برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام

خرید ممبر اد اجباری ارزان و واقعی همراه با تحویل فوری

میخوای به کانالت در تلگرام واقعی ترین نوع ممبر موجود رو اضافه کنی؟ پیشنهاد دیجی فالوور به شما خرید ممبر اد اجباریه! برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیویی که در پایین صفحه قرار دارد را تماشا کنید.

4.8/5 – (68 امتیاز)

خرید ممبر اد اجباری ارزان همراه با تحویل فوری

خدمات ممبر اد اجباری تلگرام

🔵 تلگرام 🙍🏻‍♂️ ممبر اد اجباری
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
2259 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 100k ⭐️ توضیحات 39,500  تومان 100000/1000 فعال
2251 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 200k ⭐️ توضیحات 48,900  تومان 100000/1000 فعال
2252 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 300k ⭐️ توضیحات 56,400  تومان 100000/1000 فعال
2253 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 400k ⭐️ توضیحات 69,600  تومان 100000/1000 فعال
2255 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 500k ⭐️ توضیحات 79,000  تومان 100000/1000 فعال
2256 👤 ممبر [ اجـباری هـیدن ] کانال زیر 600k ⭐️ توضیحات 90,300  تومان 100000/1000 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر اد اجباری

خرید ممبر اد اجباری: اگر ادمین یک کانال یا گروه تلگرامی هستید و دغدغه ی افزایش ممبر را دارید، در این مطلب با دیجی فالوور همراه باشید تا  متوجه لزوم خرید ممبر اد اجباری در پیشرفت کسب و کارهای تلگرامی تان شوید.

دوستانی که مشکلی یا سوالی دارن میتونن  از قسمت تماس با ما پیام بدند. یا به سایت دیجی ممبر مراجعه کنند.

ایدی پشتبانی :  https://t.me/p_digifollower

لطفا این پادکست را گوش کنید.

اطلاعات خرید ممبر اد اجباری
💎کیفیت ممبر اد اجباریممبر اد اجباری بدون ریزش
💰قیمت ممبر اد اجباریشروع قیمت از 10000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر اد اجباری از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

ممبر اد اجباری تلگرام چیست؟

خرید ممبر اد اجباری به این صورت است که کاربر بدون اینکه متوجه باشد عضوی از کانال های مختلف می شود و در برخی از موارد حتی ممکن است تا مدت ها متوجه کانال اد شده در لیست چت هایشان نباشند چرا که نوتیفیکیشن ها خاموش می شوند و کاربران متوجه تغییرات رخ داده شده نمی شوند.

آیا ممبر های اد اجباری فیک هستند؟

نخیر، ممبر های اد اجباری ممبر های فعال و واقعی هستند و ریزش خیلی کمی دارند.

آیا در روش اد اجباری پست های کانال بازدید دریافت خواهند کرد؟

بله در این روش پست های شما بازدید خواهند داشت ولی به دلیل اینه این ممبر ها اد اجباری هستند بازدید کم خواهد بود .

خرید ممبر اد اجباری تلگرام

با پا به عرصه گذاشتن تلگرام در ایجاد و گسترش کسب و کارهای اینترنتی، متدها و روش هایی برای جذب کاربران ارائه داده شد که از سمت ادمین های کانال های تلگرامی مورد استقبال قرار گرفتند. یکی از این روش ها خرید ممبر اد اجباری می باشد که سعی می کنیم در ادامه این مطلب شما را با ماهیت آن بیشتر آشنا کنیم.

لازمه پیشرفت در هر کسب و کاری چیست؟

در هر کسب و کاری اگر خواهان و مشتری آن وجود نداشته باشد، نمی توان امیدی به پیشرفت و رونق گرفتن آن کسب و کار داشت، چرا که اولین کسانی که معنا و مفهوم پیشرفت را برای فعالیت های شما به وجود می آورند مشتریان هستند، که در کانال های تلگرامی به آن ها ممبر گفته می شود.

کسب درآمد از تبلیغات

البته باید توجه داشت که همه ی راه های کسب درآمد در تلگرام، فروش محصول نیست چرا که تعداد زیادی از کانال ها فقط با ارائه مطالب جذاب تعداد ممبرهای خود را افزایش می دهند و بدون فروش محصول و ارائه خدمات فقط با گرفتن تبلیغات کسب درآمد می کنند. پس در می یابیم که پیش از هر چیزی این ممبرها هستند که شما را به اهداف تان نزدیک تر می کنند. دیجی فالوور در ادامه این مطلب علاوه بر اینکه از اهمیت عضو گیری در تلگرام برایتان می گوید، شما را با اد ممبر اجباری و مزیت های آن آشنا می کند.

با خرید ممبر اد اجباری رشد واقعی رو تجربه کن

چرا افزایش ممبر برای تلگرام مهم است؟

افزایش عضو برای کانال ها و گروه های تلگرامی به چند دلیل می تواند مهم و حائز اهمیت باشد. شاید در ابتدا کسی فکر نمی کرد که تلگرام تا این حد بتواند کاربران را به درآمد برساند و موجب رشد و پیشرفت آنها شود، اما با استراتژی ها و روش هایی که پیام رسان تلگرام به کاربرد، کاربران را مجاب کرد تا به طور جدی در این فضا شروع به فعالیت کنند.

اصلی ترین راه برای ادامه روند کسب و کار در تگرام چیست؟

اما در این میان آنچه که توانست به کسب و کارها معنا و مفهوم ببخشد ممبرها بودند که در این فضا به خرید محصول، دریافت خدمات و حتی دنبال کردن مطالب و ویدئوهای جذاب و تاثیر گذار پرداختند. هم اکنون نیز این روند ادامه دارد و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود. اگر مدیران در این بستر به دنبال افزایش عضو نباشند، نباید منتظر نتایج مطلوبی از فعالیت هایشان باشند.

تعداد ممبر بالا تاثیر در فروش 

به صراحت می توان گفت که اگر کسی بخواهد از شما محصولی بخرد یا خدماتی دریافت کند، اگر متوجه شود که کانال شما اعضایی زیادی دارید نوعی اعتماد و اطمینان ایجاد میشود در عین کاربردی بودن محصولات و خدمات شما می تواند تاثیر به سزایی در افزایش فروش شما داشته باشد. اگر متوجه تعداد کم ممبر های شما بشود. سریعا اقدام به ترک کانال تلگرامی تان می کند. اگر مدیر یک کانال تلگرامی هستید، باید با انواع روش های خرید ممبر آشنا باشید تا بتوانید به کسب و کار و فعالیت هایتان در پیام رسان تلگرام را سرو سامان دهید و پیشرفت کنید.

خرید ممبر اد اجباری چیست؟

ممبر اد اجباری یکی از روش های افزایش عضو برای کانال های تلگرامی می باشد که در آن اعضا کاملا واقعی هستند و اگر عضوی از این طریق وارد کانال شما شود، می تواند فعالیت کند و شما با آن تعامل داشته باشید. اما همانطور که از نام آن مشخص است روش خرید ممبر اد اجباری به این صورت است که کاربران پیام رسان تلگرام بدون اینکه متوجه باشند عضوی از کانال های مختلف می شوند.

و در برخی از موارد حتی ممکن است تا مدت ها متوجه کانال اد شده در لیست چت هایشان نباشند چرا که نوتیفیکیشن ها خاموش می شوند و کاربران متوجه تغییرات رخ داده شده نمی شوند. به این نکته توجه داشته باشید که تنها پیام رسان های غیر رسمی از این روش پشتیبانی می کنند، آن هم به این دلیل که برنامه نویسان حرفه ای می توانند تغییرات لازم را ایجاد کنند و به عضو گیری برای کانال تلگرامی شما بپردازند.

انواع ممبر اد اجباری

اد اجباری ممبرها در 3 روش بی صدا، معمولی و مخفی صورت می گیرند که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

1- اد اجباری معمولی

در این روش با نمایش پیغامی برای کاربر، کاربر متوجه عضو شدن در کانال مورد نظر خواهد شد که پس از آن اگر کانال برای کاربر جذاب نباشد قطعا تصمیم به ترک کانال خواهد گرفت. برای همین این روش می تواند با ریزش ممبر بالایی رو به رو شود.

2- اد اجباری بی صدا

در این روش به خاطر اینکه نوتیفیکیشن برای ممبر خاموش است، ریزش ممبر بسیار کم تر از روش قبلی خواهد بود.

3- اد اجباری مخفی

در این روش نه تنها اعلانات برای ممبر خاموش می شود بلکه کانال مورد نظر از دید کاربر مخفی می شود تا هرگز متوجه ورودش به آن کانال نشود. قطعا در این روش ریزش بسیار کمی نسبت به روش های قبلی وجود خواهد داشت و همچنین بازدید کم تری نیز نصیب پست ها خواهد شد.انواع ممبر اد اجباری

تلگرام چه تعداد ظرفیت برای پذیرش ممبرهای اجباری دارد؟

برای هر کانال تلگرامی می توان تا یک میلیون ممبر اجباری خریداری کرد اما باید توجه داشته باشید که به خاطر واقعی بودن ممبرها ممکن است ریزش زیادی در حدود 30 تا 70 درصد را شاهد باشید، آن هم به این دلیل است که تمامی ممبرهایی که به کانال شما اد می شوند ممکن است در رده های سنی مختلف باشند و علاقه ای به موضوع کانال شما نداشته باشند.

روش های جلوگیری از ریزش ممبر در خرید ممبر اد اجباری

اگر ادمین یک کانال تلگرامی تخصصی مانند فروش محصولات آرایشی و بهداشتی زنانه هستید، ما به شما خرید ممبر اد اجباری را توصیه نمی کنیم چرا که به خاطر وجود ممبرهایی با رده های سنی مختلف اعم از زن و مرد، پیر و جوان ریزش بالایی برای کانال های تخصصی شما می تواند وجود داشته باشد. خرید این گونه ممبرها برای کانال های عمومی توصیه می شود.

راه های تشخیص واقعی و یا فیک بودن ممبرهای اد اجباری

تنها راهی که می توانید تشخیص دهید که ممبر خریداری شده واقعی است یا خیر، برقرای ارتباط با آن ها می باشد. اگر برای شما امکان برقراری ارتباط با ممبرها وجود نداشت، بدانید که ممبرهای فیک و تقلبی به کانال شما اضافه شده است.

سخن پایانی

اگر به تازگی یک کانال تلگرام تاسیس کرده اید و با بسیاری از مفاهیم به کار برده شده در این فضا آشنا نیستید و یا اگر می خواهید برای کانال خود تبلیغات انجام دهید و ممبرهای کانال خود را افزایش دهید، باید بدانید که به جای درستی آمدید دیجی فالوور دارای قوی ترین سرور های فروش ممبر اد اجباری هست . پس با خیال آسود میتوانید خرید کنید.

دیجی فالوور علاوه بر شرح روش خرید ممبر اد اجباری در این مقاله و مقالات دیگری که در سایت ارائه می شود نهایت تلاش خود را کرده است تا شما را با تمامی روش های خرید ممبر برای کسب و کارهای اینترنتی آشنا کند. در ادامه شایان ذکر هست که سایت ما به سایت های معروفی همچون دیجی ممبر خدمات ممبر تلگرام نیز ارائه میدهد.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد