وریفای احراز هویت بایننس با هویت شما 100% تضمینی و فوری

احراز هویت بایننس : بی شک اگر با دنیای ارز دیجیتال سر و کار داشته باشید، می‌ دانید که صرافی ارز دیجیتال بایننس از بزرگترین صرافی های دنیا شناخته می ‌شود، که توانسته است اعتبار لازم را در دنیای ارز دیجیتال به دست آورد؛ چرا که حجم مبادلات روزانه در آن بسیار زیاد است. به همین دلیل می توان گفت از شناخته‌ شده ‌ترین انواع صرافی های جهان می باشد.

5/5 – (3 امتیاز)

وریفای احراز هویت بایننس با هویت شما 100% تضمینی و فوری​
خدمات احراز هویت بایننس
  • نکات مربوط به این قسمت را می توانید اینجا بخوانید

سرویس ها

لطفا دسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دریافت خدمات کلیک کنید

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

وریفای احراز هویت بایننس با هویت شما 100% تضمینی

یکی از مواردی که برای تمامی صرافی ها اهمیت بسیار زیادی دارد، وریفای بودن معامله می باشد. در حقیقت با احراز هویت اکانت بایننس و یا وریفای کردن آن، میتوان از اعتبار معامله اطمینان لازم را به دست آورد.

اطلاعات احراز هویت بایننس
💎کیفیت احراز هویت بایننسکاملا حرفه ای و تضمینی
💰قیمت احراز هویت بایننسشروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجام2 تا 7 روز کاری
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

آیا سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از دلایل محبوبیت صرافی بایننس چیست؟

حجم مبادلات روزانه بالا در این صرافی، باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

احراز هویت اکانت بایینس چه اهمیتی دارد؟

با احراز هویت اکانت بایننس و یا وریفای کردن آن، میتوان از اعتبار معامله اطمینان لازم را به دست آورد.

آیا استفاده از صرافی بایننس برای ایرانیان تحریم است؟

بله. صرافی بایننس برای ایرانیان تحریم است.

افراد مقیم از ایران چگونه می توانند نسبت به وریفای کردن خود اقدام کنند؟

این افراد می توانند با استفاده از آیدی کارت، مشخصات خود، گواهینامه و یا پاسپورت نسبت به ایجاد یک اکانت جدید اقدام کنند.

آیا انجام عمل وریفای توسط افراد داوطلب در شبکه های اجتماعی توصیه می شود؟

خیر. این روش ایمن نبوده و به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

آیا برای وریفای اکانت بایننس نیاز به آی پی است؟

بله. برای وریفای اکانت بایننس به یک آی پی ثابت نیاز دارید.

عکس احراز هویت اکانت بایننس باید چه شرایطی داشته باشید؟

بهتر است عکس مورد نیاز را با دوربین اصلی گوشی و با زمینه سفید تهیه نمایید.

در هنگام انتخاب کشور باید به چه مورد توجه شود؟

در هنگام انتخاب کشور فقط باید به امکان پشتیبانی از انجام احراز هویت حساب بایننس توجه کنید.

کدام کشورها برای ایجاد حساب اکانت بایننس توصیه می شوند؟

امارات، کلمبیا و اندونزی.

بهترین کشور برای ایجاد اکانت بایننس کدام است؟

کلمبیا.

چه مدارکی برای احراز هویت اکانت بایننس نیاز هستند؟

آیدی، کارت پاسپورت و گواهینامه برای احراز هویت اکانت بایننس نیاز هستند.

در صورت ورود به حساب با کامپیوتر یا گوشی آیفون آیا نیازی به شماره تلفن است؟

بله. در صورت ورود به حساب با کامپیوتر یا گوشی آیفون نیاز به شماره تلفن دارید.

وریفای احراز هویت اکانت بایننس با ارسال مدارک فیزیکی

احراز هویت بایننس چگونه می باشد؟ بی شک اگر با دنیای ارز دیجیتال سر و کار داشته باشید، می‌ دانید که صرافی ارز دیجیتال بایننس از بزرگترین صرافی های دنیا شناخته می ‌شود، که توانسته است اعتبار لازم را در دنیای ارز دیجیتال به دست آورد؛ چرا که حجم مبادلات روزانه در آن بسیار زیاد است. به همین دلیل می توان گفت از شناخته‌ شده ‌ترین انواع صرافی های جهان می باشد.

یکی از مواردی که برای تمامی صرافی ها اهمیت بسیار زیادی دارد، وریفای بودن معامله می باشد. در حقیقت با احراز هویت اکانت بایننس و یا وریفای کردن آن، میتوان از اعتبار معامله اطمینان لازم را به دست آورد.

با این حال استفاده از صرافی بایننس برای ایرانیان با کمی دشواری همراه است؛ چرا که با تحریم های بسیاری روبرو می باشد. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا شما را با انواع روش های وریفای کردن بایننس، مدارک آن و همچنین شرایط اخذ آن آشنا سازیم.

تأیید احراز هویت 100٪ ارزان و با کیفیت بایننس با هویت شما

روش های وریفای بایننس

همانطور که در بخش قبل نیز در مورد آن صحبت کردیم، کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ ها نمی ‌توانند به راحتی از وریفای بایننس استفاده کنند. در این صورت شما می توانید از چهار روش مختلف بهره گیرید:

1- اگر از افراد مقیم خارج از ایران هستید، می توانید با استفاده از آیدی کارت، مشخصات خود، گواهینامه و یا پاسپورت، نسبت به ایجاد یک اکانت جدید اقدام کرده و امکان وریفای حساب بایننس را به دست آورید.

2- اگر مقیم خارج از کشور نیستید، می ‌توانید از یکی از اقوام خود که در خارج از کشور زندگی می کند، بخواهید که با قرار دادن نام کاربری، کد تایید دو مرحله ای و گذرواژه خود در اختیار او، برای شما اکانت جدید باز کند. البته استفاده از این روش توصیه نمی گردد.

3- روش سوم  که بهترین روش برای شهروندان ایرانی شناخته می شود، استفاده از سایت دیجی فالوور است. با استفاده از این سایت شما می توانید تمامی مراحل را به او بسپارید و با خیال راحت نسبت به حفظ اطلاعات خود اطمینان لازم را داشته باشید.

4- در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام افرادی هستند که در ازای دریافت مبلغ معین، عملیات احراز بایننس را انجام می دهند. شما می توانید در ازای پرداخت مبلغ معین اطلاعات خود را در اختیار آنها قرار دهید. البته این روش نیز توصیه نمی گردد؛ چرا که ایمنی لازم را ندارد.

شرایط وریفای اکانت بایننس

وریفای کردن حساب بایننس، دارای شرایط خاصی است که باید مدنظر قرار گیرند. توجه داشته باشید که پس از ثبت سفارش وریفای حساب بایننس، برای ارسال تمامی اطلاعات لازم باید با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

تمامی مراحل ثبت وریفای حساب توسط کاربر انجام می ‌شود که باید از یک آی پی ثابت استفاده شود. توجه داشته باشید که عکس مورد نیاز را با دوربین اصلی گوشی و با زمینه سفید تهیه نمایید.

با استفاده از مدارک احراز هویت بایننس، می توانید علاوه بر بایننس، در دیگر وبسایت های مختلف مانند کوکو بیت، مارک بیت، بیت گیت و بای بیت نیز وریفای را انجام دهید.

فراموش نکنید که در صورت استفاده از آی پی مشکوک و یا عدم رعایت قوانین بایننس، تمامی مسئولیت های آن بر عهده شما خواهد بود و ممکن است باعث مسدود شدن حساب شما شود.

در هنگام وریفای کردن اکانت بایننس، می توانید هر کشوری را که می خواهید انتخاب کنید؛ چرا که کشورهای مختلف هیچ مزیتی نسبت به یکدیگر نداشته و هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نخواهند کرد.

اما معمولاً وریفای برای کشورهای اندونزی، امارات و کلمبیا انجام می شود. در حقیقت در هنگام انتخاب کشور، فقط باید به امکان پشتیبانی از انجام احراز هویت حساب بایننس توجه کنید.

برای وریفای کردن و احراز هویت اکانت بایننس در کشورهای اندونزی و امارات، باید از موبایل استفاده کنید؛ چرا که به شماره تلفن نیاز دارند. اما برای کشور کلمبیا می توانید تمامی مراحل را با استفاده از کامپیوتر نیز پیش ببرید. به هیچ عنوان از ای پی کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، آلمان، سنگاپور، روسیه، ژاپن استفاده نکنید.

ارسال مدارک فیزیکی

یکی از مهمترین موارد در احراز هویت اکانت بایننس،  ارسال مدارک است. از جمله مدارک مورد نیاز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- آیدی

2- کارت پاسپورت

3- گواهینامه

اگر مدارک ارسالی شما تقلبی و فاقد هولوگرام باشند، در این صورت برای بایننس قابل اثبات نخواهند بود. تمامی مدارک بدون پرداخت هزینه به صورت فیزیکی به آدرس شما ارسال می شوند. از این مدارک می توانید برای صرافی های بیت مارک، کوکو بیت، بیت گیت و بای بیت نیز استفاده نمایید.

نحوه ساخت اکانت جدید وریفای حساب بایننس

برای ایجاد اکانت جدید ابتدا باید روی مرورگر کروم رفته و سپس حساب نوع entity را انتخاب کنید؛ چرا که حساب personal به شماره موبایل نیاز دارد. پس از ایجاد اکانت وارد اپلیکیشن بایننس می شوید. اگر می خواهید با استفاده از کامپیوتر و یا آیفون وارد سایت شوید، باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

سخن پایانی

صرافی بایننس از شناخته شده ترین صرافی های جهان است که برای افزایش اعتبار معاملات خود نیاز به وریفای یا احراز هویت کانت بایننس دارد.

برای ساخت اکانت بایننس نیاز به شرایط خاص و ارائه مدارک مورد نیاز دارید، که در این بخش درمورد آنها صحبت کرده ایم. بهترین روش برای وریفای اکانت بایننس، سپردن تمامی مراحل به سایت دیجی فالوور است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وریفای اکانت بایننس به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد