آموزش ترفند متن جذاب در واتساپ

ترفند متنی واتساپ برای جذاب تر کردن تکست ها خود

4.7/5 - (4 امتیاز)

با وجود تمام کم و کاستی ها و اشکالاتی که در واتساپ به عنوان یک پیام رسان وجود دارد، هنوز هم محبوب ترین ابزار برای ارسال پیام متنی است. ممکن است علت این محبوبیت، دسترسی سریع به آن بوده باشد. در هر صورت بسیاری از مردم از قابلیت های مختلف این پیام رسان بی اطلاع هستند و نمیدانند که می توانند متن های خود را به شکل های مختلفی ارسال نمایند. با این مقاله از دیجی فالوور همراه باشید تا ترفندهای متنی واتساپ برای جذاب شدن تکست را یاد بگیرید.

روش برجسته کردن (bold) متن

برجسته کردن متن یا پررنگ کردن متن در واتساپ یک روش برای تمرکز بیشتر روی کلمه یا جمله ای خاص است تا مهم تر بودن آن را نشان دهید. برای انجام این کار کافی است که مطابق عکس زیر در ابتدا و انتهای کلمه مد نظر علامت ستاره یا * را قرار دهید (بدون قرار دادن space یا فاصله بین متن و علامت ستاره).حالت برجسته

روش کج کردن (italic) متن

ممکن است بخواهید برای متمایز کردن یک متن از سایر متون و یا ایجاد یک نقل قول، یک کلمه یا بخشی از متن را کج یا مورب (italic) کنید. در چنین حالتی کافی است که در اطراف متن علامت آندرلاین یا _ (underline) قرار دهید. برای انجام این کار مطابق شکل زیر عمل کنید:حالت مورب

روش کشیدن خط (Strikethrough text) روی متن

گاهی برای نشان دادن غلط بودن یک کلمه یا جمله نیاز است که روی آن خط بکشیم. برای کشیدن خط روی متن کافی است که علامت ~ را که Tilde یا مدک نامیده میشود را بدون فاصله یا همان space در اطراف کلمه یا جمله مدنظر خود قرار دهیم.حالت متن خط خورده

تغییر فونت متن انگلیسی

واتساپ این قابلیت را ایجاد کرده است تا متون انگلیسی علاوه بر فونت پیشفرض با فونت دیگری به نام Monospace هم نوشته شوند. برای انجام این کار کافی است تا متن مورد نظر را بین 2 تا “` قرار دهید. برای انجام این کار مطابق شکل زیر عمل کنید:حالت تک فضا

تغییر فرمت بندی متن با فرمول راحت تر

ممکن است به خاطر سپردن تمام این ترفندها برای تغییر فرمت متن کار سختی باشد. برای این که این کار ها را ساده تر انجام دهید، کافی است تا متن مورد نظر خود را تایپ کرده و سپس بخشی یا همه آن را انتخاب کنید تا گزینه های مربوط به bold و italic برای شما نشان داده شود. همچنین با لمس علامت سه نقطه موجود در گوشه باکس نمایش داده شده می‌توانید به گزینه های strikethrough و Monospace دسترسی داشته باشید.

استفاده از فونت های گوناگون و روش رنگی نوشتن در واتساپ

با این که واتساپ یک پیامرسان محبوب است با این حال تمام قابلیت ها را در خود ندارد و برای این برخی از کارها مانند رنگی نوشتن متن یا استفاده از فونت های گوناگون را تجربه کنید،

نیاز است که از برنامه های دیگری استفاده کنید. برنامه BlueWords یکی از همین برنامه هاست که به شما اجازه می دهد تا متن خود را به رنگ آبی درآورید. همچنین با استفاده از همین برنامه میتوانید متن خود را با فونت های دیگری هم بنویسید.

کافی است که جمله یا کلمه را در بخش مورد نظر وارد کرده و سپس فرمت ها یا رنگ آبی را انتخاب کنید. بعد از آن متن خروجی را کپی کرده و آن را در واتساپ برای دوستان خود بفرستید.

استفاده از ایموجی ها برای نوشتن حروف

حتما شما هم دیده اید که برخی از افراد پیام هایی را در واتساپ ارسال می کنند تعداد زیادی از ایموجی ها را به شکل یک حرف خاص در می آورند.

شاید با خودتان فکر کرده باشید که خودشان با استفاده از space این کار را انجام داده اند اما در واقع این حروف با استفاده از یک برنامه ساخته شده است. کافی است که برنامه Emoji Letter Maker را دانلود کنید و در بخش Letters آن حرف مدنظر و در بخش Emoji، ایموجی خودتان را وارد کنید تا حرف با استفاده از ایموجی طراحی شود. همچنین میتوانید آن را با علامت + اصلاح کرده و آن را برای دوستان خود در واتساپ ارسال کنید.

با خرید ویو استوری میتوانید بازدید استوری ها خود را هزاران هزار کنید.

سوالات متداول در زمینه ترفند متنی واتساپ

متن در واتساپ را به چه حالت هایی میتوان تغییر داد؟

برجسته کردن یا (bold) که برای تمرکز بیشتر روی کلمه یا جمله ای خاص استفاده میشود. کج کردن یا (italic) که برای متمایز کردن یک متن از سایر متون و یا ایجاد یک نقل قول استفاده می شود. و کشیدن خط (Strikethrough text) روی متن برای نشان دادن غلط بودن یک کلمه یا جمله نیاز است که روی آن خط بکشیم.

کاربرد برنامه های BlueWords و Emoji Letter Maker چیست؟

این برنامه ها برای بهتر نوشتن به کار میرود و هر کدام موضوع مخصوص به خودشان را دارند که اگر به دنبال متن رنگی هستید میتوانید از BlueWords و اگر به دنبال ایجاد یک شکل خواص یا ایموجی با کیبورد ساده هستید میتوانید از برنامه Emoji Letter Maker استفاده کنید.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 10:52

    سلام خسته نباشید. بدون نصب برنامه جانبی نمیشه از طریق خود واتساپ متن ها را رنگی نوشت ؟ حتما نیاز به نصب نرم افزارBlueWords هست؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها