نحوه دیدن سابسکرایب های کانال در یوتیوب، چگونه مشترکین را ببینیم؟

نحوه دیدن سابسکرایب های در یوتیوب، چگونه مشترکین را ببینیم؟

5/5 - (1579 امتیاز)

سابسکرایب های کانال، یوتیوب یک پلتفرم جهانی است که هر فردی می‌تواند در آن ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. اگر شما هم یک کاربر در یوتیوب هستید و به محتواهای ویدیویی در آن علاقه دارید قطعاً این جمله را از یوتیوبرها شنیده‌اید که در ابتدای ویدیو های خود می‌گویند: «فراموش نکنید که دکمه سابسکرایب را فشار دهید».

این جمله را یوتیوبرها به این دلیل می‌گویند که می‌ خواهند شما را به کانال خود تشویق کنند تا ویدیوهای بعدی آن‌ها را ببینید. اگر شما نیز یوتیوبر هستید شاید برایتان سوال باشد که چطور سابسکرایب های کانال یوتیوب را ببینیم؟ در این مقاله می خواهیم این موضوع جذاب را مورد بررسی قرار دهیم. ّبنابراین اگر می خواهید دنبال کننده گان خود را در یوتیوب بشناسید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

سابسکرایب چیست؟

سابسکرایب یوتیوب نوعی حمایت از یک کانال است؛ وقتی یک کانال را سابسکرایب می‌کنید، ویدیوهای جدید آن به‌ طور خودکار در صفحه اصلی شما نمایش داده می‌شوند. علاوه بر این، می توانید با سایر مشترکین آن کانال ارتباط برقرار کرده و در بحث‌های مربوط به محتوای آن شرکت کنید. برای افزایش این نرخ راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از بهترین آن ها، خرید سابسکرایب یوتیوب می باشد. وب سایت رسمی دیجی فالوور این سرویس را با قیمت بسیار ارزان و 100% واقعی به شما کاربران ارائه می دهد.

نحوه سابسکرایب کردن کانال

برای دنبال کردن کانال‌های یوتیوب، ابتدا وارد حساب یوتیوب خود شوید. سپس، نام کانالی که می‌خواهید در آن مشترک شوید را در نوار جستجو تایپ کنید و Enter را فشار دهید. هنگامی‌ که صفحه کانال ظاهر شد، روی دکمه قرمز رنگ “سابسکرایب” کلیک کنید.

پس از سابسکرایب، ویدیو های جدید آن کانال به‌ طور خودکار در صفحه اصلی شما نمایش داده می‌شوند و همچنین برای لغو سابسکرایب می‌بایست روی دکمه طوسی‌ رنگ “سابسکرایب” کلیک کنید تا کانال مورد نظر، از لیست سابسکرایب های شما خارج شود.

چطور سابسکرایب های کانال یوتیوب را ببینیم؟

به‌عنوان یک صاحب کانال در یوتیوب، شما می‌توانید لیست کسانی که کانالتان را سابسکرایب کرده‌اند (یعنی تعداد مشترک ها) مشاهده کنید. این اطلاعات از طریق پنل کنترل کانال (YouTube Studio) در اختیار تان قرار می‌گیرد. برای مشاهده لیست سابسکرایب و تعداد آن‌ها، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برنامه یوتیوب را باز کنید و وارد حساب خود شوید.

2- روی عکس نمایه خود در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

3- از منوی کشویی، روی «یوتیوب استودیو» کلیک کنید.

چطور سابسکرایب های کانال یوتیوب را ببینیم؟

4- در بخش «کانال من»، تعداد دنبال کنندگان خود را در زیر «تجزیه‌ و تحلیل کانال» ببینید.

5- برای دیدن دنبال کنندگان اخیر خود، صفحه را به پایین اسکرول کنید.

6- در زیر لیست دنبال کنندگان اخیر، روی «همه را ببینید» ضربه بزنید.

7- در جدول دنبال کنندگان، روی فلش پایین سمت راست ضربه بزنید.

8- روی «Lifetime» ضربه بزنید تا دنبال کنندگان قابل‌ رؤیت خود را ببینید.

9- برای دیدن اطلاعات بیشتر، روی «ردیف در صفحه» ضربه بزنید و سپس «50» را انتخاب کنید.

10- با استفاده از فلش‌ های پایین جدول، می‌توانید بخش‌های راست و چپ مخفی‌ شده را ببینید.

11- در سمت راست بالای جدول، روی «دسته‌ بندی دنبال کنندگان» ضربه بزنید تا دنبال کنندگان خود را بر اساس تاریخ پیوستن به کانال دسته‌ بندی کنید.

چطور سابسکرایب های کانال یوتیوب را ببینیم؟

در این لیست، می‌توانید نام کاربری یا نام کانال‌هایی که شما را سابسکرایب کرده‌اند، مشاهده کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از کاربران ممکن است نام خود را پنهان کرده و به‌ جای آن، از یک نام کاربری یا علامت ناشناس استفاده کنند. همچنین مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد مخاطبان خود می‌تواند به شما در تحلیل و بهبود کیفیت محتوای کانالتان کمک کند. بنابراین با این اطلاعات، می‌توانید بفهمید کدام محتواها و ویدئوها بیشترین تعداد مشاهده و سابسکرایب‌ ها را دارند تا برنامه‌ریزی بهتری برای کانال خود انجام دهید.

مزیت‌ های مشاهده سابسکرایب های کانال خود در یوتیوب

افزایش تعداد دنبال کنندگان

 با سابسکرایب کردن کانال شما توسط بقیه کاربران، تعداد دنبال کنندگان کانالتان ارتقا می‌یابد و این امر باعث افزایش قدرت تاثیر گذاری محتوای شما در جامعه یوتیوب و جذب بیننده می‌شود. بنابراین مشاهده و آگاهی از این نرخ می‌تواند در موفقیت شما بسیار تأثیرگذار باشد.با خرید سرویس سابسکرایب یوتیوب از سایت دیجی فالوور میتوانید دنبال کنندگان خود را چند برابر کنید و در جامعه یوتیوب خوش بدرخشید.

اطلاع از اهمیت کانال

با مشاهده تعداد سابسکرایب ها، اگر این نرخ بالا باشد کانال شما از دید بینندگان جذاب به نظر می‌ رسد و از ارزشِ اطلاعاتی و سرگرم‌ کننده‌ِ بالایی برخوردار می‌باشد.

برتری در الگوریتم یوتیوب

 با توجه به مشاهده سابسکرایب ها و برقراری تعامل با آن‌ها، الگوریتم یوتیوب می‌تواند کانال شما را به عنوان یک کانال مهم و محتوای با ارزش ترتیب بندی کند و در صفحات نتایج جستجو به کاربران نمایش دهد.

راه‌اندازی تب ثبت فعالیت‌ ها؛ روشی برای موفق شدن در یوتیوب

فعالیت‌ هایی مانند ویدیوهای دیده‌ شده ، نظراتی که داده‌اید و کانال‌هایی که سابسکرایب کرده‌اید را به‌ راحتی مشاهده کنید. برای راه‌اندازی تب ثبت فعالیت‌ ها در یوتیوب، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- به یوتیوب بروید و وارد حساب خود شوید.

2- روی تصویر نمایه خود در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.

3- از منوی کشویی، روی “تنظیمات” کلیک کنید.

4- در صفحه تنظیمات، به پایین بروید و روی “نمایش اطلاعات شخصی” کلیک کنید.

5- در بخش “فعالیت شما”، روی “فعالیت‌های من” کلیک کنید.

6- در صفحه “فعالیت‌های من”، روی “فعال کردن ثبت فعالیت‌ ها” کلیک کنید.

7- یک پیام ظاهر می‌شود که از شما می‌ پرسد آیا می‌خواهید ثبت فعالیت‌ ها را فعال کنید. روی “فعال کردن” کلیک کنید.

8- برای مدیریت فعالیت‌های خود، روی این تب کلیک کنید. سپس، می‌توانید فعالیت‌ هایی را که می‌خواهید حذف شود را انتخاب کنید و روی “حذف” کلیک کنید. همچنین می‌توانید فعالیت‌های خود را برای یک بازه زمانی خاص حذف کنید. برای انجام این کار، روی “حذف فعالیت” کلیک کنید و بازه زمانی را که می‌خواهید حذف کنید انتخاب کنید.

چگونه اولین سابسکرایب کانال خود را پیدا کنیم؟

1- به YouTube Studio کانال خود بروید.

2- در قسمت داشبورد، به پایین صفحه بروید تا لیست مشترکان اخیر خود را ببینید.

3- روی «همه را ببینید» کلیک کنید تا یک پنجره جدید باز شود.

4- در بالا سمت چپ صفحه، روی «محدوده تاریخ» کلیک کنید و «عمر» را انتخاب کنید.

5- اکنون دوباره روی «تاریخ عضویت» کلیک کنید تا اولین و قدیمی‌ ترین مشترک خود را ببینید

سخن پایانی

همان‌طور که می‌دانید یوتیوب دومین پلتفرم پربازدید در جهان پس از گوگل می باشد. با یوتیوب می‌توانید به‌ راحتی ویدیوهای مختلف علمی، سرگرمی و آموزشی را تماشا کنید. موفقیت در این شبکه به تعداد دنبال کنندگان و حمایت آن‌ها از شما بستگی دارد و باید همیشه در تلاش باشید که این نرخ را بالا ببرید تا برای مدت‌ها در یوتیوب خوش بدرخشید.

سؤالات متداول در مورد چطور سابسکرایب های کانال یوتیوب را ببینیم

آیا می‌توانم تاریخچه دنبال کنندگان کانال را بررسی کنم؟

بله، می‌توانید تاریخچه دنبال کنندگان کانال خود را بررسی کنید. با مراجعه به قسمت "YouTube Studio"، و انتخاب تب "ثبت فعالیت‌ ها" (Activity)، می‌توانید لیستی از فعالیت‌های مختلف که با کانال شما مرتبط هستند را مشاهده کنید.

چگونه در یوتیوب یک کانال را سابسکرایب کنم؟

به صفحه کانالی که می‌خواهید آن را سابسکرایب کنید، مراجعه فرمایید.، روی دکمه "سابسکرایب" در زیر تصویر نمایه کانال کلیک کنید.، اگر از شما خواسته شود وارد حساب کاربری خود شوید، این کار را انجام دهید.، اکنون مشترک کانال شده‌اید و هر بار که ویدیو جدیدی در کانال آپلود شود، در صفحه اصلی شما نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از طریق برنامه گوشی تعداد سابسکرایب های کانال خودمان را ببینیم؟

بله، با استفاده از اپلیکیشن یوتیوب می‌توانید تعداد و آمار سابسکرایب های کانال خودتان را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله