خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام صددرصد تضمینی با تحویل فوری

تا به حال با خودتان فکر کرده اید که اگر یک نفر پست شما را در اکسپلور ببیند و وارد بخش کامنت‎ ها شود و برایتان نظری را منتشر کند تا چه حد پیج شما از این کار سود خواهد برد؟ به همین خاطر است که بایستی به فکر خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام باشید. ما اینجا در دیجی فالوور شرایطی را فراهم کرده ایم که با استفاده از آن میتوانید برای پست کامنت هایی را دریافت کنید که از سوی اکسپلور اینستاگرام آمده اند.

5/5 – (4 امتیاز)

خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام صددرصد تضمینی با تحویل فوری​
خدمات کامنت اکسپلور اینستاگرام
سرویسی برای این دسته وجود ندارد

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام

داشتن کامنت در اینستاگرام بسیار مهم است اما هر کامنتی نمیتواند ارزشمند باشد. برای مثال اگر کامنتی که دریافت میکنید از سوی کاربران فعال اینستاگرام باشد آنگاه ارزش آن بیشتر خواهد بود. کامنت هایی که از سوی کاربران فیک ایجاد میشوند، تاثیر چندانی روی اکانت شما نخواهند داشت. بنابراین حین خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام حتما به واقعی بودن اکانت کامنت ها دقت و توجه لازم را داشته باشید.

ویژگی های کامنت اکسپلور اینستاگرام
👑 کیفیت کامنت های اکسپلور اینستاگرام کامنت واقعی با کیفیت عالی
💲 قیمت کامنت های اکسپلور اینستاگرام شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزشریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

کامنت اکسپلور اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

این کامنت ها علاوه بر جلب اطمینان میتوانند رتبه شما را در اینستاگرام افزایش دهند.

آیا امکان خرید کامنت وجود دارد؟

بله. دیجی فالوور سازوکاری را فراهم کرده است تا با استفاده از آن میتوانید کامنت اکسپلور را در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

چه تعداد کامنت اکسپلور برای من کافی است؟

این مسئله بستگی به اهداف شما دارد. برای شروع کار میتوانید از 100 کامنت برای یک پست استفاده کنید.

نمی‎دانم چه زمانی اقدام به خرید کامنت اکسپلور کنم. آیا من را راهنمایی می‎کنید؟

بله. ما اینجا در دیجی فالوور به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته آماده هستیم تا بهترین زمان ممکن برای خرید کامنت اکسپلور را به شما پیشنهاد دهیم.

کامنت اکسپلور را چگونه بخرم؟

از طریق همین صفحه پلن مدنظر خود را انتخاب کرده و سپس آدرس پستی که می‎خواهید کامنت ‎ها به آن اضافه شود را وارد کنید. بعد از پرداخت هزینه فرایند اضافه شدن کامنت‎ ها به پست مدنظر شروع خواهد شد.

آیا خرید کامنت اکسپلور کار امنی است؟

از آنجایی که این کامنت‎ ها از سوی کاربران ایرانی و واقعی است در نتیجه هیچگونه آسیبی به اکانت شما وارد نخواهد شد.

آیا کامنت‌ های اکسپلور دیجی فالوور واقعی است؟

بله. کلیه کامنت هایی که از دیجی فالوور دریافت میکنید واقعی است. یعنی از سوی کاربران فعال اینستاگرام است.

آیا کامنت های اکسپلور دیجی فالوور فارسی است؟

اکثر کامنت های دیجی فالوور به صورت فارسی است. اما در این میان کامنت انگلیسی و فینگلیش هم وجود دارد تا همه چیز طبیعی به نظر برسد.

آیا خرید این نوع کامنت میتواند به رشد اکانت کمک کند؟

بله. با خرید کامنت اکسپلور ایرانی اعتبار شما بین مخاطبان افزایش می‎ یابد. همچنین با انجام این کار بین الگوریتم های اینستاگرام نیز شاهد افزایش رتبه خواهید بود.

آیا برای خرید کامنت اکسپلور بایستی رمز اکانت خود را به شما بدهم؟

خیر. ما اینجا در دیجی فالوور به هیچ کدام از اطلاعات امنیتی شما نیازی نداریم. پیشنهاد می‎کنیم که شما هم اطلاعات امنیتی خود مانند رمز عبور و ایمیل استفاده شده خود را در هیچ کدام از سایت ها یا برنامه های شخص ثالث وارد نکنید.

آیا امکان خرید کامنت بر اساس جنسیت وجود دارد؟

خیر. از آنجایی که در حین ثبت نام در اینستاگرام جنسیت فرد مطرح نیست در نتیجه نمیتوان کامنت بر اساس جنسیت خریداری کرد.

کامنت اکسپلور اینستاگرام چیست؟

همانطور که میدانید در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، قابلیتی به نام کامنت وجود دارد. کامنت ها همان نظراتی هستند که کاربران مختلف برای شما میگذارند. این کامنت ها میتوانند به روش های مختلفی به پست شما اضافه شوند. برای مثال اگر شخص شما را فالو داشته باشد، آنگاه با انتشار پست از سوی شما، آن را در بخش feed اینستاگرام خود می بیند و ممکن است برایتان کامنت بگذارد. همچنین اگر فالوورهای تان پست شما را برای دوستان خود بفرستند نیز احتمال کامنت دریافت کردن وجود دارد.

دریافت کامنت اکسپلور

اما یکی از روش های معمول که از ارزش و اعتبار زیادی هم برخوردار است، دریافت کامنت از اکسپلور اینستاگرام است. در واقع زمانی که پست شما از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار باشد، وارد اکسپلور میشود و افراد ممکن است که برای شما کامنت بگذارند. دریافت کامنت از اکسپلور اینستاگرام را می‎ توان یکی از با ارزش ترین انواع کامنت ها دانست که میتواند اکانت اینستاگرامی شما را به طور کلی دگرگون کند.

آیا خرید این نوع کامنت اینستاگرام امکان پذیر است؟

بله. در حال حاضر این امکان در دیجی فالوور فراهم شده است که شما کامنت هایی را از سوی اکسپلور اینستاگرام دریافت کنید. برای این کار کافی است که یکی از پلن های مدنظر خود را انتخاب کرده، آدرس پستی که میخواهید کامنت ها به آن اضافه شود را وارد کرده و هزینه آن را بپردازید. با انجام این کار پست شما از سوی اکسپلور کامنت دریافت خواهد کرد.

خرید کامنت اکسپلور بیشتر برای چه پیج هایی مهم است؟

خرید کامنت اکسپلور خصوصا برای پیج هایی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام دارند بسیار مهم تر است. اگر دوست دارید که از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید، نیاز است که حتما به فکر تهیه کامنت اکسپلور باشید. به این خاطر که با استفاده از این ابزار میتوانید اطمینان بیشتر کاربران را به سوی خود جلب کنید و از آن گذشته رتبه خود در اکسپلور را هم افزایش دهید.

خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام صددرصد تضمینی با تحویل فوری​

مزیت خرید کامنت در چیست؟

خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام از مزایای بسیاری برخوردار است. یکی از مهم ترین این مزیت ها این است که با انجام این کار رتبه شما در اینستاگرام افزایش قابل توجهی می یابد. همانطور که میدانید اینستاگرام نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی از الگوریتم‎ های فوق پیچیده برای رتبه بندی و رنکینگ پیج های مختلف استفاده میکند. برای این که بتوانید به رتبه های بالای این فهرست دست پیدا کنید نیاز است که برخی از مولفه های خود مانند لایک، ویو و از جمله کامنت خود را افزایش دهید. تعداد کامنت نشان از تعامل کاربر با شماست و نشان میدهد که پست شما از کیفیت بالایی برخوردار بوده است.

اهمیت خرید کامنت اکسپلور

زمانی که یک نفر از طریق اکسپلور پست شما را میبیند و آن را لایک میکند و کامنت می گذارید، به این معناست که آن شخص شما را فالو نکرده اما پست شما آنقدری جالب بوده که در اکسپلور روی شما کلیک کرده و وارد پیج شما شده، پست را دیده و حتی برای آن کامنت گذاشته است. به همین خاطر خرید کامنت اکسپلور از اهمیت بالایی برخوردار شده.

اما نکته بعدی به جلب اطمینان و توجهی است که از طریق خرید کامنت اکسپلور به دست خواهید آورد. زمانی که تعداد کامنت های شما زیاد باشد، افراد متوجه این موضوع میشوند و به تعداد فالوورها، لایک ها و کامنت ها نگاه میکنند و بر اساس تعداد آن ها تصمیم میگیرند که آن را دنبال کنند یا نه.

کامنت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

نکته بعدی به تنوع کامنت ها برمیگردد. اگر کامنت های شما همه شبیه هم باشند یا همه تعریف و تمجید باشند، آنگاه بقیه افراد با ورود به این بخش متوجه فیک بودن کامنت ها خواهند شد. به همین خاطر بایستی کامنتی که خریداری میکنید از تنوع لازم برخوردار باشد. برای مثال به شکل فارسی، انگلیسی، فینگلیش، بدون ایموجی یا با ایموجی، انتقاد، تعریف و … باشد تا طبیعی جلوه کند.

چرا زمان مناسب دریافت کامنت اینستاگرام مهم است؟

همچنین نیاز است که کامنت ها در زمان مناسب به پست شما اضافه شوند چرا که اینستاگرام توجه زیادی به زمان دریافت عناصر اینگیجمنت خواهد داشت؛ برای مثال زمانی که شما یک پست را منتشر میکنید، دریافت کامنت در همان ساعات اولیه از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. با این حال دریافت کامنت ها نباید به صورت ناگهانی و در مدت زمان کوتاه باشد، به این خاطر که الگوریتم های اینستاگرام میتوانند به راحتی خرید کامنت را تشخیص دهند.

 از کجا خرید کنیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که بایستی به آن توجه داشت این است که خرید کامنت اکسپلور را نمیتوان از هر سایتی انجام داد. بهترین کار این است که این کار را از طریق یک مرجع معتبر انجام دهید. دیجی فالوور یکی از قدیمی ترین و مشهورترین سایت ها در زمینه خدمات مربوط به اینستاگرام است. این مجموعه تقریبا همزمان با همه گیری استفاده از اینستاگرام در ایران شروع به کار کرده و هر بار خدمات جدیدی را به مشتریان خود ارائه میکند.

سایت رسمی دیجی فالوور

همچنین در حال حاضر خدمات این سایت فقط محدود به ایران نیست بلکه سرویس های آن در کشورهای خارجی نیز در دسترس است. دیجی فالوور یکی از معدود وبسایت هایی است که در حال حاضر خدمات فروش کامنت اکسپلور اینستاگرام را ارائه میکند. اما چرا بهتر است که خرید کامنت اکسپلور اینستاگرام را از طریق دیجی فالوور انجام دهیم؟

چرا دیجی فالوور را برای خرید این سرویس انتخاب کنیم؟

تنوع کامنت های اینستاگرام

یکی از مهم ترین ویژگی کامنت های دیجی فالوور این است که از تنوع بسیاری برخوردارند. همین مسئله سبب میشود تا بیشترین شباهت ممکن را به کامنت های ارگانیک داشته باشند. به همین خاطر میتواند تاثیر بسیار زیادی را روی رشد اکانت شما بگذارد. این کامنت ها میتوانند نظر و اعتماد کاربران را به سوی شما جلب کرده و زمینه را برای کسب درآمد بیشتر فراهم آورند.

کامنت های مرتبط

نکته بعدی به از سوی اکسپلور بودن کامنت ها مرتبط است. دیجی فالوور، کلیه کامنت های خود را از طریق اکسپلور به پست شما اضافه خواهد کرد و این مسئله تاثیر زیادی در افزایش نرخ اینگیجمنت شما خواهد داشت. این بدان معناست که پیج شما توانسته کاربر را از اکسپلور به سوی خود بکشاند.

کامنت از سوی کاربران واقعی

یکی دیگر از ویژگی های کامنت های دیجی فالوور این است که از سوی کاربران واقعی است. یعنی کاربران فیک یا کسانی که فعالیت چندانی در اینستاگرام دارند برای شما کامنت نخواهند گذاشت. بلکه این کامنت ها از سوی کاربرانی است که مشابه من و شما هستند و فعالیت طبیعی و نرمال در اینستاگرام دارند.

قیمت بسیار مناسب

در نهایت لازم است به این نکته اشاره کنیم که با یک مقایسه ساده قیمتی بین دیجی فالوور و سایر سایت ها میتوانید متوجه شوید که این سایت تا چه اندازه محصولات خود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. دیجی فالوور قیمت محصولات خود از جمله کامنت اکسپلور را تا جایی که به کیفیت محصول لطمه ای وارد نشود، کاهش داده است.

مشاوره رایگان از پشتیبانی سایت دیجی فالوور

همچنین اگر نمیدانید که کامنت اکسپلور را به چه تعداد و از کجا خریداری کنید میتوانید این مسئله را با مشاوران این سایت مطرح کنید. پشتیبانی سایت نیز به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته با شما خواهند بود و در صورت بروز هر گونه مشکل آن را در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد کرد. چنانکه پس از خرید محصول متوجه شدید که کیفیت آن مطابق با ادعاهای این صفحه نیست میتوانید کل مبلغی که پرداخت کرده اید را به صورت کامل پس بگیرید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد