها برای جذب مخاطبان جدید استفاده کنید. همچنین شما میتوانید با انتشار یک اسکرین از تعداد بازدید های استوری خود به مخاطبینتان نشان دهید که بازخورد های بالایی دریافت میکنید تا افراد بیشتری برای سفارش تبلیغات خود به سمت پیج شما ترغیب شوند. 

دریافت ویو استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی با تحویل فوری

چرا باید ویو رایگان اینستاگرام برای استوری را دریافت کنم؟

همانگونه که خودتان میدانید، هیچ کسی به جز شما نمی‌تواند تعداد ویو و حتی ری‌اکشن‌هایی که برای استوری‌های پیجتان دریافت می‌کنید را مشاهده کند؛ به همین دلیل ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که چرا افزایش تعداد ویو استوری‌ اهمیت دارد؟ واقعیت این است که تعداد بازدید استوری ها برای الگوریتم های اینستاگرام بسیار حائز اهمیت می باشد. در واقع، زمانی که  یک کاربر استوری‌ پیج شما را مشاهده می‌کند، شما و او متوجه این اتفاق می شوید، اما یک عامل دیگر نیز وجود دارد که این امر را تشخیص میدهد که آن، الگوریتم‌های اینستاگرام می باشد!

الگوریتم های اینستاگرام چرا ویو پیچ را ارزیابی میکنند؟

این الگوریتم‌ها نه تنها تعداد ویوها را ارزیابی می‌کنند بلکه استوری‌ها را نیز رتبه‌بندی می‌کنند؛ آن‌ها برای این رتبه‌بندی به انواع معیارها توجه می‌کنند که یکی از مهم‌ترین آن ها تعداد بازدیدکنندگان استوری شما می باشد؛هنگامی که تعداد بازدید استوری های پیج شما افزایش می‌یابد، این الگوریتم‌ها استوری پیج شما را به تعداد بیشتری از کاربران نمایش می‌دهد که درنهایت باعث افزایش شهرت پیجتان می‌شود.

مزایای تهیه ویو رایگان اینستاگرام

افزایش ویو استوری اینستاگرام، مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. دریافت این سرویس به صورت رایگان از سایت دیجی فالوور، با توجه به الگوریتم های اینستاگرام، می تواند به شما در ارتقای پیج کمک شایانی کند و همانطور که می دانید، هر چقدر ویو استوری پیج شما بیشتر باشد، اینگیجمنت و اینتراکشن پیج هم بالا میرود و اینستاگرام آن را به عنوان محبوب ‌ترین پیج شناسایی کرده و پست های منتشر شده پیج شما را در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار می دهد.

چرا باید بازدید استوری پیج افزایش یابد؟

توجه داشته باشید که با خرید ویو استوری، می توانید بازدید استوری پیج خود را به راحتی افزایش دهید؛ همچنین هر چقدر تعداد ویو افزایش یابد، به همان اندازه ممکن است تعداد فالوورها نیز افزایش پیدا کند؛ که این امر می ‌تواند اعتبار پیج را نیز بیشتر کند. اگر دارای پیج بیزینسی و یا کسب و کار هستید، بهتر است بدانید که افزایش ویو استوری سبب افزایش فروش  وکسب درآم.

نحوه دریافت بازدید استوری رایگان

برای دریافت ویو استوری رایگان، تنها کافی است صفحات سوشیال مدیای مربوط به سایت دیجی فالوور را دنبال کنید و یا پیج دیجی فالوور را شات استوری کرده  و اسکرین آن به پشتیبانی سایت از طریق گزینه «ارتباط با ما» ارسال کنید. با افزایش ویو استوری، میزان تعامل پیج شما با دیگر کاربران افزایش پیدا می کند و در نتیجه ممکن است فالوور های بیشتری را نیز به جذب کنید. هر چقدر تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا کند تعداد لایک، کامنت و بازدید از پست های منتشر شده پیجتان نیز افزایش پیدا می کند.

چگونه می‌توانیم بازدید استوری خود را به صورت طبیعی افزایش دهیم؟

هیچ فردی نمی تواند بگوید که از مشهور شدن و دیده شدن خوشش نمی آید! همه ما  همیشه در حال اعلام حضور هستیم و هیچ فردی دوست ندارد که نادیده گرفته شود. برای اینکه در اینستاگرام  مورد توجه دنبال‌کننده‌های پیجتان قرار بگیرید، باید روش‌هایی را برای افزایش بازدید استوری به صورت رایگان پیاده کنید. پیاده سازی این قبیل روش‌ها که در زیر ذکر شده است کاملا رایگان می باشد که تاثیر مثبتی در بازدید استوری های پیجتان دارد:

سرگرم کردن مخاطبان

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می توانید بازدید استوری خود را به صورت طبیعی افزایش دهید، بازی کردن با کاربران است. مثلا می توانید میان استوری‌های خود از نظرسنجی استفاده کنید و در مورد سریال ها و فیلم های سینمایی نظر کاربران پیج خود را بخواهید. این راهکارها سبب می شود که کاربران تایم بیشتری را به استوری پیج شما اختصاص دهند که با این وجود میزان بازدید از استوری هایتان به شدت افزایش پیدا می کند و هر چقدر کاربران زمان بیشتری در استوری صفحه شما صرف کنند، نرخ تعامل پیجتان نیز بالاتر خواهد بود.

استفاده از هشتگ ها

برای اینکه بازدید استوری پیج خود را به صورت ارگانیک افزایش دهید، می توانید از هشتگ های مرتبط با محتوای منتشر شده استفاده کنید. شاید فرض کنید که هشتگ فقط می تواند برای پست مفید واقع شود، اما اگر برای استوری به صورت مداوم از هشتگ های مرتبط استفاده کنید، کاربرانی که آن عنوان را سرچ می‌کنند با پیج شما مواجه می شوند و بازدید استوری شما به این صورت افزایش پیدا خواهد کرد.

لوکشین گذاری

قابلیت لوکیشن در اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا مکان فعلی یا مکانی خاصی که در آن هستند را به عنوان بخشی از محتوای خود در استوری‌های پیج خود اضافه کنید و باعث می شود که مکان فیزیکی خود را به دنبال‌کنندگان پیجتان نشان دهید همچنین به آن‌ها بگویید که در کجا هستید یا در چه مکانی مطلب خاصی را انتشار داده‌اید.

خرید بازدید استوری فیک چه تفاوتی با خرید بازدید استوری واقعی دارد؟

فرق این دو مورد در این است که خرید بازدید استوری فیک توسط پیج های فیک و غیر واقعی که توسط ربات ها به صورت انبوه کنترل می شوند انجام میگیرد ولی خرید بازدید استوری واقعی به بازدید هایی گفته می شود که توسط کاربران واقعی و فعال انجام شده در این حالت حتی ممکن است کاربرانی که این بازدید را انجام مدهند اقدام به لایک و یا ریپلای زدن روی استوری شما بکنند و به همین دلیل بازدید های واقعی از ارزش بیشتری برخوردار هستند!

سخن پایانی

اینستاگرام دارای بخش های مختلفی است، که استوری اینستاگرام یکی از مهمترین آنها بشمار می رود. ویو استوری اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی در بیشتر دیده شدن محتوای منتشر شده در این بخش دارد. برای افزایش ویو از روش های مختلفی میتوان استفاده نمود؛ اما بهترین روش، دریافت ویو استوری رایگان از سایت دیجی فالوور است. همچنین اگر این تعداد برای کانال شما کم بود، می توانید با مراجعه به این سایت، با کیفیت ترین و ارزان ترین سرویس های ویو استوری اینستاگرام را خریداری کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد