6 روش ساده و سریع برای پیدا کردن فالوور اینستاگرام

آموزش پیدا کردن فالوور در اینستاگرام با 6 روش ساده و سریع

5/5 - (1259 امتیاز)

در گذشته امکان استفاده از ربات های افزایش فالوور در اینستاگرام وجود داشت و بخش زیادی از فعالیت های پیج را انجام می دادند و خیلی منظم و دقیق بودند. اما امروزه اینستاگرام آنها را مورد تایید نمی‌ داند و توسط الگوریتم های جدید، آنها را منسوخ کرده، تا هر فرد به صورت طبیعی و واقعی جذب فالوور داشته باشد.

ما در این مقاله از سایت دیجی فالوور قصد داریم روش‌ هایی برای جذب فالوور و افزایش تعامل بیشتر و دردسرهای پیدا کردن فالوور در اینستاگرام به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید. امروزه شاهد بیزینس ها و صفحات کاری زیادی در اینستاگرام هستیم که همواره به دنبال افزایش بازدید از محصولات شان و یا فروش بیشتر هستند.

اما از این تعداد زیاد، تنها درصد کمی از آنها به موفقیت و نتیجه مطلوبی می رسند. دغدغه تمام صاحبان این پیج ها این است که، چطور از رقبا جلو بزنند و به فالوور بیشتری دست پیدا کنند؛ که این امر در حال حاضر بسیار سخت شده است. با رشد الگوریتم های اینستاگرام، سختی کار بیشتر شده است و کاربران باید مدام نگران این باشند که تعامل هر کدام از پست هایشان کم نشده باشد، لایک کمی نخورد و یا در اکسپلورر دیده نشود.

نحوه پیدا کردن فالوور در اینستاگرام

تولید محتوای با کیفیت را فراموش نکنید

تولید محتوای باکیفیت، از هر کار دیگری برای ارتقای پیجتان مهمتر است و باید وقت و تمرکز بیشتری برای آن بگذارید. زمینه کاری شما در اینستاگرام مهم نیست، اما محتوای شما باید از رقبا باکیفیت تر، اعتمادسازتر و در نهایت جذاب تر باشد؛ تا همیشه تعامل و بازدید و حتی فروش لازم را داشته باشید.

برای ساخت محتوای اصولی اگر تجربه ندارید، از بهترین رقبایتان الگو بگیرید و کمی از خلاقیت خودتان به آن اضافه کنید. توجه کنید که کپی نکنید، فقط الگوبرداری کنید. برای شروع، این فرمول خوبی است و در ادامه خلاقیت خودتان آنقدر بالا می رود که سبک جدید و خاص خودتان را در آن زمینه در شبکه اینستاگرام می ‌سازید و به همان صورت برند می شوید.

مانند همه افراد موفق که در ابتدا خودشان خلاقیت نداشتند، اما به دلیل استمرار و ادامه دادن، ایده های خودشان شکل گرفت و هر کدام با ایده های خاص خود برند شدند و به موفقیت رسیدند.

با مخاطب هدف ارتباط برقرار کنید

یکی از روش های جذب دنبال کننده خوب و باکیفیت این است که، با مخاطبین هدف خود ارتباط بگیرد. شما از طریق چندین راه، می توانید به صورت مستقیم با مخاطبین هدف تان ارتباط بگیرید تا آنها شما را ببینند و تعدادی از آنها شما را فالو کنند. یکی از این روش ها این است که، در پیج های مرتبط کاریتان بگردید و پیج های خوب را پیدا کنید. حال به بهترین پست‌ هایشان بروید و با لایک کننده ها و کامنت گذاران این پیج ها ارتباط بگیرید.

کامنت شان را لایک کنید یا صفحات شان را دنبال کنید و یا حتی برایشان دایرکت بفرستید. از هر روشی که می تواند استفاده کنید ولی زیاده روی نکنید و به اندازه کار کنید‌.

روش پیدا کردن فالوور در اینستاگرام

از هشتگ های مرتبط و مناسب استفاده کنید

استفاده از هشتگ ها هم می تواند به بازدید بیشتر و در نهایت جذب فالوور بیشتر کمک کند. می توانید از هشتگ های مرتبط به کسب و کار خود، در کپشن پست هایتان استفاده کنید. اگر پست شما تعامل خوبی بگیرد، در آن هشتگ ها جایگاه بهتری می گیرد.

اگر جایگاه خوبی در هشتگ های مهم کاریتان داشته باشید، به راحتی می توانید جذب فالوور هدف و واقعی داشته باشید که فوق العاده است. استفاده از هشتگ نکات خاصی دارد که باید درمورد آن حتما آموزش ببینید و تحقیق کنید و یا از ادمین های اینستاگرام استفاده کنید.

با برگزاری مسابقه، هیجان پیجتان را بالاتر ببرید

یکی از روش های جالب افزایش بازدید کننده و فالوور پیج، برگزاری مسابقه است. در هر زمینه کاری که باشید، امکان برگزاری مسابقه یا چالش وجود دارد، فقط نیاز به کمی خلاقیت و هزینه دارد. برای این کار، شما می توانید از یک مناسبت محبوب استفاده کنید و مسابقه ای برگزار کنید.

برای این مسابقه جایزه های خوبی در نظر بگیرید و در آخر آنها را به چند نفر از دنبال کننده هایتان بدهید. همچنین می توانید بگویید، برنده از بین فالوورها و لایک کننده های پیج انتخاب می شود، که اینکار باعث می شود کاربران پیجتان را فالو کنند و پست هایتان را لایک کنند. برای برگزاری مسابقه از پیج های دیگران الگو بگیرید، که چگونه اینکار را انجام می دهند و روال کارشان به چه صورت است.

تبلیغات درست و بموقع داشته باشید

تبلیغات خوب و به موقع، جذب بالایی برای پیج شما خواهد داشت. تبلیغات از روش های تخصصی کار است که نیاز به هزینه، اطلاعات کافی و تخصص دل این زمینه دارد، که هر کدام نیز، زمان و هزینه خاصی را برای پیجتان به همراه دارد. اگر هر یک از عوامل گفته شده را به خوبی رعایت نکنید، ضرر بزرگی در تبلیغات متحمل می شوید.

اما به هر حال هر پیجی برای جذب سریع و بالای فالوور، نیاز به تبلیغات دارد و با تبلیغات است که می تواند سریع و زیاد به فالوورهای واقعی و هدفمند دست پیدا کند.

خرید فالوور اینستاگرام

در برخی مواقع، صاحبان کسب و کار می خواهند که سریعتر پیج کاری خود را ارتقا ببخشند و از روش های زما‌نبر استفاده نکنند. بنابراین بهترین گزینه برای آنها خرید فالوور می باشد. خرید فالوور به شما کمک می کند تا در زمان خیلی کم، به تعداد زیادی از فالوورهای ایرانی دست پیدا کنید.

خرید فالوور اینستاگرام باکیفیت، از سرویس خوب خیلی مهم است چون فالوورها کیفیت متفاوتی دارند همینطور کارهایی که برای حفظ این فالوورها باید انجام دهید خیلی مهم است. شما باید بعد از خرید فالوور فعالیت مستمر و خوبی داشته باشید. در پست و استوری فعال باشید تا فالوورها را حفظ کنید و ریزش نداشته باشید.

متاسفانه خیلی از سایت ها، فالوورهای بی‌ کیفیتی ارائه می دهند، که خیلی سریع ریزش پیدا می کنند و تعداد زیادی از آنها از پیج خارج می شوند. اما یکی از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام، سایت دیجی فالوور است که شما می توانید به راحتی از خدمات این سایت استفاده کنید و از کیفیت بالای فالوورها لذت ببرید.

همچنین می توانید از طریق سایت دیجی فالوور خیلی راحت و فوری، بدون ارائه رمز عبور پیجتان، از سرویس های فالوور، لایک، بازدید، کامنت و… استفاده کنید.

کلام پایانی

در این مقاله از سایت دیجی فالوور، به راهکارهایی برای رفع دردسرهای پیدا کردن فالوور اینستاگرام اشاره کردیم. اگر می خواهید مخاطب هدف داشته باشید و به فروش برسید، از روش های گفته شده تولید محتوای با کیفیت، استفاده از هشتگ، ارتباط با مخاطب هدف، برگزاری مسابقه و تبلیغات استفاده کنید. این روش ها به شما فالوور فعال و ارگانیک می دهند که باعث افزایش فروش شما در اینستاگرام پیدا کردن فالوور در اینستاگرام  می شود.

اما اگر نیاز به جذب سریع فالوور واقعی هستید که فقط ایرانی باشند، می توانید از سایت دیجی فالوور این خدمات را با کیفیت عالی خریداری کنید. خرید فالوور ایرانی، لایک، بازدید، کامنت، ریچ و ایمپرشن و…، تنها با آیدی پیج و بدون نیاز به پسورد، از طریق سایت دیجی فالوور امکان پذیر است.

سوالات متداول دردسرهای پیدا کردن فالوور در اینستاگرام

چطور بفهمیم محتوای اینستاگرام با کیفیتی داریم؟

محتوای با کیفیت همواره مورد توجه کاربران قرار می گیرد. اگر با هر تعداد فالووری که دارید، لایک و بازدید خوبی دریافت می کنید، یعنی این سبک محتواها در پیجتان با کیفیت است.

چه تعداد محتوای اینستاگرام می توانیم در روز یا هفته منتشر کنیم؟

بستگی به پیجتان دارد، اما  روزی یک پست و هفته ای حداقل ۵ پست  مناسب است.

برای تولید محتوای اینستاگرام بیشتر از عکس استفاده کنیم یا ویدیو؟

این مورد هم به پیج شما و حوزه کاری شما بستگی دارد. اما در کل، انتشار ویدیو بهتر از عکس است. ولی باید برای تنوع از ترکیب هر دو استفاده کنید.

تا چه حد با مخاطب هدف تعامل کنیم که از اینستاگرام اخطار نگیریم؟

فعالیت هایی مثل لایک کردن، فالو کردن، دایرکت دادن و...، محدودیت خاصی ندارند؛ اما شما باید این را در نظر بگیرید که به سرعت و زیاد این کارها را انجام ندهید. آرام و با فاصله فعالیت کنید، که اینستاگرام شما را ربات تشخیص ندهد.

چه تعداد هشتگ می توانم در پست خود بگذارم؟

معمولا تعداد ۳۰ هشتگ حد نصاب هر پست است، اما شما می توانید از ۱۰ تا ۲۰ هشتگ مناسب با محتوای خود استفاده کنید.

آیا خرید فالوور از دیجی فالوور ریزش دارد؟

خیر. خدمات دیجی فالوور بدون ریزش و باکیفیت است.

آیا برای استفاده از خدمات دیجی فالوور باید پسورد بدهم؟

برای استفاده از هرگونه خدمات سایت دیجی فالوور اصلا نیازی به دادن پسورد اینستاگرام شما نیست و خدمات فقط با آیدی پیجتان انجام می شود.

آیا خرید فالوور برای پیج شخصی مناسب است؟

خرید فالوور برای پیج های شخصی یا برندینگ که تنها به اعتبار نیاز دارند، می تواند خوب باشد؛ اما برای پیج های کاری بهتر است این کار را نکنید و مخاطب هدف کسب کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله