چگونه به اکسپلور اینستاگرام برویم؟(راه های ورود به اکسپلور)

چگونه به اکسپلور اینستاگرام برویم؟(راه های ورود به اکسپلور)

4.7/5 - (8 امتیاز)

راه های ورود به اکسپلور: حتما شما هم با بخش پربازدید‌ عکس و فیلم، یعنی همان اکسپلورر آشنا هستید. بخش اکسپلور همان علامت ذره‌بین پایین صفحه است. کاربران اینستاگرام می‌توانند در این قسمت عکس و فیلم‌های پر بازدید را مشاهده کنند. حال سوال این است، که چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟ قرار گرفتن پست در این قسمت؛ یک مزیت ویژه محسوب می‌شود. اگر عکس یا فیلم شما وارد اکسپلورر شد، می‌توانید هزار‌ان لایک، بازدید، کامنت یا حتی فالوور دریافت کنید.

 

اگر شما هم صاحب کسب‌وکاری هستید، پس بهتر است شناخته و دیده شوید. بخش اکسپلور کمک فراوانی به شناخته شدن و دیده شدن شما می‌کند. همچنین ورود پست شما به این قسمت کمک شایانی برای جذب فالوور خواهد ‌کرد. در این مقاله از سایت دیجی فالوور، برایتان توضیح می‌دهیم که چگونه نرخ تعامل صفحه خود را بیشتر کنید و چگونه عکس و فیلم شما وارد این قسمت شوند‌‌. شما نیز می‌توانید با شناخت این ویژگی‌ها، تغییر بزرگی در کسب و کارتان ایجاد کنید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور اینستاگرام به صفحه‌ای گفته ‌می‌شود که پست‌هایی از پیج‌های مختلف را برای شما نمایش می‌دهد. این پست‌ها از الگوریتم‌هایی که بر اساس فعالیت شما تعبیه شده ‌است، پیروی می‌کنند. الگوریتم‌های اینستاگرام تنها به فعالیت شما وابسته نیستند، بلکه فعالیت دوستان‌تان نیز بر روی آن تاثیرگذار است.

چرا باید در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

کاربران زیادی از اینستاگرام برای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. شما باید شرایطی را به‌وجود بیاورید تا در قسمت اکسپلور نیز دیده شوید. اگر پست شما وارد اکسپلور شود، لایک و کامنت بیشتری می‌گیرید و به کاربران نشان می‌دهید که فعال هستید. در نتیجه می‌توانید کالای خود را به مشتریان بیشتری بفروشید. شما می‌توانید با ورود به قسمت اکسپلور به‌صورت رایگان فالوور و لایک دریافت کنید و برای کسب کار خود تبلیغ کنید.

چند نکته ساده برای ورود به اینستاگرام

شناخت مخاطبان

شناخت مخاطب یکی از راه های ورود به اکسپلور شما که قصد فروش یک کیف سامسونت به یک نوزاد را ندارید؟ پس قبل از فروش محصولات‌تان باید بدانید که قرار است به چه کسانی بفروشید. باید از خودتان بپرسید که کسب‌وکار شما چگونه به مخاطبان شما کمک خواهد ‌کرد و مخاطبان شما به چه چیز‌هایی نیاز دارند. برای کسب‌‌وکار خود پرسونای مخاطب بسازید تا بتوانید راحت تر با مخاطبان خود تعامل کنید.

به مخاطب گوش کنید

به مخاطب خود اهمیت دهید. اگر بدانید که کاربران با چه نوع محتوایی بیشتر تعامل دارند، می‌توانید محتوایی متناسب با مخاطب‌تان تولید کنید. برای آگاهی بیشتر از نوع محتوا می‌توانید به سراغ پیج همکاران موفق خود بروید. با رعایت نکات زیر می‌توانید به حضور در این بخش نزدیک‌تر شوید.

1- به حس کلی اکسپلورر گوش دهید: تم کلی پست‌های اکسپلورر چه چیزی هستند؟ چه موضوعاتی برای مخاطبان، پرطرفدار است؟ اینها نکاتی هستند که باید در ذهن خود نگه‌ دارید.

2- استفاده از فعالیت جستجوی اینستاگرام: می‌توانید با استفاده از این قابلیت محتوای محبوب منطقه خود را بشناسید. به قسمت جستجو در اینستاگرام بروید و پست و محتوا‌هایی که از نظر مخاطب‌تان محبوب هستند را یادداشت کنید.

3- بررسی فالوور‌ها و فالووینگ‌ها: بررسی کنید که فالووینگ‌ها و فالوورهای شما چه محتوایی را لایک کرده‌اند. با این روش می‌توانید ببینید که مخاطب چه نوع محتوایی را بیشتر دوست دارد.

استفاده از هشتگ‌ها

استفاده از هشتگ‌ها

راه های ورود به اکسپلور این هست که هشتگ‌ ها به‌عنوان چاشنی شبکه‌های اجتماعی شناخته شده‌اند. شاید کاربران عادی اینستاگرام از هشتگ‌ها استفاده نکنند، اما هشتگ برای بازاریاب و کسب‌وکار‌های اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. با استفاده از هشتگ می‌توانید محتوای خود را در میان انبوه محتوا‌ها نجات دهید و از گم شدن آن جلوگیری کنید. این هشتگ‌ها در شبانه روز فعال هستند و هر کاربری که آن را در قسمت جستجو سرچ کند، محتوای شما نیز برای او نشان داده‌ می‌شود. توجه داشته ‌باشید که نباید هر چیزی را هشتگ  کنید؛ از هشتگ‌هایی استفاده کنید که متناسب با کسب‌وکارتان است.

تشویق مخاطب برای تعامل

برای افزایش تعامل مخاطب با محتوای خود و به‌دست آوردن مخاطب هدف، تلاش کنید و از هیچ کاری دریغ نکنید. فراموش نکنید که هر چقدر میزان لایک و کامنت شما بیشتر باشد، شانس شما برای ورود به اکسپلور بیشتر خواهد بود. بعد از انتشار محتوای خود به دنبال راهکاری برای افزایش لایک و کامنت خود بگردید. در استوری‌های خود لوکیشن درست را مشخص کنید. ثبت لوکیشن شانس شما را برای دیده ‌شدن در منطقه خودتان، بیشتر می‌کند. با رعایت این امر کاربران محلی نیز با کسب‌وکار شما آشنا می‌شوند.

 

تگ کردن را فراموش نکنید

شاید این تکنیک مناسب هر کسب‌وکاری نباشد اما تاثیرگذار است. شما با تگ کردن برند‌ها و افراد معروف، امکان بیشتری برای دریافت کامنت و لایک و نمایش پست در اکسپلور به‌دست می‌آورید. برای اجرای این تکنیک باید به نکات زیر توجه کنید:

1- در تگ کردن زیاده‌روی نکنید.

2- همیشه یک نفر را در پست‌تان تگ نکنید.

3- افرادی که متناسب با پروفایل شما هستند را تگ کنید.

کامنت و لایک فیک دریافت کنید

شما می‌توانید در همان لحظه که محتوا را پست کردید، لایو و کامنت فیک خریداری کنید. این تکنیک دو فایده دارد که عبارتند از:

طبق الگوریتم اینستاگرام دریافت لایک و کامنت زیاد در مدت زمان کوتاه محبوبیت پست شما را نشان می‌دهد و شانس شما برای ورود به اکسپلور بیشتر می‌شود.

با خرید ۱۰۰۰ لایک، پست شما در اکسپلورر به ۱۰ هزار نفر نمایش داده ‌می‌شود.

پروفایل ویزیت بالایی بگیرید

این تکنیک جزو مهمترین تکنیک‌ها محسوب می‌شود. توجه داشته ‌باشید که با تغییر الگوریتم اینستاگرام، نحوه ورود به اکسپلور نیز تغییر می‌کند. ممکن است کاربری که وارد پیج اینستاگرام شما می‌شود در ابتدا شما را فالو کند، اما در الگوریتم جدید به مدت ۷ تا ۱۲ روز پست شما دوباره در قسمت اکسپلور قرار می‌گیرد؛ این یعنی شانس مجدد برای فالوور، لایک و کامنت بیشتر.

شما می‌توانید با محتوا‌های جذاب و خلاقانه مخاطب را جذب پیج خود کنید. یکی از راهکار‌هایی که به شما کمک می‌کند تا پروفایل ویزیت بیشتری بگیرید این است که، وقتی پست را منتشر کردید از استوری کردن آن پست خودداری کنید.

بهتر است در مورد پست خود یک استوری کوتاه توصیفی بگذارید تا مخاطب برای دیدن آن پست وارد پیج شما شود. یکی دیگر از راهکار‌های پروفایل ویزیت بیشتر، گذاشتن کامنت تخصصی و طنز برای همکاران‌تان است.

راز های ورود به اکسپلور

 

جمع‌بندی

در این مقاله از سایت دیجی فالوور راهکار‌هایی برای پیشرفت و تعامل بیشتر کاربر با پیج و کسب‌وکار شما ارائه دادیم. همانطور که گفتیم یکی از این راهکار‌ها خرید لایک و کامنت فیک است. شما می‌توانید از طریق سایت دیجی فالوور اقدام به خرید لایک اینستاگرام و کامنت باکیفیت کنید و با افزایش لایک و کامنت سبب پیشرفت پیج خود شوید.

سوالات متداول در زمینه راه های ورود به اکسپلور

 

اکسپلور اینستاگرام کجاست؟

اکسپلور اینستاگرام که با اینکه ذره بین در اینستاگرام مشخص شده است که با توجه به سلیقه شما محتواهایی به نمایش در می ایند.

چرا دیده شدن پست در اکسپلور مهم است؟

نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام باعث میشود پست شما در دید افراد بیشتری قرار بگیرد و فالوور بیشتری به صورت ارگانیک جذب کنید.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 04 فوریه 2023، 21:33

    چطور هشتگ مناسب پیجم رو برای ورود به اکسپلور پیدا کنم؟

  • 04 فوریه 2023، 21:31

    سلام وقت بخیر من قصد دارم فالوور فیک بخرم؛ میخواستم بدونم که اگر فالوور فیک بخرم پستم به اکسپلور وارد نمیشه؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
59,710تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
68,250تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
109,850تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
495,000تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,100تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
105,250تومان
سفارش
1000
ویو استوری
21,450تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها