لیست پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب ایران و جهان در سال 2023

لیست پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب ایران و جهان در سال 2023

5/5 - (1530 امتیاز)

پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب : تاکنون بیش از یک میلیارد نفر در وبسایت یوتیوب اکانت ساخته اند. بر اساس آمار، کاربران به شکل روزانه حدودا ۵ میلیارد ویدئو در یوتیوب تماشا کرده اند. در هر دقیقه حدود ۳۰۰ ساعت ویدئو در این وبسایت آپلود می‌ شود.

کمتر شخصی باور می کند که موزیک ویدئوها و چالش ‌ها یوتیوب در بازاریابی تاثیر دارد. این موزیک ویدئوها کمی بیش از ۴ درصد از محتواهای درون یوتیوب را تشکیل می ‌دهد. اما همین محتواهای اندک، طرفداران زیادی دارد. در ادامه با سایت دیجی فالوور، پربازدیدترین ویدئوهای یوتیوب را معرفی خواهیم کرد.

لیست پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

رقص baby shark یکی از پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

1- رقص baby shark یکی از پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

اولین و پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب، baby shark است. در واقع این موزیک ویدیو یک آهنگ شاد در مورد خانواده کوسه‌ ها است. این ویدئو تاکنون بیش از 12 میلیارد، بازدید داشته است. Baby shark به یک چالش بزرگ نیز تبدیل شده است.

موزیک ویدئو Despacito

2- موزیک ویدئو Despacito

موزیک ویدئو Despacito، دومین ویدئوی پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب است. این ویدئو به زبان اسپانیایی است. Despacito کلمه به معنای آهسته است. این ویدئو تاکنون بیش از 8.1 میلیارد بازدید داشته است.

موزیک ویدیو Johny Johny Yes Papa

3- موزیک ویدیو Johny Johny Yes Papa

یکی از پربیننده ترین شعرهای کودکانه “جانی جانی بله بابا” است. این شعر را “Loo Loo kids” ساخته و در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. به شکل میانگین درآمد این ویدئو در هر بازدید از ۱۵۵۲۹ تا ۴۸۰۲۹ دلار متغیر بوده است.

موزیک ویدیو Shape of you

4- موزیک ویدیو Shape of you

در سال ۲۰۱۷ اد شیرن، با خواندن آهنگ Shape of you به موفقیت بالایی دست پیدا کرد. این موزیک ویدئو تاکنون بیش از 5.8 میلیارد بازدید داشته است و جزو پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب قرار گرفت.

موزیک ویدیو See you again

5- موزیک ویدیو See you again

موزیک ویدیو See you again، اولین ویدئویی بود که توانست از Gangnam Style جلو بزند. خیلی‌ از کاربران اظهار می کنند که مهمترین دلیل موفقیت آن، احترام به پُل واکر بوده است. تاکنون این ویدئو بیش از 5.7 میلیارد بازدید داشته است.

انیمیشن سریالی masha and the bear

6- انیمیشن سریالی masha and the bear

انیمیشن Masha and the bear، در واقع یک انیمیشن سریالی است که برای کودکان تولید شده است. بسیاری از کاربران بر این باورند که دلیل اصلی محبوبیت آن، محجبه بودن masha است. این قضیه سبب شده تا مسلمانان زیادی این انیمیشن را تماشا کنند.

موزیک ویدئو Up Town Funk

7- موزیک ویدئو Up Town Funk

برونو مارس در سال ۲۰۱۴ آهنگ Up Town Funk را خواند و دومین تک آهنگ پر فروش سال شد. این موزیک ویدئو دو جایزه گِرِمی برنده شد و تاکنون بیش از 4.8 میلیارد بازدید دریافت کرده است.

موزیک ویدئو Gangnam Style

8- موزیک ویدئو Gangnam Style

موزیک ویدئو Gangnam Style، در سال ۲۰۱۲ در یوتیوب منتشر شد. این موزیک ویدئو در سال ۲۰۱۴ دو میلیارد و در سال ۲۰۱۸ حدودا ۳ میلیارد بازدید دریافت کرد. هم اکنون این ویدئو بیش از 4.7 میلیارد بازدید داشته است.

موزیک ویدئو Sugar یکی دیگر از پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

9- موزیک ویدئو Sugar یکی دیگر از پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

یکی دیگر از ویدئوهای پربازدید در وبسایت یوتیوب، موزیک ویدئو Sugar است. آدام لوین برای ضبط این ویدئو بدون هماهنگی با عروس ‌ها و مهمانان وارد مراسم آنها می ‌شد و این آهنگ را می‌ خواند. این ویدئو در حال حاضر بیش از 3.8 میلیارد بازدید به خود دیده است.

10- موزیک ویدئو Sorry

موزیک ویدئو Sorry در سال ۲۰۱۵ از جاستین بِیبر پخش شد. مردم سراسر جهان در حدود۱۰ میلیون نسخه از این موزیک ویدئو را خریداری کردند. در حال حاضر این ویدئو بیش از 3.6 میلیارد بازدید را دریافت کرده است.

موزیک ویدیو Roar

11- موزیک ویدیو Roar

این ویدئو کیتی پری، مربوط به سقوط هواپیمای او در جنگل است. این آهنگ در سال ۲۰۱۳ پخش شد. این ویدئو در مدتی کوتاه وایرال شد و در حدود یک میلیارد بازدید داشت. هم اکنون این ویدئو بیشتر از 3.7 میلیارد بازدید داشته است.

موزیک ویدئو Counting stars

12- موزیک ویدئو Counting stars

گروه پاپ راک وان‌ ریپابلیک در سال 2013، موزیک ویدئو Counting Stars را منتشر کرد و بازدید بالایی به خود دید. این موزیک ویدئو در حال حاضر  بیش از 3.7 میلیارد بازدید را به خود اختصاص داده است.

13- موزیک ویدئو Thinking out loud

در سال ۲۰۱۴، آهنگ Thinking out loud منتشر شد و جزو۴۰ آهنگ برتر بریتانیا شد. علاوه‌ بر آن، اولین آهنگی است که توانست در اسپاتیفای، بیشتر از ۵۰۰ میلیون بار پخش شود. این ویدئو تاکنون  بیشتر از 3.5 میلیارد بازدید دریافت کرده است.

موزیک ویدئو Dark horse

14- موزیک ویدئو Dark horse

در یک فضای مصری، کیتی پری که نقش یک ملکه را داشت، موزیک ویدئوی Dark horse را تولید کرد. این آهنگ اولین موزیک ویدئویی بود که خواننده آن زن است و بیش از یک میلیارد بازدید داشته است. این موزیک ویدئو در حال حاضر بیش از 3.4 میلیارد بازدید داشته است.

پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب موزیک ویدیو faded

15- پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب موزیک ویدیو faded

در سال ۲۰۱۵ موزیک ویدئو Faded پخش شد. این ویدئو، در صدر جدول تک آهنگ ‌های نروژی، فنلاندی و سوئدی قرار گرفت. این موزیک ویدئو در حال حاضر بیشتر از 3.4 میلیارد بازدید دریافت کرده است.

موزیک ویدئو Shake it off

16- موزیک ویدئو Shake it off

موفق‌ ترین آهنگ تیلور سویفت، آهنگ Shake it off است. این آهنگ موفق ‌ترین آهنگ در بیلبورد ۱۰۰ Hot است و برای ۵۰ هفته متوالی در این لیست قرار گرفته بود. این موزیک ویدئو تاکنون بیش از 3.1 میلیارد بازدید به خود دیده است.

موزیک ویدیو Lean on

17- موزیک ویدیو Lean on

در سال ۲۰۱۵ Major Lazer , موزیک ویدیو Lean on را در هند خواند. این آهنگ در همان سال یکی از پرمخاطب ‌ترین آهنگ ‌های اسپاتیفای بود. تاکنون این ویدئو بیش از 3.3 میلیارد بازدید داشته است.

موزیک ویدئو Bailando

18- موزیک ویدئو Bailando

در سال ۲۰۱۴ انریکه ایگلاسیاس موزیک ویدئو Bailando را خواند. این آهنگ به چند زبان مختلف ضبط و پخش شد اما از میان همه آنها‌‌، نسخه اسپانیایی این آهنگ، از همه محبوب ‌تر شد. تاکنون این ویدئو بیش از 3.3 میلیارد بازدید دریافت کرده است.

موزیک ویدئو Let her go

19- موزیک ویدئو Let her go

در سال ۲۰۱۲ آهنگ Let her go توسط شخصی به نام مایک روزنبرگ پخش شد. در بریتانیا بیش از یک میلیون نسخه و در ایالات ‌متحده بالای چهار میلیون نسخه فروش داشت. این موزیک ویدئو در حال حاضر بیشتر از 3.4 میلیارد بازدید داشته است.

موزیک ویدئو Hello

20- موزیک ویدئو Hello

ادل با انتشار آهنگ Hello در سال ۲۰۱۵، غوغا به پا کرد. این ویدئو در همان سال، در صدر جدول پرطرفدارترین آهنگ‌ های بریتانیا و ایالات ‌متحده قرار گرفت. تاکنون این ویدئو بیش از 2.9 میلیارد بازدید دریافت کرده است.

موزیک ویدئو Blank Space

21- موزیک ویدئو Blank Space

تیلور سویفت آهنگ Blank space را در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. این آهنگ مانند موزیک ویدئوی Shake it off رکورد بالایی زد و یکی از پربازدیدترین‌ ویدئوهای یوتیوب شد. این موزیک ویدئو در حال حاضر بیش از 2.9 میلیارد بازدید به خود دیده است.

کلام آخر

بهتر است بدانید که اغلب ویدئوهای پربازدید در یوتیوب، موزیک‌ ویدئوهایی هستند که در بالا به آنها اشاره شد. در صورتی که از تجهیزات و امکانات مناسب در یوتیوب استفاده کنید، کیفیت و بازدیدهای ویدئوهای شما نیز افزایش پیدا می کند. جهت دریافت هرگونه اطلاعات و راهنمایی در مورد وبسایت یوتیوب، توصیه ما به شما، مراجعه به وبسایت دیجی فالوور است. شما نیز برای افزایش میلیونی بازدید ویدیو یوتیوب خود از سایت می توانید با خرید بازدید یوتیوب، ویوهای پیج و ویدئوهای خود را افزایش دهید و با رشد چشمگیری در این برنامه مواجه شوید و به درآمد دلاری دست پیدا کنید.

سوالات متداول در زمینه پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب

یوتیوبر به چه کسی گفته می شود؟

یوتیوبرها اشخاصی هستند که در کانال های یوتیوب به شکل پیوسته فعالیت می ‌کنند و از این طریق معروف شده اند.

یوتیوب چه هدفی را دنبال می کند؟

یوتیوب یک وبسایت برای به اشتراک‌ گذاری ویدئوها است. کاربران، بازدیدکننده هایی هستند که تعیین می ‌کنند چه محتواهایی تولید و منتشر شود.

مزایای عضویت در یوتیوب چیست؟

به ‌شکل خلاصه مزیت عضویت در یوتیوب، تولید محتواهای ویدیوئی و کسب درآمد است.

چرا برای تولید محتوا از وبسایت یوتیوب استفاده می شود؟

یوتیوب سال های زیادی است که کاربران خود را دارد، به همین علت این وبسایت به بیشتر دیده شدن آنها کمک می ‌کند.

چرا تولید محتواهای ویدئویی در یوتیوب اهمیت دارد؟

محتواهای ویدئویی در زمانی کوتاه، داده ‌های زیادی را به ذهن انسان وارد می‌ کند و سبب افزایش آگاهی و شناخت بیشتر محصولات می ‌شود.

چه موضوعاتی در یوتیوب بیشتر مورد توجه قرار دارد؟

طنز و سرگرمی، مد و فشن، آموزش آشپزی، موسیقی، آموزش ساخت وسایل هنری و...

آیا برای درآمدزایی از وبسایت یوتیوب به بازدید کنندگان بالا نیاز است؟

بله. اما تنها شرط نیست. برای کسب درآمد از این وبسایت، می بایست در طول 12 ماه گذشته، حداقل 1000 دنبال کننده و 4000 ساعت تماشا نیز داشته باشید.

لیست پربازدیدترین ویدئوهای وبسایت یوتیوب، چه موقع تغییر می کند؟

این سوال، پاسخ مشخصی ندارد. گاهی اوقات یک ویدئوی جدید در پایین لیست بوده، ولی به رتبه های بالاتر صعود می کند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله