احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام
استیکر تیک آبی اینستاگرام چیست؟ 2

تیک آبی اینستاگرام چیست؟، استیکر تیک آبی کپی پیست

5/5 - (1 امتیاز)

آیا با استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست آشنایی دارید؟ احتمالا شما هم با صفحات زیادی در اینستاگرام برخورد کرده‌اید که جلوی اسم خود تیک آبی دارد که به تیک آبی اینستاگرام معروف است.

تجربه نشان داده است که هر فردی با دیدن این تیک آبی بسیار سریعتر از سایر صفحات آن را دنبال می‌کند و به محتوای آن اعتماد می‌کند.

تیک آبی اینستاگرام برای بسیاری از علاقه مندان و کاربران اینستاگرام نوعی افتخار محسوب می‌شود؛ زیرا این تیک نمادی از اعتبار است و کاربران با دیدن آن به راحتی می‌توانند به فرد یا کسب و کاری که می‌خواهند با آن کار کنند اعتماد کنند.

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توان این نماد را بدست آورد؟ یه همین دليل هدف اصلی سایت دیجی فالوور در این مقاله توضیح کامل نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام است.

پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام را دارید و یا می‌خواهید به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت کنید، این مقاله را تا انتها برای دریافت استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست دنبال کنید.

 

استیکر تیک آبی اینستاگرام چیست؟

وقتی اینستاگرام تیک آبی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد، خیلی‌ها فکر می‌کردند که این نماد فقط به افراد مشهور و افراد مشهور داده می‌شود، زیرا در روزهای اول این قابلیت غیرقابل تصور بود.

اما بعدها و با توجه به رشد چشمگیر اینستاگرام در چند سال اخیر، این قابلیت دیگر تنها مختص افراد مشهور نبود و بسیاری با فعالیت مناسب و افزایش فالوور اینستاگرام توانستند این تیک را دریافت کنند.

اگر بخواهیم تیک آبی اینستاگرام را خیلی ساده تعریف کنیم باید بگوییم که این علامت تنها نماد اعتبار و اعتماد به صفحه مورد نظر شماست.

امروزه تمام افرادی که در اینستاگرام تیک آبی دریافت می‌کنند مشهور به حساب می‌آیند و این تیک همچنان تنها نمادی است که می‌توانید برای فالو کردن فرد مورد نظر خود از آن استفاده کنید.

قبلا همه فکر می‌کردند اینستاگرام فقط افراد مشهور را تایید می‌کند و به آنها تیک آبی می‌دهد، اما امروز فرق کرده و اگر بتوانید معیارهای اینستاگرام را رعایت کنید خیلی راحت تایید می‌شوید.

اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید و به عنوان یک اکانت معتبر در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید، علاوه بر وجود راه‌حل‌هتی منطقی می‌توانید از استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست در سایت دیجی فالوور استفاده کنید.

4 شرط اساسی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید، اینستاگرام چهار شرط اساسی را برای شما در نظر گرفته است که در زیر به آن‌ها پرداخته‌ایم، اما اگر شرایط زیر برای شما فراهم نبود می‌توانید از استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست در سایت دیجی فالوور بهره ببرید.

حساب شما باید معتبر باشد:

حسابی که قصد دارید برای آن تیک آبی بگیرید باید متعلق به یک شخص حقیقی، یک تجارت یا یک نهاد ثبت شده و واقعی باشد.

شما باید یک حساب منحصر به فرد داشته باشید:

حساب شما باید تنها حسابی باشد که نشان دهنده حضور یک شخص یا کسب و کار در اینستاگرام است. به بیان ساده، اینستاگرام فقط به یک اکانت متعلق به شما تیک آبی می‌دهد و یک شخص نمی‌تواند چندین اکانت معتبر با نام خود داشته باشد.

البته این موضوع یک استثنا هم دارد و آن اینکه اگر شخصیتی چندین اکانت به زبان‌های مختلف داشته باشد می‌تواند برای هر کدام یک تیک آبی بگیرد.

حساب شما باید عمومی باشد:

اکانتی که می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام برای آن بگیرید باید عمومی باشد (همه می‌توانند محتوا و پست‌های شما را ببینند). حساب شما باید یک بخش بیو، تصویر نمایه و حداقل یک پست داشته و همچنین پروفایل شما نباید حاوی لینک‌هایی به سایر شبکه‌های اجتماعی باشد.

برجستگی شخصیت یا کسب و کار صاحب اکانت:

یکی از نکات مهم برای دریافت تاییدیه اینستاگرام این است که اکانت شما باید با یک شخصیت، برند، موسسه یا تجارت معروف مرتبط باشد. اگر اکانت شما از طریق پول و تبلیغات معروف شده و از جست‌وجوی بالایی برخوردار است، قطعا تیک آبی نخواهید گرفت.

چهار شرط ذکر شده در بالا مهمترین شرایطی هستند که بر اساس آن اینستاگرام تصمیم می‌گیرد اکانت شما را تایید کند یا خیر؛ اما در صورتی که در تایید آنها موفق نشدید از استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست در سایت دیجی فالوور بهره ببرید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید، اولین قدم ارسال یک درخواست تایید به این شبکه اجتماعی است. اول از همه، مطمئن شوید که اکنون در همان حسابی هستید که می‌خواهید برای آن تیک آبی بگیرید.

همچنین دقت کنید که اگر می‌خواهید تیک آبی برند را بگیرید، نباید وارد حساب شخصی خود شوید و تنها حساب تجاری شما قادر به دریافت خواهد بود.

پس از اطمینان از ورود به حساب اصلی، مراحل زیر را یکی پس از دیگری طی کنید:

مرحله اول

وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و روی نماد گوشه سمت چپ بالا (سه خط موازی) ضربه بزنید.

مرحله دوم

از منوی باز شده که در سمت چپ تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گزینه Settings را انتخاب کنید که آخرین مورد این منو است.

سطح سوم

حالا که به قسمت تنظیمات رفته‌اید، به قسمت حساب کاربری بروید.

مرحله چهارم

از قسمت Account گزینه Request Verification را انتخاب کنید. اگر زبان اینستاگرام شما انگلیسی است، باید گزینه Request verification را انتخاب کنید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

مرحله پنجم

در این مرحله باید فرمی را به اینستاگرام ارسال کنید و از مسئولان این شبکه اجتماعی بخواهید صلاحیت شما را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام بررسی کنند.

قابل ذکر است که در ابن مرحله اینستاگرام به صورت خودکار نام کاربری شما را در فرم وارد کرده است؛ به همین دلیل در قسمت نام کامل باید نام کامل خود یا کسب و کارتان را وارد کنید.

همچنین اگر اکانتی که می‌خواهید برای آن تیک آبی بگیرید، شخصی است، باید نام آن شخص و اگر تجاری است، باید نام کامل شخصی که اکانت شما را مدیریت می‌کند، وارد کنید.

در قسمت Known As باید بنویسید که کاربران شما را با چه نامی می‌شناسند و در فضای مجازی با چه نامی شناخته می‌شوید. سپس باید در قسمت Category زمینه فعالیت خود را انتخاب کنید.

آخرین قسمتی که باید تکمیل کنید این است که لطفا عکس شناسنامه خود را پیوست دهید، برای مثال باید Choose file را انتخاب کنید و سپس تصویر کارت شناسایی خود را ارسال کنید. کارت شناسایی می‌تواند گذرنامه، گواهینامه رانندگی، کارت ملی و مدارکی از این قبیل باشد.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟ 2

چند مرحله مهم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اگر قصد دارید یک تیک آبی در کنار نام کاربری خود در اینستاگرام داشته باشید، باید خود را به یک چهره عمومی، سلبریتی یا برند جهانی تبدیل کنید، به زبان ساده، باید به یک اینفلوئنسر واقعی تبدیل شوید.

اما این سوال پیش می‌آید که چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟ و این کار برای بسیاری از افراد سخت است، به همین دلیل سایت دیجی فالوور علاوه بر توضیحات مورد نیاز برای معروف شدن به شما استفاده از استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست را پیشنهاد می‌کند.

چگونه برای دریافت تیک آبی ، پیج اینستاگرام قوی داشته باشیم؟

اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید، ابتدا باید در شبکه اجتماعی دیگری فعالیت کنید و شهرت و محبوبیت خود را افزایش دهید، توجه داشته باشید

که اگر قبل از هر شبکه دیگری، مخاطبان خود را در اینستاگرام افزایش دهید، ممکن است هرگز تیک آبی اینستاگرام را دریافت نکنید. در زیر چند مرحله مهم برای تایید در اینستاگرام آورده شده است:

1. فالوورها و تعامل خود را افزایش دهید

واضح است که اگر می‌خواهید به شهرت و محبوبیت آنلاین دست پیدا کنید، باید به یک اینفلوئنسر واقعی و معتبر تبدیل شوید. وقتی محبوب می‌شوید، افراد زیادی تمایل دارند شما را دنبال کنند و با شما تعامل داشته باشند.

توجه داشته باشید که باید دنبال فالوورهایی دریافت کنید که بخواهند با شما تعامل داشته باشند و به پست‌ها و به تمامی فعالیت‌های شما در اینستاگرام واکنش نشان دهند.

شما باید روی محتوای گرافیکی (تصاویر و ویدیوها) کار کنید تا تعامل و تعداد فالوورهای مرتبط با صنعت خود را افزایش دهید، همچنین باید گوشه‌ای از بازار را انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید.

2. از هشتگ‌های محبوب برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید

اگر می‌خواهید پست‌ها و محتوای شما مخاطبان بیشتری داشته باشد، باید از هشتگ‌های مرتبط و محبوب استفاده کنید. اینستاگرام و توییتر به کاربران خود اجازه می‌دهند تا از هشتگ‌های زیادی استفاده کنند. برای استفاده بیشتر از اینستاگرام، باید بدانید که چگونه از هشتگ‌ها استفاده کنید.

3. از شبکه‌های اجتماعی مختلف برای محبوبیت اکانت خود استفاده کنید

یکی دیگر از گام‌های مهم برای افزایش محبوبیت اکانت اینستاگرام خود استفاده از اکانت‌هایی است که در شبکه‌های اجتماعی دیگر دارید و مخاطبان خود در آن رسانه‌ها را تشویق کنید تا دنبال کننده شما باشند.

4. پست‌های خود را شخصی‌سازی کنید

توجه داشته باشید که دلیل اینستاگرام برای دادن تیک آبی به برخی اکانت‌ها این است که به کاربران خود ثابت کند که این اکانت‌ها معتبر می‌باشند و واقعا متعلق به شخصیت‌های عمومی، سلبریتی‌ها یا برندهای جهانی هستند.

بنابراین اگر می‌خواهید به یک حساب کاربری معتبر تبدیل شوید، مطالب و پست‌های شما باید خاص و منحصر به فرد باشد تا اگر شخصی به دنبال شماست، بتواند به راحتی شما را پیدا کند و از جعلی نبودن اکانت شما مطمئن شود.

پست‌های شما باید نشان دهد که این حساب متعلق به شماست. به عنوان مثال، اگر شما یک اینفلوئنسر مدلینگ هستید، گذاشتن عکس لباس در حساب کاربری خود چندان جذاب نیست؛ شما باید عکس‌های خود را در حالی که این لباس را پوشیده‌اید ارسال کنید.

5. بهترین زمان ممکن را برای ارسال پست پیدا کنید:

زمانی که به افزایش تعامل خود با کاربران فکر می‌کنید، باید محتوای خود را در بهترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهید، شما باید تمام تلاش خود را برای یافتن این زمان عالی انجام دهید.

مزایای گرفتن استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست

اگر بتوانید نشان تایید اینستاگرام را بگیرید و از دیدگاه این شبکه اجتماعی به شخصیتی تاثیرگذار و قدرتمند تبدیل شوید، مزایای زیادی نصیبتان خواهد شد،

اما بسیاری از افراد قادر به این کار نیستند و از دریافت استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل در این قسمت مزایا گرفتن استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست از سایت دیجی فالوور را ذکر‌کردیم.

* با دریافت استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست، نه تنها اینستاگرام بلکه کاربران نیز به راحتی به شما اعتماد خواهند کرد. البته بسیاری از کاربران بدون تیک آبی به صفحه اعتماد می‌کنند اما تیک آبی دیدگاه کاربران را کاملا تغییر می‌دهد.

* کاربران از برند شما آگاهی بیشتری خواهند داشت. زیرا تیک آبی نشان می‌دهد که شما یک برند شناخته شده در صنعت خود هستید.

* با گرفتن نشان تایید به تمامی امکانات این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا می‌کنید، یکی از این ویژگی‌ها امکان قرار دادن لینک در استوری یا کشیدن صفحه استوری به بالا است. برای دسترسی به این ویژگی باید حداقل 10000 فالوور داشته باشید اما در صورت دریافت تیک آبی محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

* مزیت دیگری که با دریافت استیکر تیک آبی اینستاگرام کپی پیست به دست می‌آورید این است که مطمئن باشید هویت برند شما دزدیده نمی‌شود و می‌توانید با خیالی آسوده در اینستاگرام فعالیت کنید.

* بدون علامت تأیید، شخص دیگری می‌تواند حسابی با نام تجاری شما باز کند و با اعتبار شما درآمد کسب کند، که به اعتبار برند و تجربه مشتری شما بسیار آسیب می‌رساند. بنابراین با دریافت نشان تایید، به ماندگاری برند خود در اینستاگرام کمک خواهید کرد.

دانلود pdf

سوالات متداول

آیا می‌توان استیکر تیک آبی اینستاگرام را خریداری کرد؟

در گذشته خرید استیکر تیک آبی اینستاگرام امکان‌پذیر نبود اما با گذشت زمان و پیشرفت علم شما می‌توانید از سایت‌های معتبر این استیکر را با هزینه نه چندان زیاد خریداری کنید، البته شما باید دقت داشته باشید که سایت منتظر یک سایت مورد اعتماد باشد تا هزینه شما هدر نرود.

علت وجود تیک آبی اینستاگرام چیست؟

همانطور که می‌دانید شبکه مجازی اینستاگرام پیج‌های بسیار زیادی وجود دارد و برای اینکه کاربران اینستاگرام به تواند تفاوت بین پیج‌های تقلبی و فیک را تشخیص دهند پس از گذشت چندسال شبکه تیک آبی اینستاگرام را طراحی کرد این که نشان دهنده اصل بودن پیج بازیگر‌ها خواننده‌ها و افراد معروف در شبکه‌های مجازی می‌باشد.

چه کسانی می‌توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند؟

مسلماً تمامی افراد نمی‌توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند زیرا این یک نشان دهنده تفاوت پیج‌های فیک و پیج‌های اصلی می‌باشد به همین دلیل شبکه این تکرار مختص افراد مشهور، نهادهای عمومی، برندهای معتبر، بازیگر‌ها و خواننده‌ها قرار داده است.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اکبر مهدی زاده

تیک آبی واقعاً در افزایش فروش پیج معجزه میکنه، توصیه می کنم اگر پیج بیزینسی دارید حتما برای خرید تیک آبی اقدام کنید

الهام علیجانی

من چندین هفته ای میشه که برای دریافت تیک آبی درخواست دادم اما هنوز خبری نشده، آیا این طبیعیه

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها