احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی با تحویل فوری

تیک آبی، به افراد و برندهای خاصی داده میشود و به کاربران کمک میکند تا هنگام جستجوی یک شخص یا برند خاص، حساب واقعی را پیدا کنند.

5/5 – (2 امتیاز)

خرید تیک آبی اینستاگرام

خدمات تیک آبی اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 💎 خدمات تیک آبی
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
242 خدمات تیک آبی اینستاگرام توضیحات 0  تومان 1/1 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات تیک آبی اینستاگرام

طبیعتاً برای شما پیش آمده است که قصد خرید از یک فروشگاه یا یک پیج آنلاین را داشته اید، به احتمال زیاد قبل از اینکه خریدتان را انجام دهید، ابتدا اعتبار پیج مورد نظر خود را می سنجد و بعد اقدام به خرید می کنید. مسئله اعتبار و کسب اعتماد مشتری، یکی از مهمترین موضوعات در دنیای اینستاگرام است. 

بنابراین اگر صاحب یک پیج در اینستاگرام هستید، لازم است بدانید که برای موفق شدن در زمینۀ کاری خود، قبل از هر چیز لازم است تا اعتبار خود را اثبات کنید.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

ویژگی های خرید تیک آبی
💎کیفیت تیک آبی تیک آبی واقعی و تضمینی
💰قیمت تیک آبی شروع قیمت از 1000000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام در واقع نشان­ دهنده ی این است که حساب شما یک حساب رسمی و معتبر است و باعث بالا بردن اعتماد و امنیت حساب کاربری می­ شود.

چطور تیک آبی را دریافت کنیم؟

شما می­ توانید از طریق برنامه اینستاگرام نسبت به دریافت تیک آبی اقدام کنید، اما به یاد داشته باشید که این یک پروسه زمان بر است و ممکن است در نهایت تیک آبی به شما تعلق نگیرد. پیشنهاد می کنیم برای بدست آوردن تیک آبی زمان خود را هدر ندهید و از طریق مجموعه دیجی فالوور اقدام به خرید تیک آبی کنید.

تیک آبی چطور اعتبار حساب کاربری را افزایش می­دهد؟

در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

تیک آبی اینستاگرام

طبیعتاً برای شما پیش آمده است که قصد خرید از یک فروشگاه یا یک پیج آنلاین را داشته اید، به احتمال زیاد قبل از اینکه خریدتان را انجام دهید، ابتدا اعتبار پیج مورد نظر خود را می سنجد و بعد اقدام به خرید می کنید. مسئله اعتبار و کسب اعتماد مشتری، یکی از مهم ترین موضوعات در دنیای اینستاگرام است. بنابراین اگر صاحب یک پیج در اینستاگرام هستید، لازم است بدانید که برای موفق شدن در زمینه کاری خود، قبل از هر چیز لازم است تا اعتبار خود را اثبات کنید.

برای اثبات اعتبار پیج اینستاگرام، راه ­های زیادی از قبیل؛ تولید محتوای مناسب، نمایش رضایت دنبال کنندگان و … وجود دارد. اما قوی­ ترین اثبات برای نشان دادن اعتبار پیج شما، داشتن تیک آبی اینستاگرام است.

تیک آبی به این معناست که اینستاگرام شخصاً پیج شما را تایید کرده است، اما نکته قابل توجه این است که دریافت تیک آبی اینستاگرام از طریق روش­ های معمول یک پروسه زمانبر است و حتی در شرایطی ممکن است اینستاگرام درخواست شما را قبول نکند.

اما جایی برای نگرانی نیست، مجموعه دیجی فالوور با خرید تیک آبی اینستاگرام برای شما، انتظار شما را برای دریافت نشان آبی از بین می برد و در مدت زمان کوتاهی پیج شما به عنوان یک پیج معتبر با تیک آبی در اینستاگرام شناخته خواهد شد.

همانطور که پیش­تر گفته شد، تیک آبی در واقع یک تاییدیه از جانب اینستاگرام است که پیج شما را از نظر اعتبار بررسی می­کند و در صورت داشتن شایستگی های لازم، اینستاگرام نشان تیک آبی را به شما عطا خواهد کرد. به عبارت دیگر، تیک آبی نشان­ دهنده این است که حساب شما یک حساب رسمی است.

تیک آبی، به افراد و برندهای خاصی داده می­شود و به کاربران کمک می­کند تا هنگام جستجوی یک شخص یا برند خاص، حساب واقعی را پیدا کنند.

به قول اینستاگرام، «تیک آبی ابزاری است برای کمک به مردم جهت یافتن حساب های واقعی شخصیت های عمومی و برندها و به این معنی است که ما تأیید کرده ایم که این حساب، یک حساب اینستاگرام قابل توجه و معتبر است».

همچنین آنها می افزایند: “نشان تیک آبی نمادی برای نشان دادن اهمیت، قدرت یا تخصص در موضوعی خاص نیست.”

اما واقعیت این است که هنگامی که شما تیک آبی را دریافت کنید، به صورت ناخودآگاه قدرت و اعتبار خود را نشان می­دهید و این موضوع باعث تأیید شما توسط دیگر افراد می­شود.

همانطور که کاربران اینستاگرام، به دنبال افزایش فالوورهای خود هستند، طبیعی است که هوس یک تیک آبی درخشان را نیز داشته باشند.

توجه داشته باشید که مهم ترین دلیل برای درخواست تیک آبی اینستاگرام، داشتن حسابی است که در خطر جعل هویت است. شما با دریافت تیک آبی به راحتی و با خیالی آسوده، هویت حساب کاربری خود را تایید و تثبیت می کنید.

اما علاوه بر این موضوع دلایل مختلفی وجود دارد که افراد با استناد به آنها به دنبال دریافت تیک آبی هستند که در ادامه به معرفی این دلایل می پردازیم.

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی با تحویل فوری

مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام

مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت دیجی فالوور شامل موارد زیر میباشد:

·  تیک آبی از برند شما محافظت می­کند و باعث پیشرفت حساب کاربری شما می­­شود

تیک آبی یک استراتژی موثر برای محافظت از برند شما و شهرت آن در برابر جعل کنندگان و خرابکاران بالقوه است. تیک آبی حساب شما را از رقبا متمایز م کند، آگاهی از برند شما را افزایش می­دهد و از این طریق به افزایش تعداد دنبال کنندگان شما کمک خواهد کرد.

· دسترسی به ویژگی ­های خاص

حساب های دارای تیک آبی، به ویژگی های انحصاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام دسترسی دارند.

به عنوان مثال، ویژگی “swipe up” در استوری­های اینستاگرام به کاربرانی که بیش از 10000 فالوور دارند اجازه می­دهد لینک ها را به اشتراک بگذارند و در نتیجه تعامل و تبدیل را افزایش دهند.

با این حال، افرادی که از جانب اینستاگرام تایید شده اند و دارای نشان تیک آبی هستند، می ­توانند بدون توجه به تعداد فالوورهای خود از این ویژگی استفاده کنند.

· باعث اعتبار و اعتماد می­ شود

یکی دیگر از مزایای غیرقابل انکار نشان آبی این است که شما فوراً در چشم کاربران بیشمار اینستاگرام معتبرتر و قابل اعتمادتر می شوید.

اگرچه ممکن است قصد اینستاگرام این نبوده باشد، اما نشان آبی، نماد وضعیتی است که به دنیا نشان می­ دهد که شما ارزش دنبال کردن را دارید.

·  نرخ تعامل بالاتر

مزیت ­ها به همین جا ختم نمی­ شود. یک مطالعه جامع در رابطه با اینستاگرام نشان داد که اکانت های دارای تیک آبی، 30 درصد نرخ تعامل بیشتری نسبت به حساب های تایید نشده دارند. مشخص نیست که چرا این اتفاق می افتد، اما می تواند به این دلیل باشد که کاربران برای تعامل با حساب های معتبر، مشتاق تر هستند.

·  مردم راحت تر شما را پیدا خواهند کرد

یکی از مزایای مهم داشتن نشان تایید اینستاگرام این است که وقتی کاربران در حال مرور محتوا در اینستاگرام و جستجوی حساب ها هستند، اکانت شما در نتایج جستجو در بالاترین ردیف ظاهر می شوید.

بنابراین آنها برای پیدا کردن شما مشکلی نخواهند داشت و در عوض به حساب های جعلی هدایت نمی شوند.

· ممکن است برندهای دیگر بخواهند با شما کار کنند

برندها و شرکت ها بیشتر به همکاری با اینفلوئنسرها یا شخصیت هایی که دارای تیک آبی هستند علاقه دارند. توجه داشته باشید که در صورتی که شما قوانین اینستاگرام را نقض کرده باشید، اینستاگرام از اعطای نشان آبی به شما خود داری می­ کند و ممکن است در صد حذف اکانت شما بربیاید. بنابراین پیشنهاد می کنیم فرایند دریافت تیک آبی را به افراد حرفه ای مجموعه دیجی فالوور بسپارید تا از بروز هرگونه مشکل برای حسابتان جلو گیری شود.

توصیه هایی برای افزایش شانس دریافت تیک آبی اینستاگرام

قبل از اینکه برای خرید تیک آبی خود عجله کنید، پیشنهاد می­ کنیم که از توصیه های اعضای با تجربه تیم دیجی فالوور استفاده کنید تا شانس خود را برای دریافت نشان آبی افزایش دهید.

در ادامه چند مورد از توصیه های کمک کننده را با یکدیگر بررسی می­ کنیم.

1. پروفایل اینستاگرام خود را تکمیل کنید.

در اولین مانع زمین نخورید. توجه داشته باشید که اگر مشخصات پروفایل شما کامل نباشد، اینستاگرام تیک آبی را به شما نمی دهد.

بنابراین، باید مطمئن شوید که یک عکس پروفایل مناسب آپلود کرده ایم و تمام اطلاعات مورد نیاز را در بخش بیو اینستاگرام تکمیل کرده اید.

اطلاعات دقیق و مختصر درباره خود یا کسب و کارتان را وارد کنید و مطمئن شوید که حسابتان روی حالت خصوصی (Private) تنظیم نشده است.

به یاد داشته باشید که یک پروفایل قوی برای تحت تاثیر قرار دادن اینستاگرام هنگام بررسی پرونده شما ضروری است.

2. فعال باشید و پست های خود را شخصی سازی کنید.

حضور پررنگ و مرتب شما حتی با وجود پست­ های معمولی، شانس شما را برای دریافت تیک آبی افزایش می­ دهد. به یاد داشته باشید که وقتی اینستاگرام حساب شما را بررسی می­ کند در واقع به دنبال این است که ببیند آیا شما در پلتفرم فعال هستید یا خیر.

3. تبلیغات را دریافت کنید.

اگر می خواهید در اینستاگرام به عنوان یک فرد قابل توجه در نظر گرفته شوید، باید نام خود را به نحوی مطرح کنید. یکی از بهترین روش­ ها برای مطرح شدن در فضای اینستاگرام، دریافت تبلیغات است.

کلام پایانی

طبق گفته اینستاگرام، دلیل اصلی ارائه تیک آبی، کمک به کاربران برای یافتن حساب های واقعی است. برای تایید، نیازی نیست که یک سلبریتی باشید یا تعداد فالوورهای بالایی داشته باشید، همین که حساب شما یک حساب معتبر باشد، برای دریافت تیک آبی کفایت می­ کند.

اما از طرفی هم نمی توان منکر این موضوع شد که اگر تعداد قابل توجهی فالوور داشته باشید به احتمال زیاد به عنوان یک فرد “قابل توجه” در نظر گرفته می شوید. اما شرط اصلی برای دریافت تیک آبی داشتن یک حساب معتبر است و داشتن تعداد فالوور زیاد چندان ضرورتی ندارد.

برای داشتن یک حساب معتبر لازم است که حساب شما فعال و در حالت عمومی باشد، همچنین دارای تصویر پروفایل، بیوگرافی و به طور کلی نشان دهنده کسب و کار شما باشد.

نشان تایید می ­تواند درهای زیادی را برای شما باز کند، پس فرصت را از دست ندهید و برای خرید تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید، اعضای تیم دیجی فالوور آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

 همچنین داشتن خرید فالوور بالا میتواند شانس شما را در دریافت تیک آبی بالا ببرد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

2 Reviews

mohammad
5

فقط با تیم قوی دیجی فالوور میشه تو اینستاگرام مشهور بشی

میکا
5

مرسی ازتون سایتتون عالیه فقط با سایت شما میشه به تیک ابی رسید

تجربه ی خود را کامنت کنید

2 Reviews

mohammad
5

فقط با تیم قوی دیجی فالوور میشه تو اینستاگرام مشهور بشی

میکا
5

مرسی ازتون سایتتون عالیه فقط با سایت شما میشه به تیک ابی رسید

تجربه ی خود را کامنت کنید