چگونه سابسکرایب یوتیوب بگیریم؟ چند روش افزایش فالوور یوتیوب

چگونه سابسکرایب یوتیوب بگیریم؟ چند روش افزایش فالوور یوتیوب

5/5 - (1584 امتیاز)

یوتیوب به عنوان بزرگترین شبکه اشتراک گذاری ویدیو، امروزه توانسته بیش از دو میلیارد کاربر را به خود جذب کند. اغلب کاربران شبکه اجتماعی یوتیوب جهت کسب درآمد، فعالیت خود را در این پلتفرم شروع می کنند. برای این منظور ابتدا باید یک کانال یوتیوب ایجاد کنید. نکته مهمی که در رابطه با فعالیت در یوتیوب و درآمد زایی از آن باید در نظر بگیرید، سابسکرایب است. یکی از شرایط اصلی کسب درآمد از طریق فعالیت در یوتیوب، افزایش تعداد 1000 سابسکرایب در سال است. در این مطلب از سایت دیجی فالوور قصد داریم به معرفی روش های افزایش سابسکرایب یوتیوب بپردازیم. با ما همراه باشید.

چگونه در یوتیوب سابسکرایب جمع کنیم؟

برخلاف تصور عموم، جمع کردن سابسکرایب در یوتیوب چندان دشوار نیست و شما می توانید تنها با رعایت برخی موارد در مدت زمان مشخص، به تعداد مورد نیاز سابسکرایب جمع کنید. توجه داشته باشید که آشنایی با الگوریتم یوتیوب نیز می تواند برای افزایش سابسکرایب به شما کمک کند. از این رو، کاربران یوتیوب می توانند از طریق روش های مختلف، سابسکرایب کانال یوتیوب خود را افزایش دهند. برخی از روش های افزایش سابسکرایب یوتیوب عبارتند از:

عنوان فعالیت کانال

انتخاب موضوع مناسب برای کانال یوتیوبی که در آن فعالیت دارید، یکی از مهمترین مواردی است که در ابتدا باید به آن توجه شود. کانال های یوتیوبی که در رابطه با یک موضوع خاص فعالیت انجام می دهند، در مدت زمان کوتاهی سابسکرایب به دست می آورند. بنابراین بهتر است موضع کانال یوتیوب خود را متناسب با سلیقه و علاقه خود انتخاب کنید؛ چرا که به طور پیوسته با آن سر و کار خواهید داشت.

دعوت به سابسکرایب کانال

گاهی بهتر است به کاربران خود یادآوری کنید که کانال شما را سابسکرایب کنند‌‌. برای این منظور می توانید ابتدا و انتهای ویدیویی که در کانال یوتیوب خود به اشتراک می گذارید، از کاربران دعوت کنید که شما را سابسکرایب کنند. جهت افزودن دکمه سابسکرایب به ویدیوهای خود مراحل زیر را دنبال کنید:

دعوت به سابسکرایب کانال

1- رفتن به YouTube studio

2- گزینه Customization در سمت چپ

دعوت به سابسکرایب کانال 2

3- کلیک بر روی Branding

4- آپلود فایل مورد نظر در Video Watermark

دعوت به سابسکرایب کانال 3

5- انتخاب زمان نمایش دکمه سابسکرایب در ابتدا، وسط و انتهای ویدیوی مورد نظر خود

6-  اشتراک گذاری ویدیو

دعوت به سابسکرایب کانال 4

استفاده پلی لیست های قدرتمند

Power Playlist نسخه توسعه یافته پلی لیست های معمولی است. پلی لیست های قدرتمند بر اساس نتایج انتخاب می شوند، در حالی که پلی لیست های معمولی انتخاب بر اساس موضوع است. استفاده از این نوع پلی لیست می تواند تمایل کاربران را برای سابسکرایب کانال شما افزایش دهد.

آنالیز و بررسی ویدیوها

روش دیگری که برای افزایش سابسکرایب می توانید به کار ببرید آنالیز و بررسی ویدیوهایی است که بیشترین تعداد سابسکرایب را داشته اند‌. برای آنالیز ویدیوها مراحل زیر را اجرا کنید.

آنالیز و بررسی ویدیوها

1- ورود به قسمت YouTube studio

2- انتخاب گزینه Analytics

آنالیز و بررسی ویدیوها 2

 

3- انتخاب View More و مشاهده سابسکرایبرها

4- کلیک بر روی گزینه Subscribers By Video

تولید محتواهای جذاب

تولید محتوا متناسب با علاقه کاربران، می تواند آنها را ترغیب کند که بر روی گزینه Subscribe کانال شما کلیک کنند. مطابق با بررسی های انجام شده، مشاهده چهار نوع محتوا همواره برای کاربران جذابیت خواهد داشت. این محتواها عبارتند از محتواهای آموزشی، محتواهای واکنشی، محتواهای که چندین مورد را مورد بررسی قرار می دهند و محتواهای مقایسه ای.

پروموت کانال در Community Tab

یکی از روش های بسیار راحت برای معرفی کانال یوتیوب خود و افزایش تعداد سابسکرایب، انتشار پست در انجمن یوتیوب است. بر اساس تحقیقات به دست آمده، کاربرانی که عضو کانال های یوتیوب نیستند، علاقمند به دیدن پست های انجمن می باشند. بنابراین مطرح کردن سوالات مرتبط و جذاب و به اشتراک گذاری آنها، می تواند به افزایش سابسکرایب کانال یوتیوب شما کمک کند.

بهینه سازی کانال یوتیوب

هنگامی که کاربری به کانال یوتیوب شما مراجعه می کند، ممکن است ویدیوهای شما را مشاهده و کانال را سابسکرایب کند یا از کانال خارج شود. در نتیجه بهینه سازی کانال بسیار حائز اهمیت است. برای بهینه سازی کانال لازم است مواردی همچون استفاده مناسب از لینک ها، کلمات کلیدی مرتبط، عنوان های پرسشی جذاب، تگ های کاربردی، پلی لیست های مورد علاقه کاربران، استفاده از کلمات کلیدی صحیح و Thumbnail جذاب را رعایت کنید.

اشتراک گذاری پیوسته محتوا

انتشار منظم ویدیو در افزایش میزان سابسکرایب بسیار تأثیرگذار است. در صورتی که نظم خاصی را در اشتراک گذاری ویدیوهای کانال یوتیوب خود رعایت نکنید، کاربران ویدیوهای دیگری را مشاهده خواهند کرد. بنابراین داشتن یک برنامه منظم برای ارسال پست ها، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی اصلی ترین ویژگی کانال های YouTube هستند که در جذب ترافیک نیز تاثیر گذارند. استفاده از عبارت های مرتبط، به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو محتوای شما به عنوان نخستین موارد یافت شده برای کاربران نمایش داده شود.

برقراری ارتباط با کاربران

از دیگر روش های ساده و تاثیرگذار در افزایش سابسکرایب، میتوان به ارتباط با کاربران اشاره کرد. از آنجایی که اغلب یوتیوبرها زمان کافی برای تعامل با کاربران خود را ندارند، انجام این کار می تواند شما متمایز جلوه دهد. بنابراین توصیه می کنیم در اولین فرصت به کامنت های کاربران پاسخ دهید.

برندینگ

بدون شک هر اندازه که نام کانال یوتیوب شما شناخته شده تر باشد، در مدت زمان کوتاه تری سابسکرایب آن افزایش می یابد. برای برند سازی لازم است اقداماتی انجام دهید که برخی از آنها عبارتند از استفاده از لوگو در پروفایل کانال یوتیوب و تامبنیل ویدیوها، همکاری با دیگر کانال ها جهت معرفی شما، استفاده از WaterMark در محتواهایی که به اشتراک می گذارید و ساخت تریلر کوتاه.

توجه به سئو ویدیوهای یوتیوب

هر اندازه که ویدیوهای منتشر شده از کانال شما بهینه تر باشد، الگوریتم یوتیوب آن را بیشتر در معرض دید کاربران قرار می دهد. در نتیجه تعداد سابسکرایب های کانال شما نیز افزایش می یابد. برای این منظور می توانید مقالات مرتبط با سئو ویدیوهای یوتیوب را مطالعه نمایید.

خرید سابسکرایب

نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که، هر اندازه موارد ذکر شده در این مطلب را رعایت کنید، باز هم نمی توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد سابسکرایب های خود را به تعداد مورد نظر افزایش دهید. خرید سابسکرایب یوتیوب گزینه ای بسیار مناسب برای افزایش تعداد سابسکرایب است که امروزه در بین کاربران محبوبیت بالایی به دست آورده است.

خرید سابسکرایب یوتیوب از سایت دیجی فالوور

نخستین دغدغه کاربرانی که به تازگی فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده اند، چگونگی افزایش سابسکرایب است. این دسته از کاربران همواره به دنبال یافتن روش هایی برای افزایش تعداد سابسکرایب های کانال خود هستند. در این مطلب به بررسی روش هایی پرداختیم که می تواند در تحقق این هدف به کاربران یوتیوب کمک کند. خرید سابسکرایب یوتیوب روشی است که می تواند به شما کمک کند، در کوتاهترین زمان ممکن تعداد سابسکرایب های خود را به میزان دلخواه افزایش دهید.

نکته ای که برای خرید سابسکرایب باید در نظر داشته باشید، خرید از منابع معتبر است؛ چرا که خرید سابسکرایب های فیک می تواند کانال شما را از دسترس خارج کند. دیجی فالوور وبسایتی معتبر و شناخته شده است که می توانید با خیال راحت، خرید سابسکرایب و دیگر خدمات یوتیوب را از آن انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید سابسکرایب یوتیوب و دیگر خدمات، می توانید با کارشناسان مجموعه دیجی فالوور ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول چگونه سابسکرایب یوتیوب بگیریم

چرا سابسکرایب های کانال من افزایش پیدا نمی کند؟

عدم افزایش تعداد سابسکرایب می تواند علل متعددی داشته باشد که برخی از آنها شامل رعایت نکردن سئو محتوا و نداشتن نظم در به اشتراک گذاری محتوا می باشد.

آیا خرید سابسکرایب می تواند برای کانال من مشکل ایجاد کند؟

در صورتی که سابسکرایب های خود را از منابع معتبر خریداری کنید، مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد.

هزینه خرید سابسکرایب یوتیوب چقدر است؟

این هزینه بسته به تعداد سابسکرایب مورد نظر شما متفاوت است.

چه تعداد سابسکرایب می توانم خریداری کنم؟

شما می توانید به تعداد دلخواه سابسکرایب خریداری کنید، اما بهتر است روند افزایش سابسکرایب به صورت تدریجی انجام شود.

آیا کاربران متوجه خرید سابسکرایب من خواهند شد؟

خیر. کاربران یوتیوب نمی توانند نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنند.

آیا سابسکرایب های خریداری شده واقعی هستند؟

بله. سابسکرایب هایی که از سایت دیجی فالوور برای کانال یوتیوب خود خریداری می کنید، هویت واقعی دارند و فیک نیستند.

چه مدت طول می کشد تا سابسکرایب ها به کانال من افزوده شوند؟

حداکثر 24 ساعت طول می کشد تا سابسکرایب ها به کانال شما اضافه شوند.

خرید سابسکرایب یوتیوب چه مزایایی دارد؟

خرید سابسکرایب یوتیوب می تواند در مدت زمان کوتاهی کانال شما را به محبوبیت برساند و آن را در معرض توجه مخاطبان قرار دهد. همچنین در وقت شما نیز صرفه جویی تاثیرگذار است.

برای دیده شدن بیشتر و افزایش سابسکرایب در چه بازه های زمانی محتوای خود را به اشتراک بگذارم؟

برای این منظور لازم نیست هر روز و یا چند روز در هفته محتوا منتشر کنید. تنها رعایت نظم در انتشار محتواها، برای افزایش سابسکرایب کفایت می کند.

چه نوع محتوای ویدیویی طرفدار بیشتری در بین کاربران یوتیوب دارد؟

محتواهای آموزشی، واکنشی، مقایسه ای و موردی، نسبت به دیگر انواع محتوا از محبوبیت بیشتری در بین کاربران برخوردارند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله