از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟ و راهنمای رفع آن به زبان ساده

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟ راهنمای رفع ریپورت

مراحل زیر را به خاطر بسپارید.

1. settings
2. help
3. support request
4. violations

در صورتی که به دنبال فالوور واقعی هستید میتوانید با خرید فالوور واقعی پیج خود را میلیونی کنید و از مزایای آن بهر مند شوید.

خلافی پیج اینستاگرام

از کجا بفهمیم پیج اینستاگزام خلافی داره یا نه؟ این سوال یکی از پرچالش ترین سوالات در زمینه فعالیت اینستاگرام است که توجه خود را بر روی قابلیت ریپورت کردن در اینستاگرام متمرکز کرده است. برای اینکه شما به پاسخ این سوال دست پیدا کنید، در ابدا باید با ریپورت و انواع آن آشنا شوید.
 

ریپورت در اینستاگرام چیست؟

ریپورت کردن یا خلافی پیج اینستاگرام  یعنی گزارش پیج مورد نظر، برای مثال وقتی محتوای آزاردهنده‌ای را در اینستاگرام مشاهده می‌کنید، می‌توانید آن را از طریق عملکرد خلافی یا ریپورت اینستاگرام گزارش دهید. در این صورت اینستاگرام با دریافت گزارشی از شما به این موضوع رسیدگی خواهد کرد. در صورتی که پس از رسیدگی مسئولین  متوجه شوند که کاربران قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده‌اند، این امکان وجود دارد که با استفاده از ریپورت اینستاگرام توسط افراد دیگر اکانت آن‌ها غیرفعال شود.همچنین این موضوع می‌تواند برای شما نیز اتفاق بیافتد.
 
قابل ذکر است، ریپورت اینستاگرام زمانی استفاده می‌شود که بخواهید اینستاگرام را شخصی را که پستی غیراخلاقی منتشر کرده است مطلع کنید و در معنای دیگر می‌توان گفت ریپورت اینستاگرام به این معنی است که کاربر را از استفاده از اینستاگرام منع می‌کنید.درصورتی که این گزارش خلافی برای پیج خود شما باشد نیز از استفاده از اینستاگرام منع خواهید شد.

توجه :

 توجه داشته باشید که قابلیت گزارش و بلاک در اینستاگرام دو ویژگی کاملا متفاوت هستند.

انواع ریپورت در اینستاگرام

 هملنطور که می‌دانید ریپورت در اینستاگرام انواع مختلفی دارد. برای مثال در صورت مشاهده عکس، ویدیو یا نظری که قوانین مندرج در اینستاگرام را نقض می‌کند، می‌توانید بلافاصله در اینستاگرام گزارش دهید. همچنین امکان ریپورت پروفایل افراد در اینستاگرام نیز وجود دارد. قابل ذکر است که گزارش این خلافی‌ها برای شما نیز می‌تواند باشد.

ریپورت پست در اینستاگرام

ریپورت کامنت در اینستاگرام

ریپورت اکانت در اینستاگرام

ریپورت پیام در دایرکت اینستاگرام

گزارش استوری اینستاگرام

چه کسانی می‌توانند در اینستاگرام افراد دیگر را ریپورت کنند؟

اینستاگرام برای استفاده از این شبکه اجتماعی قوانینی وضع کرده و تخلفات را به ۶ دسته تقسیم کرده و تاکید دارد که در صورت مشاهده این موارد حتما فرد مورد نظر را گزارش دهید؛ بنابراین در صورت مشاهده یکی از تخلفات زیر در اینستاگرام، امکان گزارش آن وجود دارد. همچنین درصورتی که شما انجام دهنده یکی از تخلفات زیر باشید، امکان گزارش خلافی شما نیز وجود دارد.
 

جعل هویت شما توسط کسی:

گر شخصی به قصد سرقت هویت شما یک اکانت
 اینستاگرام به نام شما ایجاد کرد و پست‌های شما را منتشر کرد، حتما آن شخص را ریپورت کنید. همچنین اگر شما سرقت اطلاعات شخصی انجام دهید، مطمئن باشید که مورد گزارش خلافی و منع فعالیت قرار خواهید گرفت.
سلبریتی‌ها نیز صفحات زیادی با نام‌های مشابه در اینستاگرام دارند، اما داستان طرفداران سلبریتی‌ها
 با صفحه شخصی متفاوت است. کلمه فن پیج
 در بیو اینستاگرام نشان می‌دهد که شخص مورد نظر از طرفداران آن سلبریتی است و قصد سرقت هویت او را ندارد.
 

فردی که ادعا می‌کند یک فرد مشهور است.

فردی که برای یک فرد شناخته شده اکانت جعلی ایجاد کرده و فالوورهای زیادی دارد باید ریپورت شود، زیرا این فرد ممکن است دیگران را گمراه کند. همچنین شما نیز برای فعالیت در اینستاگرام باید به واضح بودن فعالیت خود دقت داشته باشید.
 

کپی کردن عکس‌های شما توسط شخصی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که محصولات یا آثار هنری را در اینستاگرام به نمایش می‌گذارید،ممکن است هنر یا محصول شما توسط افراد دیگری کپی و منتشر شود. برای جلوگیری از این امر باید فرد مورد نظر را ریپورت کرده و اینستاگرام را مطلع کنید تا از ادامه کار او جلوگیری کنید.همچنین مطمئن باشید اگر شما نیز از آثار هنری و محصولات پیج‌های دیگر کپی برداری کنید، درکوتاه ترین زمان با گزارش خلافی روبرو خواهید شد.
 

مشاهده مطالب و نظرات غیر اخلاقی

افرادی که تصاویر و فیلم‌های نامناسب و غیراخلاقی را در اینستاگرام منتشر می‌کنند، باید توسط شما ریپورت شوند. این گزارش حاوی پیام‌های غیراخلاقی نیز می‌باشد. همچنین اگر شما نیز این کار را انجام دهید در کمتر از ۲۴ ساعت گزارش خلافی دریافت خواهید کرد.
 

 محتوای مضر

اگر فردی را در اینستاگرام مشاهده کردید که تصاویر وحشتناکی مانند آزار و اذیت دیگران، خودکشی، حیوان آزاری و… را منتشر می‌کند که می‌تواند اثرات بد روحی و روانی زیادی داشته باشد، باید او را گزارش دهید. با گزارش این موارد در کمترین زمان ممکن پیج اینستاگرام مورد نظر منع فعالیت خواهر شد.
 

انتشار تصاویر یا نظرات تبلیغاتی و اسپم

انتشار تصاویر یا نظرات تبلیغاتی و اسپم
 
کسانی که کاربران اینستاگرام را با تبلیغات مکرر و غیر ضروری خود آزار می‌دهند، به‌عنوان اسپم به اینستاگرام معرفی کنید. مطمئن باشید با کوچک ترین تبلیغ مورد گزارش خلافی قرار خواهید گرفت. در صورت انجام هر یک از موارد بالا و زیر پا گذاشتن قوانین اینستاگرام، احتمال ریپورت شدن اکانت شما وجود دارد.
 
افراد بسیار زیادی به دنبال پاسخ این سوال هستند که از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام خلافی داره یا نه؟ اما درپاسخ به این سوال تنها می‌توان گفت شما باید به محتواهای نشر شده خود توجه کنید و در نظر داشته باشید که اگر چندین گزارش تخلف از یک صفحه دریافت شود، احتمال ریپورت شدن آن حساب بسیار زیاد است و هیچ اخطاری در مورد گزارش حساب دریافت نخواهید کرد.

از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام خلافی داره یا نه؟

توجه داشته باشید که گزارش‌های غیر ضروری منجر به بسته شدن حساب شخص مورد نظر نمی‌شود. اگر توسط شخصی ریپورت شوید.نمی‌دانید، زیرا اینستاگرام برای شما اعلان ارسال نمی‌کند. اما اگر نمی‌توانید کسی را لایک کنید، کامنت بگذارید یا فالو کنید، ممکن است توسط اینستاگرام بلاک شده باشید.
 

همه‌ چیز درباره گزارش اینستاگرام:

چگونه حساب اینستاگرام خود را از گزارش و خلافی پاک کنیم؟

نحوه رفع خلافی بستگی به نوع گزارش و مسدود کردن دارد :
 
1_ از طریق تنظیمات اینستاگرام رفع انسداد کنید.
 
2_ به تنظیمات > گزارش مشکل > چیزی کار نمی‌کند بروید.
 
3_ فرم تصحیح گزارش و خلافی را پر کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. توجه داشته باشید که متن پیام باید به زبان انگلیسی باشد.
 
4_ با تغییر اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تلفن، ریپورت اینستاگرام را برطرف کنید.
 
5_ ارسال ایمیل به اینستاگرام بهترین راه ارسال ایمیل به آدرس ip@instagram.com و اعلام شماره مرجع گزارش می‌باشد.در ایمیل اعلام کنید که می‌خواهید خلافی‌های خود را پاک کنید.
 

چگونه یک حساب کاربری در اینستاگرام را ریپورت کنیم؟

به صفحه نمایه حساب مورد نظر بروید. روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و سپس گزینه گزارش را انتخاب کنید.
 

چگونه صفحات اینستاگرام دیگران را مسدود کنیم؟

در صورت مشاهده پست یا کامنت غیر اخلاقی که قوانین اینستاگرام را نقض می‌کند،می‌توانید اکانت مورد نظر را گزارش دهید. اینستاگرام پس از دریافت گزارش، صفحه مورد نظر را بررسی می‌کند. در صورت دریافت تعدادی ریپورت از صفحه‌ای، پس از بررسی‌های لازم و تایید مغایرت محتوای صفحه با قوانین اینستاگرام، توسط اینستاگرام غیرفعال می‌شود. صفحاتی که تعداد فالوور، بازدید و لایک بالایی دارند از نظر اینستاگرام اعتبار بیشتری دارند و برای بستن این صفحات به درخواست ریپورت بیشتری نیاز است.

سوالات متداول رفع بلاکی و ریپورت اینستا

چگونه بفهمیم که در اینستاگرام ریپورت شده‌ایم؟

شما نمی‌توانید متوجه شوید که شما گزارش شده‌اید. زیرا پس از گزارش شدن هیچ اعلانی برای کاربر ارسال نمی‌شود.

چند نفر گزارش می‌دهند تا اینستاگرام بسته می‌شود؟

اینستاگرام هر گزارش را بررسی کرده و بر اساس آن اقدام می‌کند. بسته به نوع گزارش و خلافی ، حساب مورد نظر ممکن است با یک یا حتی دو گزارش از یک حساب غیرفعال شود.

بعد از ریپورت کردن صفحه در اینستاگرام چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از بررسی اینستاگرام، در صورت غیر ضروری بودن ریپورت، هیچ اتفاقی برای صفحه نمی‌افتد. اما اگر تایید شود که صفحه مورد نظر نقض کرده است، ممکن است برای مدتی غیر فعال و غیر قابل دسترس باشد.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 11:08

    سلام خسته نباشید .میخواستم بدونم چطور میشه شخصیو که ریپورت کردیم از ریپورت خارج کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید.

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها