معرفی بهترین روش های قرعه کشی در اینستاگرام

ترفندهای قرعه کشی در پیج های اینستاگرامی بهترین روش برند شدن

4.8/5 - (6 امتیاز)

قرعه کشی اینستاگرام یکی از بهترین روش های افزایش فالوور رایگان پیج های کاری شما می باشد؛ قطعاً اگر به فکر رشد پیج اینستاگرام خود هستید، برگزای مسابقات و ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام را بایستی در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود قرار دهید. 

شک نکنید که برگزاری مسابقه در اینستاگرام یکی از راه های موثر و قطعی جذب فالوور میباشد. هرچقدر مسابقات بیشتری برگزار کنید و به مخاطبان خود جایزه بدهید مسلما خیلی زود پیج شما پیشرفت خواهد نمود.

در صفحه خود مسابقه ای برگزار کنید و با قرعه کشی در بین شرکت کنندگان، به افرادی که بیشترین لایک یا کامنت و استوری را انجام داده اند، خدمات ارائه دهید. انتخاب برنده باید با قرعه کشی و به صورت کاملاً منصفانه و بی طرف انجام گیرد.

توجه کنید قرعه کشی مسابقات خود را طوری انجام دهید، که کاربران به شما اعتماد کنند و بخواهند در مسابقات بعدی نیز شرکت نمایند و فراموش نکنید که برگزاری مسابقات به بالا بردن تعامل اکانت شما کمک کرده و محتوای پیجتان توسط الگوریتم اینستاگرام مورد توجه قرار می‌گیرد.

فرض کنید یک مسابقه برگزار کردید و اکنون می خواهید قرعه کشی کنید، آیا می دانید که چطور می توانید این کار را انجام دهید؟  ممکن است با خود بگویید انجام قرعه کشی بین تعداد زیادی شرکت کنندگان کار سخت و زمان بری است و به دردسرش نمی ارزد.

اما اصلا اینطور نیست؛ شما کافی است تکنیک انجام قرعه کشی را بلد باشید؛ در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور می خواهیم در مورد ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام  با شما صحبت نماییم؛ بنابراین حتما در ادامه با ما همراه باشید.

 

نحوه قرعه کشی در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

قرعه کشی در اینستاگرام به روش های مختلفی مانند قرعه کشی تصادفی، قرعه کشی با اکسل یا قرعه کشی با برنامه  و یا با استفاده از سایت های قرعه کشی آنلاین انجام می گیرد.

بهترین ترفند قرعه کشی پیج های اینستاگرامی روشی است که فالوورها مراحل قرعه کشی را مشاهده  کنند؛ زیر در این صورت اعتماد آنها نسبت به پیج شما بیشتر می شود. 

 قرعه کشی در اینستاگرام بر اساس امتیاز بندی یا بیشترین منشن و یا کامنت انجام می شود. در این روش قرعه کشی هر کاربری که بیشترین تعداد منشن یا کامنت را گذاشته باشد برنده خواهد بود. 

روش های قرعه کشی در اینستاگرام

همانطور که گفتیم برگزاری مسابقات و قرعه کشی یکی از تکنیک های موثر برای جذب فالوور و افزایش اعتماد کاربران در اینستاگرام است. روش های مختلفی برای قرعه کشی در در آن وجود دارد که از این طریق می توانید به ساده ترین و منصفانه ترین شکل ممکن به صورت آنلاین قرعه کشی کنید و برندگان را از بین شرکت کنندگان انتخاب کرده و به آن ها جوایز را اهدا کنید.

قرعه کشی کامنت پست اینستاگرام

 رایج ترین روش قرعه کشی با کامنت های پست اینستاگرام انجام می گیرد که در این روش ابزارهای قرعه کشی مورد استفاده تنها بر روی کامنت های پست مسابقه شما تمرکز می کنند و به طور تصادفی برندگان مسابقه را در بین کاربرانی که زیر پست تان کامنت گذاشته اند، شناسایی می کنند.

قرعه کشی لایک اینستاگرام

 در این روش، برنامه قرعه کشی مستقیماً بر روی لایک های پست مسابقه تمرکز می کند و به صورت تصادفی برنده (ها) را در بین کاربرانی که پست مسابقه را لایک کرده اند، شناسایی می کند.

قرعه کشی استوری اینستاگرام

 در این روش با استفاده از قابلیت استیکرها در استوری مانند Ask me a question یا استیکرهای دیگر فالوور هایتان را دعوت به چالش کنید و همچنین می توانید از آن ها درخواست کنید که پست مورد نظرتان را با منشن کردن پیج شما، در استوری های خود به اشتراک بگذارند. سپس از بین نظرسنجی های انجام شده با استیکرها و کسانی که شما را در استوری خود منشن کرده اند، قرعه کشی کرده و برنده را مشخص کنید. 

قرعه کشی اینستاگرام یکی از بهترین روش های افزایش تعداد فالوور پیج های کاری شما می باشد. قطعاً اگر به فکر رشد پیج اینستای خود هستید برگزای مسابقات و ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام را بایستی در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود قرار دهید.

شک نکنید که برگزاری مسابقه در اینستاگرام یکی از راه های موثر و قطعی جذب فالوور میباشد. هرچقدر مسابقات بیشتری برگزار کنید و به مخاطبان خود جایزه بدهید مسلما خیلی زود پیج شما پیشرفت خواهد نمود.

در صفحه خود مسابقه ای برگزار کنید و با قرعه کشی در بین شرکت کنندگان، به افرادی که بیشترین لایک یا کامنت و استوری را انجام داده اند، خدمات ارائه دهید. انتخاب برنده باید با قرعه کشی و به صورت کاملاً منصفانه و بی طرف انجام گیرد.

توجه کنید قرعه کشی مسابقات خود را طوری انجام دهید، که کاربران به شما اعتماد کنند و بخواهند در مسابقات بعدی نیز شرکت نمایند. فراموش نکنید برگزاری مسابقات به بالا بردن تعامل اکانت شما کمک کرده و محتوای شما توسط الگوریتم اینستاگرام مورد توجه قرار می‌گیرد. 

فرض کنید یک مسابقه برگزار کردید و اکنون می خواهید قرعه کشی کنید، آیا می دانید چطور می توانید در اینستاگرام قرعه کشی کنید؟  ممکن است با خود بگویید انجام قرعه کشی بین تعداد زیادی شرکت کنندگان کار سخت و زمان بری است و به دردسرش نمی ارزد.

اما اصلا اینطور نیست؛ شما کافی است تکنیک انجام قرعه کشی را بلد باشید. در ادامه می خواهیم در مورد ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام  با شما صحبت نماییم و به شما می‌گوییم که چطور از بین کامنت‌ها و لایک‌ها قرعه کشی کنید.

معرفی بهترین روش های قرعه کشی در اینستاگرام

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام

برای توسعه کسب و کارتان در اینستاگرام و افزایش تعداد فالوورهای هدفمند پیج تان، باید نرخ تعامل پیج خود را افزایش دهید و بایستی سعی کنید که با استفاده از ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ با مخاطبان هدفمند خود بیشتر ارتباط برقرار کنید. یکی از راه‌های افزایش تعامل کاربران در پیج تان، منتشر کردن پست های مسابقه ای و یا برگزاری نظر سنجی می باشد. 

برگزاری مسابقه از هیجان انگیزترین اقداماتی است که می‌توانید توسط آن توجه کاربران اینستاگرام را به خود جلب کنید. برای تعیین برنده از بین کاربرانی که در مسابقه شما شرکت کرده اند، باید قرعه کشی کنید. شما می توانید به کمک سایت ها و یا نرم افزارهای مختلفی، قرعه کشی اینستاگرام  را از بین کامنت‌ها، لایک‌ها یا تعداد فالوورهای پیج انجام دهید. برخی از سایت ها و نرم افزارها برای انجام قرعه کشی مسابقات اینستاگرامی را در ادامه به شما معرفی می کنیم.

معرفی بهترین سایت‌های قرعه کشی

معرفی بهترین سایت های قرعه کشی اینستاگرام

بهترین سایت قرعه کشی GetComBot

GetComBot یکی از محبوب ترین سایت های رایگان است که مراحل ساده ای را برای قرعه کشی در پیج های اینستاگرام ارائه می دهد، این سایت یکی از قوی ترین مراجعی است که علاوه بر انجام قرعه کشی، قابلیت دانلود رایگان کامنت ها را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. برای استفاده از این سرویس کافیست ایمیل و لینک مربوط به پست مسابقه اینستاگرام را وارد کنید.

پس از وارد کردن این اطلاعات روی گزینه ارسال (send)  کلیک کنید؛ در این مرحله کامنت های مربوط به پست دانلود و در یک برگه مرورگر جدید باز می شود. شما کافی است شرایطی را که برای مسابقه اینستاگرام خود در نظر گرفته اید (مانند منشن دوستان) انتخاب کنید تا برنده مسابقه به صورت کاملا تصادفی انتخاب شود.

ترفند های قرعه کشی در اینستاگرام- سایت GETCOMBOT

یکی از مزایای این برنامه رایگان بودن آن است؛ GetComBot  یکی از معدود سایت هایی است که تقریبا 90 درصد خدمات آن رایگان ارائه می شود و از قدرت پردازش بالایی نیز برخوردار است، اغلب سایت های قرعه کشی از تعداد محدودی کامنت پشتیبانی می کنند؛ اما این سایت قدرت پردازش و پشتیبانی تا 20 هزار کامنت را دارد. 

اما این برنامه به عنوان محبوب ترین ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام علاوه بر مزایای فراوان معایبی نیز دارد؛ از جمله اینکه کاربران حین استفاده از سایت اغلب با خطای محدود بودن پهنای باند یا اتصال سرور مواجه می شوند. این مسأله در مواقعی که محدودیت زمانی داریم، مشکل ساز می شود. به عنوان مثال فرض کنید در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده اید که قرعه کشی ساعت 20 به صورت زنده برگزار می شود، اما به دلیل مشکل اتصال سرور، باید منتظر بمانید!

قرعه کشی در اینستاگرام با سایت Name Picker

قرعه کشی در اینستاگرام با سایت Name Picker 

یکی دیگر از بهترین ترفندهای قرعه کشی در اینستاگرام، استفاده از سایت Name Picker است؛ برای استفاده از این سرویس، باید قبلاً پیج اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک تان وصل شده باشد.

برای استفاده از این سایت، مراحل زیر را دنبال کنید: 

سایت namepicker.net را باز کنید.

در قسمت بالای صفحه گزینه  instagram comment picker  را انتخاب کنید.

 اکنون بر روی گزینه Log in with Facebook کلیک کنید، وارد اکانت فیس بوک تان شوید. 

در مرحله بعد، باید پیج اینستاگرام خود را که به فیس بوک متصل است را انتخاب کنید؛ تا وارد  مرحله انتخاب پست و قرعه کشی کامنت‌ها خواهید شد. 

برای قرعه کشی از بین کامنت های پست مسابقه، ابتدا باید لینک مخصوص پست اینستاگرام خود را در سایت namepicker.net قرار دهید. برای دریافت لینک از گزینه اشتراک گذاری لینک پست (Share) در اینستاگرام استفاده کنید.

این سرور قابلیت هایی مانند انتخاب برنده بر اساس یک متن مشخص، فیلتر کردن نام های کاربری تکراری (کامنت های تکراری توسط یک ایدی) و شرکت دادن ریپلای کامنت های پست مسابقه را دارد. 

 قرعه کشی کامنت‌ها در اینستاگرام با سایت comments picker

 قرعه کشی کامنت‌ها در اینستاگرام با سایت comments picker  

یکی از سایت های رایگان و ساده ای که  کاربران ایرانی برای اجرای قرعه کشی اینستاگرام استفاده می کنند، INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER است. این سایت رایگان معروف در سه مرحله بسیار ساده قرعه کشی را برای شما انجام می دهد.

توجه کنید برای استفاده از این سایت ها جهت قرعه کشی در اینستاگرام، حتماً بایستی اکانت اینستاگرام تان را از قبل به فیس بوکتان وصل کنید. 

این مراحل قرعه کشی عبارتند از:

وارد سایت commentpicker.com شوید.

اکنون روی گزینه Log in with facebook کلیک کنید تا وارد اکانت فیس بوک تان شوید.

 به محض لاگین شدن در اکانت فیس بوک متصل به اینستاگرام تان، وارد  مرحله انتخاب پست و قرعه کشی کامنت‌ها خواهید شد. 

برای قرعه کشی از بین کامنت های پست مسابقه، ابتدا باید لینک مخصوص پست اینستاگرام خود را در سایت comment picker قرار دهید. به منظور دریافت لینک می توانید از گزینه اشتراک گذاری لینک پست (Share) در اینستاگرام استفاده کنید.

  

در قسمت پایین کادر مربوط به لینک پست، 3 گزینه برای انتخاب وجود دارد:

گزینه Filter duplicate users 

با فعال کردن این گزینه می توانید افرادی که بیشتر از یک کامنت در پست اینستاگرام گذاشته اند را شناسایی کنید و تنها یکی از کامنت آن های در قرعه کشی شرکت داده می شود.  

گزینه Filter comments with a specific text

با فعال کردن این گزینه می توانید یک متن خاصی را وارد کنید. این سرویس از بین کامنت های موجود فقط کامنت هایی که دارای متن مشخص شده توسط شما باشد را در قرعه کشی شرکت خواهد داد.

گزینه Include Comment Replies

با فعال کردن این گزینه، در انجام قرعه کشی ریپلای کامنت های پست نیز در نظر گرفته می شود.

در مرحله آخر کافیست روی START کلیک کنید و منتظر بمانید تا قرعه کشی انجام شود؛ بعد پایان یافتن عملیات نام برنده برای شما نشان داده خواهند شد.

سایت قرعه کشی  Tools4insta.com

Tools4insta.com یکی دیگر از خدمات رایگان و آسان برای انتخاب برنده از بین کامنت ها پست مسابقه اینستاگرام است؛ کار با این وب سایت رایگان بسیار ساده است؛ فقط کافیست لینک پست مورد نظر خود را کپی کرده و آن را در کادر post URL  قرار دهید. بعد از قرار دادن لینک، روی گزینه Submit کلیک کنید تا برنده مسابقه انتخاب شود.

 وب سایت قرعه کشی Appsortes

 وب سایت قرعه کشی Appsortes

app-sorteos.com یکی از سایت های رایگانی است که می توانید از آن به منظور قرعه کشی در اینستاگرام استفاده کنید. در این سایت می‌توانید به صورت تصادفی بین کامنت‌ها قرعه کشی را انجام دهید.

این سایت یک ابزار آنلاین رایگان برای برگزاری مسابقات و تبلیغات است که به شما این امکان را می دهد تا به صورت تصادفی فردی را از URL اینستاگرام خود انتخاب کنید.

سایت قرعه کشی woobox.com

سایت قرعه کشی woobox.com 

برای استفاده از این وب سایت، باید حتما صفحه فیس بوکتان را با اینستاگرام‌تان لینک کنید و از طریق اکانت فیسبوک لاگین شوید و لینک پست مسابقه را برای اجرای قرعه کشی در کادر مربوطه قرار دهید تا برنده را تعیین کند.  

روش های قرعه کشی دستی در اینستاگرام

معرفی روش های قرعه کشی دستی در اینستاگرام

با اینکه قرعه کشی به صورت آفلاین و دستی دقیق تر است، اما از اعتبار کمتری برخوردار است چرا که در قرعه کشی های آفلاین، تمامی شرایط و قوانین مسابقه در اختیار خود شما است، به همین دلیل احتمال دارد مخاطبین به صحت قرعه کشی شما اعتماد نداشته باشند. 

نحوه انجام قرعه کشی دستی پست های مسابقه اینستاگرام به صورت زیر انجام می شود: 

ابتدا باید کامنت های پست مسابقه اینستاگرام را دانلود کنید و توجه داشته باشید از آنجایی که امکان حذف لایک و بازدید فیک وجود دارد، پس بهترین روش قرعه کشی، به صورت کامنت در پست می باشد. بنابراین قرعه کشی بین لایک ها در مقایسه با قرعه کشی بین کامنت ها از اعتبار کمتری برخوردار است. کامنت ها در قالب CSV  دانلود می شوند، کافیست فایل CSV را در اکسل وارد کنید تا کدهای قرعه کشی مسابقه را دریافت کنید. 

 نرم افزار Social Crumb برای قرعه کشی تصادفی کامنت ها

برای استفاده از این نرم افزار بایستی، اکانت اینستاگرام تان را به فیس بوک متصل کنید. ابتدا نرم افزار Social Crumb دانلود و نصب کنید؛ سپس مراحل زیر را برای قرعه کشی اینستاگرام به صورت گام گام انجام دهید:

از طریق اکانت فیس بوک تان در نرم افزار لاگین شوید. 

پستی را که قرار است بین کامنت های آن قرعه کشی کنید را انتخاب کنید. 

تمام کامنت ها را را در یک فایل اکسل (CSV) استخراج کنید. 

سپس یک کامنت را به طور تصادفی از بین سایر کامنت ها انتخاب کنید. 

شخص متعلق به کامنت را به عنوان برنده اعلام نمایید. 

یکی از بزرگترین مزیت های این نرم افزار رایگان بودن آن است.

قرعه کشی کامنت اینستاگرام با نرم افزار Lukky

قرعه کشی کامنت اینستاگرام با نرم افزار Lukky

یکی دیگر از برنامه های بسیار کاربردی برای قرعه در اینستاگرام، نرم افزار lucky است، که برای سیستم عامل اندروید قابل استفاده می باشد. 

نرم افزار را دانلود و نصب کنید.  

سپس وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

 پست مسابقه را برای قرعه کشی انتخاب کنید. 

برنامه این امکان را به شما می‌دهد که از مراحل قرعه کشی اسکرین ویدیو و یا اسکرین رکوردر بگیرید.  

در آخر بعد از انجام قرعه کشی برای جلب اعتماد مخاطب و نمایش صداقت می توانید ویدیو را در اینستاگرام با فالورها به اشتراک بگذارید.

 در ادامه روش هایی برای قرعه کشی عادلانه در فایل های اکسل را به شما معرفی کردیم:

از طریق سایت miniweb toolاز طریق سایت miniweb tool   

با کمک این سایت می توانید یک گزینه از بین سلول های موجود در ستون های اکسل را به صورت کاملا تصادفی انتخاب کنید. بدین صورت که ابتدا فایل اکسل خود را در قسمت مربوطه آپلود کنید تا قرعه کشی انجام شود.

از طریق Google Random Number Generator

از طریق Google Random Number Generator

گوگل به عنوان قدرتمندترین موتور جستجو، ابزارهای زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است. از جمله سرویس تولید اعداد تصادفی که به شما این امکان را می دهد تا برنده های خود را به راحتی و به صورت رایگان تعیین کنید.

برای استفاده از این ابزار، به هر یک از سلول های فایل اکسل خود یک عدد اختصاص دهید؛ مثلاً نفر اول با شماره یک، نفر دوم با شماره دو الی آخر. 

سپس در گوگل عبارت “random number generator” را جستجو کنید، اکنون در صفحه باز شده حداقل و حداکثر اعداد را در کادرهای مشخص شده وارد کرده و روی دکمه آبی رنگ “generate” کلیک کنید تا عدد تصادفی شما در کادر مربوطه نمایان شود.

قرعه کشی استوری های منشن شده

برگزاری مسابقه در استوری یکی دیگر از روش های قرعه کشی در اینستاگرام است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

نحوه انجام این کار بدین صورت است: 

از مخاطبان دعوت می شود با استوری کردن پست مورد نظر و منشن کردن آیدی صفحه در قرعه کشی شرکت کنند. 

قرعه کشی بین استوری های منشن شده مستلزم سرعت عمل بالایی برای تأیید منشن های ایجاد شده  از قسمت نوتیفیکیشن توسط برگزار کننده مسابقه است. اگر نیاز به ممبر های نوت دارید به پشتبانی پیام دهید.

در واقع باید به صورت دستی آیدی افرادی را که  آیدی شما را در پست خود منشن کرده اند را در یک فایل  اکسل وارد کنید. 

بعد از اینکه آیدی پیج هایی که در مسابقه شرکت کرده اند را در یک فایل اکسل وارد کردید، می توانید قرعه کشی را به صورت دستی انجام دهید. 

اگر مسابقات برای اساس بیشترین نفرات منشن شده انجام گیرد، در فایل اکسل تعداد منشن ها نمایش داده می شود. توجه کنید از منشن کردن نفرات تکراری بپرهیزید؛ زیرا کاربر متعلق به منشن تکراری شناسایی شده و از قرعه کشی حذف می شود.  

حرف آخر

در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور، سایت ها و نرم افزارهایی که برای قرعه کشی اینستاگرام  در دسترس هستند و رایج ترین ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام  را به شما معرفی کردیم. مسابقه‌های اینستاگرامی روشی هیجان انگیز برای معرفی برند شما در این پلتفرم با بیش از یک میلیارد کاربر است.

همواره به یاد داشته باشید که اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید. شما باید خواست ها و نیازهای فالوورهای خود را به خوبی بشناسید و محتوایی مطابق با سلیقه آنها تولید کنید. محتوایی که کمک کند میزان تعامل فالوور هایتان را با پیج شما افزایش دهد.

ترفند برگزاری مسابقه یکی از بهترین راه ها برای افزایش تعامل در اینستاگرام است. و اگر تعامل بسیار پایین است میتوانید با خرید فالوور واقعی در کمترین زمان این نسبت را افزایش دهید و از مزایای آن بهر مند شوید.

با برگزاری مسابقات در اینستاگرام  می توانید در بازه زمانی کم جامعه هدف خود را گسترش داده و برند خود را در میان کاربران اینستاگرام بسازید.  همچنین از این طریق می توانید با فالوور هایمان نیز ارتباط بهتری برقرار کنید و با جلب اعتماد آن ها را به خریداران واقعی تبدیل کنید. به همین دلیل لازم است ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرامی را بشناسید تا بتوانید قرعه کشی مسابقات را به درستی برگزار کنید. داشتن یک انتخاب منصفانه، اصولی و عادلانه از برندگان برای ایجاد اعتماد بین فالوور هایتان بسیار مهم است.

در این مقاله سعی کرده ایم بهترین و مطمئن ترین ابزارها و مسیرهای اجرای مسابقات اینستاگرامی را به زبان ساده در اختیار شما قرار دهیم. اگر روش یا نرم‌افزاری را می‌شناسید که به آن اشاره نکرده‌ایم، در قسمت کامنت های پست با ما در میان بگذارید تا سایر کاربران بتوانند از آن بهره بگیرند. در پایان از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم، امیدواریم توانسته باشیم شما را هر چند اندک در رشد صفحه اینستاگرام و کسب و کارتان یاری کرده باشیم.

سوالات متداول در زمینه قرعه کشی در اینستاگرام

دلایل قرعه کشی در اینستاگرام چیست؟

قرعه کشی اینستاگرام یکی از بهترین روش های افزایش تعداد فالوور پیج های کاری شما می باشد. قطعاً اگر به فکر رشد پیج اینستای خود هستید برگزای مسابقات و ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام را بایستی در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود قرار دهید.

انواع روش های قرعه کشی در اینستاگرام کدام است؟

قرعه کشی کامنت پست اینستاگرام. قرعه کشی لایک اینستاگرام. قرعه کشی استوری اینستاگرام. ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 07 فوریه 2023، 19:41

    سایت Name Picker رو امتحان کردم حرف نداره به همه پیشنهاد میکنم از این وبسایت استفاده کنن.

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها