احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید ممبر تلگرام واقعی همراه با تحویل فوری

داشتن ممبر بالا در کانال تلگرام میتواند پیج شما را معتبر کند و شما میتوانید با هزینه کم به این هدف برسید.

4.3/5 – (31 امتیاز)

خرید ممبر تلگرام واقعی همراه با تحویل فوری​

خدمات ممبر تلگرام

🔵تلگرام 🙍🏻‍♂️ ممبر واقعی
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
254 🔵ممبر تلگرام واقعی ( پیشنهاد ویژه 😍) - 61,425  تومان 50000/10 8 ساعت 44 دقیقه فعال
743 🔵ممبر تلگرام روسی میکس با تحویل فوری✅ - 110,124  تومان 10000/100 1 روز 4 ساعت 18 دقیقه فعال
746 🔵ممبر تلگرام میکس با تحویل فوری - بدون ریزش با گارانتی جبران ریزش 30 ورزه✅ - 140,168  تومان 8500/500 فعال
747 🔵ممبر تلگرام باکیفیت بدون ریزش با تحویل فوری🙍🏻 - 144,837  تومان 8500/100 36 دقیقه فعال
748 🔵ممبر تلگرام باکیفیت و فوری بدون ریزش🙍🏻 - 147,231  تومان 8000/500 25 دقیقه فعال
750 🔵ممبر تلگرام بدون ریزش با تحویل فوری🙍🏻 - 155,370  تومان 7700/100 فعال
751 🔵ممبر تلگرام با کیفیت بدون ریزش با تحویل فوری🙍🏻 - 176,796  تومان 6600/50 16 دقیقه فعال
752 🔵ممبر تلگرام روسی VIP با تحویل فوری - بدون ریزش🙍🏻 - 299,250  تومان 4000/100 1 ساعت 38 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام : یکی از دغدغه‌های مدیران گروه‌های تلگرامی و ادمین‌های کانال‌های تلگرامی همواره جذب ممبرهای بیشتر بوده است. این مساله باعث ایجاد مفهومی به نام خرید ممبر تلگرام شده است. اما خریدن ممبر به چه روش‌هایی ممکن است؟ در این مقاله با دیجی فالوور همراه باشید.

دوستانی که مشکلی یا سوالی دارن میتونن  از قسمت تماس با ما پیام بدند. یا به سایت دیجی ممبر مراجعه کنند.


پادکست این مقاله

اطلاعات خرید ممبر تلگرام
💎کیفیت ممبر تلگرام ممبر تلگرام واقعی و پروفایل دار
💰قیمت ممبر تلگرام شروع قیمت از 12000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر تلگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

میزان ریزش ممبر تلگرام چقدر است؟

ممبر های تلگرام سایت دیجی فالوور به دلیل بالا بودن کیفیت ریزش کمتری دارند.

چرا ممبر تلگرام میخریم؟

ممبر تلگرام برای مدیران و ادمین های تلگرامی بسیار مهم است بالا بردن ممبر کانال با خرید ممبر تلگرام امکان پذیر است و سرعت رشد را بالا می برد.

ممبر هیدن چه مزایایی دارد؟

همان طور که میدانید فرد از اینکه ممبر کانال شما است مطلع نیست. بنابراین از کانال خارج نمی‌شود و تعداد ممبرهای شما ثابت می‌ماند.

افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی

در چند سال اخیر کانال های تلگرام به فضایی برای کسب درآمد افراد مبدل شده اند. این افراد که در اصطلاح ادمین نامیده می شوند می توانند با استفاده از این فضا به کسب درآمد بپردازند.

افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی

در هر کانال تلگرام مطالب اجتماعی، آموزشی، علمی، طنز، سرگرمی، خبری، سیاسی و … به اشتراک گذاشته می شود. هر چه محتوای تولید شده برای مخاطبان جذاب تر باشد، تعداد ممبرها افزایش یافته و در نتیجه درآمد حاصل از کانال هم به همین ترتیب افزایش خواهد یافت.

روش های خرید ممبر واقعی تلگرام

می دانیم که افزایش ممبر کانال تلگرام به معنای افزایش نشر مطلب و یا تبلیغات ما است. بنابراین هدف هر ادمین تلگرام افزایش ممبرها می باشد.

روش‌های خرید ممبر واقعی تلگرام

اما این افزایش ممبر تا حدی توسط روش های معمول معرفی کانال و عضو گیری دستی امکان پذیر است. به همین علت باید از روش خرید ممبر استفاده کرد. دیجی فالوور خدمات خریدن ممبر را با بهترین شرایط برای شما ادمین های محترم فراهم کرده است.

افزایش ممبر واقعی کانال به روش پاپ آپ

در این روش با استفاده از اپلیکیشن های نصب شده روی گوشی افراد، به صورت خودکار برنامه ی تلگرام باز می گردد و از کاربر درخواست می شود در کانال شما عضو شود. احتمالا تاکنون با این تبلیغات مواجه شده اید.

مزایای خرید ممبر به روش پاپ آپ

 • می توان گفت مهم ترین مزیت خریدن ممبر پاپ آپ این است که کاربر به صورت کاملا اختیاری به کانال شما وارد می شود. بنابراین به شکل فعال تری مطالب کانال شما را دنبال می کند. احتمال ریزش در این روش بسیار کمتر است. زیرا کاربر با ا‌ختیار خود و صرفا با مشاهده ی تبلیغات عضو کانال شده است.
 • مزیت دیگر خرید ممبر به روش پاپ آپ، افزایش قابل توجه بازدید پست های اخیر کانال شما است. چرا که در این روش زمانی که کانال شما برای افراد تبلیغ می شود، فرد وارد کانال شده و با مشاهده ی پست های اخیر تصمیم به ماندن یا خروج از کانال می گیرد.

اما در هر حال چه عضویت انجام شود و چه نشود، تعداد بازدید پست های اخیر شما به شدت افزایش می یابد. این امر سبب افزایش اعتبار کانال و پست های شما نیز می شود و می توانید از آن برای تبلیغات کانال خود استفاده کنید. معمولا افراد به پست هایی با بازدید بالاتر اعتماد بیشتری دارند.

اگر برای کانال تلگرامی خود به افزایش ممبر به روش پاپ آپ احتیاج دارید، با انتخاب روش پاپ آپ در منوی دیجی فالوور به آسانی می توانید جمعیت کانال خود را گسترش دهید.

میزان ریزش ممبر در روش پاپ آپ

اصولا روش پاپ آپ نسبت به سایر روش های خرید ممبر تلگرام، ریزش کمتری دارد. چرا که می دانیم افراد با تمایل و اختیار خود به عضویت کانال شما درآمده اند. اما نکته ی حائز اهمیت این است که این افراد انسان هستند و ممکن است در آینده تصمیم دیگری بگیرند. عوامل مختلفی می تواند سبب خروج ممبرها از کانال شما در آینده ی دور یا نزدیک شود.

این مسئولیت بر عهده ی ادمین کانال است که با پست های مناسب و کاربردی مخاطبانش را حفظ نماید. وظیفه ی ما در دیجی فالوور به عضویت در آوردن تعداد مشخصی ممبر برای کانال شما است. اما حفظ این ممبرها به عهده ی ادمین کانال است. در هر صورت ریزش این روش به علت اختیاری بودن آن بسیار کمتر از سایر روش ها است.

افزایش ممبر واقعی کانال به روش اد اجباری

در چند سال اخیر انواع مختلفی از تلگرام تولید شده است که به دلایلی مخاطبان را به خود جذب کرده اند. خرید ممبر تلگرام به روش اد اجباری از طریق همین تلگرام ها انجام می شود.

برنامه نویسان این تلگرام ها را به صورتی برنامه ریزی کرده اند که قابلیت اد کردن اجباری مخاطبان را داشته باشند. اگر شما نیز از این تلگرام ها استفاده می کنید حتما تا به حال بدون اختیار به عضویت انواع کانال ها درآمده اید.در واقع شما به روش اد اجباری ممبر کانال ها می شوید.

روش های مختلف اد اجباری ممبر

 • معمولی: در روش معمولی فرد به طور واضح متوجه عضویتش در کانال شما خواهد شد و اگر از کانال شما لذت ببرد در کانال شما باقی می ماند. اما اگر برای او خوشایند نباشد از کانال شما خارج می شود. معمولا ریزش ممبر در این روش بسیار بالا است.
 • سایلنت: در روش سایلنت مخاطب پیام” You joined this channel” را دریافت نکرده و به همین علت دیرتر از روش قبلی متوجه عضویت خود در کانال می شود. زمان بندی پست گذاری شما در این روش اهمیت دارد. بسته به زمان و تعداد پست های شما، میزان ریزش کانال متغیر خواهد بود.
 • هیدن: معنای واژه‌ی هیدن، پنهان بودن است. همین پنهان بودن سبب می شود تا این روش بهترین روش از میان روش های خرید ممبر اد اجباری باشد. هیدن بودن به این معنا است که فرد ابتدا متوجه عضویت خود در کانال شما نمی شود و پیام های کانال شما را نمی بیند. بنابراین در آن ریزش بسیار بسیار کم است.

مزیت روش هیدن

همان طور که گفته شد فرد از اینکه ممبر کانال شما است مطلع نیست. بنابراین از کانال خارج نمی شود و تعداد ممبرهای شما ثابت می ماند.

ایراد روش هیدن

ممکن است تا الان متوجه ایراد این روش شده باشید. در این روش افراد از پست های شما بازدید کمتری دارند. بنابراین شما صرفا تعداد ممبرهای خود را افزایش می دهید. بسته به نیاز کانال، اگر صرفا به افزایش تعداد ممبرها احتیاج داشته باشید این روش روش مناسبی برای شما است.

افزایش ممبر واقعی کانال به روش نوتیفیکیشن

این روش با استفاده از پوش نوتیفیکیشن انجام می شود. پوش نوتیفیکیشن ها پیام های تبلیغاتی هستند که در گوشی های اندرویدی قابل اجرا می باشند. برنامه های اندرویدی مختلفی وجود دارند که توانایی ارسال این تبلیغات را دارند.

حتی زمانی که فرد در این برنامه ها حضور نداشته باشد و در صفحه ی دیگری مشغول باشد، این پیام ها ظاهر می شوند. پوش نوتیفیکیشن ها برای تبلیغ انواع محصولات، سایت ها و کانال ها استفاده می شوند و فرد با کلیک کردن بر روی این تبلیغات می تواند به عضویت کانال شما در بیاید.

مزایای خرید ممبر به روش نوتیفیکیشن

از آنجایی که این روش نیز مانند روش اول اختیاری است، ریزش ممبر در آن کمتر است. ممبرهایی که با انتخاب و اختیار کامل به عضویت کانال شما درآمده باشند مشخصا خروج کمتری خواهند داشت. آن ها کانال شما را بازدید کرده و سپس تصمیم به عضویت گرفته اند.

البته همانطور که گفته شد باید با گذاشتن مطالب مناسب بتوانید ممبرها را حفظ کرده و از ریزش جلو گیری کنید. افزایش ممبر به روش نوتیفیکیشن یکی از خدمات دیجی فالوور بوده و شما برای خرید ممبر به این روش می توانید با اطمینان به تیم ما، کاربران کاملا واقعی و ایرانی را به عضویت کانال خود درآورید.

افزایش ممبر فیک کانال تلگرام

روش های دیگری که تا کنون مطرح شد مربوط به افزایش ممبر تلگرام واقعی کانال بودند. اما روش دیگری نیز وجود دارد که در آن شما با ممبرهای غیر واقعی سروکار دارید. برخی از این روش ها صرفا عدد ممبرها را افزایش می دهند و برخی بازدید پست ها را نیز افزایش می دهند. دیجی فالوور برای هر دوی این حالات آماده ی خدمت رسانی به شما است.

مزیت افزایش ممبر فیک

این روش برای کاهش هزینه ی افزایش ممبر استفاده می شود. چرا که در این روش تبلیغات انجام نمی شود. افرادی که به دنبال خرید ممبر ارزان قیمت هستند معمولا از این روش استفاده می کنند.

در این روش صرفا تعدادی اکانت مجازی با نام های مشابه و بدون عکس پروفایل به کانال شما اضافه می شوند. ابتدا نیاز کانال خود را شناسایی کنید. اگر صرفا به افزایش اعداد ممبر و بازدید احتیاج دارید و به دنبال افزایش نشر واقعی مطالب نیستید، می توانید از روش خرید ممبر فیک استفاده کنید.

معایب خرید ممبر فیک

طبیعتا این ممبرها همانطور که از نام آن ها پیدا است فیک هستند و افراد حقیقی صاحب آن نیستند. بنابراین توصیه می شود از روش های اصولی‌تری برای خرید ممبر استفاده کنید. البته که این روش همچنان مورد استفاده ی بسیاری از کانال ها بوده و هنوز توسط تلگرام مسدود نشده اند.

گروه تلگرام

به غیر از کانال ها،گروه‌های تلگرامی نیز به افزایش ممبر احتیاج دارند. گروه‌های تلگرام محل تعامل و صحبت افراد پیرامون موضوعات مختلف هستند. علت نیاز گروه ها به خرید ممبر معمولا کسب درآمد، آشنایی با افراد جدید، جذب نیرو برای انجمن ها و… می باشد.

افزایش ممبر واقعی گروه تلگرام

از آنجا که گروه های تلگرامی باید محل صحبت و تعامل افراد باشند، خرید ممبر واقعی می تواند کمک شایانی به افزایش مشارکت ها کند. بنابراین با مدیریت مناسب می توانید ممبرهای جدید به گروه اضافه کرده و امکان آشنایی با افراد جدید را فراهم آورید.

نکات مهم

 • در این روش لازم است مدیریت گروه را قوی تر از قبل انجام دهید. چرا که برقراری نظم میان افراد جدید و افراد قبلی کار آسانی نیست.
 • اد شدن افراد به گروه شما به روش اد اجباری انجام می شود.
 • اجباری بودن طبعا به معنای این است که باید انتظار مقداری ریزش را داشته باشید. میزان ریزش حدود 20 تا 30 درصد است. بسته به موضوع گروه، مدیریت شما، برخورد اعضای قبلی و نظم گروه این درصد متغیر است. اگر افراد به موضوع گروه شما علاقه مند باشند ریزش کمتر خواهد شد.
 • ممبرها اکثرا آنلاین هستند و تعدادی نیز آفلاین می باشند.
 • زمانی که سفارش افزایش ممبر واقعی می دهید، لازم است اد ممبر گروه را باز کرده و به فرد مورد نظر اجازه دهید تعداد ممبر مورد نظر شما را اد کند. پس از پایان روند کار، ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.
 • در ساعاتی که ادمین ها در حال عضو گیری در گروه هستند از پست گذاشتن به هر نحوی بپرهیزید.
 • ادمین در حین عضو گیری تمام پیا‌م های عضو شدن افراد را از گروه حذف می کند تا فرآیند خرید ممبر به چشم نیاید.
 • ممبرهایی که توسط ادمین به گروه شما اضافه می شوند کاملا واقعی و همچنین ایرانی هستند.

افزایش ممبر فیک گروه تلگرام

معمولا افراد در ابتدای مسیر که به تازگی گروهی را ایجاد کرده اند، نیاز به افزایش اعتبار دارند. چرا که از این طریق می توانند در آینده ممبرهای واقعی بیشتری را جذب کنند. بنابراین از خرید ممبر فیک گروه استفاده می کنند تا در ابتدای راه عدد اعضای گروه بیشتر شود و ممبرهای واقعی بیشتر اعتماد کنند.

نکات مهم

 • لازم است در ابتدا گروهتان را تبدیل به سوپر گروه کنید.
 • برای انجام فرآیند اد ممبر گروه را باز کنید. پس از اینکه به تعداد سفارش شده، ممبرها اضافه شدند ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.
 • با این روش تا حدود 20K  به ممبرهای گروه شما اضافه می شود.
 • میزان ریزش در این روش نزدیک به صفر است. بنابراین از این بابت خیالتان راحت باشد نیازی به تلاش برای حفظ ممبرها وجود ندارید.

جمع بندی خرید ممبر تلگرام

اگر شما نیز ادمین گروه و یا کانال تلگرام هستید و به دنبال افزایش آمار بازدید پست ها، کسب اعتبار برای کانال و گروه جدید، افزایش تعرفه ی تبلیغات مجازی، فروش بیشتر محصولات، برندینگ، افزایش تعاملات در گروه تلگرامی خود و … می باشید، روش خرید ممبر تلگرام مناسب ترین روش برای شما است.

بهتر است با توجه به مطالب گفته شده و شناسایی نیازهای گروه و یا کانال تلگرامی خود، بهترین روش را انتخاب نموده و بقیه ی کار را به تیم دیجی فالوور بسپارید.

شروع کنید

یکی از گزینه های زیر را انتخاب و شروع کنید. فالوور و لایک های شما فقط چند کلیک فاصله دارند!

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
21 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
1 3 4 5