احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام

خرید ممبر پروکسی دار ارزان همراه با تحویل فوری

با اضافه شدن پروکسی به تلگرام راحت تر از قبل میتوانستیم به تلگرام وصل شویم و با وجود ویژگی جدید اسپانسر میتوانید ممبر واقعی را به زیبا ترین شکل ممکن جذب کانال خود کنید.

3.1/5 – (207 امتیاز)

خرید ممبر پروکسی دار ارزان همراه با تحویل فوری​

خدمات خرید ممبر پروکسی دار

🔵تلگرام 🙍🏻‍♂️ ممبر پروکسی دار
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
251 🔵ممبر پروکسی دار روزانه - ساعتی 600 هزار✅ توضیحات 600,000  تومان 10000/1000 فعال
252 🔵ممبر پروکسی دار شبانه - ساعتی🕔 توضیحات 682,500  تومان 10000/1000 فعال
253 🔵ممبر پروکسی دار شبانه - ساعتی برای کانال های قندشکن🕔 توضیحات 975,000  تومان 10000/1000 فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر پروکسی دار

خرید ممبر پروکسی دار: از آنجایی که امروزه تلگرام علاوه بر سرگرم کردن کاربران، به محیطی برای کسب درآمد تبدیل شده است نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.

از این رو با تلاش های افراد کاردان، روز به روز بر متدهای افزایش ممبر کانال افزوده می شود. یکی از این متدها خرید ممبر پروکسی دار است که در دیجی فالوور قرار است بیشتر راجع به آن صحبت کنیم و شما را با روش های خرید این دسته از ممبرها آشنا کنیم.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

ویژگی های خرید ممبر پروکسی دار
💎کیفیت ممبر پروکسی دار ممبر پروکسی دار واقعی و بدون ریزش
💰قیمت ممبر پروکسی دار شروع قیمت از 50000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر پروکسی دار از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

ممبر پروکسی دار چیست؟

در این روش کاربر به طور خودکار عضوی از کانال نمایش داده شده میشود. به همین خاطر به ممبرهایی که از طریق این پروکسی ها به کانال شما بپیوندند ممبر پروکسی دار می گویند.

ممبر های پروکسی دار فیک است یا واقعی؟

ممبر پروکسی دار واقعی هستند و کیفیت بالایی دارند پیشنهاد میکنم برای خرید ممبر واقعی وارد سایت دیجی فالوور شوید.

خرید ممبر پروکسی دار

ممبر مهم ترین رکن و اساسی ترین اصل در کسب و کارهای ایجاد شده در فضای مجازی است و ادمین های کانال ها تمام تلاش خود را به کار می برند تا به هر روشی که شده است اعضای کانال خود را افزایش دهند تا به واسطه آنها به کسب و کار خود در این فضا رونق ببخشند.

تلگرام به عنوان بستری برای ارائه خدمات، فروش محصولات و مهم تر از همه بازاریابی جامع و موثر، این شانس را به صاحبان کسب و کارها داده است تا فقط با ایجاد یک کانال و یا گروه، به معرفی محصولات و کسب و کار خود در بین کاربران بپردازند و همچنین برای پیشرفت هر چه بیشتر آن‌ها در کسب و کارشان راه حل های زیادی ارائه داده است که یکی از آن ها خرید ممبر پروکسی دار است.

ممبر پروکسی دار چیست؟

با فیلتر شدن نسخه اصلی تلگرام، کاربران از هر راهی استفاده کردند تا بتوانند از این پیام رسان استفاده کنند. در این میان، افراد سودجویی زیادی این فرصت را غنیمت شمردند و با ارائه فیلترشکن های مختلف و پیام رسان های غیر معتبر، کاربران را به سمت فعالیت های خود کشاندند.

بسیاری از این پیام رسان ها و فیلتر شکن ها تا حدود زیادی مورد حمله هکرها قرار گرفته و اطلاعات شخصی کاربران به این واسطه در دسترس آنها قرار می گیرد.

از این رو تصمیم گرفته شد تا در نسخه اصلی تلگرام پروکسی های معتبری در دسترس کاربران قرار بگیرند تا کاربران با خیالی آسوده در این محیط امن، به فعالیت های خود ادامه دهند.

خرید ممبر پروکسی دار ارزان

از طرفی دیگر کسب و کارهای ایجاد شده در بستر تلگرام، نیاز داشتند تا برای افزایش درآمد، ممبرهای کانال های خود را افزایش دهند. به همین خاطر مدیران این کانال ها تصمیم گرفتند تا به عنوان یک اسپانسر وارد کار شوند و از این فرصت به نحو احسن استفاده کنند.

روش کار به این صورت است که مدیران این کانال ها پروکسی های تلگرام را خریداری می کنند و به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند تا در هنگام اتصال کاربران به تلگرام، کانال‌ آنها به ممبرها نمایش داده شود.

در این روش کاربر به طور خودکار عضوی از کانال نمایش داده شده می شود. به همین خاطر به ممبرهایی که از طریق این پروکسی ها به کانال شما بپیوندند ممبر پروکسی دار می گویند.

روزانه تعداد زیادی از این پروکسی ها در دسترس کاربران قرار می گیرند تا بتوانند به راحتی از فیلترینگ تلگرام رد شوند. توجه داشته باشید که در نسخه اصلی تلگرام شما فقط می توانید از این امکان استفاده کنید و هر پروکسی نیز پس از اتمام تاریخ انقضای که دارد غیر فعال می شود.

پس شما باید مجدد پروکسی های جدید را فعال کنید تا بتوانید به تلگرام متصل شوید.

تاثیر خرید ممبر پروکسی دار بر روی افزایش اعضای کانال

همانطور که می دانید صرف هزینه برای تبلیغ کسب و کار در بین کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می تواند چندین برابر برای شما سود به همراه داشته باشد. به همین خاطر دیجی فالوور این بار به شما خرید ممبر پروکسی دار را پیشنهاد می کند که بیشتر از هر روش دیگری می تواند اعضای کانال شما را افزایش دهد.

برای اینکه بتوانید ممبرهای کانال خود را افزایش دهید بهتر است از استاندارد ترین روش که خرید ممبر پروکسی دار می باشد، به جای خرید ممبرهای فیک، اجباری و یا دیگر روش ها که نمی توانند در پیشرفت کسب و کار شما تاثیری داشته باشند استفاده کنید.

برای انجام این‌ کار شما اسپانسر کانال های پروکسی می شوید و چندین پروکسی را خریداری می کنید، که با استفاده از این روش اگر ممبری از پروکسی خریداری شده توسط شما به تلگرام متصل شود، کانال شما برای این ممبر نمایش داده می شود و تا زمانی که از پروکسی شما استفاده می کند می تواند کانال شما را نیز در لیست چت ها داشته باشد.

در واقع این روش بهترین و به صرفه ترین روشی است که می تواند اعضای واقعی و ماندگار کانال شما را افزایش دهد و در پیشرفت و افزایش درآمد شما موثر باشد.

مهم ترین نکات درباره خرید ممبر پروکسی دار

  • در مورد خرید ممبر پروکسی دار این نگرانی وجود دارد که شاید ممبری که وارد کانال می شود واقعی نباشد. اما بهتر است بدانید تنها کاربرانی می توانند از طریق پروکسی وارد شوند که 100 درصد واقعی باشند.
  • همانطور که گفته شد از میان تمامی روش های ممبر گیری، خرید ممبر پروکسی دار تنها روشی است که می تواند بیش از آنچه که انتظارش را دارید در افزایش ممبرهای واقعی کانال شما موثر باشد. از این رو هزینه های خرید آن کمی گران تر از دیگر روش ها می باشد.
  • ممبرهای پروکسی دار زمانی به کانال شما می پیوندند که به موضوع کانال شما علاقه مند باشند. پس به نوعی مشتریانی بالقوه برای کانال شما محسوب می شوند که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید.
  • به دلیل واقعی بودن ممبرهای پروکسی دار، کانال های فروش محصولات بیشتر از هر گروه دیگری از کسب و کارها می توانند بازدهی بهتری را از خرید این دسته از ممبرها ببینند.

خرید ممبر پروکسی دار

نحوه‌ی خرید ممبر پروکسی دار

جهت خرید انواع ممبرها از ممبر پروکسی دار گرفته تا ممبرهای فیک، در سطح وب و حتی پیام رسان تلگرام افراد زیادی هستند که خدمات فروش ممبرهای مختلف را انجام می دهند.

اما در میان افراد فروشنده، کلاه بردارهایی نیز پیدا می شوند که شما را از اقدامی که برای خرید ممبر انجام داده اید پشیمان می کنند تا دیگر هیچوقت به سراغ چنین کارهایی نروید. اما باز با این حال سایت های معتبر زیادی وجود دارند که به صورت مطمئن به شما خدمات افزایش ممبر را ارائه می دهند.

سایت دیجی فالوور یکی از معتبرترین این سایت ها است که به مدیران کانال ها کمک می کند تا بهترین روش را برای افزایش ممبر کانال خود انتخاب کنند و سفارش خرید ممبر را از طریق این سایت برای کانال خود ثبت نمایند.

سخن نهایی

دیجی فالوور در این مطلب با هدف بالا رفتن آگاهی شما در جهت انتخاب راه درست برای پیشرفت در کسب و کارهای مجازی تان و افزایش درآمد از فروش محصولات تان به شرح ویژگی های یکی از بهترین روش های افزایش ممبر کانال پرداخت.

امیدواریم با ارائه این مطلب توانسته باشیم در طی کردن مسیر موفقیت به شما کمکی هر چند کوچک کرده باشیم. تجربیات نشان داده است که در فضای مجازی افراد سود جو زیادی وجود دارند که از هر ترفندی استفاده می کنند تا بتوانند با دور زدن کاربران و کلاهبرداری برای خود کسب درآمد کنند.

اما از طرفی دیگر اشخاص با انصافی نیز هستند که با ارائه خدمات مورد نیاز شما، در کنار کسب درآمد برای خود، به شما کمک می کنند تا در هر زمینه ای که فعالیت می کنید خوش بدرخشید. 

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریلا زارعی

با ممبر پروکسی خیلی کارمو راحت تر کردین ممنونم از دیجی فالوور🙏🙏

ترلان پروانه

به نظرم ممبر پروکسی دیجی فالوور گزینه مناسبی برای ماست چون ریزشی نداره و بیشتر میتونی ممبراتو بالا ببری