5/5 - (63 امتیاز)

خرید ممبر اد اجباری ارزان همراه با تحویل فوری

خرید ممبر اد اجباری : اگر ادمین یک کانال یا گروه تلگرامی هستید و دغدغه‌ی افزایش ممبر را دارید، در این مطلب با دیجی فالوور همراه باشید تا  متوجه لزوم خرید ممبر اد اجباری در پیشرفت کسب و کارهای تلگرامیتان شوید.

دوستانی که مشکلی یا سوالی دارن میتونن  از قسمت تماس با ما پیام بدند. یا به سایت دیجی ممبر مراجعه کنند.

ایدی پشتبانی :  https://t.me/Mohammaddrt

دانلود ویدیو              تماشا در آپارات

با پا به عرصه گذاشتن تلگرام در ایجاد و گسترش کسب و کارهای اینترنتی، متدها و روش‌هایی برای جذب کاربران ارائه داده شد که از سمت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی مورد استقبال قرار گرفتند.

یکی از این روش‌ها خرید ممبر اد اجباری می‌باشد که سعی می‌کنیم در ادامه این مطلب شما را با ماهیت آن بیشتر آشنا کنیم.

در هر کسب و کاری اگر خواهان و مشتری آن وجود نداشته باشد، نمی‌توان امیدی به پیشرفت و رونق گرفتن آن کسب و کار داشت، چرا که اولین کسانی که معنا و مفهوم پیشرفت را برای فعالیت‌های شما به وجود می‌آورند مشتریان هستند، که در کانال‌های تلگرامی به آن‌ها ممبر گفته می‌شود.

البته باید توجه داشت که همه‌ی راه‌های کسب درآمد در تلگرام، فروش محصول نیست چرا که تعداد زیادی از کانال‌ها فقط با ارائه مطالب جذاب تعداد ممبرهای خود را افزایش می‌دهند و بدون فروش محصول و ارائه خدمات فقط با گرفتن تبلیغات کسب در آمد می‌کنند. پس در می‌بابیم که پیش از هر چیزی این ممبرها هستند که شما را به اهداف‌تان نزدیک‌تر می‌کنند.

دیجی فالوور در ادامه این مطلب علاوه بر اینکه از اهمیت عضوگیری در تلگرام برایتان می‌گوید، شما را با اد ممبر اجباری و مزیت‌های آن آشنا می‌کند.

خرید ممبر اد اجباری تلگرام

چرا افزایش ممبر برای تلگرام مهم است؟

افزایش عضو برای کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی به چند دلیل می‌تواند مهم و حائز اهمیت باشد. شاید در ابتدا کسی فکر نمی‌کرد که تلگرام تا این حد بتواند کاربران را به درآمد برساند و موجب رشد و پیشرفت آن‌ها شود، اما با استراتژی‌ها و روش‌هایی که پیام رسان تلگرام به کار برد، کاربران را مجاب کرد تا به طور جدی در این فضا شروع به فعالیت کنند.

اما در این میان آنچه که توانست به کسب و کارها معنا و مفهوم ببخشد ممبرها بودند که در این فضا به خرید محصول، دریافت خدمات و حتی دنبال کردن مطالب و ویدئوهای جذاب و تاثیر گذار پرداختند. هم اکنون نیز این روند ادامه دارد و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود.

اگر مدیران در این بستر به دنبال افزایش عضو نباشند، نباید منتظر نتایج مطلوبی از فعالیت‌هایشان باشند. به صراحت می‌توان گفت که اگر کسی بخواهد از شما محصولی بخرد یا خدماتی دریافت کند، اگر متوجه شود که کانال شما اعضایی زیادی دارید نوعی اعتماد و اطمینان ایجاد میشود  در عین کاربردی بودن محصولات و خدمات شما می تواند تاثییر به سزای در افزایش فروش شما داشته باشد. اگر متوجه تعداد کم ممبر های شما بشود. سریعا اقدام به ترک کانال تلگرامیتان می‌کند.

اگر مدیر یک کانال تلگرامی هستید، باید با انواع روش‌های خرید ممبر آشنا باشید تا بتوانید به کسب و کار و فعالیت‌هایتان در پیام‌رسان تلگرام سروسامان دهید و پیشرفت کنید.

خرید ممبر اد اجباری چیست؟

ممبر اد اجباری یکی از روش‌های افزایش عضو برای کانال‌های تلگرامی می‌باشد که در آن اعضا کاملا واقعی هستند و اگر عضوی از این طریق وارد کانال شما شود، می‌تواند فعالیت کند و شما با آن تعامل داشته باشید.

اما همانطور که از نام آن مشخص است روش خرید ممبر اد اجباری به این صورت است که کاربران پیام رسان تلگرام بدون اینکه متوجه باشند عضوی از کانال‌های مختلف می‌شوند و در برخی از موارد حتی ممکن است تا مدت‌ها متوجه کانال اد شده در لیست چت‌هایشان نباشند چرا که نوتیفیکیشن‌ها خاموش می‌شوند و کاربران متوجه تغییرات رخ داده شده نمی‌شوند.

به این نکته توجه داشته باشید که تنها پیام‌رسان‌های غیررسمی از این روش پشتیبانی می‌کنند، آن هم به این دلیل که برنامه نویسان حرفه‌ای می‌توانند تغییرات لازم را ایجاد کنند و به عضوگیری برای کانال تلگرامی شما بپردازند.

خرید ممبر اد اجباری با کمترین ریزش

انواع ممبر اد اجباری

اد اجباری ممبرها در 3 روش بی‌صدا، معمولی و مخفی صورت می‌گیرند که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

1-    اد اجباری معمولی

در این روش با نمایش پیغامی برای کاربر، کاربر متوجه عضو شدن در کانال مورد نظر خواهد شد که پس از آن اگر کانال برای کاربر جذاب نباشد قطعا تصمیم به ترک کانال خواهد گرفت. برای همین این روش می‌تواند با ریزش ممبر بالایی روبه رو شود.

2-    اد اجباری بی‌صدا

در این روش به خاطر اینکه نوتیفیکیشن برای ممبر خاموش است، ریزش ممبر بسیار کم‌تر از روش قبلی خواهد بود.

3-    اد اجباری مخفی

در این روش نه تنها اعلانات برای ممبر خاموش می‌شود بلکه کانال مورد نظر از دید کاربر مخفی می‌شود تا هرگز متوجه ورودش به آن کانال نشود. قطعا در این روش ریزش بسیار کمی نسبت به روش‌های قبلی وجود خواهد داشت و همچنین بازدید کم‌تری نیز نصیب پست‌ها خواهد شد.

تلگرام چه تعداد ظرفیت برای پذیرش ممبرهای اجباری دارد؟

برای هر کانال تلگرامی می‌توان تا یک میلیون ممبر اجباری خریداری کرد اما باید توجه داشته باشید که به خاطر واقعی بودن ممبرها ممکن است ریزش زیادی در حدود 30 تا 70 درصد را شاهد باشید، آن هم به این دلیل است که تمامی ممبرهایی که به کانال شما اد می‌شوند ممکن است در رده‎های سنی مختلف باشند و علاقه‌ای به موضوع کانال شما نداشته باشند.

روش‌های جلوگیری از ریزش ممبر در خرید ممبر اد اجباری

اگر ادمین یک کانال تلگرامی تخصصی مانند فروش محصولات آرایشی و بهداشتی زنانه هستید، ما به شما خرید ممبر اد اجباری را توصیه نمی‌کنیم چرا که به خاطر وجود ممبرهایی با رده‌های سنی مختلف اعم از زن و مرد، پیر و جوان ریزش بالایی برای کانال‌های تخصصی شما می‌تواند وجود داشته باشد. خرید این‌گونه ممبرها برای کانال‌های عمومی توصیه می‌شود.

راه‌های تشخیص واقعی و یا فیک بودن ممبرهای اد اجباری

تنها راهی که می‌توانید تشخیص دهید که ممبر خریداری شده واقعی است یا خیر، برقرای ارتباط با آن‌ها می‌باشد. اگر برای شما امکان برقراری ارتباط با ممبرها وجود نداشت، بدانید که ممبرهای فیک و تقلبی به کانال شما اضافه شده است.

حرید ممبر اد اجباری باکیفیت

سخن پایانی

اگر به تازگی یک کانال تلگرام تاسیس کرده‌اید و با بسیاری از مفاهیم به کار برده شده در این فضا آشنا نیستید و یا اگر می‌خواهید برای کانال خود تبلیغات انجام دهید و ممبرهای کانال خود را افزایش دهید، باید بدانید که به جای درستی آمدید دیجی فالوور دارای قوی ترین سرور های فروش ممبر اد اجباری هست . پس با خیال آسود میتوانید خرید کنید

دیجی فالوور علاوه بر شرح روش خرید ممبر اد اجباری در این مقاله و مقالات دیگری که در سایت ارائه می‌شود نهایت تلاش خود را کرده است تا شما را با تمامی روش‌های خرید ممبر برای کسب و کارهای اینترنتی آشنا کند. در ادامه شایان ذکر هست که سایت ما به سایت های معروفی همچون دیجی ممبر خدمات ممبر تلگرام نیز ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست