earnings-per-1000-youtube-views

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ تعرفه درآمد یوتیوب

5/5 - (3 امتیاز)

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد زمانی که در وبسایت یوتیوب تولید محتوا را شروع می کنید، احتمالا اولین سوالی که از خود می پرسید این است که، درآمد از یوتیوب به چه میزان است. وبسایت یوتیوب متعلق به شرکت گوگل است. در این وبسایت دو پلتفرم گوگل ادز و گوگل ادسِنس، جهت تبلیغات استفاده می شود. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید، تا به درآمد یوتیوب به ازای بازدید و چگونگی افزایش آن بیشتر بپردازیم‌.

درآمد یوتیوب از کجاست؟

برای اینکه نحوه درآمدزایی از یوتیوب را بدانید، در ابتدا بهتر است بدانید که خود وب سایت یوتیوب از چه راهی به درآمد می رسد. اغلب اسپانسرها، برندها و همچنین تبلیغ کنندگان، تمایل به درج تبلیغات خود در وبسایت یوتیوب دارند. اگر توجه داشته باشید، مشاهده می کنید که در هنگام استفاده از این وبسایت، انواع مختلفی از تبلیغ ها دیده می شوند.

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد و به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد؟

وبسایت گوگل به ازای هر 100 دلاری که تبلیغ کننده ها می پردازند، 55 دلار آن را به سازنده ویدئو پرداخت می کند. به شکل متوسط، وبسایت یوتیوب به ازای هر بازدید، به یوتیوبرها مبلغی در حدود 0.1 تا 0.3 دلار پرداخت می کند. کسب درآمد از وبسایت یوتیوب به عوامل زیر بستگی دارد:

1- مدت زمان ویدئو

2- مقدار دقایق تماشا شده

3- تعداد به اشتراک گذاری های کانال شما

4- تعداد کامنت ها

5- به اشتراک گذاری ویدئو

6- موضوع ویدئو

درآمد هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر است؟

درآمد هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر است؟

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ به ازای هر 1000 بازدید از ویدئوهای شما، بین 3 تا 5 دلار دریافتی خواهید داشت. این مساله مهم است که چه افرادی می توانند حداکثر مبلغ برای این بازه را دریافت کنند. همان گونه كه عنوان شد، برای کسب درآمد از یوتیوب تعرفه ثابتی وجود ندارد و این مبلغ بر اساس عوامل مختلف، متغیر خواهد بود.

اکثر ویدیوها در یوتیوب، حداقل دو تبلیغ دارند. در صورتی که شما به دنبال درآمد بالاتر باشید، می بایست با قرار دادن تبلیغات بیشتر در ویدیوهای خود، به این هدف دست پیدا کنید.

روش های درآمد از یوتیوب شامل:

1- فروش محصول یا ارائه خدمات

2- همکاری در فروش

3- گوگل ادسنس

4- گذاشتن لایو

5- تبلیغات در خود ویدئو

6- جذب اسپانسرها

نحوه کسب درآمد از تبلیغات کانال های یوتیوب

بخش بزرگی از تبلیغات یوتیوب، روی خود ویدئوها قرار می گیرد. یعنی زمانی که می خواهید یک ویدئو مشاهده کنید؛ پیش از شروع، وسط و در انتهای آن، تبلیغات متعددی برای شما نمایش داده می شود. زمانی که شما یک ویدئو در یوتیوب قرار می دهید، امکان این را دارید که به یوتیوب اجازه بدهید تا روی این ویدئو شما تبلیغ قرار دهد.

این وبسایت بر اساس مقدار زمان ویدئو، مکان تبلیغ و استفاده از گوشی یا لپ تاپ تقسیم بندی های متفاوتی دارد. همچنین قابلیت رد شدن و یا نشدن و زمان پخش تبلیغات، نیز بر این تقسیم بندی تاثیرگذار خواهد بود.

عوامل موثر کسب درآمد از یوتیوب

عوامل موثر کسب درآمد از یوتیوب

نوع و تعداد تبلیغ قرار داده شده روی ویدئوهای شما، به انتخاب خودتان بستگی دارد. توجه داشته باشید که تبلیغ کنندگان نیز خودشان انتخاب می کنند که تبلیغات شان روی کدام ویدئو و کانال قرار بگیرد. موارد زیر عوامل موثر بر درآمد از یوتیوب را عنوان می کنند.

1- موضوع ویدئو

مطابق با موضوع محتواهای کانال شما و میزان محبوبیت آن، میزان تمایل به قرار دادن تبلیغات روی ویدئوهای شما تغییر خواهد کرد. موارد زیر از محبوب ترین موضوعات در یوتیوب است:

1- انواع گیمینگ

2- آموزشی و سرگرمی

3- فناوری های جدید

4- زیبایی و سلامتی

5- سفر و گردشگری

6- موفقیت و انگیزشی

7- آشپزی و غذاها

8- حیوانات خانگی

2- موقعیت جغرافیایی

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشت، تعیین جامعه هدف است. چه کسانی می خواهند ویدئو و محتواهای تولیدی شما را ببینند و دنبال کنند؟ همه برندها و تبلیغ کنندگان نیز چنین دیدگاهی دارند. کشورها بر اساس میزان اهمیت در بین برندها، به ترتیب زیر هستند:

1- آمریکا

2- کانادا

3- استرالیا

4- نیوزلند

5- بریتانیا

6- اتریش

7- المان

8- سوئیس

مدت زمان ویدئو

3- مدت زمان ویدئو

ویدیوهایی شما که تولید می کنید، می تواند مدت زمان مختلفی داشته باشد. توجه کنید که 1000 بازدید از یک ویدیو 5 دقیقه ای، با 5000 بازدید از یک ویدیو 1 دقیقه ای، یکسان نیستند. در حالت اول مبلغ بیشتری به شما پرداخت می شود. زیرا با طولانی تر بودن زمان یک ویدئو، تعداد تبلیغات بیشتری روی آن قرار می گیرد.

4- زمان بازدید

مناسبت ها و فصول مختلف، بر تعداد و میزان بازدید و درج تبلیغ، تاثیرگذار است. به عنوان مثال، زمان هایی مانند کریسمس، بلک فرایدی، مسابقات سوپر بول و اهدای جایزه اسکار، بهترین زمان های درج تبلیغات است. در این بازه زمانی، برندها اهمیت بیشتری به درج تبلیغات می دهند.

کسب درآمد از یوتیوب یا آپارات

وبسایت آپارات در ابتدا سیستم کسب درآمد خود را به شکل آزمایشی آغاز کرد. عملکرد این سیستم بر اساس تعداد بازدیدها بود، اما به کاربران از قبل هیچ اطلاع نداده بود.

در ادامه، عملکرد این سیستم از تعداد بازدید به زمان بازدید تغییر کرد. هم اکنون وبسایت آپارات یک سیستم درآمدزایی جدید راه اندازی کرده، که عملکرد آن بر اساس کیفیت و زمان تماشا است. این وبسایت قوانینی را برای ارتکاب تخلفات و ترافیک های فیک در نظر گرفته است.

برای اینکه آپارات شما را به عنوان یک تولید کننده محتوا بپذیرد، شرایط مختلفی دارد. با توجه به موارد عنوان شده، برخی از کاربران به دلایل زیر می خواهند در آپارات فعالیت کنند:

1- فیلتر بودن یوتیوب

2- وضع قوانین دشوار یوتیوب برای کپی رایتینگ

3- وجود مشکل در معاملات ارزی

4- میزان تعرفه درآمد از یوتیوب

در صورتی که مخاطب شما تبلیغات ویدئویی شما را نادیده بگیرد، وبسایت یوتیوب به یوتیوبرها مبلغی پرداخت نمی کند. شخصی که برای یوتیوب تبلیغ می کند، به ازای هر مشارکت در این وبسایت، به او پول پرداخت می شود. البته به شرطی که مخاطب، حداقل ۳۰ ثانیه از تبلیغات را مشاهده کند.

اگر قبل از سپری شدن این زمان، مخاطب به تبلیغات توجهی نداشته باشد، یوتیوب از شخص تبلیغ کننده هزینه دریافت نخواهد کرد. همچنین هزینه ای هم به تولید کننده آن محتوا پرداخت نمی شود. در صورتی که مخاطب حداقل دو ثانیه از تبلیغات را مشاهده کند، هزینه آن حساب می شود.

سخن پایانی

اگر هدف شما کسب درآمد از وبسایت یوتیوب است، یقینا موارد ذکر شده در بالا به شما کمک زیادی می کند. اگر توانایی تولید محتوای ویدئویی را دارید، تجهیزات لازم را تهیه کنید و شروع به تولید محتوا کنید. سعی کنید ویدئوهایی که تولید می کنید از هر لحاظ جذاب باشند. موضوع، عنوان و محتوای ویدئوها، باید برای مخاطبان جذاب باشد.

حتما به دنبال ایده های خلاقانه برای تولید محتوا در وبسایت یوتیوب باشید. برای دریافت هرگونه راهنمایی، می توانید به وبسایت معتبر دیجی فالوور مراجعه کنید. شما با مراجعه به این سایت می توانید به تمامی موارد عنوان شده در بالا برای وبسایت یوتیوب دست پیدا کنید. همچنین بهترین پنل های خرید بازدید یوتیوب، خرید سابسکرایب یوتیوب، خرید کامنت یوتیوب و…، در این سایت وجود دارد، که با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، می توانید خریداری کنید.

سوالات متداول در زمینه هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد

درآمد یک یوتیوبر به چه عواملی بستگی دارد؟

درآمد یک یوتیوبر بر اساس تعداد بازدیدها و عوامل عنوان شده در مقاله بالا متغیر خواهد بود.

آیا برای یوتیوبر شدن به پیش نیازی احتیاج است؟

عوامل اساسی برای موفقیت در یوتیوب زمان، علاقه و مهارت است. با صرف زمان و علاقه، میتوان مهارت نیز کسب کرد.

برای تولید محتوا در یوتیوب به چه ابزارهایی نیاز است؟

برای شروع نیاز نیست به سراغ ابزارهای گران قیمت بروید. با حداقل ابزار مانند دوربین گوشی، نور خورشید و یک مکان مناسب میتوان شروع کرد.

آیا برای فعالیت در وبسایت یوتیوب باید زبان انگلیسی بلد باشم؟

خیر. اما اگر بتوانید به زبان انگلیسی محتوا تولید کنید، بازدیدهای شما چندین برابر خواهد شد.

برای کسب درآمد در یوتیوب چند ساعت فعالیت در روز نیاز است ؟

به هر میزان که فعالیت بیشتری داشته باشید، به درآمد بالاتری می رسید.

گوگل ادسِنس یوتیوب چیست؟

گوگل ادسِنس یکی از سرویس های رایگان گوگل برای تبلیغات است. این حساب به یوتیوبرها اجازه می‌ دهد تا با تبلیغات در کانال یوتیوب خود، درآمد داشته باشند.

چقدر زمان برای تولید محتوا در یوتیوب کافی است؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در یوتیوب فعال باشید. با برنامه‌ ریزی دقیق، می ‌توانید برای تولید محتوا زمانی مناسب را اختصاص دهید.

بهترین شیوه ‌های کسب درآمد از وبسایت یوتیوب چیست؟

تبلیغات در ویدئوها، عرضه کالا و ارائه خدمات در کانال‌ های یوتیوب، از مناسب ترین راه های درآمد زایی از این وبسایت است.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها