احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید شیر پست اینستاگرام ایرانی ارزان افزایش در کمترین زمان

با خرید اشتراک گذاری پست می توانید میزان لایک، فالوور و حتی تعداد شیر پست ارگانیک خود را افزایش دهید.

5/5 – (1 امتیاز)

خرید شیر پست اینستاگرام

خدمات شیر پست اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 🌐 خدمات شیر پست
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
247 شیر پست اینستاگرام - 0  تومان 150000/100 26 دقیقه فعال
248 شیر پست اینستاگرام - با کیفیت - 0  تومان 5000000/100 4 دقیقه فعال
249 شیر پست اینستاگرام با امپرشن - با کیفیت - 0  تومان 50000/100 2 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید شیر پست اینستاگرام

در این زمان خرید شیر پست اینستاگرام بهترین کار برای شماست. با خرید اشتراک گذاری پست می توانید میزان لایک، فالوور و حتی تعداد شیر پست ارگانیک خود را افزایش دهید. اغلب افراد مشهور و بلاگرها برای افزایش میزان دید صفحه ی خود از سایت دیجی فالوور اقدام به خرید شیر پست اینستاگرام می کنند.

اطلاعات خرید شیر پست
💎کیفیت شیر پست شیر پست ارزان و ایرانی
💰قیمت شیر پست شروع قیمت از 5000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید شیر پست اینستاگرام

آیا خرید اشتراک پست اینستاگرام قانونی است؟

شما با خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام مرتکب هیچ چیز غیر قانونی نمی شوید. با این حال، برای امنیت، باید سازمانی را که از آن خرید می کنید با خرد انتخاب کنید.

کجا می توانم اشتراک گذاری پست در اینستاگرام را ببینم؟

در برگه بینش هر پست، بخش کوچکی از اشتراک هایی که دریافت کرده اید وجود دارد. نماد استفاده شده در برنامه اینستاگرام برای اشتراک گذاری ها شبیه نماد پیام معمولی است.

آیا خرید اشتراک پست اینستاگرام امن است؟

بله! امن است. تا زمانی که اشتراک گذاری پست اینستاگرام را از یک سازمان قابل اعتماد مانند دیجی فالوور خریداری کنید، لازم نیست نگران امنیت خود باشید.

شیر پست اینستاگرام چیست؟

امروزه اینستاگرام فقط یک پلتفرم رسانه اجتماعی نیست، بلکه منبع امرار معاش و تنفس بسیاری از کاربران به ویژه نسل جوان است. چه روابط شخصی، چه اجتماعی و چه حرفه ای، این بستر رسانه ای به سنگ بنای همه تبدیل شده است. از ایجاد ارتباطات و افزایش فروش گرفته تا به اشتراک گذاری استعدادها و دوست یابی، اینستاگرام مرکز فعالیت است.

در مرکز همه این فعالیت ها در اینستاگرام “تعداد فالوورها”  و  “میزان اشتراک گذاری پست” قرار دارد. اگر عضوی از جامعه اینستا هستید، باید اهمیت تعداد شیر پست اینستاگرام را بدانید. برای افراد و برندها به طور یکسان، تعداد شیر پست اینستاگرام مایه افتخار است و همه آرزوی افزایش شیر پست اینستاگرام را دارند.

با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام، شیر پست اینستاگرام اهمیت ویژه ای دارد. بدین حالت که هر چه میزان شیر پست بیشتر باشد، پست شما برای افراد بیشتری به نمایش گذاشته می شود. اغلب مردم با وجود ساخت محتوای با کیفیت نمی توانند به میزان دلخواه شیر در اینستاگرام برسند.

در این زمان خرید شیر پست اینستاگرام بهترین کار برای شماست. با خرید اشتراک گذاری پست می توانید میزان لایک، فالوور و حتی تعداد شیر پست ارگانیک خود را افزایش دهید. اغلب افراد مشهور و بلاگرها برای افزایش میزان دید صفحه ی خود از سایت دیجی فالوور اقدام به خرید شیر پست اینستاگرام می کنند.

شیر در اینستاگرام به معنای اشتراک گذاری (Share) است. بسیاری از ما وقتی محتوای خوب رسانه های اجتماعی را می بینیم قدردانی می کنیم و از طریق اشتراک گذاری با دوستان خود به اشتراک می گذاریم. زمانی که یک ویدیوی خنده دار یا خبر مهمی را می بینید که احساس می کنید همه باید ببینند، بنابراین برای دیدن دوستانتان این موارد را به اشتراک می گذارید.

اشتراک گذاری نه تنها برای ارتباط برقرار کردن است بلکه برای برندها و کسب و کارها نیز مزایای زیادی به همراه دارد. به عنوان یک برند، شما برای کسانی که در مورد خدمات یا محصولات شما به اشتراک می گذارند ارزش قائل هستید زیرا رضایت آنها را به عنوان مشتری منعکس می کند. هرچه محتوای شما بیشتر به اشتراک گذاشته شود، کسب و کار شما در معرض دید بیشتری قرار می گیرد. از طرفی طبق قوانین اینستاگرام یکی از فاکتورهای سنجش محبوبیت کاربران است. هر چه میزان شیر پست شما بیشتر باشد، میزان رشد صفحه ی شما افزایش می یابد.

خرید شیر پست اینستاگرام

سرویس خرید شیر پست اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

اگر از خرید شیر پست اینستاگرام دو دل هستید با خواندن مزایای زیر حتما دست به کار می شوید:

 • به شما کمک می کند تا به مشتریان جدید دست پیدا کنید

سرویس خرید شیر پست اینستاگرام یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان جدید است. دلیل آن این است که بیش از یک میلیارد نفر در اینستاگرام فعالیت دارند. هر چه تعداد اشتراک گذاری شما افزایش یابد میزان افرادی که محتوای شما را می بینند بیشتر می شوند. در این حال اگر آن افراد از محتوای شما لذت ببرند شروع به فالو، لایک و کامنت گذاری پست شما می کنند.

 • ایجاد آگاهی از برند و نرخ تبدیل

خرید شیر پست اینستاگرام راه سریع السیر برای ایجاد شهرت برندتان و افزایش نرخ تبدیل شما است. هرچه کاربران با حساب شما تعامل داشته باشند، برند شما معتبرتر ظاهر می شود. با خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام، میزان بازدید پست شما افزایش می یابد و الگوریتم اینستاگرام افزایش بازدید را بر پایه ی محبوبیت شما می گذارند و در صفحه ی اکسپلورر رو به رشد خواهید بود.

کاربرانی که برای اولین بار پست های شما را می بینند، احتمال فالو کردن کسب و کار شما زیاد است. شما می توانید میزان اشتراک گذاری را با فالوورهای خود در میان بگذارید و تا نشان دهید که محصول یا خدمات شما ارزشمند و قابل اعتماد است.

 • خرید شیر پست اینستاگرام راهی برای ذخیره ی پست است.

با شیر پست، پست در دایرکت خود و کسی که می فرستید ذخیره می ماند و هر زمان که هر دو نفر بخواهند می توانند پست مورد نظر را بازدید نمایند. این نه تنها محتوای شما را بیشتر در معرض دید قرار می دهد، بلکه در زمان پیدا کردن پست مورد نظر شما نیز صرفه جویی می کند.

 • صرفه جویی در زمان

اگر مایل به افزایش اشتراک گذاری پست به حالت طبیعی هستید باید ابتدا محتوای با ارزش تولید نمایید و سپس به تبلیغ آن بپردازید. این روش طاقت فرسا و زمان بر است. سرویس خرید شیر پست اینستاگرام در زمان و انرژی شما صرفه جویی می کند. از طرفی دیگر نیاز به پرداخت هزینه ی تبلیغات ندارید.

 • رشد سریع در صفحه ی اکسپلورر

خرید شیر پست اینستاگرام به ورود پست شما در اکسپلور کمک می کنند. یکی از تاثیرهای مهم سرویس خرید شیر پست اینستاگرام این است که هر چی میزان آن بیشتر باشد کاربران اینستاگرام بیشتری ترغیب به دیدن آن پست می کند؛ چون این دیدگاه را دارد که پستی که شیر بالایی دارد قطعا پستی جذاب و مفید بوده که میزان اشتراک گذاری زیادی داشته است.

 • ویروسی شدن

بهترین نتیجه ممکن برای خرید شیر پست اینستاگرام، ویروسی شدن یک پست است. ویروسی شدن به این معنی است که پست شما به قدری زیاد و توسط مخاطبان زیادی به اشتراک گذاشته شده است که کاربران در سراسر اینترنت آن را تشخیص می دهند، و این همان چیزی است که هر کسب و کاری به آن امیدوار است. با در نظر گرفتن تمام مزایای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی، می توانید تصور کنید که ویروسی شدن برند شما چقدر سودمند خواهد بود. اغلب غیرقابل پیش بینی است که چه چیزی برای دستیابی به این هدف در بین کاربران طنین انداز می شود.

ویروسی شدن پست

نکاتی برای خرید شیر پست اینستاگرام

سرویس خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام مزایای بی پایانی دارد. با این حال، در اینجا چند نکته برای افزایش تاثیر این سرویس وجود دارد:

 • تولید محتوای با کیفیت بالا

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اشتراک گذاری محتوای شما، تولید محتوای باکیفیت است. شما می توانید ارزشی را که باید ارائه دهید از طریق پست هایی که با مخاطبان هدف شما صحبت می کنند نشان دهید. برای مثال، کسب و کاری که اسباب بازی های حیوانات خانگی می فروشد، می تواند در مورد بودجه ای که برای یک پناهگاه حیوانات محلی جمع آوری کرده اند، پست کند تا اشتیاق خود را برای رفاه حیوانات نشان دهد. این موضوع عمیقاً با مصرف کنندگانی که به دنبال انواع محصولاتی هستند که می فروشند طنین انداز می شود.

 • راه های تماس و ارتباط خود را با مخاطب آسان کنید

زمانی اشتراک گذاری پست در اینستاگرام مفید است که شما راه های ارتباطی با مخاطب خود داشته باشید. برای مثال در کپشن به قیمت محصولات و شماره تماس خود بپردازید و از سایت خود آدرسی در کپشن اشاره کنید.

 • کپشن جذاب بنویسید

هر چه کپشن شما جذاب باشد، مردم توجه بیشتری به پست شما می کنند. سعی کنید محتوای جذاب و در عین حال تکمیلی برای مخاطب خود بنویسید.

چرا از دیجی فالوور اقدام به خرید شیر پست اینستاگرام کنیم؟

همانطور که همه ما میدانیم خریدهای اینترنتی بسیار ریسک پذیر است. اگر سایت های نامعتبر اقدام به خرید نمایید، احتمال کلاه برداری بسیار زیاد است. بیشتر اینفوئنسرهای اینستاگرام و افراد مشهور برای افزایش محبوبیت پست های خود از برند دیجی فالوور اقدام به خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام می کنند. علت این کار به مزایای خدمات این سایت و اعتماد بالای کاربران بر می گردد. مزایای خرید شیر پست اینستاگرام از برند دیجی فالوور به صورت زیر است:

 • تحویل سریع: به محض تکمیل خرید، پردازش سفارش شما شروع می شود. سفارش شما در زمان تحویل تخمینی که در صفحه سرویس نشان می دهد، تکمیل می شود.
 • بدون خطر ریزش: خدماتی که خریداری می کنید دائمی خواهد بود و کاهشی نخواهد داشت.
 • ضمانت بازپرداخت: در صورتی که از محصولات دیجی فالوور راضی نباشید، سفارش شما را بازپرداخت می کنند.
 • پشتیبانی زنده 24/7: برند دیجی فالوور به هم پشتیبانی زنده 24/7 را ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان از طریق شماره تماس، سیستم چت واتس اپ و آدرس ایمیل با دیجی فالوور تماس بگیرید.
 • پرداخت امن: شما می توانید با کارت اعتباری خود از طریق امن ترین و مطمئن ترین سیستم های پرداخت در جهان پرداخت کنید. برای پرداخت نیازی به ثبت نام ندارید.
 • رمز عبور نیاز نیست: برند دیجی فالوور هرگز رمز عبور یا اطلاعات خصوصی دیگری را از شما نمی پرسد. ما به شما توصیه می کنیم از حساب خود محافظت کنید و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.
 • قیمت های عالی: تنها با مقایسه کوتاه چند سایت با دیجی فالوور به قیمت های منصفانه آن پی می ببرید.

نحوه خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام

سایت دیجی فالوور یک ابزار بسیار آسان و کاربر پسند برای دریافت اشتراک گذاری پست اینستاگرام خود به شما ارائه می دهد. اگر تصمیم به خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا وارد سایت دیجی فالوور شوید.
 2. کادر خرید شیر پست اینستاگرام را انتخاب نمایید.
 3. در قدم بعدی، لطفا تعداد شیرهایی را که می خواهید خریداری نمایید را انتخاب کنید.
 4. روی «افزودن به سبد خرید» یا «اکنون خرید» کلیک کنید و به صفحه پرداخت ادامه دهید.
 5. سپس فرآیند پرداخت را با خیال راحت به پایان برسانید.

شیر پست اینستاگرامی که سفارش داده اید در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده می شود.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3 Reviews

رضا
5

ولی خودمونیم ها با خرید شیر هم فالوورم افزایش یافت و لایک و ویو با یه تیر دو نشون زدم 😂😂😉😉😍

لاله محمدی
5

من خودم همیشه مجبور بودم تو استوری و کپشن هام از فالوور هام بخوام پستمو شیر کنند ولی افسوس که خیلی شیر کمی داشتم ولی با خرید شیر پست به نتایج بی نظیری رسیدم😍😍😍😍😍

ساناز
5

با خرید شیر پست بازدیدم چند برابر شده دیگه نیاز نیست بازدید هم بخرم این خیلی خوبه

تجربه ی خود را کامنت کنید

3 Reviews

رضا
5

ولی خودمونیم ها با خرید شیر هم فالوورم افزایش یافت و لایک و ویو با یه تیر دو نشون زدم 😂😂😉😉😍

لاله محمدی
5

من خودم همیشه مجبور بودم تو استوری و کپشن هام از فالوور هام بخوام پستمو شیر کنند ولی افسوس که خیلی شیر کمی داشتم ولی با خرید شیر پست به نتایج بی نظیری رسیدم😍😍😍😍😍

ساناز
5

با خرید شیر پست بازدیدم چند برابر شده دیگه نیاز نیست بازدید هم بخرم این خیلی خوبه

تجربه ی خود را کامنت کنید