احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام
بهترین سایت خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام ایرانی در سال 1402

5/5 - (2 امتیاز)

هر چقدر هم که از معایب حضور طولانی مدت ما در شبکه های اجتماعی داستان و ریسمان بسازند، باید قبول کنیم که این موجودیت در زندگی همه ما رخنه کرده است. در این میان اینستاگرام به عنوان یک ابررسانه، با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان، بخش زیادی از توجه ها را به خود جلب کرده است.

اینستاگرام نه فقط برای مقاصد تفریحی، بلکه بخش قابل توجهی از جریانات حاکم بر آن در جهت کسب درآمد است. به همین خاطر قصد داریم تا در این نوشته مروری بر تکنیک مهم خرید فالوور ایرانی و بهترین سایت های خرید فالوور ایرانی داشته باشیم.

چرا باید به فکر خرید فالوور برای اینستاگرام باشیم؟

اگر کمی دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که در اینستاگرام و حتی سایر شبکه های اجتماعی، پیجی موفق است که تعداد فالوورهای آن بیشتر باشد. فرمول بسیار ساده است؛ فالوور بیشتر مساوی است با بازدید و اعتماد بیشتر، بازدید بیشتر هم مساوی است با فروش و درآمد بیشتر!

وقتی که قصد خرید فالوور داشته باشیم، با گزینه‎ های متعددی مواجه خواهیم شد که ممکن است ما را کمی گیج کند. به همین خاطر در این قسمت سعی میکنیم تا هر کدام از این گزینه ها را به صورت کامل و کاربردی توضیح دهیم.

خرید فالوور ایرانی و فالوور خارجی

فالوور ایرانی و فالوور خارجی دو مفهوم روبروی یکدیگر هستند. افرادی که کسب و کارشان در داخل ایران است و مخاطب آن ها هم داخل ایران حضور دارند، بهتر است که از فالوورهای ایرانی استفاده کنند و یا این که حداقل بخش قابل توجهی از فالوور هایشان ایرانی باشد.

اما افرادی که بازار هدف آن ها بین المللی و خارج از ایران است، بهتر است که از فالوور خارجی استفاده کنند. اهمیت این انتخاب به الگوریتم های اینستاگرام بر میگردد.

بر اساس این الگوریتم ها فالوورهای هر پیج از هر موقعیت جغرافیایی که باشند، این پیج به مردم همان موقعیت جغرافیایی پیشنهاد خواهد شد. توجه داشته باشید که فالوورهای ایرانی کمی از فالوورهای خارجی گرانتر هستند.

خرید فالوور واقعی و فیک

اصولا دو مفهوم فالوور واقعی و فیک هم روبروی یکدیگر قرار میگیرد. فالوورهای واقعی اکانت‎ هایی مانند من و شما هستند که فعالیت نرمالی در این شبکه اجتماعی دارند. اما فالوورهای فیک توسط ربات‎ ها و به صورت انبوه ساخته میشوند.

این اکانت ها فعالیت خاصی در اینستاگرام ندارند و حضور آن ها در یک پیج تنها جنبه نمادین دارد. فالوورهای فیک قیمت بسیار کمی دارند و میزان تاثیرگذاری آنها در رشد یک پیج هم بسیار کم است. اما فالوورهای واقعی دقیقا مشابه فالوورهایی هستند که به صورت ارگانیک دریافت میکنید.

خرید فالوور فوری و هدفمند

فالوور فوری، فالووری است که بعد از خرید در کسری از ساعت به پیج اضافه خواهد شد. این مسئله برای صاحبان کسب و کارها و کسانی که از این شبکه اجتماعی درآمد کسب میکنند، بسیار مهم است. با استفاده از خرید فالوور فوری میتوان با سرعت هر چه تمام تر تعداد دنبال کننده های یک پیج را افزایش داد.

فالوور هدفمند، فالووری است که بیشترین شباهت را به جامعه مخاطبان شما دارد. برای مثال فرض کنید که شما یک فروشگاه لوازم آرایشی دارید؛ در چنین حالتی احتمالا فالوورهای یک پیج لباس زنانه برای شما هم مناسب خواهد بود. ربات هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان فالوورهای یک پیج را به سمت یک پیج دیگر جذب کرد.

خرید فالوور اینستاگرام چه فوایدی دارد؟

سرعت بالا یکی از مهم ترین مزایای خرید فالوور اینستاگرام است. قطعا راه های دیگری هم برای افزایش دادن تعداد فالوورها وجود دارد مانند تبلیغات یا تولید محتوا. اما این راهکارها به مدت زمان زیادی برای بازدهی نیاز دارند. در حالی که صاحبان کسب و کارها نیاز دارند که تعداد فالوورهای خود را در بازه زمانی کوتاهی افزایش دهند.

خرید فالوور اینستاگرام اعتماد ساز است. اگر فالوور واقعی و فعال خریداری کنید، در مدت زمان کوتاهی تعداد دنبال کننده های شما افزایش می یابد. هنگامی که افراد دیگر به هر طریقی به پیج شما برخورد می کنند، با خیال آسوده تری به شما، محصول یا خدمتتان اطمینان خواهند کرد و این میتواند منجر به ایجاد فروش بیشتر شود.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانند نرخ ایمپرشن را افزایش دهد. به هر حال فالوورهای خریداری شده، به خصوص اگر هدفمند باشند، محتوای تولیدی توسط شما را می بینند و اگر این محتوا از کیفیت کافی برخوردار باشد، به احتمال زیاد آن را لایک کرده و کامنت می‎ گذارند.

معایب خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

معایب خرید فالوور اینستاگرام به این موضوع بازمیگردد که شما این فالوورها را از سایت یا یک مرجع نادرست خریده باشید. یعنی فالوورهای دریافتی شما فیک بوده و یا این که تطابقی بین آن ها و جامعه‌ مخاطبین تان وجود نداشته باشد.

سایت های نامعتبر اصولا فالوور فیک به شما تحویل می‌ دهند که صرفا تعداد فالوورها را از لحاظ ظاهری افزایش میدهند؛ این در حالی است که فالوور خوب، فالووری است که واقعی باشد و بتواند پست های شما را لایک کند و کامنت بگذارد. به همین خاطر همواره بایستی در خاطر داشته باشید که فالوورهای خود را از سایت های معتبر و مطمئن خریداری کنید.

نکات مهمی که حین خرید فالوور باید به آن ها توجه کنید:

  • فالوور واقعی و ایرانی بهترین گزینه برای کسب و کارهایی است که قصد فعالیت در داخل ایران را دارند.
  • هرگز تعداد زیادی فالوور را به صورت یکجا خریداری نکنید بلکه این کار را به تعداد کمتر اما در دفعات بیشتر انجام دهید.
  • خرید خود را از وبسایت های معتبر انجام دهید.
  • هرگز برای خرید فالوور اینستاگرام، رمز عبور پیج خود را در اختیار فروشنده قرار ندهید به این خاطر که هیچ نیازی به آن نیست.
  • 5 تا 10 درصد ریزش بعد از مدتی طبیعی است.
  • بهتر است که 10 تا 20 پست آماده کرده و بعد از انتشار هر کدام، 2000 فالوور خریداری کنید.
  • پیج شما باید به حالت پابلیک باشد.

راهکارهای دیگر برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام

در کنار خرید فالوور اینستاگرام می‎ توان از تکنیک های دیگری مانند تبلیغات در پیج های دیگر یا وبسایت ها استفاده کرد تا تعداد فالوورها را افزایش داد.

تولید محتوای منظم و بر اساس تقویم هم یکی دیگر از راهکارهایی است که میتواند به شما کمک کند تا تعداد دنبال کننده های خود را افزایش دهید.

انتشار آخرین اخبار و رویدادهای حیطه ای که در آن فعالیت هستید، تعامل داشتن با مخاطبان، استفاده از استوری و ریلز، برگزاری مسابقه، نوشتن کپشن های مناسب و جذاب، داشتن تم گرافیکی خاص، پیدا کردن هشتگ های مناسب و … از جمله دیگر کارهایی است که میتوانید در این زمینه انجام دهید.

خرید پیج اینستاگرام هم یکی از راه هایی است که با استفاده از آن میتوانید زحمت چندین و چند ماه تلاش جهت افزایش تعداد فالوورها را دور زده و یک شبه صاحب یک پیج پرفالوور و عالی شوید.

البته در خرید پیج اینستاگرام هم باید به نکات خاصی توجه کرد. برای مثال ارتباط داشتن موضوع پیج به حیطه فعالیت شما، واقعی بودن فالوورها، داشتن ایمپرشن، امنیت و … از جمله نکاتی است که باید به آنها توجه کرد.

فالوور اینستاگرام را از کجا بخریم؟

گفتیم که خرید فالوور می تواند یکی از بهترین راهکارهایی باشد که با استفاده از آن میتوان تعداد دنبال کننده های یک پیج را افزایش داد.

همینطور در قسمت معایب خرید فالوور اینستاگرام به این نکته اشاره کردیم که برای انجام این کار حتما و حتما بایستی وبسایتی را پیدا کنید که معتبر و مطمئن باشد. به همین خاطر در این قسمت تعدادی از وبسایت‎ های شناخته شده و معتبر را معرفی خواهیم کرد.

دیجی فالوور

دیجی فالوور

دیجی فالوور را قطعا میتوان یکی از گسترده ترین و بزرگترین مراجع در زمینه خرید محصولات اینستاگرامی خصوصا فالوور دانست. این وبسایت از همان زمانی که استفاده از اینستاگرام در ایران رواج یافت، آغاز به کار کرد.

قیمت مناسب محصولات یکی از دلایلی است که افراد تمایل خرید از این سایت را دارند. ارائه فالوور، لایک، ویو، کامنت و پیج‎ های با کیفیت به همراه پشتیبانی 24 ساعته از دیگر مزایای دیجی فالوور است.

در دیجی فالوور کدهای تخفیفی خوبی در نظر گرفته می شود که میتوان از آن ها استفاده کرد. همچنین وجود پلن های متعدد هم باعث شده تا هر پیجی با هر سطحی از بودجه بتواند فالوور مورد نیاز خود را تامین کند.

این سایت مشتریان بسیاری داشته که بخش قابل توجهی از آنها هم جزء سلبریتی ها هستند اما به خاطر حفظ حریم خصوصی مشتری نامی از آن ها نخواهد برد.

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام مرجع اصلی برای خرید فالوور اینستاگرام است. این سایت چند سالی است که آغاز به کار کرده و به خاطر خدمات با کیفیتی که عرضه داشته توانسته مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کند.

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام را می توان یکی از بهترین تیم های مربوط به بازاریابی در اینستاگرام دانست که به صورت اختصاصی به عرضه خدماتی همچون خرید انواع فالوور (فالوور ارزان، ایرانی و واقعی)، خرید لایک، خرید ویو، خرید پیج اینستاگرام و … می‎ پردازد.

با خرید از این سایت میتوانید مطمئن باشید که با کیفیت ترین و بهترین فالوورها را برای پیج خود دست و پا خواهید کرد. ضمانت بازگشت وجه و پشتیبانی 24 ساعته و هر 7 روز هفته هم از دیگر مزایایی است که با خرید فالوور از این سایت نصیب تان خواهد شد.بانک فالوور

بانک فالوور

بانک فالوور هم یکی از سایت های تازه تاسیس اما بسیار مطمئن و با کیفیت در ارائه خدمات است که محصولات اینستاگرامی شامل فالوور واقعی، ایرانی و خارجی، لایک، بازدید، کامنت های متنوع و پیج را عرضه می کند.

مزیت اصلی بانک فالوور قیمت بسیار مناسب آن است. تقریبا هیچ سایتی در ایران محصولات با کیفیت خود را با این قیمت در اختیار مشتریان خود قرار نمی دهد. بنابراین اگر دنبال یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد ما خرید فالوور اینستاگرام از سایت بانک فالوور است.

بای فالوور

بای فالوور

بای فالوور را نیز می توان یکی از قدیمی ترین وبسایت ها در زمینه بازاریابی اینستاگرام دانست. انواع مختلف فالوور، لایک، ویو، ربات، پیج و کامنت از محصولاتی است که در این سایت عرضه می‎ شود.

البته بای فالوور خدماتی را هم به صورت رایگان در اختیار همه مردم قرار میدهد. بخش دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام یکی از همین امکانات است. یعنی شما لینک عکس یا فیلم را وارد بخش مشخص شده میکنید و پس از آن می‎ توانید محتوا را دانلود نمایید.

همکاری در فروش با پورسانت بالا هم یکی دیگر از امکاناتی است که بای فالوور برای شما در نظر گرفته. در این سیستم به شما یک لینک داده می شود. هر کسی که از طریق این لینک وارد سایت بای فالوور شود و خرید انجام دهد، بخشی از سود حاصله به شما اختصاص می یابد.

ارائه سود بالا، شفاف و دقیق بودن آمار، راحتی فروش، امکان قرار دادن لینک در بسترهای گوناگون مانند پیج، کانال تلگرام، وبلاگ، وبسایت و … از دیگر دلایلی است که سیستم همکاری در فروش سایت بای فالوور را متفاوت و برتر کرده است.

سایت خرید فالوور واقعی

سایت خرید فالوور واقعی جزع تازه نفس ترین سایت هایی است که سعی دارد با غول های فالوور رقابت کند و داشتن قیمت منصفانه و سرعت بالا توانسته است نظر عده ای بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

سایت خرید فالوور

سایت خرید فالوور 

سایت خرید فالوور یکی از بهترین سایت‌ ها در زمینه فروش خدمات شبکه های اجتماعی است. خدمات این سایت بسیار باکیفیت بوده و از قیمت پایینی نیز برخوردار است و همچنین از پشتیبانی عالی نیز برخوردار است که در هر ساعت از روز حتی روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازها و مشکلات شماست. با اینکه سایت خرید فالوور فعالیت خود را به تازگی شروع کرده است، اما توانسته رضایت مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. به جرئت میتوان گفت که تعرفه پایین، همراه با کیفیت فوق العاده محصولات، مهمترین ویژگی این سایت است.
از خدمات سایت خرید فالوور میتوان به خرید انواع فالوورهای واقعی، ایرانی، خارجی، ارزان و فیک اشاره کرد. همچنین در کنار فالوور می توانید لایک، کامنت، ویو و… را نیز خریداری کنید. بعلاوه این سایت خدمات دیگر شبکه های اجتماعی مانند توییتر، یوتیوب، تلگرام، تیک تاک، روبیکا، ایتا و… را نیز ارائه می دهد.
فقط کافیست یک بار از این سایت خرید کنید، عاشق کیفیت سرویس های این سایت خواهید شد.

سخن پایانی

افزایش فالوور اینستاگرام یکی از راهکارهای اساسی برای پیشرفت در این شبکه اجتماعی است. اگر میخواهید کسب و کارتان دیده شود، نیاز خواهید داشت تا به راهکارهای مختلف دست بزنید تا به این هدف دست یابد. خرید فالوور اینستاگرام یکی از همین راهکار هاست که از گذشته تا کنون از آن استفاده میشد.

ما در این نوشته سعی کردیم تا خرید فالوور اینستاگرام را تا جای ممکن برای شما شرح داده و جنبه های مختلف آن را هم روشن سازیم. نکته مهم اینجاست که انجام این کار با استفاده از سایت های مطمئن انجام شود و ما هم در انتهای همین مقاله تعدادی از بهترین سایت ها برای خریدن فالوور را ذکر کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد.

دانلود pdf

سوالات پر تکرار

آیا خرید فالوور اینستاگرام برای رشد پیج ضروری است؟

بله. افزایش تعداد فالوورها برای رشد یک کسب و کار بسیار مهم است. خرید فالوور یکی از بهترین راهکارها برای افزایش دنبال کننده های پیج است.

کدام نوع از فالوور برای خرید بهتر است؟

فالوور ایرانی و واقعی بهترین گزینه برای افزایش فالوور است.

فالوور خارجی مناسب چه کسانی است؟

فالوور خارجی برای کسانی مناسب است که مخاطبان آن ها خارج از ایران هستند.

آیا فالوورهای خریداری شده ریزش هم دارند؟

بله. تا 10 درصد ریزش طبیعی است.

بهترین سایت برای خرید فالوور کدام است؟

دیجی فالوور، بای فالوور، سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام و بانک فالوور از بهترین سایت های خرید فالوور هستند.

آیا خرید فالوور فیک منجر به افزایش ایمپرشن میشود؟

خیر.

ویژگی های فالوور های واقعی اینستاگرام
👑 کیفیت فالوور دارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی ، دارای استوری
💲 قیمت فالوور شروع قیمت از 15000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش دارای فالوور هدیه و ریزش کم
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر طاها

من از خدمات دیجی فالوور استفاده کردم، واقعا عالیه و با پشتیبانی بی نظیری دارن

آیدا یوسفی

از بین سایت های گفته شده من تجربه خرید از دیجی فالوور رو دارم . این مجموعه پشتیبانی پس از فروش بی نظیری داره. مخصوصاً اینکه کدهای تخفیف خیلی خوبی هم داره

مظاهر اسماعیلی

آیا برای خرید فالوور حتماً باید پیج من در حالت عمومی قرار گرفته باشه؟

امیر آلفا

اره

ایدا کفاشی

به نظر من دیجی فالوور و خرید فالوور اینستاگرام بهترین سایت هستند من شده ساعت دو نصفه شب پیام دادم جواب دادن و مشکلمو حل کردن

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها