خرید ممبر هیدن ارزان و بدون ریزش همراه با تحویل فوری

یکی از انواع روش هایی که شما می‌توانید ممبرهای کاملا واقعی به کانال تلگرامی خودتون اضافه کنید خرید ممبر هیدن هستش که از زیر شاخه‌های اد اجباری به حساب می‌آید. برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیویی که در پایین صفحه قرار دارد را تماشا کنید.

5/5 – (98 امتیاز)

خرید ممبر هیدن تللگرام
خدمات خرید ممبر هیدن

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر هیدن تلگرام ارزان درجه یک

یکی از انواع ممبر تلگرامی که وبسایت دیجی فالوور بهتون ارائه میده و از بالاترین کیفیت هم برخورداره روش اد اجباری هستش. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما ویدیو رو تا انتها تماشا کنید. 

لطفا توضیحات مربوط به این سرویس را گوش کنید.

🔵تلگرام 🙍🏻‍♂️ فالوور هیدن
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1957 🔵 ممبر هیدن رایگان تلگرام 🙍🏻 توضیحات 2  تومان 300/300 فعال
ویژگی های خرید ممبر ارزان تلگرام
💎کیفیت ممبر هیدنممبر هیدن بدون ریزش
💲 قیمت ممبر هیدنشروع قیمت از 12000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐️ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
✅ نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر هیدن از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

ممبر هیدن چیست؟

ممبر هیدن به ممبرهایی گفته می شود که کاربران بدون اینکه بدانند در کانال یا گروه شما عضو می شوند و حتی خودشان نیز نمی دانند که در کانال شما عضو هستند.

چه تفاوتی بین ممبر هیدن و ممبر اد اجباری وجود دارد؟

ممبر هیدن نیز مانند ممبر اد اجباری می باشد با این تفاوت که ممبر های هیدن از اینکه عضو کانال هستند مطلع نیستند.

آیا ممبر های هیدن واقعی هستند؟

بله این ممبر ها واقعی و فعال هستند.

آیا ممکن است برای همه کانال‌ها و گروه‌ها از خدمات خرید ممبر هیدن استفاده کرد؟

بله، اکثر کانال‌ها و گروه‌ها می‌توانند از خدمات خرید ممبر هیدن استفاده کنند، اما باید مقررات پلتفرم و قوانین محلی را رعایت کنند.

آیا برای دریافت سرویس نیازی به اشتراک‌گذاری اطلاعات تلگرام است؟

خیر، برای خرید ممبر هیدن نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و رمز شما نیست.

ممبر اد اجباری چقدر واقعی است و ویو دارند ؟

کلا روی ویو تاثیری نمی‌گذارند چون هیدن است فقط آمار ممبر کانال را بالا می‌برد.

ریزش ممبر هیدن چقدر است؟

ممبر هیدن فقط برای تلگرام رسمی دیده می‌شود و ریزش دارد ولی اگر تلگرام غیررسمی باشد دیده نشده و بنابراین ریزش هم ندارند.

لطفا پادکست را گوش کنید.

خرید ممبر هیدن

در چنین فضاهایی، تلگرام به عنوان بهترین بستر برای ارائه خدمات، تبلیغات، و کسب و کارهای اینترنتی انتخاب شده و با گسترش فعالیت‌های اقتصادی در شبکه‌های اجتماعی، هر ادمین کانال تلگرامی باید روش‌های جذب ممبر را فرا بگیرد. در ادامه این مطلب، دیجی فالوور شما را با نحوه خرید ممبر هیدن و مزایای آن آشنا می‌کند.

مدیران کانال‌های تلگرامی این روزها با آزمون و خطا کردن و در پیش گرفتن شیوه‌های گوناگون، قصد جذب ممبر بیشتری برای کانال‌های تلگرامی خود دارند. این اقدامات ناشی از نیاز به بهبود دیده شدن در فضای مجازی و رقابت با سایرین است. برای پیشی گرفتن در کسب و کارهای خود در فضای مجازی، مدیران باید با روش‌های جدید و مدرن جذب ممبر آشنا شوند. دیجی فالوور با معرفی یکی از حالت‌های اد اجباری به نام “ممبر هیدن”، که یکی از روش‌های نوین جذب ممبر به شمار می‌آید، قصد یاری شما را در رسیدن به اهدافتان دارد.

اد اجباری چیست؟

درست است که روش اد اجباری به شما این امکان را می‌دهد که به طور ناخواسته و بدون اطلاع قبلی، به عضویت در یک سری از کانال‌ها بپیوندید. این روش توسط برخی از تلگرام‌های غیررسمی اجرا می‌شود و توسط ادمین‌ها به منظور افزایش تعداد ممبرهای کانال‌هایشان به کار گرفته می‌شود. اغلب این ادمین‌ها با خاموش کردن یا بی‌صدا کردن نوتیفیکیشن‌های تلگرام، سعی در مانع شدن از آگاهی شما از عضویت در کانال‌ها می‌کنند.

انواع اد اجباری

روش های اد اجباری دارای سه حالت مختلف است که عبارت‌اند از:

1-  اد اجباری به صورت معمولی

در این روش، کاربر نیز به صورت ناخواسته و بدون اجازه در درون کانال‌های مختلف اد می‌شود، اما اعلانی مبنی بر اطلاع کاربر برای عضویت در درون کانال ارسال می‌شود. ریزش اعضای کانال در این روش بالا است، زیرا کاربران در نهایت متوجه عضویت خود خواهند شد و کانال را ترک می‌کنند.

2-  اد اجباری به روش سایلنت

این روش ممبر گیری تقریباً مشابه روش اد اجباری به صورت معمولی می‌باشد با این تفاوت که اعلانی جهت اطلاع کاربر بر روی تلگرام به وی ارسال نمی‌شود. همچنین به علت عدم اطلاع کاربر از عضویت خود در درون کانال، ریزش ممبر در این روش نسبت به اد معمولی کمتر است.

   3-  اد اجباری به صورت هیدن

افراد بسیاری به دنبال جذب ممبر هستند و یکی از بهترین انواع اد اجباری، روش جذب ممبر به صورت هیدن است. در این مقاله، قصد داریم شما را به طور کامل با روش اد اجباری به صورت هیدن (مخفی) آشنا کنیم.
ریزش کانالت رو با ممبر هیدن جبران کن

خرید ممبر هیدن تلگرام چیست؟

روش‌های گوناگونی برای جذب ممبر وجود دارد که قبلاً مورد بررسی قرار گرفته‌اند. یکی دیگر از این روش‌ها برای جذب ممبر در تلگرام، روش اد اجباری ممبر به صورت هیدن است. در این روش، فرد اصلاً متوجه عضویت خود در کانال نمی‌شود و کانال شما را در صفحه تلگرامی خود مشاهده نمی‌کند. همان‌طور که از نام این روش پیداست، عضویت کاربر در کانال تلگرام به صورت هیدن (مخفی) اتفاق می‌افتد.

روش خرید ممبر هیدن

سایت‌های فراوانی در فضای مجازی وجود دارند که ممبر هیدن را به فروش می‌گذارند. اما گاهی اوقات ممکن است این سایت‌ها کلاهبرداری یا گران‌فروشی انجام دهند. بنابراین، شما باید با سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی معتبر در این زمینه مشورت کنید و خرید خود را از منابع قابل اعتماد انجام دهید.

مزایا  و معایب خرید ممبر هیدن

این روش، همانند سایر روش‌های جذب ممبر، از مزایا و معایبی برخوردار است که با هم به صورت موردی آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

مزایای این روش شامل موارد زیر است:

مزایا:
1- در این روش، شما ممبرهایی را خریداری کرده‌اید که کاملاً واقعی هستند.
2- کانال شما می‌تواند در مدت زمان کوتاهی دارای ممبر زیادی شود.
3- بالا بودن تعداد ممبرها در کانال تلگرامی، نشان از اعتبار آن کانال می‌دهد.
4- از آنجایی که عضویت در این کانال‌ها به صورت هیدن اتفاق می‌افتد و ممبرها در جریان چنین اتفاقی نیستند، کاربران کانال را ترک نخواهند کرد و در نتیجه ریزش ممبر به صورت ناخواسته اتفاق نمی‌افتد.

معایب:
– از معایب این روش می‌توان به نرخ پایین بازدید پست‌ها اشاره کرد. به علت عدم اطلاع کاربران از عضویت خود در چنین کانال‌هایی، احتمال مشاهده پست‌ها و مطالب ادمین توسط ممبرها پایین است و این ممکن است منجر به نرخ پایین بازدید پست‌ها شود.

تفاوت و شباهت‌های بین ممبر فیک و ممبر هیدن

افراد بسیاری وجود دارند که تفاوت بین این دو روش در جذب ممبر را نمی‌دانند. تفاوت آن‌ها به این صورت است که در استفاده از روش جذب ممبر به صورت فیک، امکان ریزش اعضای واقعی بسیار بالا است. اما در روش خرید ممبر هیدن، امکان ریزش اعضای کانال بسیار پایین است (ریزش اعضا از 10 درصد کمتر است). در روش خرید ممبر فیک، اعضا کاملاً فیک و غیر واقعی هستند، اما در روش هیدن، اعضا به صورت صد در صد واقعی هستند.

شباهت‌هایی که در بین این دو روش وجود دارد عبارت است از:

1- استفاده از این روش برای بالا بردن اعتبار و تعداد اعضای کانال است.

2- معمولاً نرخ تعداد بازدید از پست‌ها در استفاده از این روش‌ها بسیار پایین است.

3- ممبرهایی که به این روش برای کانال‌ها جذب می‌شوند، دارای هیچ گونه فعالیتی نمی‌باشند.

سخن پایانی

مطالب ارائه شده توسط دیجی فالوور نشان می‌دهد که با توجه به متنوع بودن روش‌های جذب ممبر در تلگرام، روش اد اجباری ممبر هیدن به عنوان یکی از نوین ترین و کارآمدترین روش‌ها برای افزایش تعداد ممبرهای کانال‌ها مطرح شده است. این روش با استفاده از ادمین‌های کانال‌ها اجرا می‌شود تا به طور نوین و با افزودن ممبرهای مختلف، کانال‌ها را به رشد و پیشرفت بیشتری ببرد. برای اطلاع از شرایط و قیمت ممبر اد اجباری دیجی فالوور و ممبر هیدن می‌توانید از تیم پشتیبانی ما راهنمایی بگیرید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد