چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟ + تکنیک‎های ورود به اکسپلور

5/5 - (1379 امتیاز)

برای این که بتوانید محصول یا خدمت خود را به فروش برسانید، نیاز به تبلیغات دارید اما واضح است که تبلیغات هزینه دارد. شاید خوش حال شوید اگر بدانید که صفحه ی  اکسپلور اینستاگرام می‎تواند بهتر از هر امکان تبلیغاتی دیگری عمل کند. با استفاده از این قابلیت می‎توانید بازدید ارگانیک بسیاری را به سوی پیج خود بکشانید.

صفحه‌ی اکسپلور مانند سیاه چاله ای است که وارد شدن مخاطب به آن آسان و خارج شدن از آن سخت است. به همین خاطر است که پیج‎هایی که پستشان وارد اکسپلور می‎شود، سود بسیاری نصیبشان خواهد شد.

  اما هر پیجی نمی‎‌تواند به همین سادگی‎ها وارد این بخش شود. با این حال ورود به آن هم غیر ممکن نیست. اصولی وجود دارد که با رعایت آن‎ها می‎توانید پست‎های خود را به اکسپلور برسانید. با این مقاله از دیجی فالوور همراه باشید

اکسپلور اینستاگرام دقیقا چیست؟

وقتی که وارد اپلیکیشن اینستاگرام می‎شوید، در نوار پایینی آن آیکنی به شکل ذره بین وجود دارد که همان اکسپلور است. با ورود به این بخش با خیل عظیمی از پست‎ها مواجه خواهید شد.

این پست‎ها بر اساس عملکرد شما و فالووینگ‎هایتان ترتیب داده می‎شود. یعنی صفحه اکسپلور هر شخص، کاملا منحصر به فرد است. اینستاگرام از الگوریتم‎های پیچیده هوش مصنوعی برای این شخصی سازی استفاده می‎کند. البته اکسپلور فقط مختص به پست نیست بلکه استوری و ویدئوهای ریلز هم در آن جای می‎گیرد.

چرا وارد شدن به اکسپلور مهم است؟

مهم ترین مزیتی که ورود به اکسپلور به همراه خواهد داشت، افزایش فالوور است. وقتی که پست شما کیفیت و جذابیت کافی را داشته باشد، مخاطب وارد پیج شده و سایر محتوای شما را هم مشاهده خواهد کرد و در نهایت در صورت تمایل شما را فالو می‎کند.

افزایش فالوور خود عاملی برای اتفاقات دیگر مانند افزایش لایک، کامنت، ویو و به صورت کلی تعامل شده و این امکان را فراهم می‎کند تا درآمدتان تا حد زیادی افزایش یابد.

و اما تکنیک‎های ورود به اکسپلور اینستاگرام :

شناختن مخاطب

شاید فکر کنید که تولید محتوا برای قشر بیشتری از جامعه می‎تواند بازدید را افزایش دهد اما واقعیت چیز دیگری است. هر چقدر که روی قشر خاص‎تر و محدودتری متمرکز شوید، احتمال بازدید و ارتباط برقرار کردن با پست‎های شما افزایش می‎یابد. اینستاگرام همین عامل را برای ورود یک پست به اکسپلور در نظر می‎گیرد.

بنابراین مشخص کنید که مخاطبان شما چه کسانی هستند، چند سال دارند، کجا زندگی می‎کنند، شغل آنها چیست و …  و بر اساس پاسخ این سوالات کار تولید محتوا را آغاز کنید.

تولید محتوای جذاب و مفید

این روزها اینستاگرام و هر فضای مجازی دیگری پر از محتواهای تکراری و بی کیفیت است. اما شما باید متفاوت باشید. بعد از این که مخاطب خود را شناختید، زمان آن می رسد که محتوای مناسب آن ها را هم تولید کنید.

ممکن است در ابتدای کار ندانید که چگونه می توان چنین هدفی را پیاده سازی کرد. اما لازم نیست که نگران باشید. هیچ کسی از همان ابتدا کیفیت را به حد اعلی خود نرسانده است. برای شروع بهتر است نگاهی به پیج همکاران خود بیاندازید و از آن ها الگو بگیرید.

نکته مهم اینجاست که باید پست و استوری تولید کنید که اگر خودتان جای مخاطب بودید، آنقدر از آن خوشتان می آمد که آن را لایک می کردید و کامنت می گذاشتید و حتی به تعدادی از دوستان خود نیز می فرستادید. چرا که به این شکل تعامل پیجتان هم افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.روش های ورود به اکسپلور

استفاده از قابلیت جدید reels

شاید مخاطب شما کاری نداشته باشد که پست هایتان در چه قالبی منتشر می شود اما الگوریتم های اینستاگرام برای این موضوع اهمیت بسیاری قائل اند.

تنوع در قالب رسانه هایی که با مخاطب به اشتراک می گذارید و استفاده از آخرین قابلیت های این شبکه ی اجتماعی به این الگوریتم ها ثابت خواهد کرد که شما به روز و مطابق با آخرین تغییرات عمل می کنید. همین مسئله سبب می شود که ورود شما به اکسپلور سریع تر و آسان تر شود.

وادار کردن مخاطب به انجام یک کار

هیچ چیز مانند مخاطبانی که صرفا به محتوای شما نگاه می کنند، بد و ناامید کننده نیست. اما این شما هستید که باید آن ها را وادار به انجام عمل خاصی کنید. از جمله کارهایی که آن ها می توانند انجام دهند به لایک کردن، کامنت گذاشتن، سیو کردن پست و فوروارد کردن پست به دوستانشان اشاره کرد.

در واقع شما باید پست و استوری خود را به شکلی تدارک ببینید که مخاطب وادار شود که چنین کارهایی را برایتان انجام دهد. ممکن است در ابتدای کار نشدنی به نظر برسد اما به مرور زمان یاد می گیرید که رگ خواب جامعه هدف شما چیست. انجام این کار می تواند درهای اکسپلور را به سوی شما باز کند.

 

انتشار پست ها در زمان مناسب

قطعا فالوورهای شما 24 ساعته آنلاین نیستند. آن ها برای فعالیت در اینستاگرام زمان های نسبتا مشخصی دارند. با این که نمی توان به شکل دقیق حدس زد که آن ها دقیقا در چه ساعاتی آنلاین هستند با این حال می توان تخمین هایی داشت. برای مثال اکثر افراد بعد از ناهار و بعد از شام اقدام به چک کردن اینستاگرام خود می کنند.

هر چقدر که پست خود را در زمان بهترین منتشر کنید، احتمال این که لایک و کامنت و به صورت کلی بازخورد بیشتری دریافت کنید، افزایش می یابد. ابزارهایی مانند insight هم به شما در این راه کمک خواهد کرد.

استفاده از هشتگ و برچسب جغرافیایی

شاید برایتان جالب باشد که استفاده از برچسب جغرافیایی می تواند تا 70 درصد بیشتر باعث افزایش بازدید از پست یا استوری شما شود. بنابراین اگر محتوای شما به شکلی است که می توانید از برچسب جغرافیایی استفاده کنید، از آن دریغ ننمایید. هشتگ ها هم علاوه بر این که می توانند ظاهر پست شما را جالب تر کنند، به دسته بندی مطالب کمک می کنند.

به این شکل مخاطبانی که به دنبال یک موضوع خاص باشند، شما را پیدا کرده و اگر از کیفیت مطلب راضی شوند، به احتمال زیاد به شما بازخوردهای مثبتی نشان می دهند. این اتفاقات در کنار هم می تواند راهی برای ورود به اکسپلور باشند.روش های ورود به اکسپلور

 

بررسی وضعیت

بهتر است که هر چند وقت یکبار به کارهایی که در گذشته کرده اید فکر کنید. کدام یک از پست ها و استوری های شما بازخورد بیشتری داشت؟ کدام یک لایک بیشتری دریافت کرد؟ کدام یک بیشتر سیو شد؟ بعد از آن سعی کنید که مضمون پست های خود را به سمت آن ببرید. همچنین ببینید که مخاطبانتان با کدام شیوه از ارائه مطلب راحت تر هستند؟ آیا ویدئو را می پسندند یا عکس؟

اجتناب از دور زدن الگوریتم های اینستاگرام

یکی از کارهایی که افراد برای ورود به اکسپلور به ذهنشان می رسد این است که با خرید فالوورهای فیک تعداد فالوورهای خود را به شکل عجیبی بالا ببرند. آن ها فکر می کنند که با انجام این کار می توانند نظر افراد را به سوی خود جلب کنند.

اما واقعیت این است که اینستاگرام به راحتی فالوورهای فیک را از فالوورهای واقعی تشخیص می دهد. همچنین مردم هم آنقدری تیز و نکته بین شده اند که قادر به تشخیص چنین مواردی باشند. بنابراین به هیچ عنوان سعی نکنید که با خرید فالوور فیک، از دیگران سبقت بگیرید.

سخن پایانی

ورود به اکسپلور یکی از آرزوهای همیشگی صاحبان کسب و کارها و ادمین پیج هاست. با ورود به این بخش اینستاگرام می توان انتظار داشت که بازدید از پست ها به صورت نجومی افزایش یابد.

اما انجام این کار آنقدرها هم آسان نیست و به صبر و حوصله ی زیادی نیاز دارد. همانطور که مشاهده کردید تعداد زیادی از این راه حل ها به محتوا وابسته است. به این معنی که سرمایه گذاری شما روی محتوا می تواند این امکان را برایتان فراهم آورد که وارد اکسپلور شوید.

سوالات متداول در زمینه ورود به اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

اکسپلور یک بخش از اینستاگرام است که به کاربران این امکان را می‌دهد پست‌ها، تصاویر و ویدئوهای مرتبط با علاقه‌ها و موضوعاتشان را مشاهده کنند و با ورود پست هایتان به اکسپلور، میزان تعامل و بازدید از پیجتان چند برابر می شود.

راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام چیست؟

برای ورود به این بخش باید الگوریتم اینستاگرام را با روش های متفاوتی تحت تاثیر قرار دهید؛ مثلا هشتگ های ترند در زیر پست هایتان بنویسید و محتویات جذابی منتشر کنید تا تعامل پیجتان بالا رود و در نهایت پست های پیجتان به اکسپلور راه پیدا کنند.

آیا خرید فالوور واقعی باعث ورود پست به اکسپلور می شود؟

بله؛ با خرید فالوور واقعی از یک سایت معتبر مانند دیجی فالوور، میزان تعامل و محبوبیت پیج شما بالا خواهد رفت و همین امر سبب تحت تاثیر قرار دادن الگوریتم های اینستاگرام می شود تا پست های پیج شما را در اکسپلور قرار دهد.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 07 فوریه 2023، 19:39

    سلام خسته نباشید
    ببخشید میخواستم بدونم اگه پیج من پابلیک باشه و پیج طرف مقابل پرایوت میتونیم پست مشترک بزاریم؟
    و آیا پست به اکسپلور میره یا خیر؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله