برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید ممبر هیدن ارزان و بدون ریزش همراه با تحویل فوری

یکی از انواع روش هاییکه شما میتوانید ممبرهای کاملا واقعی به کانال تلگرامی خودتون اضافه کنید خرید ممبر هیدن هستش که خودش از زیر شاخه های اد اجباری به حساب میاد. برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیویی که در پایین صفحه قرار دارد را تماشا کنید.

5/5 – (98 امتیاز)

خرید ممبر هیدن تللگرام
خدمات خرید ممبر هیدن
🔵تلگرام 🙍🏻‍♂️ ممبر هیدن
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1957 🔵 ممبر هیدن رایگان تلگرام 🙍🏻 توضیحات 100  تومان 300/300 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر هیدن تلگرام ارزان درجه یک

یکی از انواع ممبر تلگرامی که وبسایت دیجی فالوور بهتون ارائه میده و از بالاترین کیفیت هم برخورداره روش اد اجباری هستش. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما ویدیو رو تا انتها تماشا کنید. 

لطفا توضیحات مربوط به این سرویس را گوش کنید.

ویژگی های خرید ممبر هیدن
💎کیفیت ممبر هیدنممبر هیدن بدون ریزش
💰قیمت ممبر هیدنشروع قیمت از 12000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر هیدن از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

ممبر هیدن چیست؟

ممبر هیدن به ممبرهایی گفته می شود که کاربران بدون اینکه بدانند در کانال یا گروه شما عضو می شوند و حتی خودشان نیز نمی دانند که در کانال شما عضو هستند.

چه تفاوتی بین ممبر هیدن و ممبر اد اجباری وجود دارد؟

ممبر هیدن نیز مانند ممبر اد اجباری می باشد با این تفاوت که ممبر های هیدن از اینکه عضو کانال هستند مطلع نیستند.

آیا ممبر های هیدن واقعی هستند؟

بله این ممبر ها واقعی و فعال هستند.

لطفا پادکست را گوش کنید.

خرید ممبر هیدن

در چنین فضا‌هایی تلگرام به عنوان بهترین بستر برای ارائه ی خدمات، تبلیغات و کسب و کار‌های اینترنتی انتخاب شده و با  داغ شدن بازار فعالیت های اقتصادی در شبکه های اجتماعی هر ادمین کانال تلگرامی باید روش های جذب ممبر را فرا بگیرد.

در ادامه این مطلب دیجی فالوور شما را با نحوه خرید ممبر هیدن و مزیت های آن آشنا می کند.

مدیران کانال های تلگرامی این روزها با آزمون و خطا کردن و در پیش گرفتن شیوه های گوناگون قصد جذب ممبر بیشتری برای کانال های تلگرامی شان دارند، چرا که باید در فضا‌ی مجازی برای بهتر دیده شدن در بین رقیبانشان، با شیوه های گوناگون و مدرن جذب ممبر آشنا باشند تا بتوانند در کسب و کار‌های شان در فضای مجازی از آن ها پیشی بگیرند.

دیجی فالوور با معرفی یکی از حالت های اد اجباری به نام  ممبر هیدن که یکی از روش های نوین جذب ممبر به شمار می آید قصد یاری شما را در رسیدن اهدافتان دارد.

اد اجباری چیست؟

لازم است شما برای درک بهتر این مقاله به طور کامل با روش اد اجباری آشنا شوید. در این روش شما ناخواسته و بدون اطلاع به عضویت در یک سری از کانال ها در می آیید، روش اد اجباری توسط برخی از تلگرام های غیر رسمی صورت می گیرد، جمعی از ادمین ها با در پیش گرفتن چنین روشی روزانه بر تعداد ممبرهای کانال خود می افزایند.

اکثر اوقات آن ها با خاموش و یا بی صدا کردن نوتیفیکیشن (Notification) تلگرام شما، مانع متوجه شدنتان از عضویت در برخی از کانال ها می شوند.

 

انواع اد اجباری

روش های اد اجباری دارای سه حالت مختلف است که عبارت اند از:

1-  اد اجباری به صورت معمولی

در این روش کاربر نیز به صورت ناخواسته و بدون اجازه در درون کانال های مختلف اد می شود اما اعلانی مبنی بر اطلاع کاربر برای عضویت در درون کانال ارسال می شود. ریزش اعضای کانال در این روش بالا است زیرا کاربران در نهایت متوجه ی عضویت خود خواهند شد و کانال را ترک می کنند.

2-  اد اجباری به روش سایلنت

این روش ممبر‌ گیری تقریبا مشابه روش اد اجباری به صورت معمولی می باشد با این تفاوت که اعلانی جهت اطلاع کاربر بر روی تلگرام وی فرستاده نمی شود. همچنین به علت عدم اطلاع کاربر از عضویت خود در درون کانال، ریزش ممبر در این روش نسبت به اد معمولی کمتر است.

   3-  اد اجباری به صورت هیدن

افراد بسیاری به دنبال جذب ممبر هستند یکی از بهترین انواع اد اجباری، روش‌ جذب ممبر به صورت هیدن است که ما در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با روش اد اجباری به صورت هیدن (مخفی) آشنا کنیم.ریزش کانالت رو با ممبر هیدن جبران کن

خرید ممبر هیدن تلگرام چیست؟

روش های گوناگونی برای جذب ممبر وجود دارد که قبلا مورد بررسی قرار گرفتند. یکی دیگر از این روش های جذب ممبر برای تلگرام، روش اد اجباری ممبر به صورت هیدن است.

در این روش فرد اصلا متوجه ی عضویت خود در کانال نمی شود و کانال شما را در صفحه ی تلگرامی خود مشاهده نمی کند، همان طور که از نام این روش  پیداست عضویت کاربر در کانال تلگرام به صورت هیدن (مخفی) اتفاق می افتد.

 

روش خرید ممبر هیدن

سایت های فراوانی در فضا‌ی مجازی هستند که ممبر هیدن را به فروش می گذارند. اما گاهی اوقات ممکن است چنین سایت هایی کلاه بردار و یا گران فروش از آب درآیند. بنابراین شما باید با سایت ها و کانال های تلگرامی در این زمینه مشورت کنید و خرید انجام دهید که معتبر باشند.

مزایا  و معایب خرید ممبر هیدن

این روش مانند سایر روش های جذب ممبر از مزایا و معایبی برخوردار است که با هم به صورت موردی آن ها را بررسی خواهیم کرد.

مزایای این روش شامل موارد زیر است:

 • در این روش شما ممبرهایی را خریداری کرده اید که کاملا واقعی هستند.
 • کانال شما می تواند در مدت زمان کوتاهی دارای ممبر زیادی شود.
 • همان طور که خودتان می دانید بالا بودن ممبر کانال های تلگرامی خبر از با اعتبار بودن آن کانال را می دهد.
 • از آنجایی که عضویت در این کانال ها به صورت هیدن اتفاق می افتد و ممبرها هم در جریان چنین اتفاقی نیستند کاربر کانال را ترک نخواهد کرد در نتیجه شما با اتفاق ناخوشایند ریزش ممبر رو به رو نخواهید شد.
 • از معایب این روش می توان به نرخ پایین بازدید پست ها اشاره کرد. به علت عدم اطلاع کاربران از عضویت خود در چنین کانال هایی طبیعی است که مطالب و پستی هایی که در این کانال توسط ادمین به اشتراک گذاشته می شود را هم مشاهده نکنند به همین علت تعداد بازدید پست در چنین کانال‌ هایی معمولا پایین است.

تفاوت و شباهت های بین ممبر فیک و ممبر هیدن

افراد بسیاری وجود دارند که تفاوت بین این دو روش در جذب ممبر را نمی دانند. تفاوت آن ها به این صورت است که در استفاده از روش جذب ممبر به صورت فیک امکان ریزش اعضای واقعی بسیار بالا است. اما در روش خرید ممبر هیدن امکان ریزش اعضای کانال بسیار پایین است ( ریزش اعضا از 10 درصد کمتر است) در روش خرید ممبر فیک اعضا کاملا فیک (غیر واقعی) هستند اما در روش هیدن اعضا به صورت صد در صد واقعی هستند.

شباهت‌هایی که در بین این دو روش وجود دارد عبارت است از:

 • استفاده از این روش برای بالا بردن اعتبار و تعداد اعضای کانال است.
 • معمولا نرخ تعداد بازدید از پست ها در استفاده از این روش ها بسیار پایین است.
 • ممبرهایی که به این روش برای کانال ها جذب می شوند، دارای هیچ گونه فعالیتی نمی باشند.

سخن پایانی

با توجه به متنوع بودن روش های جذب ممبر، دیجی فالوور در صدد ارائه مطالب مفیدی  برای بالا رفتن آگاهی و انتخاب بهترین روش برای شما عزیزان برآمده است.

در نظر داشته باشید که  روش اد اجباری ممبر هیدن جزو یکی از نوین ترین و کارآمدترین روش های جذب ممبر برای کانال های تلگرامی است و دیجی فالوور به شما خرید ممبر هیدن را توصیه می کند.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • مینا علی زاده

  29 سپتامبر 2022، 11:13

  تا الان فکر کنم 15 کا ممبر هیدن ازتون خریدم بس که کیفیت خوبی دارن😍😍🙏🙏

 • امیرحسین

  24 آگوست 2021، 22:09

  عالی🎁🎁

 • حسین

  17 آوریل 2020، 19:43

  سلام من ممبر هیدن 1k خریدم خیلی عالی بود

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد