4.5/5 - (18 امتیاز)

خرید ممبر تلگرام واقعی همراه با تحویل فوری

 

خرید ممبر تلگرام : یکی از دغدغه‌های مدیران گروه‌های تلگرامی و ادمین‌های کانال‌های تلگرامی همواره جذب ممبرهای بیشتر بوده است. این مساله باعث ایجاد مفهومی به نام خرید ممبر تلگرام شده است. اما خریدن ممبر به چه روش‌هایی ممکن است؟ در این مقاله با دیجی فالوور همراه باشید.

دوستانی که مشکلی یا سوالی دارن میتونن  از قسمت تماس با ما پیام بدند. یا به سایت دیجی ممبر مراجعه کنند.

ایدی پشتبانی :  https://t.me/Mohammaddrt

 

10 ویژگی جدید و مخفی تلگرام که نمی دانید

 

راهنمای خرید ممبر تلگرام از دیجی فالوور

 

خدمات اینستاگرامی دیجی فالوور

ممبر ارزان

افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی

در چند سال اخیر کانال های تلگرام به فضایی برای کسب درآمد افراد مبدل شده‌اند. این افراد که در اصطلاح ادمین نامیده می‌شوند می‌توانند با استفاده از این فضا به کسب درآمد بپردازند.

خرید ممبر تلگرام ارزان و واقعی

در هر کانال تلگرام مطالب اجتماعی، آموزشی، علمی، طنز، سرگرمی، خبری، سیاسی و … به اشتراک گذاشته می‌شود. هر چه محتوای تولید شده برای مخاطبان جذاب‌تر باشد، تعداد ممبرها افزایش یافته و در نتیجه درآمد حاصل از کانال هم به همین ترتیب افزایش خواهد یافت.

روش‌های خرید ممبر واقعی تلگرام

می‌دانیم که افزایش ممبر کانال تلگرام به معنای افزایش نشر مطلب و یا تبلیغات ما است. بنابراین هدف هر ادمین تلگرام افزایش ممبرها می‌باشد.

خرید ممبر تلگرام ارزان

اما این افزایش ممبر تا حدی توسط روش‌های معمول معرفی کانال و عضوگیری دستی امکان پذیر است. به همین علت باید از روش خرید ممبر استفاده کرد. دیجی فالوور خدمات خریدن ممبر را با بهترین شرایط برای شما ادمین‌های محترم فراهم کرده است.

افزایش ممبر واقعی کانال به روش پاپ آپ

در این روش با استفاده از اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی افراد، به صورت خودکار برنامه‌ی تلگرام باز می‌گردد و از کاربر درخواست می‌شود در کانال شما عضو شود. احتمالا تاکنون با این تبلیغات مواجه شده‌اید.

مزایای خرید ممبر به روش پاپ آپ

 • می توان گفت مهمترین مزیت خریدن ممبر پاپ آپ این است که کاربر به صورت کاملا اختیاری به کانال شما وارد می شود. بنابراین به شکل فعال‌تری مطالب کانال شما را دنبال می‌کند. احتمال ریزش در این روش بسیار کمتر است. زیرا کاربر با ا‌ختیار خود و صرفا با مشاهده‌ی تبلیغات عضو کانال شده است.
 • مزیت دیگر خرید ممبر به روش پاپ آپ، افزایش قابل توجه بازدید پست‌های اخیر کانال شما است. چرا که در این روش زمانی که کانال شما برای افراد تبلیغ می‌شود، فرد وارد کانال شده و با مشاهده‌ی پست‌های اخیر تصمیم به ماندن یا خروج از کانال می‌گیرد.

اما در هر حال چه عضویت انجام شود و چه نشود، تعداد بازدید پست‌های اخیر شما به شدت افزایش می‌یابد. این امر سبب افزایش اعتبار کانال و پست‌های شما نیز می‌شود و می‌توانید از آن برای تبلیغات کانال خود استفاده کنید. معمولا افراد به پست‌هایی با بازدید بالاتر اعتماد بیشتری دارند.

اگر برای کانال تلگرامی خود به افزایش ممبر به روش پاپ آپ احتیاج دارید، با انتخاب روش پاپ آپ در منوی دیجی فالوور به آسانی می‌توانید جمعیت کانال خود را گسترش دهید.

میزان ریزش ممبر در روش پاپ آپ

اصولا روش پاپ آپ نسبت به سایر روش‌های خرید ممبر تلگرام، ریزش کمتری دارد. چراکه می‌دانیم افراد با تمایل و اختیار خود به عضویت کانال شما درآمده‌اند. اما نکته‌ی حائز اهمیت این است که این افراد انسان هستند و ممکن است در آینده تصمیم دیگری بگیرند. عوامل مختلفی می‌تواند سبب خروج ممبرها از کانال شما در آینده ی دور یا نزدیک شود.

این مسئولیت بر عهده‌ی ادمین کانال است که با پست‌های مناسب و کاربردی مخاطبانش را حفظ نماید. وظیفه ی ما در دیجی فالوور به عضویت در آوردن تعداد مشخصی ممبر برای کانال شما است. اما حفظ این ممبرها به عهده‌ی ادمین کانال است. در هر صورت ریزش این روش به علت اختیاری بودن آن بسیار کمتر از سایر روش‌ها است.

افزایش ممبر واقعی کانال به روش اد اجباری

در چند سال اخیر انواع مختلفی از تلگرام تولید شده است که به دلایلی مخاطبان را به خود جذب کرده‌اند. خرید ممبر تلگرام به روش اد اجباری از طریق همین تلگرام‌ها انجام می‌شود.

برنامه نویسان این تلگرام‌ها را به صورتی برنامه ریزی کرده‌اند که قابلیت اد کردن اجباری مخاطبان را داشته باشند. اگر شما نیز از این تلگرام‌ها استفاده می‌کنید حتما تا به حال بدون اختیار به عضویت انواع کانال‌ها درآمده‌اید.در واقع شما به روش اد اجباری ممبر کانال ها می‌شوید.

روش‌های مختلف اد اجباری ممبر

 • معمولی: در روش معمولی فرد به طور واضح متوجه عضویتش در کانال شما خواهد شد و اگر از کانال شما لذت ببرد در کانال شما باقی می‌ماند. اما اگر برای او خوشایند نباشد از کانال شما خارج می‌شود. معمولا ریزش ممبر در این روش بسیار بالا است.
 • سایلنت:در روش سایلنت مخاطب پیام” You joined this channel” را دریافت نکرده و به همین علت دیرتر از روش قبلی متوجه عضویت خود در کانال می‌شود. زمان بندی پست گذاری شما در این روش اهمیت دارد. بسته به زمان و تعداد پست‌های شما، میزان ریزش کانال متغیر خواهد بود.
 • هیدن: معنای واژه‌ی هیدن، پنهان بودن است. همین پنهان بودن سبب می‌شود تا این روش بهترین روش از میان روش های خرید ممبر اد اجباری باشد. هیدن بودن به این معنا است که فرد ابتدا متوجه عضویت خود در کانال شما نمی‌شود و پیام‌های کانال شما را نمی‌بیند. بنابراین در آن ریزش بسیار بسیار کم است.

مزیت روش هیدن

همان طور که گفته شد فرد از اینکه ممبر کانال شما است مطلع نیست. بنابراین از کانال خارج نمی‌شود و تعداد ممبرهای شما ثابت می‌ماند.

ایراد روش هیدن

ممکن است تا الان متوجه ایراد این روش شده باشید. در این روش افراد از پست‌های شما بازدید کمتری دارند. بنابراین شما صرفا تعداد ممبرهای خود را افزایش می دهید. بسته به نیاز کانال، اگر صرفا به افزایش تعداد ممبرها احتیاج داشته باشید این روش روش مناسبی برای شما است.

 

افزایش ممبر واقعی کانال به روش نوتیفیکیشن

این روش با استفاده از پوش نوتیفیکیشن انجام می‌شود. پوش نوتیفیکیشن‌ها پیام‌های تبلیغاتی هستند که در گوشی‌های اندرویدی قابل اجرا می‌باشند. برنامه‌های اندرویدی مختلفی وجود دارند که توانایی ارسال این تبلیغات را دارند.

حتی زمانی که فرد در این برنامه‌ها حضور نداشته باشد و در صفحه‌ی دیگری مشغول باشد، این پیام‌ها ظاهر می‌شوند. پوش نوتیفیکیشن‌ها برای تبلیغ انواع محصولات، سایت‌ها و کانال‌ها استفاده می‌شوند و فرد با کلیک کردن بر روی این تبلیغات می‌تواند به عضویت کانال شما در بیاید.

مزایای خرید ممبر به روش نوتیفیکیشن

از آنجایی که این روش نیز مانند روش اول اختیاری است، ریزش ممبر در آن کمتر است. ممبرهایی که با انتخاب و اختیار کامل به عضویت کانال شما درآمده باشند مشخصا خروج کمتری خواهند داشت. آن‌ها کانال شما را بازدید کرده و سپس تصمیم به عضویت گرفته‌اند.

البته همانطور که گفته شد باید با گذاشتن مطالب مناسب بتوانید ممبرها را حفظ کرده و از ریزش جلوگیری کنید. افزایش ممبر به روش نوتیفیکیشن یکی از خدمات دیجی فالوور بوده و شما برای خرید ممبر به این روش می‌توانید با اطمینان به تیم ما، کاربران کاملا واقعی و ایرانی را به عضویت کانال خود درآورید.

افزایش ممبر فیک کانال تلگرام

روش‌های دیگری که تا کنون مطرح شد مربوط به افزایش ممبر تلگرام واقعی کانال بودند. اما روش دیگری نیز وجود دارد که در آن شما با ممبرهای غیر واقعی سروکار دارید. برخی از این روش‌ها صرفا عدد ممبرها را افزایش می‌دهند و برخی بازدید پست‌ها را نیز افزایش می‌دهند. دیجی فالوور برای هر دوی این حالات آماده‌ی خدمت رسانی به شما است.

مزیت افزایش ممبر فیک

این روش برای کاهش هزینه‌ی افزایش ممبر استفاده می‌شود. چرا که در این روش تبلیغات انجام نمی‌شود. افرادی که به دنبال خرید ممبر ارزان قیمت هستند معمولا از این روش استفاده می‌کنند.

در این روش صرفا تعدادی اکانت مجازی با نام‌های مشابه و بدون عکس پروفایل به کانال شما اضافه می‌شوند. ابتدا نیاز کانال خود را شناسایی کنید. اگر صرفا به افزایش اعداد ممبر و بازدید احتیاج دارید و به دنبال افزایش نشر واقعی مطالب نیستید، می‌توانید از روش خرید ممبر فیک استفاده کنید.

معایب خرید ممبر فیک

طبیعتا این ممبرها همانطور که از نام آن‌ها پیدا است فیک هستند و افراد حقیقی صاحب آن نیستند. بنابراین توصیه می‌شود از روش‌های اصولی‌تری برای خرید ممبر استفاده کنید. البته که این روش همچنان مورد استفاده‌ی بسیاری از کانال‌ها بوده و هنوز توسط تلگرام مسدود نشده‌اند.

گروه تلگرام

به غیر از کانال‌ها،گروه‌های تلگرامی نیز به افزایش ممبر احتیاج دارند. گروه‌های تلگرام محل تعامل و صحبت افراد پیرامون موضوعات مختلف هستند. علت نیاز گروه‌ها به خرید ممبر معمولا کسب درآمد، آشنایی با افراد جدید، جذب نیرو برای انجمن‌ها و… می باشد.

افزایش ممبر واقعی گروه تلگرام

از آنجا که گروه‌های تلگرامی باید محل صحبت و تعامل افراد باشند، خرید ممبر واقعی می‌تواند کمک شایانی به افزایش مشارکت ها کند. بنابراین با مدیریت مناسب می‌توانید ممبرهای جدید به گروه اضافه کرده و امکان آشنایی با افراد جدید را فراهم آورید.

نکات مهم

 • در این روش لازم است مدیریت گروه را قوی‌تر از قبل انجام دهید. چراکه برقراری نظم میان افراد جدید و افراد قبلی کار آسانی نیست.
 • اد شدن افراد به گروه شما به روش اد اجباری انجام می‌شود.
 • اجباری بودن طبعا به معنای این است که باید انتظار مقداری ریزش را داشته باشید. میزان ریزش حدود 20 تا 30 درصد است. بسته به موضوع گروه، مدیریت شما، برخورد اعضای قبلی و نظم گروه این درصد متغیر است. اگر افراد به موضوع گروه شما علاقه مند باشند ریزش کمتر خواهد شد.
 • ممبرها اکثرا آنلاین هستند و تعدادی نیز آفلاین می‌باشند.
 • زمانی که سفارش افزایش ممبر واقعی می‌دهید، لازم است اد ممبر گروه را باز کرده و به فرد مورد نظر اجازه دهید تعداد ممبر مورد نظر شما را اد کند. پس از پایان روند کار، ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.
 • در ساعاتی که ادمین‌ها در حال عضو گیری در گروه هستند از پست گذاشتن به هر نحوی بپرهیزید.
 • ادمین در حین عضو گیری تمام پیا‌های عضو شدن افراد را از گروه حذف می کند تا فرآیند خرید ممبر به چشم نیاید.
 • ممبرهایی که توسط ادمین به گروه شما اضافه می‌شوند کاملا واقعی و همچنین ایرانی هستند.

افزایش ممبر فیک گروه تلگرام

معمولا افراد در ابتدای مسیر که به تازگی گروهی را ایجاد کرده‌اند، نیاز به افزایش اعتبار دارند. چراکه از این طریق می‌توانند در آینده ممبرهای واقعی بیشتری را جذب کنند. بنابراین از خرید ممبر فیک گروه استفاده می‌کنند تا در ابتدای راه عدد اعضای گروه بیشتر شود و ممبرهای واقعی بیشتر اعتماد کنند.

نکات مهم

 • لازم است در ابتدا گروهتان را تبدیل به سوپر گروه کنید.
 • برای انجام فرآیند اد ممبر گروه را باز کنید. پس از اینکه به تعداد سفارش شده، ممبرها اضافه شدند ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.
 • با این روش تا حدود 20K  به ممبرهای گروه شما اضافه می‌شود.
 • میزان ریزش در این روش نزدیک به صفر است. بنابراین از این بابت خیالتان راحت باشد نیازی به تلاش برای حفظ ممبرها وجود ندارید.

جمع بندی خرید ممبر تلگرام

اگر شما نیز ادمین گروه و یا کانال تلگرام هستید و به دنبال افزایش آمار بازدید پست‌ها، کسب اعتبار برای کانال و گروه جدید، افزایش تعرفه‌ی تبلیغات مجازی، فروش بیشتر محصولات، برندینگ، افزایش تعاملات در گروه تلگرامی خود و … می‌باشید، روش خرید ممبر تلگرام مناسب‌ترین روش برای شما است.

بهتر است با توجه به مطالب گفته شده و شناسایی نیازهای گروه و یا کانال تلگرامی خود، بهترین روش را انتخاب نموده و بقیه‌ی کار را به تیم دیجی فالوور بسپارید.

شروع کنید
یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب و شروع کنید. فالوور و لایک های شما فقط چند کلیک فاصله دارند!

19 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • رامین
  16/03/2020 22:18

  من خرید کردم مرسی عالی بود خیلی زود پر شد تعجب کردم

  پاسخ
 • محسن رحیمی
  17/03/2020 01:11

  دوستان من از ممبر هاشون گرفتم خیلی کیفیتشون خوبه حتما استفاده کنید من میخوام الان 20 کا بگیرم

  پاسخ
  • محمد
   15/04/2020 21:58

   سلام ممنون از بابت ممبرها همه ایرانی و واقعی بودن خیلی به کارم اومد درضمن بابت پشتیبانی بعد از خرید هم ممنونم

   پاسخ
 • سهراب
  18/03/2020 00:37

  کیفیت ممبر هاتون واقعا خوبه دمتون گرم

  پاسخ
 • نیما
  18/03/2020 23:21

  دوستان تست شد کیفیت خوب بود به چند تا از دوستام هم آدرس سایت رو دادم

  پاسخ
 • سلام
  تمام فالوور ها و ممبراتون عالیه 100 درصد واقعیه

  پاسخ
 • رامین بهرام
  25/03/2020 01:33

  خیلی ممنون که سریع فالوور ها رو زدین

  پاسخ
 • محمد
  30/03/2020 17:18

  خیلی عالی ممبراتون .کانالم جون گرفت .مرسیییییییی

  پاسخ
 • امیرحسین ناظری
  14/04/2020 16:17

  خوب
  بود،واقعا مبلغ رو بر میگردونن
  من اشتباهی خرید کرده بدوم پس دادند

  پاسخ
 • نیلو
  17/04/2020 19:30

  من هم برای پیجم و هم برای کانالم گرفتم
  خیلی سریع و عالی بود

  پاسخ
 • علیرضا
  29/06/2020 23:31

  من راضی بودم 😍😍❤❤❤

  پاسخ
 • امیر
  14/09/2020 17:00

  عالی

  پاسخ
 • ارزو
  19/09/2020 21:39

  عالی

  پاسخ
 • سلام من ممبر واقعی خریدم از پشتیبانی هر چی فروش محصول دارم این ایناست دمتون گرم

  پاسخ
 • ادریس مسیحا
  13/10/2020 02:57

  سلام من بالای 3000k ممبر میخوام چیکار کنم هیچ آدرس یا آیدی برای خرید پیدا نکردم

  پاسخ
 • امیر حسین رجبی
  30/10/2020 14:41

  واقعا عالی بود در عرض 50 دقیقه 5 هزار تا ممبر گرفتم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست